PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش مودم قدرتمند Linksys 160N و یا تعویض با قطعات شما

vaziri69
2014/02/23, 20:32
سلام به همه دوستان.

دوستان عزیز یکعدد مودم Linksys 160N برای فروش موجوده.

مودم کاملا سالمه و تمام متعلقاتش اعم از جعبه و کابل شبکه و سیم تلفن و آداپتور همراهش هست.

فکر نکنم این مودم نیاز به تعریف و توضیح داشته باشه.

این مودم دارای 2عدد انتن داخلی قدرتمند هست،از نظر برد با مودم هایی که 2عدد انتن بیرونی 5db دارند هیچی کم نداره،حتی به نظر من مقداری کمی برد این مودم بیشتره(مقایسه کردم).

نکته: فنر دکمه خاموش روشن این مودم مقداری ضعیف شده و موقعی که مودم رو با دکمه خاموش می کنید دکمه رو نمی تونه کامل بیرون بیاره،بخاطر همین موقع خاموش باید مقداری کمکش کنید و با دست دکمه خاموش رو به سمت بیرون بکشید.

حتی فقط و فقط برای این مورد بازش کردم ببینم می شه فنرش رو درست که که نشد،موقع باز کردن یکی از خارهای ریز قاب شکست،اول اینکه این موضوع هییییچ ربطی به کارایی مودم نداره دوما انقدر خار زیاد داره اصلا نبود اون خار تاثیری نداشت،به هیچ عنوان قابش نه شل هست و نه لق میزنه،یعنی حتی اگر نمی گفتم متوجه نمی شید،ولی خب وجدان کاری هست و باید گفت.

لینک مشخصات:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

عکس:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

قیمت پایه رو هم 119 می ذارم

به خریدار 24 ساعت مهلت تست داده می شود.

با موارد زیر هم تعویض می شود:

- گوشی های اندروید رده بالا

- VGA 7870 , 7850 , 270X , 270 , 760 , 660 , 660TI

- پرینتر لیزری 4کاره HP 1212 یا HP 1214 یا HP 1217

- 2تا رم 4گیگ یا 4تا 2گیگ زمان تاخیر و ولتاژ پایین

- 1عدد هارد 1ترا سیگیت با پارت نامبر ST1000DM003

- مانیتور Samsung PX23720 Plus و مانیتورهای LED - IPS ASUS

*قیمت مبنای تعویض توافقی هست

Reza Eshraghi
2014/02/23, 20:37
تاپیک به بخش مناسب منتقل شد !
بخش فروش تجهیزات شبکه نیز در بخش بازارچه وجود دارد !
لطفاً بیشتر دقت کنید !

ضمناً عکس ها رو طبق قانون شماره 2 بخش بازارچه مجدداً بگیرید و ارسال کنید !

2- نام کاربری، نام انجمن سخت افزار و تاریخ روز را در یک برگه سفید به صورت دست نوشته بنویسید و در کنار محصول قرار دهید. در تمامی تصاویر باید این برگه در کنار محصول قرار داشته باشد.

استفاده از فتوشاپ ممنوع !

vaziri69
2014/02/23, 20:42
تاپیک به بخش مناسب منتقل شد !
بخش فروش تجهیزات شبکه نیز در بخش بازارچه وجود دارد !
لطفاً بیشتر دقت کنید !

ضمناً عکس ها رو طبق قانون شماره 2 بخش بازارچه مجدداً بگیرید و ارسال کنید !

2- نام کاربری، نام انجمن سخت افزار و تاریخ روز را در یک برگه سفید به صورت دست نوشته بنویسید و در کنار محصول قرار دهید. در تمامی تصاویر باید این برگه در کنار محصول قرار داشته باشد.

استفاده از فتوشاپ ممنوع !

جناب اشراقی قبلا که فقط نام کاربری بود،حالا نام فروم و تاریخ هم اضافه شد؟

Reza Eshraghi
2014/02/23, 20:51
جناب اشراقی قبلا که فقط نام کاربری بود،حالا نام فروم و تاریخ هم اضافه شد؟

بله ! برخی قوانین ویرایش و اصلاح شده !

vaziri69
2014/02/26, 20:00
فروخته شد