PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اسپیکر z906

arashazimpoor
2014/03/09, 20:13
با سلام
تقریبا یه ماه هست z906 خریدم ولی یه مشکل دارم وقتی صدای اسپیکر را از نصف بیشتر میکنم و اهنگ بیس سنگینی داره و صدا رو تا ته افزایش میدم یه هو وسط اهنگ صدای اسپیکر قطع میشه و به اصطلاح قطع و وصل میکنه در ضمن این نکته رو هم یاد اور بشم که کارت صدا ندارم و اسپیکر رو به از طریق کابل اپتیک به مادربرد وصل کردم و مدل مادربردم من asus p6t deluxe هست و نرم افزار realtak هم اپدیت کردم حالا از دوستان میخواستم ببپرسم این مشکل ایا از اسپیکر هست یا نه ..؟ و ایا با کارت صدای مجزا مشکل حل میشه..؟

Castiel
2014/03/10, 09:08
سلام دوست عزیز

بعد از اینکه صدا قطع شد، می توانید مجدد به موسیقی گوش دهید یا اینکه به طور کامل صدا قطع می شود؟
و اینکه وقتی ولوم صدا را افزایش می دهید، شاهد کاهش خودکار صدا توسط کارت صدا هستید؟

*-* تاپیک به بخش مربوطه منتقل گردید.

arashazimpoor
2014/03/10, 10:08
بعد از اینکه صدا قطع میشه بعد از 1 الی 2 ثانیه دوباره وصل میشه.الان هم با رس*یور امتحان کردم ینی خروجی رو از رس*یور گرفتم همین اتفاق دوباره افتاد

Castiel
2014/03/10, 10:12
چون به دستگاه دیگری هم متصل کردید و شاهد تکرار مشکل بودید می توان گفت که آمپلی فایر اسپیکر شما مشکل پیدا کرده. در هر صورت برای شرکت آواژنگ ارسال کنید، اگر گارانتی داشته باشد که به صورت رایگان تعمیر می کنند و اگر هم گارانتی ندارد که باید هزینه تعمیر را بپردازید.

arashazimpoor
2014/03/10, 10:42
با تشکر از شما