PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سؤال: بروز رسانی سیستم عامل اندروید

shahidamlaki
2014/01/22, 20:10
سلام بچه ها
25106
من توی دیجی کالا که داشتم دو مدل تبلت ایسوس رو باهم مقایسه میکردم در مورد سیستم عامل یکیش زده بود عضو خانواده‌ی نکسوس! (تضمین دریافت آپدیت نسخه‌های بعدی اندروید تا دو سال)
می خواستم بدونم مگه بروز رسانی سیستم عامل محدودیت داره؟
یعنی ما تا حدی می تونیم سیستم عامل رو بروز رسانی کنیم؟ یعنی دائمی نیست؟ چون نرم افزار هست و سخت افزار که نیست.
با تشکر

Dan
2014/01/22, 22:12
بله محدود هستش. ابزار های اندرویدی بسته به مدل دستگاه و شرکت سازنده تعداد آپدیت های متفاوتی دارند.

Yaser_Aramesh
2014/01/22, 22:25
میعاد جان جوابتون رو دادند . فقط بنده یک نکته رو اضافه کنم که سری نکسوس به دلیل اینکه با همکاری گوگل با شرکت سازنده ساخته میشه بهتر توسط گوگل پشتیبانی میشه .

آقا جواد در انتخاب محل ایجاد تاپیک دقت کنید . در فروم یه انجمن مشاوره و راهنمایی هست که یک بخشش برای راهنمایی در زمینه ی موبایل هست .

shahidamlaki
2014/01/23, 07:49
میعاد جان جوابتون رو دادند . فقط بنده یک نکته رو اضافه کنم که سری نکسوس به دلیل اینکه با همکاری گوگل با شرکت سازنده ساخته میشه بهتر توسط گوگل پشتیبانی میشه .

آقا جواد در انتخاب محل ایجاد تاپیک دقت کنید . در فروم یه انجمن مشاوره و راهنمایی هست که یک بخشش برای راهنمایی در زمینه ی موبایل هست .
سلام
از همه دوستان ممنونم ولی یاسر جان این سؤال در مورد سیستم عامل اندروید بود نه موبایل از طرف دیگر هم بحث تبلت بود باز هم موبایل مطرح نبود
ولی در هر صورت اگر در محل اشتباه تاپیک زدم عذر می خوام
موفق و سربلند باشید
یا علی

vahid75
2014/02/06, 11:39
داداش خیلی ربط داره
من سونی دارم و تا الان فقط 4.1 اومده و دیگه نمیاد
ولی دستگاه های نکسوس هم خیلی سریع تر و هم خیلی بیشتر اپدیت رو دریافت میکنن
مثلا یه دستگاه سال 2012 مثل نکسوس7 دو شرکت ایسوس و گوگل تا الان 4.4 هم اومده براش

Amoo
2014/02/06, 13:54
محصولات Nexus به محض ارائه نسخه جدید آندروید توسط گوگل بروز رسانی میشن ولی مابقی تولیدات باید انتظار ارائه بسته بروز رسانی از سوی کمپانی های سازنده رو بکشن که آیا در اختیار کاربران قرار بدهند یا نه.