PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش لب تاپ Lenovo G510 Cor i3

asokhan
2014/02/27, 10:30
!!!!!!!!!

Reza Eshraghi
2014/02/27, 10:52
دوست عزیز ! قوانین فروش رو مطالعه و به طور کامل رعایت کنید و نقایص تاپیکتون رو رفع کنید ! تاپایان امشب فرصت دارید سه تاپیکی رو که ایجاد کردید براساس قوانین تکمیلش کنید در غیر اینصورت هر سه تاپیک شما بسته خواهد شد و در صورت تکرار از فعالیت در بخش بازارچه محروم می شوید !

قوانین بخش بازارچه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

asokhan
2014/02/27, 12:36
دوست عزیز ! قوانین فروش رو مطالعه و به طور کامل رعایت کنید و نقایص تاپیکتون رو رفع کنید ! تاپایان امشب فرصت دارید سه تاپیکی رو که ایجاد کردید براساس قوانین تکمیلش کنید در غیر اینصورت هر سه تاپیک شما بسته خواهد شد و در صورت تکرار از فعالیت در بخش بازارچه محروم می شوید !

قوانین بخش بازارچه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

جناب اشراقی عزیز همه چی درسته الان؟

Reza Eshraghi
2014/02/27, 17:05
جناب اشراقی عزیز همه چی درسته الان؟

تقریباً ولی کاملاً نه !
خودتون جمله زیر رو با دقت بخونید و هرچیزی کم و کسره رو اصلاح کنید :

2- نام کاربری، نام انجمن سخت افزار و تاریخ روز را در یک برگه سفید به صورت دست نوشته بنویسید و در کنار محصول قرار دهید. در تمامی تصاویر باید این برگه در کنار محصول قرار داشته باشد.

asokhan
2014/02/27, 17:22
تقریباً ولی کاملاً نه !
خودتون جمله زیر رو با دقت بخونید و هرچیزی کم و کسره رو اصلاح کنید :

2- نام کاربری، نام انجمن سخت افزار و تاریخ روز را در یک برگه سفید به صورت دست نوشته بنویسید و در کنار محصول قرار دهید. در تمامی تصاویر باید این برگه در کنار محصول قرار داشته باشد.

آقا جان فقط تاریخ نزدم اونم که تو خود پست تاریخ موجوده چرا اینقدر قضیه رو پیچیده میکنید تا حالا که کسی نظری نداده

Reza Eshraghi
2014/02/27, 17:29
آقا جان فقط تاریخ نزدم اونم که تو خود پست تاریخ موجوده چرا اینقدر قضیه رو پیچیده میکنید تا حالا که کسی نظری نداده

من به شما در دو پست قبل لینک قوانین بازارچه رو دادم که خودتون کامل مطالعه کنید !
مسئولیت بی دقتی شما بر عهده ما نیست !
قانونی هست که حتی برای من مدیر هم اگه یه روز بخوام تاپیک فروش بزنم باید رعایت کنم !