PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش و روشن شدن صفحه نمایش در زمان استفاده از مرورگر

Amin224
2014/01/26, 17:04
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و اساتید محترم ..

بنده جدیدا کارت گرافیک ایسوس 7770 برای سیستم خریداری کردم ( قبلا کارت گرافیک 5770 روی سیستم داشتم) از این زمان به بعد هر گهگاهی با این با این ارور موجه میشم !
قبل از نمایش ارور مانیتور خاموش و روشن میشه ..
این اتفاق در زمان کار با مرورگر رخ میده ، تو بازیها این ارور مشاهده نمیشه.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

موارد انجام شده
1- احتمال دادم از هدرهای حرکتی هست تمامی فلش پلیر مورد نیاز روی سیستم نصب هست .
2- ویندوز جدید نصب شده .
3- درایور کارت گرافیک اخرین نسخه هست .

Reza Eshraghi
2014/01/26, 18:54
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و اساتید محترم ..

بنده جدیدا کارت گرافیک ایسوس 7770 برای سیستم خریداری کردم ( قبلا کارت گرافیک 5770 روی سیستم داشتم) از این زمان به بعد هر گهگاهی با این با این ارور موجه میشم !
قبل از نمایش ارور مانیتور خاموش و روشن میشه ..
این اتفاق در زمان کار با مرورگر رخ میده ، تو بازیها این ارور مشاهده نمیشه.

موارد انجام شده
1- احتمال دادم از هدرهای حرکتی هست تمامی فلش پلیر مورد نیاز روی سیستم نصب هست .
2- ویندوز جدید نصب شده .
3- درایور کارت گرافیک اخرین نسخه هست .

سلام امین آقا عزیز !
این مشکل زمانی برای من به وجود اومد و خودش خود به خود درست شد و دیگه پیش نیومد !! اما دوستم این مشکل رو داره توی لپ تابش و هرگز درست نشد و هیچ راه حلی هم تاحالا براش جواب نداده از نظر نرم افزاری !
این مشکل تا الآن یه جورایی علت اصلیش ناشناخته هست و کاربران زیادی توی سراسر دنیا درگیرش هستند !
به هرحال جدیدترین درایور کارت گرافیک های AMD الآن نسخه 13.12 هست ! درایور نصب شده روی سیستم شما هم همین نسخه هست ؟!!
راه حل هایی هم براش گفته شده اما من ندیدم تا به الآن به صورت قطعی مشکل حل شده باشه !

.:majid:.
2014/01/26, 19:44
AMD هم اگه مثل Nvidia کنترل پنل داره؟؟ میتونی یه عکس بذاری ازش؟؟

Amin224
2014/01/28, 11:06
اقا رضا ممنون از توضیحاتت ، این مشکل فقط مختص سری کارت 7000 هست یا اینکه برای تمامی کارتها ممکنه رخ بده ؟
همینطوره روزهای اول ارور زیاد میداد رفته رفته فواصل ارور ها کمتر شده ....
مورد دیگه ی که هست زمانی که تنظیمات کارت رو بالا میارم تم ویندوز به حالت basic میره ! بعد از اون بکل گزینه slate ( تغییر تم ) از کار میفته ! که برای برگشتن به حالت اول مجبور به ریستار میشم !

Reza Eshraghi
2014/01/28, 11:27
اقا رضا ممنون از توضیحاتت ، این مشکل فقط مختص سری کارت 7000 هست یا اینکه برای تمامی کارتها ممکنه رخ بده ؟
همینطوره روزهای اول ارور زیاد میداد رفته رفته فواصل ارور ها کمتر شده ....
مورد دیگه ی که هست زمانی که تنظیمات کارت رو بالا میارم تم ویندوز به حالت basic میره ! بعد از اون بکل گزینه slate ( تغییر تم ) از کار میفته ! که برای برگشتن به حالت اول مجبور به ریستار میشم !

نه ! هیچ ربطی به سری کارت نداره ! هم توی کارت های انویدیا و هم توی کارت های AMD این مشکلو دیدم !

Reza Eshraghi
2014/01/28, 14:04

آخرین نسخه درایور کارت گرافیک های AMD ( نسخه 13.12 ) در پست زیر موجود و آماده دانلود هست ! دانلود و نصب کنید و نتیجه رو اطلاع بدید!