PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید Lumia 525 یا htc 8x

whiteboy
2014/02/03, 13:43
Lumia 525 یا htc 8x
دوستان بزرگوار : بین این دو گوشی دوبه شک ام که کدوم رو انتخاب کنم چون هر کدومشون خصوصیات خاص خودشون رو دارند . از دوستان میخوام که من رو کمک کنند .( اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید معرفی کنید سقف بودجه تا 600 )

Dan
2014/02/03, 14:15
Lumia 525 یا htc 8x
دوستان بزرگوار : بین این دو گوشی دوبه شک ام که کدوم رو انتخاب کنم چون هر کدومشون خصوصیات خاص خودشون رو دارند . از دوستان میخوام که من رو کمک کنند .( اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید معرفی کنید سقف بودجه تا 600 )
هر دو بسیار خوب هستند اما انتخاب بین این دو به نیاز شما بستگی داره. 8X از نظر سخت افزاری قویتره اما 525 از نظر نرم افزاری برتری داره.
8X با این که قدیمی تره اما هنوز پردازنده و چیپ گرافیکی خیلی خوبی داره. از نظر صفحه و دوربین هم بهتره.
525 از اول با آپدیت بلک عرضه میشه و چون 1 سال هم تولیدش جدید تره ، مدت پشتیبانی بیشتری داره. همچنین اینکه خود نوکیا هم از نظر آپدیت خیلی بهتر و سریعتر از HTC عمل میکنه و نرم افزار های اختصاصی زیادی هم داره.

برای خرید 525 اول با نمایندگی نوکیا تماس بگیرید و زمان ورودش به بازار رو بپرسید چون احتمال داره بزودی با گارانتی وارد بازار بشه.

whiteboy
2014/02/03, 19:20
با تشکر از پاسخ شما .. با این تفاسیر شما از بین این دو کدوم رو گزینه بهتری میدونید؟

Shahin007
2014/02/03, 19:26
با تشکر از پاسخ شما .. با این تفاسیر شما از بین این دو کدوم رو گزینه بهتری میدونید؟

سلام دوست عزیز...
آقا میعاد گفتند
انتخاب بین این دو به نیاز شما بستگی داره

نظر من اینه چون ویندوزفون نیازی به سخت افزارهای خیلی قوی نداره و 525 هم رم 1 گیگ داره و مشکلی از نظر پشتیبانی از بازی
و برنامه های نسبتا سنگین نداره و پشتیبانی بیشتر و صد البته بهتر نوکیا من لومیا 525 رو پیشنهاد میکنم.

Dan
2014/02/03, 19:44
همونطور که شاهین اشاره کردند من در پست بالا گفته بودم. سخت افزار 8X از نظر محاسباتی و گرافیکی قویتره اما بیشتر زمانی متوجه این تفاوت میشید که از بازی و نرم افزار های سنگین استفاده کنید. (بخصوص بازی)
بقیه موارد هم بستگی به میزان اهمیت صفحه نمایش و دوربین برای شما داره. اما اینکه یکی رو پیشنهاد بدم نمیشه چون من نمیتونم به جای شما تصمیم بگیرم.