PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گوشی تا یک میلیون

vahid-7
2014/02/20, 23:29
سلام
بنظرتون با توجه به قیمتهای فعلی تا یک میلیون(کمی بالا یا پایین)چه گوشی رو پیشنهاد میدید؟ گوشی رو برای خانمم میخوام.خودش در حال حاضز سامسونگ ویو 3 داره.بخاطر همینم انتظاراتش از گوشی سخت افزار قویتر.دوربین بهتر.صفحه نمایش خوب.باتری قوی و اینکه حتما اندروید باشه.
نظر خودم سامسونگ اس3 و سونی zr و ال جی اپتیموس جی هست.
ممنون

Dan
2014/02/21, 00:00
سلام
بنظرتون با توجه به قیمتهای فعلی تا یک میلیون(کمی بالا یا پایین)چه گوشی رو پیشنهاد میدید؟ گوشی رو برای خانمم میخوام.خودش در حال حاضز سامسونگ ویو 3 داره.بخاطر همینم انتظاراتش از گوشی سخت افزار قویتر.دوربین بهتر.صفحه نمایش خوب.باتری قوی و اینکه حتما اندروید باشه.
نظر خودم سامسونگ اس3 و سونی zr و ال جی اپتیموس جی هست.
ممنون
پیشنهادم انتخاب بین ZR و G هست. کیفیت صفحه G خیلی بالاتر از ZR هست اما دوربین G نسبت به ZR در سطح پایین تری هست مخصوصا برای عکاسی شب و نور کم.

توی این رنج برتری کلی برای Lumia های نوکیا هست که متاسفانه در قسمت سیستم عامل با خواسته ایشون مطابقت ندارند.

vahid-7
2014/02/21, 00:46
پیشنهادم انتخاب بین ZR و G هست. کیفیت صفحه G خیلی بالاتر از ZR هست اما دوربین G نسبت به ZR در سطح پایین تری هست مخصوصا برای عکاسی شب و نور کم.

توی این رنج برتری کلی برای Lumia های نوکیا هست که متاسفانه در قسمت سیستم عامل با خواسته ایشون مطابقت ندارند.
اگه برای خودم بود حتما یکی از گزینه هام لومیا 925 بود....ولی یه سوال داشتم: در بعضی از فرومها از خرابی بلوتوث یا قعطی وای فای zr گفتن.البته نمیدونم گوشیشون بدون گارانتی بوده یا نه..ولی خواستم بدونم چنین چیزی صحت داره؟ شما در موردش چیزی شنیدین؟

Arthur
2014/02/21, 01:56
با توجه به اینکه برای خانوم تون میخواین من Huawei Ascend P6 رو پیشنهاد میکنم.
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
اگر قدرت سخت افزاری بیشتر از این میخواین (البته فکر کنم برای خانومتون مناسب باشه) به پیشنهادات آقا میعاد فکر کنید.

Dan
2014/02/21, 06:43
اگه برای خودم بود حتما یکی از گزینه هام لومیا 925 بود....ولی یه سوال داشتم: در بعضی از فرومها از خرابی بلوتوث یا قعطی وای فای zr گفتن.البته نمیدونم گوشیشون بدون گارانتی بوده یا نه..ولی خواستم بدونم چنین چیزی صحت داره؟ شما در موردش چیزی شنیدین؟
این مشکل نرم افزاریه و بعد از آپدیت برای یک سری از گوشی ها این اتفاق میفته بیشتر هم در قسمت وای فای هست. اما متاسفانه توی این رنج قیمت دوربین گوشی های رقیب هم حرف خاصی برای گفتن ندارن.
خود من هم بیشتر نظرم روی Optimus G هست که دوربین خیلی قوی نداره اما از نظر کارایی کلی بهتر هست. در ضمن آپدیت G به اندروید 4.4 تایید شده اما برای ZR هنوز مشخص نیست که به این نسخه آپدیت بشه.

h.davoudi
2014/02/21, 08:46
پیشنهاد من :
Alcatel One Touch Idol X 6040D (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
یا
Sony Xperia Z (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)