PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید گوشی

vahid-7
2014/03/06, 13:56
سلام به همه دوستان
راستش مدتیه همکارم اصرار داره که گوشیت و بمن بده(ایس دوسیم کارته) منم قبول کردم ولی میخوام فعلا یه گوشی بهتر و نچندان گرونتر بخرم.سقف پولی که براش در نظر گرفتم 500 تومنه.(البته با احتساب پول گوشی خودم روی هم تا 500 یا کمی بیشتر 550)....حالا بنظر شما تا این حدود قیمت میشه گوشی بهتر و قویتری خرید؟ اصلا ارزششو داره گوشیمو تعویض کنم؟
خودم چند مدل دیدم از جمله
sony m و galaxy ace 3 و هوواوی g525 ...راستش سخت افزار قوی مخصوصا رم 1 گیگ گوشی, صفحه نمایش بزرگتر و باکیفیت تر,باتری و دوربین خوب برام خیلی مهمه.
ممنون

Dan
2014/03/06, 14:47
سلام به همه دوستان
راستش مدتیه همکارم اصرار داره که گوشیت و بمن بده(ایس دوسیم کارته) منم قبول کردم ولی میخوام فعلا یه گوشی بهتر و نچندان گرونتر بخرم.سقف پولی که براش در نظر گرفتم 500 تومنه.(البته با احتساب پول گوشی خودم روی هم تا 500 یا کمی بیشتر 550)....حالا بنظر شما تا این حدود قیمت میشه گوشی بهتر و قویتری خرید؟ اصلا ارزششو داره گوشیمو تعویض کنم؟
خودم چند مدل دیدم از جمله
sony m و galaxy ace 3 و هوواوی g525 ...راستش سخت افزار قوی مخصوصا رم 1 گیگ گوشی, صفحه نمایش بزرگتر و باکیفیت تر,باتری و دوربین خوب برام خیلی مهمه.
ممنون
بصورت کلی بین اندرویدی ها سونی Xperia L بهتر از بقیه هست.

اگر میتونید کمی بیشتر هزینه کنید HTC 8X پیشنهاد خیلی خوبیه.

Viper95
2014/03/06, 15:23
سلام .

اگر علاقه به صفحات بزرگ دارید میتوانید صبر کنید تا گوشی اندرویدی جدید نوکیا nokia XL بیاید .

و ace 3 مدل 3g هم با این بودجه میتواند انتخاب خوبی باشد .:)