PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم مناسب گرافیک و برنامه نویسی

nima59
2014/02/27, 22:15
لطفاْ من را برای خرید یک سیستم کامل برای کار با پروژه های طراحی وب، ادیت و ویرایش فیلم و نرم افزارهای گرافیکی Adobe که مشخصات زیر را حتماْ داشته باشد، راهنمایی کنید:
۱- cpu حتماْ i3 هزول (هسول، هاسول؟!) باشد
۲- رم ۸ گیگ با کیفیت عالی
۳- ssd 64G با کیفیت عالی - هارد نمی‌خواهم
۴- می‌خواهم همزمان از دو مانیتور ۱۹ استفاده کنم، پس باید خروجی های لازم را داشته باشم.
۵- اهل بازی نیستم ولی گاهاْ اگر بشه با این سیستم بازی با کیفیت متوسط را اجرا کرد مزید امتنان است.
۶- اسپیکر نمی‌خواهم

قیمت برام مهمه. ترجیحا زیر ۱۹۰۰ باشد. قیمت کم الویت داره به بازی کردن. فقط اینکه اکثراْ همزمان یک ماشین مجازی را اجرا میکنم و مرورگرها کروم فایرفاکس با تبهای فراوان باهم بازند.

ممنون.

Reza Eshraghi
2014/02/27, 22:20
لطفاْ من را برای خرید یک سیستم کامل برای کار با پروژه های طراحی وب، ادیت و ویرایش فیلم و نرم افزارهای گرافیکی Adobe که مشخصات زیر را حتماْ داشته باشد، راهنمایی کنید:
۱- cpu حتماْ i3 هزول (هسول، هاسول؟!) باشد
۲- رم ۸ گیگ با کیفیت عالی
۳- ssd 64G با کیفیت عالی - هارد نمی‌خواهم
۴- می‌خواهم همزمان از دو مانیتور ۱۹ استفاده کنم، پس باید خروجی های لازم را داشته باشم.
۵- اهل بازی نیستم ولی گاهاْ اگر بشه با این سیستم بازی با کیفیت متوسط را اجرا کرد مزید امتنان است.
۶- اسپیکر نمی‌خواهم

قیمت برام مهمه. ترجیحا زیر ۱۹۰۰ باشد. قیمت کم الویت داره به بازی کردن. فقط اینکه اکثراْ همزمان یک ماشین مجازی را اجرا میکنم و مرورگرها کروم فایرفاکس با تبهای فراوان باهم بازند.

ممنون.

سلام آقا نیما عزیز ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
برادر دلاور انتظارتون از این سیستم اصلاً و ابداً با بودجتون سازگاری نداره ها !!!
اون وقت شما مانیتور ها رو خودتون دارید یا با بودجه 1900 میخواین دو تا مانیتور بخرید ؟!!! + SSD ؟!!! :-o:-o
با 1900 و زیر اون !!! یک سیستم اداری خانگی ارزون قیمت میشه بست ! تازه اگه مانیتور و ماوس و کیبرد هم بخواین ( دو تا مانیتور !! ) بودجه قطعات اصلیتون کم میشه !

nima59
2014/02/27, 22:29
یک مانیتور دارم. هارد هم نمی‌خواهم. شما با یک مانیتور در نظر بگیرید. ممنون. نهایتش ssd را هم کنسل میکنم. هرچند دلم نمیآد.

Lycas
2014/02/28, 01:06
سلام
سیستم زیر رو بهتون پیشنهاد میدم.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
قیمت کل : 1940

یک خورده از بوجه شما بیشتر شده اما ارزشش رو داره ! بعدا میتونید SSD و کارت گرافیک هم اضافه کنید.
یک نکته رو هم ذکر کنم ! شما چون خودتون گفتید مانیتور 19 اینچ منم 19 اینچ بهتون معرفی کردم ! مدل ASUS VS207D (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم موجود هست با قیمت 415 هزار تومن.

Reza Eshraghi
2014/02/28, 07:22
سیستم پیشنهادی آقا اشکان عالیه و کاملاً تأیید میشه در این رنج قیمتی ! ولی برای نیازتون گرافیک مجتمع چندان جوابگو نیست چون نیاز به کارت گرافیک هم دارید برای کارهای گرافیکیتون به ویژه نرم افزارهای Adobe !

nima59
2014/02/28, 11:26
سیستم پیشنهادی آقا اشکان عالیه و کاملاً تأیید میشه در این رنج قیمتی ! ولی برای نیازتون گرافیک مجتمع چندان جوابگو نیست چون نیاز به کارت گرافیک هم دارید برای کارهای گرافیکیتون به ویژه نرم افزارهای Adobe !

ممنون. تو این لیست ssd را در نظر نگرفتید که اونهم لطفاْ ۶۴ گیگ لحاظ کنید. گرافیک را هم با توجه به مشخصات من معرفی کنید. فکر کنم سی پی یو را i3 بگذاریم که قیمت کمی پایین بیاد. میدونم از اون بودجه بیشتر میشه ولی شما حد متوسط اون چیزی که من لازم دارم را بگید که تصمیم بگیرم. ممنون

Lycas
2014/02/28, 12:06
لطفا اگر افزایش بودجه دادید رقم دقیق اون رو مشخص کنید :)

Intel Core i3 Haswell 4130 موجود هست به قیمت 340 هزار تومن. پردازنده 4570 خیلی از این مدل i3 قوی تر هست. به نظرم خرید SSD رو به بعد موکول کنید !
به هر حال برای اس اس دی به نظرم A-DATA Premier Pro SP900 64GB SATA3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) با قیمت 270 هزار تومن میتونه مناسب باشه.
گرافیک GIGABYTE R7 260X WF2X OC - 2GB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) با قیمت حدودی 550 هزار تومن تا حدودی جوابگو نیاز شما هست. (یک خورد تو بازار بگردی این مدل رو پیدا میکنی)
لیست ویرایش شده و تغییرات مد نظرتون اعمال شد :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

قیمت کل : 2500

خدمت شما @};-