PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی: در مورد نصب Corsair H100iدر کیسcoolermaster_haf932a

moslem9694
2014/03/01, 09:02
سلام بر بزرگواران عزیز
من یک کیس ویک واتر گرفتم که خودم میخام اونه رو نصب کنم دوستان چه نکات به نظرشون میرسه تا بنده حقیر را راهنمایی کنند مادربرد هم سوکت775است یک عکس از کیس
25777

ARMIN
2014/03/01, 09:07
سلام دوست عزيز

- تاپيك به محل مناسب منتقل شد.

ابتدا فن ها را به رادياتور پيچ ميكنيد به شكلى كه فن ها باد رو به سمت رادياتور بدن،‌ بعد رادياتور رو به سقف كيس پيچ ميكنيد.

مشكلى نبايد باشه.

moslem9694
2014/03/01, 09:12
سلام دوست عزيز

- تاپيك به محل مناسب منتقل شد.

ابتدا فن ها را به رادياتور پيچ ميكنيد به شكلى كه فن ها باد رو به سمت رادياتور بدن،‌ بعد رادياتور رو به سقف كيس پيچ ميكنيد.

مشكلى نبايد باشه.
خیلی ممنون
یعنی نکته دیگه ای نداره این راهی که شما گفتید دقیقا مثل ایر کولر میمونه یعنی نصب ایر با واتر هیچ فرق دیگه ای نداره❓

ARMIN
2014/03/01, 09:14
خیلی ممنون
یعنی نکته دیگه ای نداره این راهی که شما گفتید دقیقا مثل ایر کولر میمونه یعنی نصب ایر با واتر هیچ فرق دیگه ای نداره❓

نه ديگه، چيز ديگه اى‌ نداره. مباركه. سوالى داشتى بپرس. فقط ببين براكت لق نزنته. اين تاپيك شايد كمك كنه:

برطرف کردن لق زدن Back Plate واتر کولر Corsair H100i (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)