PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدول کامل مقایسه همه مادربردهای سری Z87 و Z97 ایسوس در یک نگاه( با تشکر ویژه از آقا میعاد عزیز )

Reza Eshraghi
2014/01/27, 10:48
با عرض سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز و گرامی @};-
با مراجعه به لینک زیر می توانید یک جدول کامل از مقایسه ویژگی ها و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری کلیه مادربردهای سری Z87 شرکت ایسوس مشاهده نمایید که می تواند در انتخاب مدل مورد نظر تا حدی مفید باشد :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

با عرض پوزش چون ابعاد طولی و عرضی این جدول بسیار طولانی بود هرچه تلاش کردم نتونستم با مهارت اندکم جدول رو ازش شات بگیرم و مستقیم اینجا قرار بدم که امیدوارم این کوتاهی رو به حساب بی تجربگی بنده حقیر قرار بدید ! :(
امیدوارم این جدول کمکی هرچند کوچک در انتخاب مدل هم به اساتید مشاور و هم به کاربران عزیز نماید . @};-

آپدیت :

باتشکر ویژه از برادر بسبار عزیزم آقا میعاد گل که لینک مقایسه مادربردهای سری Z97 ایسوس هم در اختیار بنده قرار دادند .
لینک این مقایسه رو به احترام حق گردآوری میعاد جان عزیز نقل قول از پست خودشون قرار میدم : @};-@};-@};-

لیست مقایسه مادربورد های ASUS با چیپست Z97 :

Editor In chief
2014/01/27, 10:53
بسیار خوب و مفید. مرسی از این کار شما.

hi1
2014/01/27, 11:07
ممنون آقا رضا@};-
میشه یه جدول کامل مثل این برای دیگر شرکت تولید کننده مادربورد پیدا کنید یا حتی خودتون توی اکسل درست کنید!؟8->

Reza Eshraghi
2014/01/27, 11:12
بسیار خوب و مفید. مرسی از این کار شما.

ممنون آقای پناهی گل ! لطف دارید شما ! @};-
واقعاً خجالت زده شدم وقتی نتونستم شات بگیرم و مجبور شدم به لینک دادن اکتفا کنم ! :( :">

Editor In chief
2014/01/27, 11:27
هیچ مشکلی ندارد مهم این است که اطلاعات خوبی در اختیار کاربران قرار می دهد.

Dan
2014/01/27, 12:36
ممنون آقا رضا@};-
میشه یه جدول کامل مثل این برای دیگر شرکت تولید کننده مادربورد پیدا کنید یا حتی خودتون توی اکسل درست کنید!؟8->
از این لینک میتونید برای تمامی محصولات گیگابایت استفاده کنید. گزینه های مورد نظرتون رو انتخاب میکنید و خروجی بصورت جدول نمایش داده میشه.

این هم برای شرکت ASRock

soorush
2014/03/30, 18:53
واقعا عالی بود جناب اشراقی فقط یک سوال این لیست مادربرد های ایسوس یعنی به ترتیب برتری و کیفیتشون هست ؟ آخه به نظر میاد به ترتیب خاصی باشه

Reza Eshraghi
2014/03/30, 20:00
واقعا عالی بود جناب اشراقی فقط یک سوال این لیست مادربرد های ایسوس یعنی به ترتیب برتری و کیفیتشون هست ؟ آخه به نظر میاد به ترتیب خاصی باشه

خواهش می کنم !
بله ! توی اون جدول مادربردها دسته بندی شدن و توی هردسنه از بالا به پایین که حرکت کنیم امکانات محدودتر میشن ! البته فکر می کنم نسبت به زمانی که من این تاپیک رو زدم یه تغییراتی صورت گرفته توی اون لیست !

azizan
2014/05/04, 22:24
این هم برای شرکت ASUS سری Z87

f_a_g
2014/05/11, 13:49
سلام دوستان
میشه خواهش کنم از مادربرد های سری ایکس 79 کمپانی اسوس کمی توضیحات و نقد و بررسی بگذارید ؟ و تفاوت هاش رو با بقیه چیپ ست ها بفرمایید ؟

Reza Eshraghi
2014/05/11, 14:39
سلام دوستان
میشه خواهش کنم از مادربرد های سری ایکس 79 کمپانی اسوس کمی توضیحات و نقد و بررسی بگذارید ؟ و تفاوت هاش رو با بقیه چیپ ست ها بفرمایید ؟

سلام !
این تاپیک در مورد مادربردهای سری Z87 بوده . انشاء الله در برنامه بررسی هام ممکنه از مادربردهای جدید سوکت LGA2011-3 که در آینده نه چندان دور میان یه مدل رو بررسی کنم .
به طور کلی سوکت 2011 و چیپست X79 برای کارهای سنگین مثل رندرینگ بهینه تر هست .
از معماری حافظه 4 کاناله بهره می بره
حجم رم بیشتری پشتیبانی می کنه
در چیپست C606 و C602 که اختصاصاً ویژه پردازنده های زئون سوکت 2011 هست تا 1 ترابایتو بیشتر رم پشتیبانی میشه !
چیپست هایی که گفتم به خصوص C602 می تونند از دو پردازنده زئون به طور همزمان پشتیبانی کنند و ... که جای طرحش در این تاپیک نیست .

Dan
2014/06/04, 13:25

در صورت صلاح دید مدیران بخش تاپیک مجزا ایجاد شود.

Reza Eshraghi
2014/06/04, 13:29

در صورت صلاح دید مدیران بخش تاپیک مجزا ایجاد شود.

ممنونم میعاد جان ! دنبالش بودم ولی نتونسته بودم پیداش کنم .
عنوان همین تاپیک رو عوض می کنم دیگه !
دست گلت درد نکنه برادر دلاور ! @};-@};-@};-

Reza Eshraghi
2014/06/04, 13:40
دوستان عزیز پست اول تاپیک و همچنین عنوان آن با قرار دادن لینک مقایسه مادربردهای Z97 که میعاد جان عزیز در اختیارم قرار دادند آپدیت شد .
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-Z87-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87
با تشکر ویژه از ایشان . @};-@};-@};-
امیدوارم مورد استفاده همه دوستان قرار بگیره . @};-@};-

aryaiee
2014/06/04, 19:50
بسیار خوبه این تاپیک ها up بشه گاهی که دیده بشه.بنده متاسفانه توفیق دیدن رو تا العان نداشتم.بسیار عالی

VSH-Katana
2014/06/04, 23:53
رضا و میعاد بسیار ممنونیم

Dan
2014/06/05, 21:55
بسیار خوبه این تاپیک ها up بشه گاهی که دیده بشه.بنده متاسفانه توفیق دیدن رو تا العان نداشتم.بسیار عالی
این تاپیک مهم شده بود. در هر بخشی از فروم که وارد بشید تاپیک هایی با عنوان "موضوع مهم" در بالای بقیه تاپیک ها قرار دارند که راحت تر در دسترس هستند و میتونید از اونها استفاده کنید.

bsireza
2014/07/20, 00:50

مقایسه کامل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)