PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوگل وعده تغییرات عمده ای را در آپدیت عینک XE14 داد

FAZEL77
2014/03/02, 08:55
گوگل وعده تغییرات عمده ای را در آپدیت عینک XE14 داد

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بروز رسانی عینک XE14 گوگل قرار بود اواسط فبریه در دسترس کاربران قرار بگیرد اما گوگل اعلام کرد که بروز رسانی با تاخیر مواجه خواهد شد، برای رهایی از انتقاد کاربران گوگل وعده داد که تغییرات زیادی را در نسخه بروز رسانی ارائه خواهد داد.

دلایل تاخیر به سادگی معلوم است:آماده نبودن شرکت برای رلیز آپدیت بعدی و مشتری های ناراضی و گوگل با به تاخیر انداختن این بروز رسانی سعی در بهتر کردن نسخه بروز رسانی کرده است که این نمیتواند خبر بدی برای کاربران عینک XE14 باشد.

عینک XE14 باید چند تغییر مهم را در نسخه بروز رسانی داشته باشد از جمله Bluetooth Low Energy, OpenGL ES 3.0, better security, a richer API, move to KitKat OS و حتی بیشتر از این ها.

ترجمه:فاضل مابینی
منابع:nextpowerup,google,techday

اين خبر اختصاصا" براى انجمن مجله ى سخت افزار تهيه شده است و انتشار آْن فقط با اجازه نويسنده و به همراه لينك به پست اصلى مجاز خواهد بود

Reza Eshraghi
2014/03/02, 09:35
از این قضیه که گذشت ولی ایشالله اگه مدیریت کل محترم توافق کنند برای تاپیک های خبر و بررسی که صرفاً برای خود فروم سخت افزار ایجاد میشه هم از این به بعد با گذاشتن یک سری قوانین بشه از این لوگو استفاده کرد !

ARMIN
2014/03/02, 10:01
بله خودم زدم ...شرمنده نمیدونستم تنها مخصوص اون خبر های سایت هستش الان ویرایش کردم و عکس بدون لوگو گذاشتم ..
تنها میخواستم آرم فروم رو بزارم روش چون واسه فروم ترجمه کردم، در پست های بعدی دیگه لوگو نمیزارم

فاضل جان،

اگر اختصاصى براى انجمن سخت افزار اين خبر رو قرار دادى، حتما" پايينش ذكر كن اين خبر اختصاصا" براى انجمن مجله ى سخت افزار تهيه شده است و انتشار آْن فقط با اجازه نويسنده و به همراه لينك به پست اصلى مجاز خواهد بود. در مورد واتر مارك هم يك واترمارك معمولى‌هم باشه كافيه. از زحماتى هم كه ميكشى بسيار سپاسگذارم.