PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هارددیسک ها ارزان می شوند!

rajah
2011/12/03, 07:55
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

شش هفته از وقوع سیل در تایلند و افزایش قیمت هارددیسک‌ها می‌گذرد. هر چند در این مدت قیمت هارددیسک‌ها

کمی کاهش یافتند، اما تا رسیدن به قیمت اولیه خود راه درازی در پیش داشتند. شرکت Nidec که از تولیدکنندگان

تجهیزات داخلی هارددیسک در تایلند است، با اعلام راه‌اندازی 9 خط از 10 خط تولید خود، امید را به کاربران بازگرداند.

البته این شرکت اعلام کرده است که طی این مدت به بهینه‌سازی خط تولید نیز پرداخته و تا مدتی دیگر مانند روند

گذشته به تولید قطعات خواهد پرداخت. در این مدت شش هفته‌ای، هارددیسک‌ها به جمع قطعات گران قیمت پیوسته

و در صورتی که جهت خرید آن به بازار مراجعه می‌کردید، با نگاه عجیب اهالی بازار مواجه می‌شدید!

وضعیت خطوط تولید شرکت Nidec :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

منبع:سایت مجله سخت افزار

لیتک موضوع:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

doom2009
2011/12/12, 14:38
دوست گرامی واقعا راست میگی اینجانب حدود یک ماه پیش برای خرید هارد روانه بازار شدم پرسیدم هارد یک ترابایت چند گفتند 165 تومان وسترن گرین 32 مگ بافر دورش رو نپرسیدم دست کشیدم الآن که یک ماه گذشته دوباره روانه بازار شدم باز همون قیمت بود ولی اینبار مثل اینکه میخواستی یک وسیله ممنوعه بخری بد جور جواب میدادن یا میگفتن نداریم یا برخورد عجیب غریبی داشتن انگار نمیخواستن این یک قطعه رو به کسی بفروشن باز هم به حال و هوای متعادل شدن قیمت هارد برای چند روزی دست کشیدم ببینم چی میشه آخه وقتی بار اول رفتم برای خرید گفتند یکی دو هفته دیگه قیمت میاد پایین الآن با وجود گذشت بیشتر از یک ماه باز هم همون آش و همون کاسه تا ببینیم چی میشه یک قطعه که گرون میشه دیگه دلشون نمیاد قیمت بیاد پایین تا سود کلانی به جیب بزنن با عرض عذر خواهی از کلیه دوستان با وجدان فروشنده با تشکر موفق با شید