PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید هارد برای گیم

mokhtar
2014/02/21, 22:43
سلام به همه مشاورین وکاربران فروم:-h
از مشاورین گرامی انجمن درخواست دارم من رو در خرید هارد برای گیم راهنمایی بفرمایند:)
هاردبرای سیستم زیر با حداکثر بودجه 400 تومان(SSD نباشد)
min:ASUS M5A97 R2 AM3+ MB
cpu:fx 8320
ram:patriot 2133
vga:2*7870 crassfair
power:coolermaster 1000w
monitor:LG 22EA53V-P
cpu cooler:deepcool Assassin Gamer Storm
میخوام همگام با این سیستم باشه و توی بازیها کم نیاره:D

Reza Eshraghi
2014/02/21, 22:52
سلام به همه مشاورین وکاربران فروم:-h
از مشاورین گرامی انجمن درخواست دارم من رو در خرید هارد برای گیم راهنمایی بفرمایند:)
هارد1ترا برای سیستم زیر با حداکثر بودجه 400 تومان
min:ASUS M5A97 R2 AM3+ MB
cpu:fx 8320
ram:patriot 2133
vga:2*7870 crassfair
power:coolermaster 1000w
CPU Cooler:DEEPCOOL Assassin Gamer Storm
monitor:LG 22EA53V-P

سلام علی اصغر جان ! من مدل های زیر رو بهتون پیشنهاد میدم !
Seagate Baracuda 7200.14 64MB Buffer SATA6Gbps به قیمت تقریبی 185 تومن
WD Blue 1TB 64MB Buffer SATA 6Gbps به قیمت تقریبی 190 تومن !
با پول باقی مانده + همین مقدار افزایش بودجه یک SSD به حجم 128 گیگابایت بخرید و معنای واقعی سرعت رو حس کنید !
@};-

iSteve
2014/02/21, 23:07
سلام عزیز@};-
با این بودجه میتونید یک هارد و یک SSD خوب بخرید. واقعا حیفه که SSD نخرید!
دلیل شما چیه که فرمودید SSD نباشه؟
بازم اگه اصرار دارید SSD نباشه مدل پایین رو پیشنهاد میکنم که یک SSHD هست یعنی ترکیبی از 8GB حافظه ی SSD و 1TB حافظه ی HDD:
Seagate Hybrid 1TB+8GB
به قیمت 320 تومن که کاراییش نزدیک به SSD هست ولی به SSD نمیرسه@};-

mokhtar
2014/02/22, 10:56
دلیل اینکه هارد ssd نمیخوام رو میتونید در تایپک زیر ببینید
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
اقا رضا و ناصر اقا به نظرتون این مدل هارد برای بازی مناسبتر نیست؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. D/

Reza Eshraghi
2014/02/22, 16:14
دلیل اینکه هارد ssd نمیخوام رو میتونید در تایپک زیر ببینید
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
اقا رضا و ناصر اقا به نظرتون این مدل هارد برای بازی مناسبتر نیست؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. D/

عزیز جان ! آقا آرمین این مقاله رو توی فروم ما هم نوشتند یه کم می گشتید پیداش می کردید و لازم نبود لینک از فروم همسایه بدید !!
بعدش شما نگران چیزهایی که آقا آرمین نوشتن شدید ؟!!! اینها اصول و راهکار صحیح و بهینه استفاده از یک SSD هست ! میشه گفت یه جور قانونه و بعضی چیزهایی که نوشتند هم ذات یک SSD هست !
چون این شرایط وجود داره و ممکنه سخت باشه ما باید لذت داشتن سرعت عالی رو از خودمون بگیریم که نمیدونیم یا برامون سخته این کار رو اجرا کنیم ؟!

در مورد هارد هم می تونستید مدل هارد رو بنویسید و نیازی به لینک گذاشتن نبود !
هارد وسترن بلک با دو هاردی که پیشنهاد شد تفاوت خیلی محسوسی نمی کنه برای کاربرد شما ! هر سه کیفیت خوبی دارند !
به هر حال ما نفی نمی کنیم اون هارد رو ! البته این هارد تازه یه کم به قیمت واقعی نزدیک شده چون قبلاً قیمتش خیلی فضایی بود !

mokhtar
2014/02/22, 16:47
عزیز جان ! آقا آرمین این مقاله رو توی فروم ما هم نوشتند یه کم می گشتید پیداش می کردید و لازم نبود لینک از فروم همسایه بدید !!
بعدش شما نگران چیزهایی که آقا آرمین نوشتن شدید ؟!!! اینها اصول و راهکار صحیح و بهینه استفاده از یک SSD هست ! میشه گفت یه جور قانونه و بعضی چیزهایی که نوشتند هم ذات یک SSD هست !
چون این شرایط وجود داره و ممکنه سخت باشه ما باید لذت داشتن سرعت عالی رو از خودمون بگیریم که نمیدونیم یا برامون سخته این کار رو اجرا کنیم ؟!

در مورد هارد هم می تونستید مدل هارد رو بنویسید و نیازی به لینک گذاشتن نبود !
هارد وسترن بلک با دو هاردی که پیشنهاد شد تفاوت خیلی محسوسی نمی کنه برای کاربرد شما ! هر سه کیفیت خوبی دارند !
به هر حال ما نفی نمی کنیم اون هارد رو ! البته این هارد تازه یه کم به قیمت واقعی نزدیک شده چون قبلاً قیمتش خیلی فضایی بود !
اقا رضا عذر میخوام که گذاشتن لینک از فرومی دیگه موجب ناراحتیتون شد:184:،دیگه تکرار نمیشه
با این حساب من یک هارد 1 ترا معمولی ویک ssd بخرم به نفعمه:-?
پس من رفتم برای خرید:D
باز هم عذر خواهی میکنم از اشتباهم و تشکر میکنم از مشاورتون:36::36::36::36::36: