PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید LG GPro یا Nexus 5

Nima.Salarian
2014/02/17, 15:59
سلام دوستان
بچه ها میخواستم تا دیروز LG G Pro بگیرم ولی الان دیجیکالا Nexus 5 رو پیشنهاد ویژه زده تا امشبم وقت خرید داده
به نظرتون کدوم رو بخرم؟
Nexus 5 میگن خیلی مشکل داره حالا موندم چکار کنم

rre_za
2014/02/17, 16:15
در مرحله اول دلایلتون برای انتخاب G Pro چی بوده نیما جان ؟

اگر نیاز شما رو بدونیم بهتر میتونیم نظر بدیم که Nexus 5 انتظارات شما رو بر اورده میکنه یا نه

چه مشکلاتی در Nexus 5 شما رو نگران کرده؟

Nima.Salarian
2014/02/17, 16:32
در مرحله اول دلایلتون برای انتخاب G Pro چی بوده نیما جان ؟

اگر نیاز شما رو بدونیم بهتر میتونیم نظر بدیم که Nexus 5 انتظارات شما رو بر اورده میکنه یا نه

چه مشکلاتی در Nexus 5 شما رو نگران کرده؟

دلایل انتخاب G Pro
1. بزرگی 2. شیک بودن 3. دوربین خوبش 4. امکانات جالبش ( عکاسی و فیلمبرداری همزمان ، VU Talk ، ریموت کنترل و... )
Nexus رو میگن باطری ضعیفی داره و دوربینش ضعیفه میگن مشکل داره سری جدیدش
موندم سر دوراهی

old gamer
2014/02/17, 17:11
نیما جان سلام . داداش اول در مورد نکسوس 5 بگم که یکی از دوستان خریده و کاملا راضیه درسته باطریش ضعیفه ولی دیگه نه اونقدری که عذابت بده. فقط مثل بقیه گوشی های ال جی عالی نیست. اما اینکه جی پرو واقعا بهتره خب شکی نیست قیمتشم بالا تره. اگه بودجه داری نترس من نظرم جی پرو هست.
درضمن شما دیگه چرا از دی جی کالا میخری؟ تو فروم همسایه فروشنده معتبر داریم که زیر این قیمت ها بهت میده که.

Yaser_Aramesh
2014/02/17, 17:14
بنده Nexus 5 رو پیشنهاد میدم به دلیل صفحه نمایش باکیفیت تر , قدرت پرازشی بیشتر , به همراه داشتن نسخه ی 4.4 اندروید و پشتیبانی بسیار بیشتر .

کیفیت دوربین و ماندگاری شارژ باتریش از G Pro کمتره .

در کل باید نگاه کنید کدوم موارد براتون مهمتره تا بتونید انتخاب درست کنید .

Nexus 5 با اون قیمت وسوسه برانگیزه , به نظر من که این فرصت رو از دست ندید و از دیجیکالا بخریدش .

خرید خوبی داشته باشید @};-

rre_za
2014/02/17, 17:16
با توجه به حرفتون دلیلی نداره بخواید به Nexus 5 فکر کنید...

اینکه میگید نکسوس 5 مشکل داره من متوجه نمیشم دقیقا منظورتون چی هست,
درسته نکسوس 5 زمان شارژدهی کمی داره... دوربین هم 8 هستش

نکسوس ها به خوش قیمتی و پشتیبانی گوگل معروف هستند تنها برتری نسبت به G Pro این 2 مورد میتونه باشه و سی پی یو قوی تر نکسوس 5... ( تفاوت قدرت سی پی یو برای شما محسوس نخواهد بود )

نیما جان شما الان انتخابت G Pro بوده ( همه مواردی که شما میخوای رو G pro داره ) شما اگه نکسوس 5 رو بگیرید خدای ناکرده کوچکترین چیزش راضیتون نکنه به خودتون میگید منکه انتخابم G pro بود چرا اینو گرفتم....

Nima.Salarian
2014/02/17, 17:27
بچه ها از G Pro خوشم آمده ولی موندم که گیر نکنه مثل گوشی الانم s3
من شارژ و دوربین خیلی برام مهمه چون بیشتر کارم با دوربینه
از نکسوس از اون قسمتی که دکمه هاش روی صفحشه خوشم نمیاد

Dan
2014/02/17, 17:36
دلایل انتخاب G Pro
1. بزرگی 2. شیک بودن 3. دوربین خوبش 4. امکانات جالبش ( عکاسی و فیلمبرداری همزمان ، VU Talk ، ریموت کنترل و... )
Nexus رو میگن باطری ضعیفی داره و دوربینش ضعیفه میگن مشکل داره سری جدیدش
موندم سر دوراهی
من پیشنهادم اینه که شما که آپدیت اینقدر براتون مهم نیست که میتونید G Pro بخرید ، G2 رو بخرید که همین ویژگی ها رو با قدرت بیشتر داره ، عمر باتری بشتری داره ، صفحش هم خیلی کوچکتر نیست ، خوش دست تر هم هست.

مشکلات Nexus 5 توی هر 3 سری هست به قدیمی بودن و منطقه عرضه و ... هم ربطی نداره اما توی سری 312 مشکلاتش کمتره. البته این مشکلات برای تعداد محدودی از گوشی ها هست.
تنها توصیه ام اینه که از هر جا میخرید با گارانتی و مهلت تست بخرید و سعی کنید در مدت تعیین شده همه قسمت ها رو چک کنید.

rre_za
2014/02/17, 17:41
در بین نکسوس 5 و G Pro و مقایسه شارژ و دوربین G pro برنده شماست... حافظه گوشی ها رو هم در نظر داشته باشید کار با دوربین یعنی اینکه شما حافظه زیادی نیاز خواهید داشت G pro اسلات اس دی کارت رو داره

زمان نگهداری شارژ در حالت استند بای جی پرو 99% از نکسوس 5 بیشتر هستش... زمانی که باطری رو ملاک قرار میدید نمیشه این رو نادیده گرفت ( توچه کنید گفتم استند بای یعنی زمانی که از گوشی استفاده نمیکنید )

اگر از لحاظ گیر کردن لگ مشهور اندروید هستش باید بگم دو گوشی های High end این لگ تقریبا دیده نمیشه

old gamer
2014/02/17, 17:51
اینم خدمت آقا نیمای گل که انقدر حرص قیمت دی جی کالا رو نزنه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.=1

Nima.Salarian
2014/02/17, 17:51
من پیشنهادم اینه که شما که آپدیت اینقدر براتون مهم نیست که میتونید G Pro بخرید ، G2 رو بخرید که همین ویژگی ها رو با قدرت بیشتر داره ، عمر باتری بشتری داره ، صفحش هم خیلی کوچکتر نیست ، خوش دست تر هم هست.

مشکلات Nexus 5 توی هر 3 سری هست به قدیمی بودن و منطقه عرضه و ... هم ربطی نداره اما توی سری 312 مشکلاتش کمتره. البته این مشکلات برای تعداد محدودی از گوشی ها هست.
تنها توصیه ام اینه که از هر جا میخرید با گارانتی و مهلت تست بخرید و سعی کنید در مدت تعیین شده همه قسمت ها رو چک کنید.
G2 هم گوشی خوبیه من خودمم پیشنهاد دادم به دوستان ولی 1. قیمتش حدود 200.000 گرونتره البته برای من چون دیروز 600.000 فقط شهریه ثابت دانشگاه دادم بخاطر همین پولم محدود به 1350.000 شده
ولی متاسفانه G2 مثل Nexus 5 کارت حافظه رو ساپورت نمیکنه.و 16 گیگ کمه
آپدیت برام مهم نیست نه البته اصلا ولی در وهله اول نیست
به نظر خودم همون G Pro مناسبه برام

Nima.Salarian
2014/02/17, 17:52
اینم خدمت آقا نیمای گل که انقدر حرص قیمت دی جی کالا رو نزنه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.=1
آره داداش امین دیدم قیمتش رو 4000 حتی پایینتره ولی ایده آلم هر چی فک میکنم نیست/:)

Dan
2014/02/17, 18:31
G2 هم گوشی خوبیه من خودمم پیشنهاد دادم به دوستان ولی 1. قیمتش حدود 200.000 گرونتره البته برای من چون دیروز 600.000 فقط شهریه ثابت دانشگاه دادم بخاطر همین پولم محدود به 1350.000 شده
ولی متاسفانه G2 مثل Nexus 5 کارت حافظه رو ساپورت نمیکنه.و 16 گیگ کمه
آپدیت برام مهم نیست نه البته اصلا ولی در وهله اول نیست
به نظر خودم همون G Pro مناسبه برام
G2 از حدود 1400 توی بازار پیدا میشه. فقط 50 تومن گرونتره نه 200 تومن.
اگر 16 گیگابایت حافظه براتون کمه اصلا نیازی به مشاوره نبود چون حق انتخابی باقی نمیمونه.

Nima.Salarian
2014/02/17, 18:32
با تشکر از همه ی دوستان لحظاتی پیش گوشی LG G Pro رو سفارش دادم
انشالله به دستم رسید عکساشئ براتون میذارم
ممنون از همتون

تاپیک بسته بشه با تشکر