PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!-مشکل با پرینتر سامسونگ

Arthur
2014/02/14, 17:48
با سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان.
بنده یک عدد چنده کاره Samsung SCX3201G (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دارم.قابل شما رو هم نداره! :D
خوب اصل مطلب...
چند وقت پیش مشما همراه با کاغذ کشیده شد و چسبید به هیتر و غلطک پرس رو ما رو هم داغون کرد!:|:-w
با توجه به بی لیاقتی سام سرویس خودم تصمیم به تعمیرش گرفتم و موفق شدم و پرینتر بدون هیچ مشکلی کار میکرد.
تا اینکه چند وقت پیش لبه ی بالایی کاغذ رو زخم میکرد و چند روز بعد دیگه اصلا کاغذ رو داخل نمیکشید و گیر میگرفت.
دو-سه روز پیش کل پرینتر رو باز کردم (بعلاوه کارتریج) و پس از روغن کاری و سرویس و چک کردن و تمیز کاری و شارژ مجدد کارتریج دوباره پرینتر رو بستم.
خوشبختانه صداهای اضافی پرینتر (اعم از ویز ویز و جیر جیر :D) از بین رفته اما پرینتر دیگه کاغذ رو داخل نمیکشه!
اصلا هیچ تلاشی برای کشیدن داخل اون انجام نمیده!
حال دوستان گرامی بنظر شما مشکل از کجاست؟قطعه ای باید تعویض بشه؟
این هم Parts Guide که خودم با کمک این پرینتر رو باز و بسته کردم.
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 2Fscx_3200_parts_catalog.pdf&ei=4zr-UsOAH4qZtQbBpYCgCQ&usg=AFQjCNEF3fhKPtwUaWNZ-Pm87yVA12QFXQ&sig2=n_Wt8lNiOaf7XVwKbY_lAw&bvm=bv.61535280,d.Yms‎)پ ن:دفعه اول تعمیر 3 پیچ و دفعه دوم 7 پیچ اضافه اومد که کلا میشه 10 پیچ! :D :D ولی فکر نمیکنم اشکال از این باشه...
این هم تصاویر...
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
پیشاپیش از کمک همه دوستان ممنونم.

lastshepherd
2014/02/14, 17:55
پ ن:دفعه اول تعمیر 3 پیچ و دفعه دوم 7 پیچ اضافه اومد که کلا میشه 10 پیچ! :D :D ولی فکر نمیکنم اشکال از این باشه...

10 پیچ اضافه اومد؟ :-j
R.I.P Samsung SCX3201G @};-@};-

Arthur
2014/02/14, 17:59
10 پیچ اضافه اومد؟ :-j
R.I.P Samsung SCX3201G @};-@};-

:D
باید باهاشون صحبت کنم بگم تو تولیدات بعدی پیچ های اضافه رو بردارن! :D

lastshepherd
2014/02/14, 18:01
:D
باید باهاشون صحبت کنم بگم تو تولیدات بعدی پیچ های اضافه رو بردارن! :D
مگه از روی منوئل تعمیر بازش نکردی؟

Arthur
2014/02/14, 18:03
مگه از روی منوئل تعمیر بازش نکردی؟

چرا...
میگم که..کلا اضافی بودن ! :D

lastshepherd
2014/02/14, 18:04
چرا...
میگم که..کلا اضافی بودن ! :D
بدیش اینه که الان دیگه گارانتی هم قبولش نمی کنه! وگرنه می بردیش گارانتی لااقل درستش نمی کردن، عیبش رو می گفتن!

Dan
2014/02/14, 19:15
مهدی جان پرینتر که مثل قطعه نیست فقط بدی گارانتی. یه تعمیرکار خوب پیدا کن بده اصولی تعمیرش کنن.

Arthur
2014/02/14, 19:32
مهدی جان پرینتر که مثل قطعه نیست فقط بدی گارانتی. یه تعمیرکار خوب پیدا کن بده اصولی تعمیرش کنن.

:|
شخصا فقط خودم رو بعنوان تعمیرکار قبول دارم! :D
اینجا گرون میگیرن!
دفعه قبل یارو گفت فقط 30 تومن میگیرم فیوزینگ باز کنم ببندم!غلطک هم میخواست 70 بندازه!
که با خرید یه غلطک پرس به قیمت 50 هزار تومان و سوزاندن کمی سلول خاکستری موفق به تعمیر شدم! :D