PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب نرم افزار samsung all share

IMAN4K
2014/02/12, 19:00
سلام خدمت دوستان گرامی!
قصد نصب نرم افزار all share برای کامپیوتر رو داشتم که با پیغام زیر مواجه می شم. هر کاری کردم مشکل حل نشد.نرم افزار رو هم از سامسونگ دانلود کردم.فایر وال رو خاموش کردم آنتی ویروس هم off هست.به اینترنت هم وصل هستم.ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی کنید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
در حقیقت قصدم اینه که ویدئو رو به حالت real time از طریق dlna بروی تلویزیون (40F6450)استریم کنم.اگر راه دیگه ای به ذهن دوستان میرسه من رو راهنمایی کنن!
خیلی ممنون

aryaiee
2014/05/11, 19:53
سلام خدمت دوستان گرامی!
قصد نصب نرم افزار all share برای کامپیوتر رو داشتم که با پیغام زیر مواجه می شم. هر کاری کردم مشکل حل نشد.نرم افزار رو هم از سامسونگ دانلود کردم.فایر وال رو خاموش کردم آنتی ویروس هم off هست.به اینترنت هم وصل هستم.ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی کنید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
در حقیقت قصدم اینه که ویدئو رو به حالت real time از طریق dlna بروی تلویزیون (40F6450)استریم کنم.اگر راه دیگه ای به ذهن دوستان میرسه من رو راهنمایی کنن!
خیلی ممنون

دوست عزیز من تایپیکت رو العان دیدم.عکس ارروری که گذاشتین پاک شده.لطفا عکس رو دوباره بزار و بگو کدوم ورژن رو ریختی و از چه ویندوزی استفاده میکنی

IMAN4K
2014/05/11, 20:51
دوست عزیز من تایپیکت رو العان دیدم.عکس ارروری که گذاشتین پاک شده.لطفا عکس رو دوباره بزار و بگو کدوم ورژن رو ریختی و از چه ویندوزی استفاده میکنی
خیلی ممنون مشکل حل شده.(خیلی وقت پیش!)

Reza Eshraghi
2014/05/11, 21:50
ایمان جان حالا که یه تاپیک قدیمی بالا اومده لطف کن روش کار رو هم بگو تا دوستانی که ممکنه مشکل مشابهی پیدا کنند براشون مفید واقع بشه و بعدش تاپیک بسته بشه !
ربط به نسخه ویندوز داشت اون پیام ؟!

aryaiee
2014/05/12, 07:23
ایمان جان حالا که یه تاپیک قدیمی بالا اومده لطف کن روش کار رو هم بگو تا دوستانی که ممکنه مشکل مشابهی پیدا کنند براشون مفید واقع بشه و بعدش تاپیک بسته بشه !

سلام بله کاملا به نسخه ویندوز ربط داشت البته من اررور رو ندیده بودم ولی تاثیر داره

IMAN4K
2014/05/12, 09:14
چشم آقا اشراقی عزیز!.من بعضی از سرویس های ویندوز رو غیر فعال کرده بودم بعد که enable all کردم (+ریستارت) مشکل برطرف شد.این مشکل هیچ ربطی به نسخه ویندوز نداره و در آغاز نصب حتما باید به اینترنت متصل بود.

Reza Eshraghi
2014/05/12, 09:23
چشم آقا اشراقی عزیز!.من بعضی از سرویس های ویندوز رو غیر فعال کرده بودم بعد که enable all کردم (+ریستارت) مشکل برطرف شد.این مشکل هیچ ربطی به نسخه ویندوز نداره و در آغاز نصب حتما باید به اینترنت متصل بود.

بسیار عالی ! ممنون ! خدا رو شکر که مشکل حل شده !

aryaiee
2015/06/24, 11:22
یادش بخیر یکی از ناحق شدن های اون زمان های فروم این تاپیک بود.بنده هنوز مدیر نبودم و میخواستم اینجا کمکی بکنم که جناب اشراقی و این دوست استارترمون مارو جدی نگرفتند و با هم گفتند و شنیدند آخر سر هم نگذاشتند من پست اثبات رو بدم و تاپیک بسته شد!حالا چون این قبیل مشکلات خیلی زیاد هستش یکمی توضیح میدم راجب اش.
نرم افزار all share از طرف سامسونگ برای کار با dlna معرفی شد.البته الان برای سری های جدید سامسونگ این نرم افزار کاربرد چندانی نداره.یعنی منظورم اینه که نرم افزارهای زیادی وارد بازار شد با همچین قابلیتی.این نرم افزار بر خلاف ورژن های امروزی اش و یا نرم افزارهای رقیب خود،یک مشکل عمده داشت و این بود که برخی ورژن هاش با ویندوز 7 سازگاری نداشتند و برخی دیگر هم با ویندوز 8 و 8.1 !قضیه خیلی پیچیده شده بود و سامس سرویس مجبور بود برای نماینده هاش و خریداران 4 ورژن از این نرم افزار رو معرفی کند که امتحان کنند و ببینند کدام به سیستم و تلویزیون آنها میخورد.یعنی حتی پس از تماس تلفنی با تکنسین های شرکت،این تنها ایده بود.سپس معلوم شد به علت تغییراتی که در مدیریت wi-fi بین ویندوز های 7 و 8 وجود دارد،یا قطع ارتباط داریم و یا فیلم و موسیقی با لگ همراه است.سپس خود شرکت هم به همین علت مجبور شد باگ ها را برطرف کرده اما هیچوقت یک نرم افزار all share برای تمام ویندوز ها وجود نداشت!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)