PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین جعبه خنک کننده پاور (آداپتور) لپ تاپ در جهان!!

hi1
2014/01/27, 18:48
سلام دوستان
خیلی وقت ها وقتی با لپ تاپ بازی رایانه ی انجام میدادم آداپتور لپ تاپ خیلی داغ میکرد این موضوع خیلی من رو اذیت میکرد در نتیجه امروز که بی کار بودم دست به کار شدم و این رو ساختم!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
الان دیگه جرعت گرم شدن رو نداره!:D
بقیه عکس ها:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
البته در آیند قصد ساخت کولد پد نیز برای لپ تاپ دارم.
ما را از نظرات ارزشمندتان بی نصیب نگذارید.:icon_ (7):
با تشکر حمید علیپور.

Amoo
2014/01/27, 21:38
سلام
بهتر بود در شاخه "پاور" این پست رو ایجاد میکردی!
عکس ها گویا نیست!
فن دقیقا چه چیزی رو خنک میکنه؟
شارژر نوت بوک رو از باکس خودش خارج کردی؟
جریان لازم برای روشن شدن فن رو از خود شارژر گرفتی یا از ...؟
عکس ها رو به صورت گام به گام از مراحل ساخت قرار بدی جالب تر هستش.

ARMIN
2014/01/27, 22:22
حمید جان خوبه؛

اما هرگونه استفاده از اقلام آتش زا در کنار لوازم گرما زا خطر ناکه.

باید جعبه حداقل پلاستیکی و سخت باشه. نه اینکه جعبه ی دستمال کاغذی که هم خطر ناک است و هم حافظ گرما در خود.

ضمن اینکه آداپتور نیازی به خنک کردن نداره.

hi1
2014/01/27, 23:50
سلام
بهتر بود در شاخه "پاور" این پست رو ایجاد میکردی!
عکس ها گویا نیست!
فن دقیقا چه چیزی رو خنک میکنه؟
شارژر نوت بوک رو از باکس خودش خارج کردی؟
جریان لازم برای روشن شدن فن رو از خود شارژر گرفتی یا از ...؟
عکس ها رو به صورت گام به گام از مراحل ساخت قرار بدی جالب تر هستش.
سلام Amoo (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) جان,به ترتیب به سوالات جواب میدم!
شرمنده دوربین گوشیم کپک زده!از این قوی تر چیزی دستم نبود!
پاور (آداپتور) لپ تاپ که داخل جعبه قرار داره.
این رو متوجه نشدم!ببخشید
جریان لازم برای روشن کردن فن 8*8سانتی متر از یه آداپتور دیگه تامین میشه ربطی به پاور(آداپتور)لپ تاپ نداره.
شرمنده وقتی کامل ساختم یاد عکس گرفتن افتادم!
در ضمن این نسخه آلفا هستش ایشالله برای ساخت نسخه اصلی از تخته 3لای استفاده میکنم.وقت ساخت نسخه اصلی عکس مرحله به مرحله میزارم.
با تشکر از نظرت.

hi1
2014/01/27, 23:58
حمید جان خوبه؛

اما هرگونه استفاده از اقلام آتش زا در کنار لوازم گرما زا خطر ناکه.

باید جعبه حداقل پلاستیکی و سخت باشه. نه اینکه جعبه ی دستمال کاغذی که هم خطر ناک است و هم حافظ گرما در خود.

ضمن اینکه آداپتور نیازی به خنک کردن نداره.
سلام آقای مدیر ارشد
این نسخه آلفا هستش ایشالله برای ساخت نسخه اصلی از تخته 3لای استفاده میکنم
چرا وقتی که بازی میکردم خیلی خیلی داغ میکرد از آنجای که گرما قاتل طول عمر قطعات الکترونیکی تصمیم به این کار گرفتم!
خیلی ممنون که بنده حقیر رو مورد نقد خودتون قرار دادین.

iSteve
2014/01/28, 18:55
حمیدجان، بهتره جعبه ی بعدی که میسازی کوچیک تر باشه و جنسش از فلز باشه و قابلیت انتقال حرارت خوبی داشته باشه. چوب فکر نمیکنم مناسب باشه. یک راه دیگه هم دارم که شاید بعضی دوستان خنده شون بگیره! ولی جدی صحبت میکنم، اگه نتونستی از فلز بسازی با کاه گِل یک جعبه ی کوچیک که به داخلش دسترسی داشته باشی بساز(مثل قندون درست کن و واسش درب بساز، گِل ها رو به صورت مار دربیارو بچین کنار هم تا بهترین کارایی رو بگیری)
ضمن اینکه میتونستی یک یا چند هیت سینک بزرگ و پهن از روی کارت گرافیک های قدیمی یا مادربرد باز کنی و بذاری روی آداپتور.
البته به قول آرمین جان این کار لازم نیست ولی حدس میزنم تو هم مثل من وقتی یه قطعه ی سیستمت داغ میکنه انگار خودت داغ کردی!!! در کل واسه سرگرمی و ورزش مغز اینکارا خوبه:D