PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش کامپیوتر(pc) دست دوم به صورت کامل

Hadififax
2014/01/26, 02:06
با سلام
یک سیستم دست دوم خوب درحال حاضر درحال فروش می باشد
دوستانی که تمایل به خرید این سیستم دارند از طریق این تاپیک اعلام کنند "اول"
وسپس از طریق پیغام خصوصی و مراحل تلفنی مبادله را تکمیل میکنیم.
ممنون
1)قبل از مشاهده سخت افزار هاـ من فوق العاده و به شدت تضمین میکنم که سیستم بی نهایت تمیز همراه با جعبه ها سالم می باشد
حتی درصورتی که عکس از سخت افزارها رو خواسته باشید (درصورت قصد خرید) برای شما تهیه میکنم
2) یه موس Logitech G500 بسیار تمیز (2سال کارکرد+جعبه) حرفه ای gaming و هدست (2سال کارکرد+جعبه) حرفه ای gaming + کیبرد Farrasso FCR-8900
به صورت جدا و درصورت قیمت پیشنهادی خوب فروخته می شود .
Gaming Mouse G500 - Logitech
لینک عکس: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
Creative Fatal1ty Professional Series Gaming Headset MkII
لینک عکس: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

قیمت ها مشخص شد :

قطعه بلندگو و کیبرد اضافه شد
بلندگو:
MagiteQ MSW 708
(5 سال کارکرده)
بدون جعبه

کیبرد:
FARRASSOFCR-8900
(5 سال کارکرده)
بدون جعبه

مادر برد:200 ت
کارت گرافیک:420ت
سی پی یو:150ت
رم های اوسی زی:110ت
رم های سیلیکون پاور:140ت
جعبه کیس:40ت
دی وی دی رایتر:40ت
مانیتور:200ت
هارد:85ت
پاور:300ت
کیبرد:30ت
بلندگو:60ت
موس:110ت
هدست:100ت

قیمت ویژه برای خریدار کل سیستم بدون کیبرد + موس+هدست
1500ت

عکس های گرفته شده از نماهای مختلف هر قطعه:
** کارت گرافیک همراه با 130-140 بازی سالم (قدیمی - جدید) خواهد بود.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

**درضمن درصورت پست هزینه پست با خریدار محترم می باشد

مشخصات سیستم
مادربرد :
P5Q DELUXE
مدت کارکرد (5سال)
با جعبه

سی پی یو:
CORE 2 DUE, E7200
مدت کارکرد (5سال)
بدون جعبه

کارت گرافیک:
GTX 560 TI + مخلفات به صورت کامل (تبدیل HDMI MINI,BF3 ORIGINAL,HDMI CABLE,...)
مدت کارکرد(1/5 سال)
با جعبه

رم: 6GIG DDR2 باس 800
2*1گیگ OCZ
مدت کارکرد (5سال)
بدون جعبه
2*2 گیگ SILICON POWER
مدت کارکرد(1/5 سال)
با جعبه

پاور:
ENERMAX 650 W
مدت کارکرد(1/5 سال)
با جعبه

دی وی دی رایتر:
1DVD RW MULTI MEDIA
مدت کارکرد(5سال)
بدون جعبه

هارد:
1HDD 500GIG
مدت کارکرد(5سال)
بدون جعبه

CASE BOX:
ELEGANCE
بدون جعبه

مانیتور:
XEROX 17INCH
بدون جعبه

باتشکر

Reza Eshraghi
2014/01/26, 08:52
آقا هادی عزیز سلام ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-

طبق قوانین بخش بازارچه ا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)علام قیمت پایه از طرف فروشنده کالا الزامی است !
لطفاً هرچه سریعتر نسبت به اعلام قیمت در پست اول اقدام فرمائید !

mustang GT
2014/01/26, 11:14
عزیز پاور چه مدلی هست؟
قیمت؟

Hadififax
2014/01/26, 13:15
درمورد قیمت ها حتما
خودم متاسفانه درحاحاضر نمیدونم
تا فردا قیمت ها را مشخص می کنم
ممنون

عزیز پاور چه مدلی هست؟
قیمت؟
دقیقا این مدل
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

OMiD.1080p
2014/01/26, 22:12
سلام .
لطفا قیمت ها ذکر شود واسه تصمیم گیری.
---------------------------------------------------
میخوای کمکت کنم واسه قیمت گذاری ؟
روال اینه که نصف قیمت نو باشه .

Hadififax
2014/01/28, 23:21
پست اول به روز شد

قیمت ها

عکس های گرفته شده

2 قطعه بلندگو + کیبرد در لیست فروش

با تشکر

Hadififax
2014/01/28, 23:25
در هر صورت این پست به روز بنده

با سلام و با تشکر از فروم و مدیران زحمت کش فروم و سایت
یک سیستم دست دوم خوب درحال حاضر درحال فروش می باشد
دوستانی که تمایل به خرید این سیستم دارند از طریق این تاپیک اعلام کنند "اول"
وسپس از طریق پیغام خصوصی و مراحل تلفنی مبادله را تکمیل میکنیم.
ممنون
1)قبل از مشاهده سخت افزار هاـ من فوق العاده و به شدت تضمین میکنم که سیستم بی نهایت تمیز همراه با جعبه ها سالم می باشد
حتی درصورتی که عکس از سخت افزارها رو خواسته باشید (درصورت قصد خرید) برای شما تهیه میکنم
2) یه موس Logitech G500 بسیار تمیز (2سال کارکرد+جعبه) حرفه ای gaming و هدست (2سال کارکرد+جعبه) حرفه ای gaming + کیبرد Farrasso FCR-8900
به صورت جدا و درصورت قیمت پیشنهادی خوب فروخته می شود .
Gaming Mouse G500 - Logitech
لینک عکس: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
Creative Fatal1ty Professional Series Gaming Headset MkII
لینک عکس: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

قیمت ها مشخص شد :

قطعه بلندگو و کیبرد اضافه شد
بلندگو:
MagiteQ MSW 708
(5 سال کارکرده)
بدون جعبه

کیبرد:
FARRASSOFCR-8900
(5 سال کارکرده)
بدون جعبه

مادر برد:230 ت
کارت گرافیک:420ت
سی پی یو:170ت
رم های اوسی زی:130ت
رم های سیلیکون پاور:155ت
جعبه کیس:50ت
دی وی دی رایتر:40ت
مانیتور:220ت
هارد:85ت
پاور:330ت
کیبرد:30ت
بلندگو:70ت
موس:110ت
هدست:100ت

برای خریدار کامل سیستم و کلی:1680ت (بدون موس و هدست)

عکس های گرفته شده از نماهای مختلف هر قطعه:
** کارت گرافیک همراه با 130-140 بازی سالم (قدیمی - جدید) خواهد بود.

**درضمن درصورت پست هزینه پست با خریدار محترم می باشد

مشخصات سیستم
مادربرد :
P5Q DELUXE
مدت کارکرد (5سال)
با جعبه

سی پی یو:
CORE 2 DUE, E7200
مدت کارکرد (5سال)
بدون جعبه

کارت گرافیک:
GTX 560 TI + مخلفات به صورت کامل (تبدیل HDMI MINI,BF3 ORIGINAL,HDMI CABLE,...)
مدت کارکرد(1/5 سال)
با جعبه

رم: 6GIG DDR2 باس 800
2*1گیگ OCZ
مدت کارکرد (5سال)
بدون جعبه
2*2 گیگ SILICON POWER
مدت کارکرد(1/5 سال)
با جعبه

پاور:
ENERMAX 650 W
مدت کارکرد(1/5 سال)
با جعبه

دی وی دی رایتر:
1DVD RW MULTI MEDIA
مدت کارکرد(5سال)
بدون جعبه

هارد:
1HDD 500GIG
مدت کارکرد(5سال)
بدون جعبه

CASE BOX:
ELEGANCE
بدون جعبه

مانیتور:
XEROX 17INCH
بدون جعبه

با تشکر

Hadififax
2014/01/31, 14:20
»ن نمیدونم چرا پست اول من حذف شده باز
لطفا مدیران پیگیری کنند
ممنون

Reza Eshraghi
2014/01/31, 14:54
»ن نمیدونم چرا پست اول من حذف شده باز
لطفا مدیران پیگیری کنند
ممنون
سلام ! پستتون رو که ویرایش کرده بودید به حالت تایید رفته بود و تاییدش کردم !

Castiel
2014/01/31, 15:05
دوست عزیز پاور شما قیمت نو آن 315/000 تومان است، شما کارکرد آن را زدید 330/000 تومان؟
لطفا در مورد قیمت این قطعه تجدید نظر کنید.

Hadififax
2014/01/31, 15:34
دوست عزیز پاور شما قیمت نو آن 315/000 تومان است، شما کارکرد آن را زدید 330/000 تومان؟
لطفا در مورد قیمت این قطعه تجدید نظر کنید.
والا من برای قطعات قیکت گذاری تکردم
اینجوری که دو فروشنده با تجربه و متفاوت پرسیده شد
درمورد این قطعه و پاور enermax
گفته شده که قیمت برند enermax بالا رفته و این قیمت را به بنده داده اند
درهرصورت خريد قطعات ،با تخفيف ويژه همراه خواهد بود...

ARMIN
2014/01/31, 16:10

آن دو فروشنده اشتباه کردند.

Hadififax
2014/01/31, 16:39
آن دو فروشنده اشتباه کردند.

خوب با پیگیری لینکی به من معرفی شد توسط فروشنده ها

فک میکنم با دلار 2900 و بدون گمرکی و این حرفا حساب کنید به قیمت دسته اول آن پی خواهید برد ...
البته پاور enermax مدل های مختلف دارد
مدل پاور بنده با دریچه gold هستEnermax Naxn Power همانطور که در عکس ها مشخص است .

Reza Eshraghi
2014/01/31, 18:06
خوب با پیگیری لینکی به من معرفی شد توسط فروشنده ها

فک میکنم با دلار 2900 و بدون گمرکی و این حرفا حساب کنید به قیمت دسته اول آن پی خواهید برد ...
البته پاور enermax مدل های مختلف دارد
مدل پاور بنده با دریچه gold هستEnermax Naxn Power

همانطور که در عکس ها مشخص است .

بسیار قیمت اشتباهی به شما داده اند و شما هم به اشتباه باور کرده اید !
پاوری که لینکش رو گذاشتید به صورت آکبند با قیمت 315000 تومان که جناب مدیر کل هم فرمودند در تاپیک فروشگاه فروم سخت افزار داره به فروش میرسه !
طبق عرف هم معمولاً جنس کارکرده با کسر حدود 30% نسبت به همان جنس نو قیمت گذاری می شود که با این حساب قیمت پاور شما دقیقاً 220500 تومان قیمت میخوره !
بنابراین قیمت معتبر پاور شما همین حدود خواهد بود !! لطفاً اصلاح فرمائید !
ضمن اینکه در همان لینکی که دادید و همینطور براساس مشخصات رسمی این پاور در سایت انرمکس مشخص است که پاور NAXN650W دارای استاندارد 80Plus Bronze هست !! یعنی شما گفته سایت انرمکس که تولید کننده این پاور هست را معتبر نمی دانید ؟!!!
شاید خودتان این پاور را تولید کرده اید ؟!!!

Castiel
2014/01/31, 18:31

قیمت محصولات انرمکس توسط وارد کننده و نماینده آن که شرکت عقیق رایانه تک است تعیین می شود و مدیریت محترم این شرکت هم در فروم سخت افزار عضو هستند. قیمت محصولات انرمکس اتفاقا کاهش یافته و ارزان تر شده. قیمت گذاری محصولات به تجربه ارتباطی ندارد، فروشنده باید وجدان، صداقت و انسانیت داشته باشد.

Hadififax
2014/01/31, 18:56
ممنون از توضیحاتتون
درمود قیمت ها من خودم هیچی نمیدونم
شاید هم گفته شما درست باشد و گفته آن ها و لینکی که داده اند اشتباه
فردا در مورد این پاور تحقیق دیگری می شود ودرصورت لزوم قیمت به روز میشود
با تشکر

ARMIN
2014/01/31, 20:03
ممنون از توضیحاتتون
درمود قیمت ها من خودم هیچی نمیدونم
شاید هم گفته شما درست باشد و گفته آن ها و لینکی که داده اند اشتباه
فردا در مورد این پاور تحقیق دیگری می شود ودرصورت لزوم قیمت به روز میشود
با تشکر

هادی جان، عزیز دل،

فروم سخت افزار خودش Source و منبع تحقیق قیمت قطعات کامپیوتره، بخصوص در این مورد که همه از همه جای ایران میان اینجا از ما قیمت محصولات انرمکس رو میپرسن، شما میخوای بری از کجا قیمت بگیری بیایی به ما بگی؟

لااله الا الله

Hadififax
2014/01/31, 21:58
هارد + کارت گرافیک + دی وی دی رایتر
برای 2 کاربر کنار گذاشته شد

Hadififax
2014/02/01, 18:19
قیمت های جدید برای فروش فوری کل سیستم و یا فروش تکی قطعات
قطعات هارد + گرافیک برای کاربر فرشید کنار گذاشته شده
به زودی فیلمی برای تضمین کارکد عالی سیستم درفروم گذاشته می شود
قیمت ویژه برای خریدار کل سیستم بدون کیبرد + موس+هدست1500ت
برای 2 قطعه پاور و مادربرد خریدار وجود داشته باشد قطعات فورا ارسال می شود
مادربرد : 200
سی پی یو :150
رم های او سی زی : 110
رمهای سیلیکون پاور: 140
جعبه کیس : 40
مانیتور:200
پاور:300
بلندگو:60

با تشکر

Hadififax
2014/02/02, 13:02
درصورت پیدا شدن خریدار پاور قطعات برای خریداران عزیز با هماهنگی قبلی ارسال خواهد شد.
درحال حاضر
کارت گرافیک + هارد +مین برد برای دو کاربر فرشید و شایان قطعی و کنار گذاشته شده است

در آخر اگر خریدار کل سیستم پیدا شود قبل از خریدار پاور
خریدار کل سیستم در اولویت قرار میگیرد

با تشکر

Hadififax
2014/02/03, 13:06
پست اول ویرایش شد + قیمت ها قیمت کل سیستم 1500 با تخیفیف 245 تومانی بدون لوازم جانبی (موس-کیبرد+هدست)با تشکر

Castiel
2014/02/03, 13:19
دوست عزیز زحمت بکشید به همان فروشنده که قیمت پاور را به شما دادند، پیشنهاد دهید تا پاور را به همان قیمتی که اعلام کردند، خریداری کنند. لطف کنید با شماره 77608515 و با شرکت عقیق رایانه تک (نماینده رسمی برند Enermax در ایران) تماس بگیرید و سه مورد را چک کنید:

1- قیمت پاور Enermax NAXN 650W
2- اینکه در فروم سخت افزار، طرح فروش ویژه با همکاری این شرکت است یا خیر؟
3- اینکه قیمت ها مورد تائید این شرکت است یا خیر؟

پاور مورد نظر شما به صورت آکبند و نو با قیمت 315/000 تومان در فروشگاه فروم سخت افزار به فروش می رسد و با کسر 30 درصد متداول برای قطعات کارکرد سالم و دارای گارانتی، به مبلغ 220/000 تومان باید به فروش برسد. شما خودتان حاضر هستید پاور آکبند 315/000 تومانی را در نظر نگیرید و بروید همان پاور را به صورت کارکرده با قیمت 300/000 تومان خریداری کنید؟!
شما باید وجدان خودتان باشید و در خصوص قیمت قطعات قضاوت کنید.

Yaser_Aramesh
2014/02/03, 15:51
هادی جان، عزیز دل،

فروم سخت افزار خودش Source و منبع تحقیق قیمت قطعات کامپیوتره، بخصوص در این مورد که همه از همه جای ایران میان اینجا از ما قیمت محصولات انرمکس رو میپرسن، شما میخوای بری از کجا قیمت بگیری بیایی به ما بگی؟

همه باهم تکبیر !

پروردگارا , این جوانان ما را به راه راست هدایت کن !

لااله الی الله

محمد رسول الله