PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد میزان دسترسی ادمین به سیستم کاربران

sogand66
2014/02/23, 17:15
سلام
یه سوال در مورد سیستم های داخل شبکه دارم. اینکه توی یک شبکه اگه یوزر به ایمیلش log in کنه ادمین میتونه log کنه و به پسورد یوزر دسترسی پیدا کنه؟؟؟؟
شاید سوال ساده ای باشه ولی جوابش برای من خیلی امهمه !!!! ممنونم.

Reza Eshraghi
2014/02/23, 18:44
سلام
یه سوال در مورد سیستم های داخل شبکه دارم. اینکه توی یک شبکه اگه یوزر به ایمیلش log in کنه ادمین میتونه log کنه و به پسورد یوزر دسترسی پیدا کنه؟؟؟؟
شاید سوال ساده ای باشه ولی جوابش برای من خیلی امهمه !!!! ممنونم.

دوست عزیز میشه لطف کنید توضیح بدید تاپیک شما چه ربطی به بخش اخبار تجهیزات شبکه داره ؟!!
اینجا فقط اخبار و بررسی محصولات و تجهیزات شبکه قرار می گیره !
سؤالات رو باید در بخش مشاوره و راهنمایی بپرسید و سؤال شما هم یک سؤال نرم افزاری هست !
تاپیک منتقل شد + ثبت اخطار
قبلاً هم اخطار دریافت کردید به خاطر ایجاد تاپیک در انجمن نامربوط و با این وجود باز هم در ایجاد تاپیک در محل صحیح دقت نمی کنید متأسفانه !

sogand66
2014/02/23, 19:15
درست میگید اشتباه شد . sorry!
حالا میشه لطفا جواب این سوال رو بدین؟؟؟؟؟ ممنون میشم...

ARMIN
2014/02/23, 20:09
درست میگید اشتباه شد . sorry!
حالا میشه لطفا جواب این سوال رو بدین؟؟؟؟؟ ممنون میشم...

راه های زیادی هست که ادمین میتونه به سیستم کاربران راه پیدا کنه.

در حالت عادی ادمین به بخشهای مختلف سیستم دسترسی داره اما یوزر نیم و پسورد شما در ورود به ایمیلتوت مثلا" ایمیل در یاهو یا جی میل، خیر به آنها دسترسی نخواهد داشت مگر اینکه بر روی کامپیوتر شما Keylog*ger نصب کرده باشه تا کلید هایی را که فشار میدهید را به ایشون گزارش کنه.

sogand66
2014/02/23, 20:32
بسیار بسیار سپاسگذارم!!!!!

Reza Eshraghi
2014/02/23, 20:36
استارتر عزیز پاسخ مورد نظرتون رو دریافت کردید ؟!

sogand66
2014/02/23, 20:44
بله در همین حد کافی بود! ممنون :)

Reza Eshraghi
2014/02/23, 20:46
با توجه به اینکه استارتر محترم پاسخ مورد نظر را دریافت کرده اند تاپیک بسته میشه !