PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : AGP Fast Write Mode چیست؟

Amir Hossein SZDE
2014/01/30, 11:27
با سلام و عرض خسته نباشید فراوان به مدیریت انجمن ها واقعا از سایت و انجمن بسیار عالیتون متشکرم من که به شخصه خیلی چیزها تو اینجا یاد گرفتم خیلی ممنونمممم@};-@};-@};-

یه سوال داشتم میخواستم ببینم AGP Fast Write Mode چی هستش و چه کار میکنه و Enabled , Disabled بودن آن در بایوس چه فرقی ایجاد میکنه.
فقط یه عذرخواهی هم به همتون بدهکارم بابت سوالهای تاریخ مصرف گذشته ای که میکنم چون سیستمم خیلی قدیمیه و الان دیگه کسی از AGP استفاده نمیکنه قول میدم در اسرع وقت با اطلاعاتی که در انجمن سخت افزار این سایت بدست آوردم یک سیستم جدید با بهینه ترین قطعات خریداری کنم تا سوالاتم به روز باشه.

خیلی ممنون از شما و از سایت گلتون@};-@};-@};-

Yaser_Aramesh
2014/01/30, 11:49
در وبسایت Tomshardware خوندم که گفته شده اگر این ویژگی فعال باشه و کارت گرافیک از این ویژگی پشتیبانی بکنه کارایی کارت گرافیک افزایش پیدا میکنه اما اگر پشتیبانی نکنه سیستم دچار مشکلات و ناپایداری میشه .

دفترچه ی کارت گرافیک رو نگاه کنید ببینید چیزی در رابطه با این ویژگی پیدا می کنید ؟

درضمن مدل کارت گرافیکتون رو هم بگید شاید تو اینترنت بشه فهمید که پشتیبانی میکنه یا نه .

Amir Hossein SZDE
2014/01/30, 12:31
در وبسایت Tomshardware خوندم که گفته شده اگر این ویژگی فعال باشه و کارت گرافیک از این ویژگی پشتیبانی بکنه کارایی کارت گرافیک افزایش پیدا میکنه اما اگر پشتیبانی نکنه سیستم دچار مشکلات و ناپایداری میشه .

دفترچه ی کارت گرافیک رو نگاه کنید ببینید چیزی در رابطه با این ویژگی پیدا می کنید ؟

درضمن مدل کارت گرافیکتون رو هم بگید شاید تو اینترنت بشه فهمید که پشتیبانی میکنه یا نه .

خیلی ممنون ازت n8-yaser جان مدل کارت گرافیک ATI Radeon 9250 128 mb هستش.

Yaser_Aramesh
2014/01/30, 12:46
خیلی ممنون ازت n8-yaser جان مدل کارت گرافیک ATI Radeon 9250 128 mb هستش.

خواهش میکنم

تو اینترنت چیزی مبنی بر پشتیبانی کردن یا نکردن کارت گرافیک شما از این قابلیت پیدا نشد . دفترچه اش رو نگاه کنید , اگر پیدا نکردید چیزی یعنی پشتیبانی نمیکنه و این قابلیت رو در بایوس غیرفعال کنید .

امیدوارم به زودی یک سیستم خوب جدید تهیه کنید . موفق باشید @};-

meelad
2014/01/30, 13:05
امیدوارم به زودی یک سیستم خوب جدید تهیه کنید . موفق باشید @};-

یک نکته باید بگم :
استارتر محترم مثل من کارت گرافیک نخرید! (اگه بودجه کارت گرافیک زیر 500 تومن شد اصلا نخرید! پول کارت گرافیک جمع کنین بعدش GTX و یا AMD 7770 به بالا بخرین! )

ARMIN
2014/01/30, 13:28
یک نکته باید بگم :
استارتر محترم مثل من کارت گرافیک نخرید! (اگه بودجه کارت گرافیک زیر 500 تومن شد اصلا نخرید! پول کارت گرافیک جمع کنین بعدش GTX و یا AMD 7770 به بالا بخرین! )

گرافیک AGP باید باشه!

Reza Eshraghi
2014/01/30, 14:00
سلام آقا امیرحسین عزیز ! این سیستم شما مربوط به حدود سالهای 82 یا 83 هست با توجه به نسل مادربردتون که AGP ساپورت بوده و مدل کارت و میزان حجم حافظه ای که گفتید !
خیلی از دوستان حرفه ای الآن ممکنه توی اون دوران هنوز به طور تخصصی وارد حوزه سخت افزار نشده باشند و اطلاع دقیقی از سخت افزارهای اون زمان و ویژگی ها و قابلیتهاش نداشته باشند یا در حد بسیار کلی آشنایی داشته باشند که خب طبیعیه ! پس ممکنه نتونید جواب سؤالتون رو دقیق دریافت کنید ! شاید بهترین منبع جواب شما جستجو در اینترنت و منابع خارجی یا Manual کارت گرافیک یا مادربرد خودتون باشه !
به نظرم تا حد کافی با پاسخ آقا یاسر عزیز اینجا به پاسختون رسیده باشید و توضیح و آشنایی بیشتر با این قطعات در یاد و تجربه ما نباشه !
انشاء الله هرچه زودتر شرایط مهیا بشه و سیستم جدید و به روز خریداری کنید ! @};-