PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حافظه های AMD Radeon ابتدا در اروپا

th e nd
2014/02/14, 15:56
25478

به نظر می رسد که طرفداران AMD می توانند در کنار GPUهای پر قدرت و با قیمت مناسب و همچنین پردازنده، بورد و چیپ ست های
این شرکت از حافظه های اصلی ای که توسط AMD به زودی وارد بازار خواهند شد نیز بهره ببرند.
حافظه های AMD همانطور که از تیتر این تاپیک حدس زدید با برند Radeon عرضه خواهند شد و در نظر بگرید که اگر سیستمی داشته
باشید که تمامی آن توسط یک شرکت تولید و طراحی شده باشد، این سیستم تا چه حد می تواند با همدیگر سازگاری داشته باشد
و نهایت کارایی را در کنار قیمتی معقول برای کاربر خود به ارمغان بیاورد.
همانطور که می دانید در گذشته AMD سیستم های کاملی را عرضه می داشت و انتظار این می رود که باز هم دست به چنین کاری بزند.
اما بشنوید از خود این حافظه ها که تنها چیزی که تا بدینجا از آنها می دانیم این است که فرکانس کاری آنها برابر با 2400 مگاهرتز
خواهد بود و از پروفایل AMP بهره می برد که می تواند تا حافظه های اصلی را در بالاترین فرکانس با بورد و سیستم سازگار نماید. ما امیدوار
هستیم که این سری از پروفایل AMP شرکت AMD بهتر از سری قبلی کار نماید چراکه در سری Kaveri آن انتطاری که کاربران داشتند را نتوانست
برآورده نماید.
این حافظه در ابتدا در بازار اروپا عرضه خواهند شد اما قیمت و یا مشخصات دیگری از آنها هنوز اعلام نشده است.

نویسنده: احسان علیزاده

Aliover
2014/02/14, 18:29
AMD هم قبلا چنین کاری کرده بود ولی تولید نشد ولی انگاری خبرای خوبی به گوش میرسه.
علاوخ بر این ها گفته شده که تایمینگ ها و چیپ ها بیشتری سازگاری رو با این پلتفرم دارن.
البته چند ماه پیش AMD نرم افزاری رو عرضه میکرد که کار این نرم افزار این بود که کسایی که رم با حجم بیش از 6 گیگ دارند
میتوانند قسمتی از فایل های سیستم عامل رو روی رم بارگذاری کند که باعث میشد سرعت سیستم عامل به طور چشم گیری افزایش پیدا کنه.
بنده خودم روی رم 4 گیگ تست کردم ولی روی این حجم از رم کار کمی مشکل بود و رم کمی برای سایر کار ها باقی میماند.

magiteq
2014/02/14, 18:41
AMD هم قبلا چنین کاری کرده بود ولی تولید نشد ولی انگاری خبرای خوبی به گوش میرسه.
علاوخ بر این ها گفته شده که تایمینگ ها و چیپ ها بیشتری سازگاری رو با این پلتفرم دارن.
البته چند ماه پیش AMD نرم افزاری رو عرضه میکرد که کار این نرم افزار این بود که کسایی که رم با حجم بیش از 6 گیگ دارند
میتوانند قسمتی از فایل های سیستم عامل رو روی رم بارگذاری کند که باعث میشد سرعت سیستم عامل به طور چشم گیری افزایش پیدا کنه.
بنده خودم روی رم 4 گیگ تست کردم ولی روی این حجم از رم کار کمی مشکل بود و رم کمی برای سایر کار ها باقی نمیماند.

علی اون نرم افزار فقط با RAM های AMD سازگار بود

Aliover
2014/02/14, 22:20
علی اون نرم افزار فقط با RAM های AMD سازگار بود
یعنی چی؟یعنی رم فقط رم های با مارک AMD سازگار بود؟
من که احساس خوبی بهم دست میداد.
انگاری ویندوز رو هارد SSD نصب شده بود.(:
ولی حیف که نرم افزار هم پولی بود یعنی تو بارگذاری روی رم محدودیت داشت هم اینکه رم سیستم من کم بود

Dan
2014/02/14, 22:41
چرا همه از " بود " استفاده میکنند؟! خب هنوز هم هست! هم رم های AMD و هم نرم افزار.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

علی جان فقط با رم های AMD نیست. روی همه رم ها کار میکنه اما در بعضی سناریوها ، روی رم های AMD ظرفیت بیشتری در اختیار سیستم قرار میده.