PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خروجی صدای 5.1

vestlaif
2014/01/25, 21:52
سلام دوستان . راهنمایی میخوام . مادربرد من gigabyte z87x-ud4h هست . برای صدا با کابل نوری از خروجی اپتیکال مادربرد به سینمای خانگی وصل کردم اما توی Realtek یه پنجره برای خروجی اپتیکال هست که نمیشه صدا تنظیم کرد که روی چند کاناله باشه . الان استریو پخش میکنه یعنی قفط باند های جلو کار میکنه و عقب کار نمیکنه ! راهنماییم کنید چجوری درستش کنم ؟؟

ممنون از همگی

kenzo
2014/01/26, 07:16
تاپیکتون رو در جای اشتباهی زدید مشکل سخت افزاری نداری شما !
من manual مادربردتون را خواندم مثل اینکه در حالت دیجیتال فقط خروجی استریو داره برای استفاده از 7.1 یا 5.1 کانال باید از خروجی آنالوگ استفاده نمائید .

vestlaif
2014/01/26, 18:19
اما دوست عزیز من کاتالوگ قسمت خروجی اپتیکال رو خوندم چیزی از عدم اجرای رو 5.1 کانال گفته نشده . فقط بالا قسمت سوکت های آنالوگ گفته خروجی ها 7.1 / 5.1 /2 / 1 ... اما توی اپتیکال چیزی بیان نشده ...
ممنون از جوابتون دوستان دیگه نظری ندارند ؟ یا حرف دوستمون رو تایید میکنن ؟

vestlaif
2014/01/27, 14:30
مشکل من حل شد . دالبی فعال شده و مادربرد قابلیت 5.1 رو از خروجی اپتیکال داره دوسته عزیز . قرار نیست تک دفترچه چیزی ازش نوشته نشده اون قابلیت رو نداشته باشه که . موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk