PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختلال در عملکرد

alone
2014/02/27, 15:02
سلام.
عرض کنم خدمتتون دوستان رفیق من از این سری های جدید اینتل خریدهi7 4770با مادربردی از کمپانی گیگابایتz87x-ud3h مشخصات کلی سیستم هم زیر مینویسم.
CPU:INTEL corei7 4770
mb:gigabyte z87x-ud3h
ram:geil veloce 8gb 1600mhz cl9
hdd:2tra western green 64mb buffer
vga:gigabyte gtx760-oc
ssd:adata sx900 128gb
power:green 1200b-oc
case:green x7
از وقتی این سیستم رو خریده بلا نمونده که به سرش نیاد مشکلات سیستمش هم اینه که وقتی ویندوز بالا میاد ویندوز هم 8.1هست با ssd خیلی طول میکشه بین 15 الی20 ثانیه بعد تو گیم ها تصویر رو سانسور میکنه
تو بعضی از اوقات هم قطع میکنه عملکرد سیستمش ساده بگم قابل قبول نیست اقداماتی که در این باره انجام داده:
1-دمای قطعات رو از طریق hw monitorکنترل کرده.که دمای پردازنده61و دمای برد 40 و دمای کارت 55 داده بقیه موارد هم استاندارد هستند.
2-fur markو 3d markرو امتحان کرده همه ی تست ها رو پاس کرده.
3-pass markوhd tuneوssd life pro رو هم امتحان کرده ایرادی نداشته همه رو پاس کرده البته همه ی این برنامه ها رو از این سایت خونده .
4-به گارانتی هم برده گفته ناسازگاری وجود داشته حل شده ولی باز همون اشه و همون کاسه.در مورد این مشکل لطفا راهنمایی کنید؟ممنون از همه:-

Castiel
2014/02/27, 15:33
عزیز من متن را کمی ترجمه می کنید؟
سانسور شدن یعنی چی عزیز؟!!
قطع میکنه؟! چه چیزی را قطع می کنه؟

alone
2014/02/27, 16:15
عذر میخوام با عجله نوشتم.
گیم رو بعضی وقت ها قطع میکنه و در اکثر وقت ها سانسور میکنه.

Reza Eshraghi
2014/02/27, 16:22
عذر میخوام با عجله نوشتم.
گیم رو بعضی وقت ها قطع میکنه و در اکثر وقت ها سانسور میکنه.

مدیر کل محترم فرمودند همین دو کلمه قطع و سانسور رو توضیح بدید که دقیقاً منظورتون چیه ؟!!!
قطع می کنه یعنی وسط بازی ، از بازی ناگهان خارج میشن ؟!!
سانسور یعنی وقتی توی بازی داره یه صحنه نشون داده میشه ، اون صحنه ناگهان از حالت طبیعی خودش خارج میشه ؟!

alone
2014/02/27, 16:29
دوست من توی گیم مثلا بتل فیلد 4 ویندوز گیم رو نگه میداره یعنی از گیم خارج میشه باید از اول بازی رو راه بندازی.در اکثر موارد به قول شما از حالت طبیعی خارج میشه و تصویر سانسور میشه یا تصویر گیم دیرتر پردازش و نمایش داده می شود بطوری که ایرادش به صراحت دیده میشه.

Reza Eshraghi
2014/02/27, 16:32
دوست من توی گیم مثلا بتل فیلد 4 ویندوز گیم رو نگه میداره یعنی از گیم خارج میشه باید از اول بازی رو راه بندازی.در اکثر موارد به قول شما از حالت طبیعی خارج میشه و تصویر سانسور میشه یا تصویر گیم دیرتر پردازش و نمایش داده می شود بطوری که ایرادش به صراحت دیده میشه.

بازیها روی SSD نصب هست ؟!
دمای کارت که گفتید 55 درجه در حالت معمولی هست دیگه ؟!
آخرین نسخه درایور انویدیا نصبه روی سیستمشون ؟!

alone
2014/02/27, 16:35
بله اخرین درایو انویدیا نصب هست.
بازی ها هم در هارد نصب شده.
بله دما در حالت معمولی 55 و در گیمینگ 72 هست.

Reza Eshraghi
2014/02/27, 17:11
بله اخرین درایو انویدیا نصب هست.
بازی ها هم در هارد نصب شده.
بله دما در حالت معمولی 55 و در گیمینگ 72 هست.

ویندوز 7 نصب و تست کنند که این مشکلات رو دارند یا نه !
نرم افزارهای کمکی برای اجرای بازی مثل C++ 2005-2008-2010 و Net Framework 4 به بالا و ... نصبه ؟!

چند تا شات تست که میگم از هاردشون بگیرند و اینجا برامون آپلود کنید :
- تست Error Scan نرم افزار HD Tune در حالتی که تیک گزینه Quick Scan غیر فعاله
- شات از سربرگ Health نرم افزار HD Tune
- شات از نرم افزار Hard Disk Sentinel Pro (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)