PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم تا 2.500.000

ROONEY
2014/01/31, 17:26
سلام خسته نباشید دوستان من می خوام کامپیوترم را ارتقا بدم در واقع قصد خرید یک کیس دارم البته تمام قطعاتش را نمی خوام DVDRW و HARD را دارم بقیه ی قطعات را می خوام بخرم من از سیستمم بیشتر برای بازی استفاده می کنم و یه سیستم قوی می خوام بودجه ام هم 2.500.000T هست.

پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم:x

این سیستم خوبه؟؟؟
cpu:intel core i5 3570 قیمت:680
MSI GTX 650 Ti Boost Gamin TFIII قیمت:770
MSI B75A-G43 قیمت:300
KINGSTON 4G DDR3 1333 *2 قیمت:210

CASE:GREEN MAGNUM 2 قیمت:126
GREEN GP530A-EU قیمت:186

مجموع قیمت:2.272.0000 حالا رندش کنیم بشه 2.300.000

Shahin007
2014/01/31, 17:59
سلام دوست عزیز...

سیستمی که خودتون ایراداتی داره...
پردازنده ی انتخابیتون مربوط به نسل قبل هستش...
برای سیستم گیم رم 8 گیگ با حداقل فرکانس 1600 توصیه میشه.
بنده سیستم زیر رو با 100 هزار تومان اضافه کردن بودجه پیشنهاد میکنم ولی بیشتر از 100 هزار تومان بهتون کارایی میده و پتانسیل ارتقا بالایی هم داره...(کلیک کنید عکس بزرگ میشه)

25265

پیشنهاد میکنم در اولین فرصت که براتون مقدور شد یک خنک کننده ی پردازنده تهیه کنید.
موفق باشید.

ROONEY
2014/01/31, 18:41
سلام دوست عزیز...

سیستمی که خودتون ایراداتی داره...
پردازنده ی انتخابیتون مربوط به نسل قبل هستش...
برای سیستم گیم رم 8 گیگ با حداقل فرکانس 1600 توصیه میشه.
بنده سیستم زیر رو با 100 هزار تومان اضافه کردن بودجه پیشنهاد میکنم ولی بیشتر از 100 هزار تومان بهتون کارایی میده و پتانسیل ارتقا بالایی هم داره...(کلیک کنید عکس بزرگ میشه)

25265

پیشنهاد میکنم در اولین فرصت که براتون مقدور شد یک خنک کننده ی پردازنده تهیه کنید.
موفق باشید.

بی زحمت خنک کننده را هم خودتون اضافه کنید

یعنی پردازنده ی I3 از I5 بهتره؟!

Shahin007
2014/01/31, 18:53
بی زحمت خنک کننده را هم خودتون اضافه کنید

یعنی پردازنده ی I3 از I5 بهتره؟!

بنده همچین حرفی نزدم...سیستمی که معرفی کردم قطعاتش به روز هستش...
پردازنده ای که شما نوشتی مقداری قوی تر از پردازنده ی پیشنهادی من هستش ولی هم مربوط به نسل قبل هستش و هم گرون تر هستش
که دست شما رو واسه خرید کارت گرافیک و رم قوی تر میبنده...
شما که سیستم گیم میخوای بیشترین توجهت باید به کارت گرافیک و رم باشه(دقت کنید نوشتم بیشتر نه اینکه فقط به رم و کارت گرافیک توجه کنید)
پردازنده در مرحله ی بعد قرار میگیره...حتی بازی های روز هم منبع اصلی استفاده ی سخت افزاریشون پردازنده نیست و اختلاف فریم با پردازنده ی بهتر
بسیار ناچیز خواهد بود.
خنک کننده هم ThermalRight AXP-100 پیشنهاد میشه...قیمت و عملکرد خوبی داره.
سوالی بود بفرمائید.@};-

Reza Eshraghi
2014/01/31, 18:55
سلام علیرضا جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
بنده به شما دو سیستم پیشنهاد میدم در این رنج !
سعی کردم هر دو سیستم تناسب قطعات داخلش رعایت بشه و نهایتاً 85 تومن توی یکی از سیستم ها از بودجتون رفته بالا که گفتم شاید همین مقدار اضافی هم داد و فریادتون رو بیرون بیاره واسه همین جرأت نکردم به سیستم اول خنک کننده پردازنده اضافه کنم !! X_X
اگه بودجه میرسه تا 2700 تا براتون اضافه کنم به سیستم اول ! در سیستم دوم با تغییراتی که صورت گرفته تونستم کولر پردازنده رو هم اضافه کنم و نهایتاً 10 تومن از بودجه زده بالا !
تفاوت این دو سیستم در پتانسیل اورکلاک سیستم اول نسبت به سیستم دوم و پاور کمی قدرتمندتر هست !
تصمیم و انتخاب با خودتون !
سیستم اول :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سیستم دوم :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ROONEY
2014/01/31, 19:17
سلام علیرضا جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
بنده به شما دو سیستم پیشنهاد میدم در این رنج !
سعی کردم هر دو سیستم تناسب قطعات داخلش رعایت بشه و نهایتاً 85 تومن توی یکی از سیستم ها از بودجتون رفته بالا که گفتم شاید همین مقدار اضافی هم داد و فریادتون رو بیرون بیاره واسه همین جرأت نکردم به سیستم اول خنک کننده پردازنده اضافه کنم !! X_X
اگه بودجه میرسه تا 2700 تا براتون اضافه کنم به سیستم اول ! در سیستم دوم با تغییراتی که صورت گرفته تونستم کولر پردازنده رو هم اضافه کنم و نهایتاً 10 تومن از بودجه زده بالا !
تفاوت این دو سیستم در پتانسیل اورکلاک سیستم اول نسبت به سیستم دوم و پاور کمی قدرتمندتر هست !
تصمیم و انتخاب با خودتون !
سیستم اول :

سیستم دوم :

سلام خـــیلی ممنون لطف دارین
نه خواهش می کنم مشکلی نیست کولر را هم اضافه کنید بالاخره اگه برای سلامت سیستم لازمه مشکلی نیست
فقط من کلا اهل اورکلاک کردن نیستم برای همین قابلیت اور شدن برام مهم نیست
بازم خــیلی ممنون که لطف کردین پاسخ سوال بنده را دادین

Reza Eshraghi
2014/01/31, 19:21
سلام خـــیلی ممنون لطف دارین
نه خواهش می کنم مشکلی نیست کولر را هم اضافه کنید بالاخره اگه برای سلامت سیستم لازمه مشکلی نیست
فقط من کلا اورکلاک نمی کنما برای همین قابلین اور شدن برام مهم نیست راستش
بازم خــیلی ممنون که لطف کردین پاسخ سوال بنده را دادین

سیستم دوم با توجه به شرایط شما مناسبه ! کولر هم داره ! فقط پیشنهاد می کنم پاور سیستم دوم رو GP700A-HP بگیرید به جای پاور 600 !
در ضمن خیلی خوشحالم کردید ! آفرین بهتون میگم که چنین نگرش خوب و مثبتی نسبت به کولر دارید ! =D>=D>

ROONEY
2014/01/31, 19:22
سیستم دوم با توجه به شرایط شما مناسبه ! کولر هم داره ! فقط پیشنهاد می کنم پاور سیستم دوم رو GP700A-HP بگیرید به جای پاور 600 !

چشم خـــیلی ممنون

Reza Eshraghi
2014/01/31, 19:27
چشم خـــیلی ممنون

پست قبلیم رو دوباره بخونید یک جمله اضافه کردم !
مانیتورتون چند اینچه علیرضا جان ؟! چه مدلیه ؟! گیم رو باهاش با جزئیات بالا میخواین بازی کنید ؟!!

ROONEY
2014/01/31, 19:49
پست قبلیم رو دوباره بخونید یک جمله اضافه کردم !
مانیتورتون چند اینچه علیرضا جان ؟! چه مدلیه ؟! گیم رو باهاش با جزئیات بالا میخواین بازی کنید ؟!!
ممنون لطف دارین
مانیتورم مارکش الجی هست led هست مدلشe2251 و21 اینچ هست
نمی خوام روی آخرین درجه ی تنظیمات باشه ولی می خواهم روی درجه ی خوب اجرا کنه