PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد پارتیشن جدید

EPSOFT
2014/01/25, 08:38
درود
دوستان یه هارد Hitachi 500GB دارم لپتاپی ،این توی ایجاد پارتیشن هنگام نصب ویندوز روی لپتاپ به خاطر از بین رفتن برق و نوسان دچار مشکل شده.زمانی که به لپ تاپ یا پی سی با ساتا وصل میکنم شناسای میکنه اما حافظه رو نشون نمیده واسه ایجاد یک پارتیشن جدید با باکس سامسونگ مدل HI-D-A05-138V3 توی ویندوز تونستم یه کاری کنم حافظه رو نشون بده به این شکل :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
حالا کافیه MBR کنه دیسک تا بتونم یک پارتشین درست کنم !

به نظرتون با چه نرم افزار یا چه راه حلی پیشنهاد میکنید تا بتونم سلامت هارد برگردونم !؟ تصاویر کوچک فایل ضمیمه فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Amoo
2014/01/25, 10:39
میتونی برای فرمت و پارتیشن بندی از AOMEI Partition Assistant Standard Edition (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) استفاده کنی.

ARMIN
2014/01/25, 11:15
درود
دوستان یه هارد Hitachi 500GB دارم لپتاپی ،این توی ایجاد پارتیشن هنگام نصب ویندوز روی لپتاپ به خاطر از بین رفتن برق و نوسان دچار مشکل شده.زمانی که به لپ تاپ یا پی سی با ساتا وصل میکنم شناسای میکنه اما حافظه رو نشون نمیده واسه ایجاد یک پارتیشن جدید با باکس سامسونگ مدل HI-D-A05-138V3 توی ویندوز تونستم یه کاری کنم حافظه رو نشون بده به این شکل :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
حالا کافیه MBR کنه دیسک تا بتونم یک پارتشین درست کنم !

به نظرتون با چه نرم افزار یا چه راه حلی پیشنهاد میکنید تا بتونم سلامت هارد برگردونم !؟ تصاویر کوچک فایل ضمیمه فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

شايد هرگز نتونيد سلامت هارد رو بهش برگردونيد.

الان روي اهمين مستطيل سياه كليك كنيد و New Partion‌ بسيازيد همه اش رو يك تكه و بعد فرمت كلى انجام بدين، ببينيد تا آخر ميتونه فرمت كنه يا اصلا" پارتيشن رو بسازه؟

بعد كه ساخت بريم مرحله ي بعد كه تست كنيم.