PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه گوشیی دارید؛ آیا باز هم همان را می خرید؟

+Aren
2011/10/24, 16:03
سلام
در این تاپیک می خوایم که ابتدا گوشی خودتونو معرفی کنید و سپس میزان رضایت خودتونو نسبت بهش ابراز کنید و بگویید آیا انتظارات شما را برآورده کرده یا خیر!
و اگر دوباره به زمان قبل خرید گوشی برمی گشتید آیا دوباره همون گوشی را می خریدید یا مدل دیگه ای؟ چرا؟
سپاس

Amoo
2011/10/24, 16:12
سلام
بیش از 3 سال هست پی وان سونی اریکسن دارم گوشی خوبیه چند مرتبه هم بروز رسانی کردمش ولی حیف که سیمبین uiq3 زود کنار رفت در زمان خودش از نظر قیمت و امکانات عالی بود ، نسبتا محکمه و علاوه بر تلفن همراه بودنش یک سلاح سرد عالی هم هستش اگه دلتون خواست امتحان کنید...

NinIX
2011/10/24, 16:13
من n8 نوکیا دارم
کلا ازش راضی هستم مخصوصا دوربین ... تا حالا که از همه لحاظ پایبند بوده
اگر باز هم بر می گشتم به عقب دوباره از این گوشی استقبال می کردم.

saeid6574598
2011/10/24, 16:15
با سلام ! من یه SAMSUNG WAVE 2 دارم و خیی هم ازش راضی ام . هم کیفیت دوربین خوبی داره و هم کیفیت فیلم برداری و عکس برداریش خیلی خوبه ! یه خوبیه دیگه هم که داره اینه با استفاده از دوربین جلوی آن ، می توان تماس های 3G را برقرا نمود . من همیشه باهاش ایمیل و جی میل و اکانت فیسبوکم را چک می کنم . در ضمن ، در قسمت SAMSUNGapps هم که دیگه نگید ! پر نرم افزار و برنامه . غیره ... . در کل ازش راضی ام .

sezar
2011/10/24, 16:17
HTC HD2
ملقب به leo
من که خیلی راضیم ازش و اگر باز هم به زمان خرید این گوشی برمیگشتم باز هم همینو انتخاب میکردم!!!
ویژگی هاش اینه:
پردازنده 1گیگاهرتزی snapdragon که تا 1.2 هم اورکلاکش کردم!!
576مگابایت رم
512مگابایت رام
پردازنده گرافیکی amd z430
صفحه نمایش 4.3 خازنی
خلاصه کلی خوبه اما بیشترین چیزه که هنوزم منو شیفته ی این هیولای کمرباریک نگه داشته قابلیت اجرای: windows mobile 6.5 - winphone 7- andriod 2.2-andriod 2.3-ubuntu 0.4 va ubuntu 0.5
کلا گوشیه خوبیه..چندین بار سقوط هم داشته اما در کمال ناباوری خط هم بهش نیفتاده!!!! راستی صفحه اش ضد خشه!!!!
دوربینش هم 5 هست البته راضی کننده است اما دوربین گوشی کم کاربرد ترین بخش گوشی برای منه!!!
در باب نرمافزار هم که با این همه سیستم عامل هیچ محدودیتی نداره

+Aren
2011/10/24, 16:29
این HD2 واقعا یک هیولاست! و هنوز به نظرم HTC نتونسته موفقیت این مدل رو تکرار کنه!
...
من هم با سامسونگ WAVE II کار کردم و خیلی باحاله و کمبودی نداره! اگر سامسونگ از بخش نرم افزاریش پشتیبانی کنه یک گوشی عالی و مولتی مدیای عالیتر هست!
...
خب! من در میون این همه گوشی رفته بودم SE W950 خریده بودم! تنها گوشیی که هیچ وقت ازش خسته نشدم! چرا؟
تا حالا هیچ گوشی و پلیری بخوبی w950 موزیک پخش نمی کنه! من همچنان در کفش هستم و اگر برمیگشتم به گذشته باز همونو می خریدم! ولی الان پوکیده!
از مشکلاتش که باید بگم سیستم عاملش بود که خیلی زود منسوخ شد!
دوربین نداشتنش هم برا من اهمیتی نداشت و عیب محسوب نمی شد! ولی الان می شه!
الان هم می خوام گوشی جدید بخرم!

sezar
2011/10/24, 16:35
این HD2 واقعا یک هیولاست! و هنوز به نظرم HTC نتونسته موفقیت این مدل رو تکرار کنه!
...
من هم با سامسونگ WAVE II کار کردم و خیلی باحاله و کمبودی نداره! اگر سامسونگ از بخش نرم افزاریش پشتیبانی کنه یک گوشی عالی و مولتی مدیای عالیتر هست!
...
خب! من در میون این همه گوشی رفته بودم SE W950 خریده بودم! تنها گوشیی که هیچ وقت ازش خسته نشدم! چرا؟
تا حالا هیچ گوشی و پلیری بخوبی w950 موزیک پخش نمی کنه! من همچنان در کفش هستم و اگر برمیگشتم به گذشته باز همونو می خریدم! ولی الان پوکیده!
از مشکلاتش که باید بگم سیستم عاملش بود که خیلی زود منسوخ شد!
دوربین نداشتنش هم برا من اهمیتی نداشت و عیب محسوب نمی شد! ولی الان می شه!
الان هم می خوام گوشی جدید بخرم!
هیولا بودن از گوشی خودتونه!!! گوشیم داره ازت تشکر میکنه الان:دی

farjam1990
2011/10/24, 17:11
Samsung GalaXy fit
nokia 1202 :D
alcatel :D
اره باز همینارو میخرم D: خیلی با هم مچ شدن آخه

+Aren
2011/10/25, 15:29
Samsung GalaXy fit
nokia 1202 :D
alcatel :D
اره باز همینارو میخرم D: خیلی با هم مچ شدن آخه
مگه تا حالاکسی بوده که از nokia 1202 بدش بیاد؟
می تونی مزایای گلکسی فیت رو بگید فرجام جان؟
سپاس

farjam1990
2011/10/25, 15:59
من که خیلی راضیم از 1202 ! احتمالا چندین برابر قیمتش باهاش کار کردم!و فک کنم یه رکورد اس ام اس هم زده باشم در حدود 38 هزار اس ام اس ارسالی و 46 هزار اس ام اس دریافتی از وقتی که خریدمش!واقعا برای اس ام اس عالیه!

در مورد گالاکسی فیت هم چشم
من اینهارو تا الان دقت کردم بهش در مورد این گوشی

به نظرم نکته ی اول قیمت مناسبش باشه نسبت به کاراییش
نکته دوم سیستم عمل آندروید هست که دیگه میدونید نرم افزارای فراوونی داره(درسته نمیشه به آندروید مارکت وصل شد اما میتونید از نرم افزار ایرانی "بازار" استفاده کنید که نرم افزارای خوب و جدیدی رو برای دانلود ایرانیها میزاره) به همراه نرم افزارهای بسیار برای سفارشی کردم ظاهر homescreen و.... + ساپورت جاوا
نکته سوم ظاهر شیکشه!البته در رنگ سفید که تلفیقش با قسمت جلویی و آلمینیومی به نظرم جالب میاد!
نکته چهارم داشتن یک دوربین 5 مگاپیکسلی معمولی که به نسبت قیمت این گوشی قابل توجیه
نکته پنجم کیفیت صدای متوسط رو به بالا
نکته ششم ساپورت 32GB میکرو اس دی
نکته هفتم GPS خوب و قابل قبول با نرم افزار Ndrive
نکته هشتم CPU 600Mhz که برای این دستگاه کافی به نظر میرسه
میزان مصرف باطری(شایدم باتری) معقول!
و در آخر وایرلس عالی و امکانات قوی مربوط به اینترنت که شامل you-tube Gmail و ... که کامل کار من رو در این ضمینه راه میندازه

تنها نکته ی منفیش اینه که نمیشه رینگتون SMS رو به دلخواه _به جز چندتا پیشفرضی که خودش داره_ انتخاب کرد

203

Alexilver
2011/10/25, 21:32
Sony Ericsson K750i داشتم و الان برای سیک کارت دوم دوباره دارم ازش استفاده می کنم. این سری گوشی ها اصلا مرگ ندارن!
از اونجایی که خیلی از بالایی راضی بودم و زیاد هم نمی خواستم خرج گوشی کنم، پارسال که Sony Ericsson K970 اومد رفتم یه دونه از اونا خریدم! که یه جورایی نوه K750 محسوب میشه!
از هر دوشون راضیم. به خصوص که گوشی هایی بودن که در زمان خودشون نسبت به قیمت امکانات و کیفیت ساخت بالایی داشتن. و بله انتخابم تغییر نمی کرد اگر دوباره می خواستم در اون زمان گوشی بخرم. (هر چند پارسال Nokia E52 رو هم دوست داشتم. )

+Aren
2011/10/26, 14:35
با سلام ! من یه SAMSUNG WAVE 2 دارم و خیی هم ازش راضی ام

Samsung GalaXy fit

سعید جان و فرجام عزیز
اگر زحمتی نیست می شه یک ریویو کامل از گوشی تون توی انجمن مشاوره بگذارید؟
بدرد خیلی ها خواهد خورد!
سپاس

Arsn
2011/11/04, 18:22
من NOKIA X6 دارم نمیتونم بگم ناراضی هستم ولی اگه میشد حتما عوضش میکردم

به نظرم تو موسیقی لنگه ندارد ! (اذیت نکنید میدونم x7 بهتر از اینه !) ، دوربینش فوکس خوبی داره و من تا حال خیلی از برگه های مختلف باهاش عکس گرفتم

سیستم عاملش خیلی خواستنی نیست ! یعنی دیگه ازش خسته شدم ! برنامه هاش کم نیست و من چیزی نیست که تو آندروید یا چیز دیگه باشه و لازم باشه ومن نداشته باشم!

تو گیم خیلی بده ! تاچش خیلی خوبه ! مسیریابی و Gps حریف نداره (نظر شخصی با آندروید تو تهران مقایسه دقیق کردم)

ولی کلا ازش خسته شدم و دلم یه گوشی تاپ برند میخواد

من عاشق مرورگر اینترنتش و شیرین باهاش 1/5 تراویان بازی کردم

NinIX
2011/11/04, 19:27
من NOKIA X6 دارم نمیتونم بگم ناراضی هستم ولی اگه میشد حتما عوضش میکردم

به نظرم تو موسیقی لنگه ندارد ! (اذیت نکنید میدونم x7 بهتر از اینه !) ، دوربینش فوکس خوبی داره و من تا حال خیلی از برگه های مختلف باهاش عکس گرفتم

سیستم عاملش خیلی خواستنی نیست ! یعنی دیگه ازش خسته شدم ! برنامه هاش کم نیست و من چیزی نیست که تو آندروید یا چیز دیگه باشه و لازم باشه ومن نداشته باشم!

تو گیم خیلی بده ! تاچش خیلی خوبه ! مسیریابی و Gps حریف نداره (نظر شخصی با آندروید تو تهران مقایسه دقیق کردم)

ولی کلا ازش خسته شدم و دلم یه گوشی تاپ برند میخواد

من عاشق مرورگر اینترنتش و شیرین باهاش 1/5 تراویان بازی کردم

من هم داشتم ... واقعا فوکوس دوربینش عالی هست ... به نظرم یک آپدیت بزن ببین سیستم عامل AnnA براش اومده چون نوکیا اعلام کرده که بزودی برای این گوشی آپدیت قرار می دهد ...

Arsn
2011/11/05, 21:20
والا اگه آنا بیاد که غم نداریم !!! آنا بعیده برای گوشی من بیاد ! چند بار امتحان کردم ولی چشم یه بار دیگه هم میزنیم

نیومده و نمیاد !

VSH-Katana
2011/11/05, 22:49
من lg p500 دارم (اوپتیموس وان ) خیلی هم ازش راضی هم گوشی بعدی هم حتما ال جیه

راستش عاشقشم و از بالشتم هم بیشتر دوسش دارم

راستی Editor In chief عزیز گوشی شما چیه ؟

باشه دیگه چند پست پشت هم نمیدم

Soheil.DVBHS
2011/11/06, 15:10
سلام.
نوکيا N8 دارم.خيلـــــــــــــــــ ـــــي ازش راضيم.کوچيکشم هستم.اگر بازم بخوام گوشي بخرم N8 ميخرم.
سيستم عامل :سيمبين S^3 .Anna.Belle
دوربين : HD MP 12
سي پي يو : 680 MHZ قابل اورکلاک تا 720 MHZ
رم : 256
رام : 512
حافظه داخلي : 16 GB
مموري کارت : 64 GB ميکرو اس دي
قابليت OTG : وصل شدن فلش مموري،کيبرد،موس و....
و چندين قابليت ديگه......

darkknight
2011/11/06, 15:26
گوشی منw880iاست ازش خیلی راضیم چندبار از فاصله 2متری افتاد ولی طوریش نشد
تازهیهبار توجیب عقب شلوارم بود که خم شد اما هیچ ایرادی پیدانکرد
اگه قرار باشه دوباره گوشی موبایل بگیرم دوباره همین رومیگیرم:-*

+Aren
2011/11/06, 22:28
در حال حاضر بعد از W980 خدا بیامرزی! نوکیا N95 8gig دارم که ازش خسته شدم!
مزایا:
صدای بلند!
کیفیت دوربین عالی
امکانات مناسب!
معایب:
کیفیت صدای هندزفری منو راضی نمی کنه!
عمر باطری کوتاهه!
تو جیب درست جا نمی شه!

دوباره نمی خرم و اگر بخوام گوشی جدید بخرم به محصولات سونی ایکسپریا رو می خرم!
سپاس

farjam1990
2011/11/06, 22:31
سعید جان و فرجام عزیز
اگر زحمتی نیست می شه یک ریویو کامل از گوشی تون توی انجمن مشاوره بگذارید؟
بدرد خیلی ها خواهد خورد!
سپاس

توی کدوم بخش دقیقا"؟ریویو از خودم باشه یا از منبع دیگر؟

ya30n
2011/11/06, 22:58
سلام من موتورولا داشتم ، دارم و در آینده هم خواهم داشت !
الان e8 دارم ! خیلی هم راضیم ! اگه برگردم به گذشته یه موتورولای دیگه می خریدم !

+Aren
2011/11/07, 09:22
توی کدوم بخش دقیقا"؟ریویو از خودم باشه یا از منبع دیگر؟
از خودتون باشه! نظر خودتون!
در بخش بررسی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
منتظر ریویو خوبت هستیم!
سپاس

m.atabaki
2011/11/08, 13:53
سلام دوستان
من گوشی نوکیا n79 داشتم خیلی خیلی گوشی خوبی بود 1 ماه پیش گوشیمو عوض کردم و یه اچ تی سی دیزایر اس گرفتم گوشی خوبیه سیستم عامل اندروید 2.3 هست و دوربینش 5 و فیلمبرداریشم اچ دی
من ازش راضیم نرم افزارای خوبی داره و در کل گوشی خوبیه
ولی موقتی خریدمش دوست دارم یکی از آی فونهای اپل رو امتحان کنم پس دوباره بخوام انتخاب کنم اپل میخرم قطعا

*hit m@n*
2011/11/21, 14:46
من sony ericsson T700 دارم
والا وقتی دیدم بچه ها گوشی چی دارن خجالت کشیدم مدل گوشیمو بگم
به گوشی از 20 شاید 10 بدم - هیچی نداره تا بخام تعریف کنم ولی اگه به گذشته برم اصلا اینو انتخاب نمی کنم ( البته اون موقع که اینو خریده بودم اطلاعاتم درباره گوشی کامل نبود وگرنه عمرا اینو انتخاب می کردم)

Yaser_Aramesh
2011/11/22, 19:26
من N8 دارم.گوشی خوبیه.خوش دست.میشه گفت زیباست.درباره سیستم عاملشم که میدونید.سیمبین 3 و قابلیت آپدیت به آنا و Belle رو داره.دوربینش 12 اما خالی میبندن.همون 8.(به نظر من).البته کار من رو راه میندازه چون من از گوشی برای عکاسی زیاد استفاده میکنم.ازش برای فیلم دیدن,بازی کردن و SMS زدن خیلی استفاده میکنم و در هر سه خیلی خوب عمل میکنه.اما اگه برگردیم به همون زمان که داشتم گوشی میخریدم بستگی داره.اگه توان مالی همونطور متوسط بود همین N8 رو میگرفتم اما اگه بالاتر بود.یعنی 1 میلیون و 500 قطعا شاهکار اپل (Iphone 4S) رو میخریدم.

metall_hero
2011/11/22, 19:32
من HTC Desire HD دارم حرف داره ه ه ه ه ه ه ه
نامبر One خدایی از همیه چیش راضیم تنها 2 گزینه این گوشی یکم ضعیفه انم باتری و یه کم دوربینش برای عکاسیه
از لحاظ رابط کاربری که حرف نداره(*)

Razor
2011/11/22, 20:13
من در حال حاضر xperia x10 mini دارم

برای اولین تجربه برا آندروئید خوب بود اما اگه به گذشته برگردم به هیچ وجه دوباره نمیخرمش

فقط و فقط به خاطر صفحه کوچیک و ناتوانی در اجری بعضی از نرم افزارها و بازیهای آندروئید

darkknight
2012/09/02, 22:40
من تازگی ها گلکسی اس 3 گرفتم ازش راضی هستم
اگه برگردم هم باز هم همین رو میگیرم
فقط سایزصفحه نمایشش یه ذره یزرگ هست که کار با یک دست رو برای من که دستان بزرگی هم دارم یکم مشکل میکنه(البته در موقع دیدن موزیک ویدیو سریع نظرم عوض میشه:دی)

+Aren
2012/09/02, 22:52
من HTC Desire HD دارم حرف داره ه ه ه ه ه ه ه
نامبر One خدایی از همیه چیش راضیم تنها 2 گزینه این گوشی یکم ضعیفه انم باتری و یه کم دوربینش برای عکاسیه
از لحاظ رابط کاربری که حرف نداره(*)

البته یه ضعف دیگش کیفیت پخش موزیکش هست! باس ضعیفی داره! من هم همین مدل رو داشتم!

من تازگی ها گلکسی اس 3 گرفتم ازش راضی هستم
اگه برگردم هم باز هم همین رو میگیرم
فقط سایزصفحه نمایشش یه ذره یزرگ هست که کار با یک دست رو برای من که دستان بزرگی هم دارم یکم مشکل میکنه(البته در موقع دیدن موزیک ویدیو سریع نظرم عوض میشه:دی)
مبارکت باشه. گوشی خوبی هست

amirad
2012/09/03, 00:42
من یک سال و نیمه که n8 دارم البته هنوز n82 قبلیم رو هم دارم قبل از اون هم که یه 6680 داشتم که خدا بیامرز شد و دزد برد.
عاشق گوشیم هستم و باهاش زندگی می کنم ، دائم باهاش تو اینترنتم و 80% مواقع هم با اون میام تو این سایت و دیگر سایتهای مورد علاقم.
بعد از اپگرید به belle که دیگه بیقرارشم اگر برگردم به گذشته باز هم همین رو میخرم .
n8 گوشی بود که من رو مجاب کرد که در آینده هر گوشی که بخوام بخرم علاوه بر سخت افزار و قدرت حتما باید بدنش آلومینیومی و ضد ضربه باشه دیگه هیچوقت بدنه پلاستیکی نمی خرم (البته بدنه گوشی های لومیا و n9 استثناست).
نه باطری در میاد نه ترک نه شکستن ، تو دست که میگیری یه حس عالی و بی نظیر آمو ال ای دی رنگ و تصویر بی نظیر از دوربین هم که دیگه احتیاجی نیست که بگم.
ونهیتا یک موبایل بی نظیر واسه صحبت کردن که وظیفه اصلیشه ، راحت همین الان 8 تا 9 ساعت بهم تاک تایم میده با هر بار شارژ.
ولی همین الان اگه بخوام گوشی بگیرم دو دلم یا می رم سراغ یون سونی یا نمی گیرم و صبر می کنم واسه لومیا های جدید نوکیا ویندوز 8 ، البته اگه بدنش یونی بادی معروفش باشه.
گوشیهایی رو که بدنه متال یک دست دارن رو حتی یک بار هم شده امتحان کنید بخدا دیکه دستتون طرف این گوشیهای پلاستیکی نمیره .

Castiel
2012/09/03, 01:01
من هم از دار دنیا یک گلکسی فیت سفید دارم. از همه موارد و امکانات گوشی راضی هستم به جز کیفیت صدای موسیقی با هدست. عملا این گوشی به شما میگه "موزیک پلیر تعطیل است"
خیلی سخت می تونید آهنگ مورد نظر را در موزیک پلیر پیدا کنید. صدای پخش با هدست افتضاحه و می تونم بگم جزو ضعیفترین هاست و اگر مثل من اهل موسیقی باشید, حتما خرید یک موزیک پلیر را در برنامه خودتان قرار بدید. البته من که بودجه برای خرید موزیک پلیر ندارم ولی شما بخرید!

Navid.y
2012/09/03, 01:12
من الآن گوشی ندارم!

یه 5610 داشتم که فلتش نابود شد.

در حال حاضر Nokia X6 یکی از اعضای خانواده رو غصب کردم!

th e nd
2012/09/03, 08:02
Nokia 1100 ، کسی نبود؟

+Aren
2012/09/03, 08:10
Nokia 1100 ، کسی نبود؟
من 1200 دارم! فعلا!
منتظر لومیاهای جدیدم!

bp1987
2012/09/03, 08:20
من ی e5 دارم انتظارات منو برآورده می کنه . اکثر گوشی ها رو داشتم ولی همین گوشی در این حد قیمت برام بسه.

ARMIN
2012/09/03, 08:55
من الان e66 دارم. نياز هاى من رو برطرف ميكنه. آفيس داره، همه جوره كانكت ميشه. واى فاى، اينفراررد، بولوتوث.
البته قابل ذكره گوشدادن به موسيقى با موبايل جزو انتظارات من از موبايل نبوده. بنابراين ضعفش تو اين زمينه برام مهم نيست.
بازم اگه گوشى بگيرم يا اين يا e7 كه بعد از اين اومد رو ميگيرم.

VSH-Katana
2012/09/03, 09:07
من هم از دار دنیا یک گلکسی فیت سفید دارم. از همه موارد و امکانات گوشی راضی هستم به جز کیفیت صدای موسیقی با هدست. عملا این گوشی به شما میگه "موزیک پلیر تعطیل است"
خیلی سخت می تونید آهنگ مورد نظر را در موزیک پلیر پیدا کنید. صدای پخش با هدست افتضاحه و می تونم بگم جزو ضعیفترین هاست و اگر مثل من اهل موسیقی باشید, حتما خرید یک موزیک پلیر را در برنامه خودتان قرار بدید. البته من که بودجه برای خرید موزیک پلیر ندارم ولی شما بخرید!

بالاخره یکی باید به نیبت بخره دیگه نه؟
راستی اومدم پاسخ بدم پستت ویرایش شد :دی(زیر پستت رو ببین)

منم optimus one دارم! کیفیت پخش (میوزیک:دی) زیادی نداره ولی بد نی!

wnhl
2012/09/03, 13:14
من 1208 دارم واقعا آنتن دهی و صدای خوبی داره از همه مهم تره قمیتش هست اگه گم بشه اصلا خیالم نیست.
برای اس ام اس هم ردیفه یه 5000 تایی باهاش فرستادم و یه 10000 تایی هم گرفتم.
از بالای پشت بومم بیفته هیچیش نمیشه.
از همه مهم تر هنگ نمیکنه چون سیستم خاصی نداره.
قبلا 6120 داشتم 240 تومن قیمتش بود یه روز ازم دزدیدنش عین 240 تومن رفت اونم فقط وقتی 7 ماه برام کار کرده بود.
اگرم بعدا بخوام یه گوشی بگیرم در صورتی که برای این مشکلی پیش بیاد یا از همین نوع میگیرم یا یه گوشی تاشو ، مدلشم برام مهم نیست.

NAVID OC
2012/09/03, 13:38
با سلام...
منم یه nokia 5800 دارم که دیگه همتون می دونید چیه!!!!
راستش من که خیلی راضیم! دیگه از این بهتر نمی شه.
هر روز صبح برای صبحانه باهاش گردو می شکنم! بعضی وقتام با بچه ها می ریم باهاش 7 سنگ بازی می کنیم! :دی گوشی رو می زاریم رویه جای مسطح هی بهش سنگ می زنیم!
سنگ هر کسی که زود تر خورد اون برندس!

Republic Of Gamers
2012/09/03, 14:40
سلام
من یه htc incredible s دارم و اصلا ازش راضی نیستم.پشتیبانی نرم افزاری خوبی نداره و من سامسونگ رو ترجیح می دم اگه دوباره برگردم به زمان خرید اون من گلکسی سامسونگ رو انتخاب می کنم