PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی از دوستان و سروران جهت خرید دوربین عکاسی

ATA
2014/02/22, 01:33
با عرض سلام و درود و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان و عزیزان گل سخت افزاری / امیدوارم سلامت و خوشحال باشین

دوستان این اخوی بنده یه مبلغی جمع کردن برای خرید یه دوربین عکاسی معمولی که خاطراتشون رو ثبت کنن / بودجشون حدود 400.000 الی 500.000 تومن هست و از بنده خواستن که بهش راهنمایی کنم در خریدش منم از سروران عزیز میخوام یه راهنمایی کنن تا انتخاب خوب و ارزشمندی کرده باشیم تا بعدا از انتخابش لذت ببره

نکات مهم مد نظر قرار داده شد :
برندهای مد نظر ( سونی / نیکون / کنون )
کیفیت عالی عکسها و کیفیت خوب در حالت فیلمبرداری
باطری لتیومی

Castiel
2014/02/22, 09:07
عطا جان سلام

خوبی عزیز؟

دوربین Canon Ixus 140 HS با قیمت حدودی 470/000 تومان گزینه خوبیست.

ATA
2014/02/22, 10:17
سلام و درود و خسته نباشید خدمت مدیر محترم و دوست بزرگوارم جناب شالیکاران عزیز / مرسی ماهم زیر سایتون هستیم

تشکر میکنم از حسن توجهتون و گزینه پیشنهادیتون

ATA
2014/02/22, 17:21
بقیه عزیزان هم یه افتخاری بدن تا ما از اطلاعات ارزشمندشون استفاده کنیم / گزینه ها بیشتر باشه بهتره

iSteve
2014/02/22, 20:38
با احترام به پیشنهاد بسیار عالی آقا حسام،
بنده به خاطر علاقه ی شخصی به دوربین های نیکون، مدل Nikon Coolpix L320 رو پیشنهاد میکنم که قیمتش باید حدود 400 تومن باشه.
مشخصات و نمونه عکس ها:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
البته این مدل جزو شبه SLR ها هست و قابلیت تعویض لنز وجود نداره، از طرفی مثل دوربین های DSLR تعمیر پذیری خوبی نداره.
تا به حال تجربه ی استفاده از این دوربین و دوربین پیشنهادی آقا حسام رو نداشتم.
در کل بهتره یک فروشگاه دوربین معروف و قدیمی رو پیدا کنید و ازش پیشنهاد بخواهید، قطعا اونها تجربه ی بیشتری دارن و مدل های خوبی پیشنهاد میدن، من برای دوستانم و یک بار برای خودم از یه جا دوربین گرفتم که همیشه از خود فروشنده (که آقای مسنی بود) پیشنهاد گرفتم و در نهایت خرید کردم.
@};-

ATA
2014/02/22, 21:46
با عرض سلام و تشکر از جناب ناصر جان عزیز بابت توجهتون به این بنده حقیر / پیشنهاد مورد بررسی قرار گرفت و در لیست گزینه ها قرار داده شد

ATA
2014/03/20, 16:12
تایپیک فوق بسته شود لطفا ....