PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام برندگان نظر‌سنجي سرويس هاي دانلود و شروع نظر‌سنجي ديگر!

Castiel
2011/12/03, 13:02
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.دوستان عزيز و گرامي
همانطور که قول داده بوديم امروز نام ده برنده نظرسنجي مشترک بين سايت سخت‌افزار و رپيد‌باز را منتشر مي‌کنيم. البته قبل از اين که نام برندگان اين نظر‌سنجي را منتشر کنيم جا دارد از سايت رپيدباز به خاطر حرکت قشنگشان و کاربران به خاطر حضور خوبشان در اين نظر‌سنجي تشکر کنيم. در اين نظر‌سنجي که به مدت يک ماه در سايت بر‌گزار بيش از 1850 کاربر نظر خود را ثبت کردند (البته اين تعداد به جزء افرادي است که به صورت آزاد و بدون نام کاربري راي داده‌اند) که از اين ميان به قيد قرعه به ده نفر اکانت شانزده گيگابايتي سايت رپيدباز اعطاء مي‌شود.اشاره: بعد از دريافت اکانت از سايت اين اکانت‌ها براي کاربران ارسال خواهد شد.
اسامي برندگان نظرسنجي " کدام سرويس‌ را بيش از ديگران براي دانلود انتخاب مي‌کنيد؟"1- Sadra-1682- BinxIX3- Soheil-***HS4- Yaser-a5- Bsireza6- System 327- Amoo8- Express9- PC Hardware10- erfan 520
نتايج نظر‌سنجي1-سرويس تورنت: 29.45 درصد
2- سرويس رپيدشير: 16.25 درصد3- سرويس مديافاير: 29.61 درصد
4- سرويس فورشيرد: 13.28 درصد5- سرويس هات فاير: 2.03 درصد
6- ديگر سرويس‌ها: 9.38 درصد
اشاره: دوستان عزيز و گرامي که در سايت رپيدباز سرويس دارند در هنگام ارسال ايميل مشخصات خود به info@sakhtafzarmag.com به اين موضوع اشاره کنند تا به جاي کد جديد به اين افراد کد ارتقاء داده شود.

================================================== ==================فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.نظر‌سنجي جديد
اين نظر‌سنجي براي کاربراني است که علاقه خاصي به بازي دارند و اخبار دنياي بازي را دنبال مي‌کنند. در اين نظر‌سنجي نظر شما در مورد بهترين بازي سال پرسيده مي‌شود. از ان جايي که خودمان هم اهل بازي هستيم مانند نظر‌سنجي بالا يک جايزه خوب براي نظر‌سنجي در نظر خواهيم گرفت. پس حتما با نام کاربري، راي خود را ثبت کنيد.اشاره: براي شرکت در نظر‌سنجي بهترين بازي سال از منوي نظر‌سنجي موجود در نوار بغل سايت استفاده کنيد.دوستان عزيز در صورت تمايل نام بازي محبوب خود در سال 2011 را در بخش نظرات بنويسيد.

لینک در وبسایت سخت افزار:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Phantom
2011/12/03, 15:44
مبارکه تبریکشون میگم انشاالله همیشه پیروز و سربلند باشند

Yaser_Aramesh
2011/12/05, 11:37
سلام.ببخشید من yaser-a در سایت سخت افزار هستم.چطوری اکانت ام رو دریافت کنم؟؟

Castiel
2011/12/05, 17:50
سلام.ببخشید من yaser-a در سایت سخت افزار هستم.چطوری اکانت ام رو دریافت کنم؟؟

از طریق آدرس میل زیر در خصوص مراحل دریافت سرویس پرسش کنید.
info@sakhtafzarmag.com