PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم و فنی درباره PS4

tranceyou
2014/01/30, 16:12
دوستان خوبم ، من سوالی داشتم در مورد دستگاه PS4 ، و اون اینکه تو بعضی
از سایت های چینی دیدم که دستگاه رو به صورت عمده تا 150 دلار برای فروش
گذاشته اند آیا این دستگاه ها از لحاظ سخت افزاری مناسب هستند؟
دستگاه چه نشانه هایی داره که نشون بده اصل هست و یا اصلا دستگاه سونی
هم مثل گوشی ها موجود در بازار به صورت چینی قابل ساخت هستن؟

old gamer
2014/01/30, 16:20
شما صبر کن تو بازار داخلی بیاد بعد برو یه فروشگاه معتبر مثل لیون یا دیجی کالا ببین چند زده بخر. ما که فقط عکسشو دیدیم چطور میتونیم بگیم جعلی شو تولید کردن یا نه. از فروشگاه معتبر بخری مشکلی نداره

Reza Y
2014/01/30, 16:21
نه به هیچ عنوان تمام دستگاه های پلی استیشن دقیقا از یک سخت افزار واحد و یک کیفیت بهره میبرند و شما لازم نیست که به چیز خاصی توجه کنید فقط ممکن پک های از دستگاه هم به صورت باندل موجود باشه که یک یا چند بازی همراهشه و دیگه نکته خاصی نداره.

tranceyou
2014/01/30, 16:22
شما صبر کن تو بازار داخلی بیاد بعد برو یه فروشگاه معتبر مثل لیون یا دیجی کالا ببین چند زده بخر. ما که فقط عکسشو دیدیم چطور میتونیم بگیم جعلی شو تولید کردن یا نه. از فروشگاه معتبر بخری مشکلی نداره

بحث اینجاست که دوست عزیز من میخوام تعدادی بیارم واسه همین شدیدا دارم یک ماه تحقیق میکنم

Mr.Kourosh
2014/02/12, 22:08
150دلار !!!
امکان نداره همچین چیزی!دروغه ! هزینه ی ساخت خود کنسول 370دلار هست فقط!
قیمت کنسولPS4چه عمده و غیر عمده نباید از 400دلار پایینتر باشه ...

codemaster
2014/03/08, 19:58
دوست خوبم دستگاه ps4 قیمت کارخانه اش 399.9 دلار هست نه یک سنت پائین تر نه بالاتر و اون احتمالاً طبق عادت همیشگی برادران جهادگر چینی نسخه کپی شده از این دستگاه هستش در ضمن این دستگاه در ایران حدود 1/900/000 تومان قیمت داره