PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخاهی از کاربران در مورد مانیتور Samsung PX2370

ATA
2011/12/03, 21:42
با عرض سلام خدمت همه بچه های فروم امیدوارم مزاحم نشده باشم . من میخاستم نظرتون رو در مورد مانیتور Samsung PX2370 بدونم خوشحال میشم اطلاعات بدین که بخرم...:-?:-?

Arsn
2011/12/03, 21:56
سلام دوست عزیز
نظر خواهی را اینجوری مینویسن اگه خدا بخواد !

در خدمتیم ! مانتیور انتخابی شما فوق العادست ! به شخصه این مدل را برای خودم هم انتخاب کرده بودم ، اما اگه بتونی توی بازار پیداش کنی !
همه چیزیش عالیه ولی بعضا گزارش شده که مدل های ساخت ایرانش (که همه ایرانی است) تک و توک زمانی که صفحه ای با رنگ کاملا مشکی داشته باشی با ته مایه رنگ بنفش در وسط صفحه نشون داده میشه ولی شما جدی نگیر ! اگر پیدا کردی که مبارکت باشه ! آدرس و قیمت به ما هم بگو

اگه پیدا نکردی ، در درجه اول توی مدل های ایسوس و سامسونگ یه نگاه بنداز مثلا bx 2285 بعد با کاربر ها مشورت کن !

موفق باشی - علیرضا

Castiel
2011/12/03, 22:13
من با نظر علیرضا موافقم، سامسونگ 2285 گزینه خیلی خوبه، 23700 دیگه خیلی قدیمی شده
مانیتورهای ایسوس هم گزینه های مناسبی هستند.

ATA
2011/12/04, 02:15
با تشکر از توجهتون منم همون bx 2285 رو میخرم چون فکر میکنم نتونم پیدا کنم.....
سلام دوست عزیز
نظر خواهی را اینجوری مینویسن اگه خدا بخواد !

در خدمتیم ! مانتیور انتخابی شما فوق العادست ! به شخصه این مدل را برای خودم هم انتخاب کرده بودم ، اما اگه بتونی توی بازار پیداش کنی !
همه چیزیش عالیه ولی بعضا گزارش شده که مدل های ساخت ایرانش (که همه ایرانی است) تک و توک زمانی که صفحه ای با رنگ کاملا مشکی داشته باشی با ته مایه رنگ بنفش در وسط صفحه نشون داده میشه ولی شما جدی نگیر ! اگر پیدا کردی که مبارکت باشه ! آدرس و قیمت به ما هم بگو

اگه پیدا نکردی ، در درجه اول توی مدل های ایسوس و سامسونگ یه نگاه بنداز مثلا bx 2285 بعد با کاربر ها مشورت کن !

موفق باشی - علیرضا

Arsn
2011/12/04, 15:07
دوست خوبم بنده هم ذهنیت شما را داشتم که البته مدل خوبی را انتخاب کردید ولی ما یه مرجع تقلیدی داریم به نام آقای پناهی ایشون به من توصیه کردند بیشتر سراغ ایسوس برم برای همین هم یه مدل ایسوس به شما معرفی کنم ، احتمالا بهتر از 2285 با اون پایه زشت میپسندیش ! Asus Vs 228 H خیلی خوبه اما اگه بودجه ات اجازه میده برو سراغ مدل های ips ایسوس که شاهکارند !
البته همه اینا به این شرط که واقعا به یه همچین مانیتور های بزرگ و فوق العاده باکیفیت (به خصوص ips ها) نیاز داشته باشی ! ارزون ترین ips هم از ایسوس تو بازار ایران 260 تومنه !
اگر هم شکل ظاهری مدل های ips را دوست ندازی یا vs228H را بخر یا صبر کن تا Vs248 H به ایران برسه که اون هم عالیه

هدف سخت افزار راهنمایی شما برای رسیدن به بهترین هاست ××!!!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ATA
2011/12/04, 20:42
از شما هم تشکر میکنم برای راهنمایی خوبتون....شاید بتونم صبر کنم
دوست خوبم بنده هم ذهنیت شما را داشتم که البته مدل خوبی را انتخاب کردید ولی ما یه مرجع تقلیدی داریم به نام آقای پناهی ایشون به من توصیه کردند بیشتر سراغ ایسوس برم برای همین هم یه مدل ایسوس به شما معرفی کنم ، احتمالا بهتر از 2285 با اون پایه زشت میپسندیش ! Asus Vs 228 H خیلی خوبه اما اگه بودجه ات اجازه میده برو سراغ مدل های ips ایسوس که شاهکارند !
البته همه اینا به این شرط که واقعا به یه همچین مانیتور های بزرگ و فوق العاده باکیفیت (به خصوص ips ها) نیاز داشته باشی ! ارزون ترین ips هم از ایسوس تو بازار ایران 260 تومنه !
اگر هم شکل ظاهری مدل های ips را دوست ندازی یا vs228H را بخر یا صبر کن تا Vs248 H به ایران برسه که اون هم عالیه

هدف سخت افزار راهنمایی شما برای رسیدن به بهترین هاست ××!!!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)