PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید وبکم

sami_1985
2014/01/22, 17:59
سلام خدمت دوستان خوبم
من قصد خرید یک وبکم برای استفاده به جای دوربین مدار بسته دارم.بودجه نهایت تا 100 هزار تومان.
چیزی که برام سوال هست اینه که آیا مدلی هست که دید در شب هم داشته باشه؟
و دوم اینکه وبکمی هست که بیسیم باشه؟
ممنون میشم چند مدل معرفی کنید.

sami_1985
2014/01/23, 10:16
:|اساتید نظری نمیدین؟
تقریبا عجله دارم[-O

sami_1985
2014/01/26, 11:30
کسی نظری نداشت دوستان؟

sami_1985
2014/01/28, 12:50
دوستان 1 نظری،راهنمائی چیزی^:)^:((

Amoo
2014/01/28, 13:04
سلام
قیمتش حدود صد تومنه
Microsoft LifeCam HD-3000• دارای قابلیت Wide Screen
• به طور خودکار رنگها را کنترل می کند.
• طراحی شده برای دسکتاب و نوت بوک
• دارای لنز با کیفیت بالا و قابلیت زوم دیجیتال
• دارای کلید ورود به برنامه Windows Live Messenger
• ویرایش آسان عکسهای خود و به اشتراک گذاشتن آن با دوستان
• طراحی شده برای محیط های Windows Live Messenger ، Yahoo ، Skype
• قابلیت ضبط فیلم و عکس با کیفیت HD و 30 فریم در ثانیه (HD Quality 720P)
• ایجاد جلوه های ویژه بر روی فیلم و کنترل وب کم از داخل برنامهWindows Live Messenger

Amoo
2014/01/28, 13:13
درباره مسئله دید در شب خودت میتونی یه پرتو افکن مادون قرمز بسازی، توسط ال ای دی های اینفرارد "IR" با طول موج های 850nm و یا 940nm که به راحتی در بازار پیدا میشه اون هم در سایز های 5mm و 10mm ولیکن اگر بتونی نوع ال ای دی پاورش رو پیدا کنی خیلی بهتره.

sami_1985
2014/01/28, 23:50
درباره مسئله دید در شب خودت میتونی یه پرتو افکن مادون قرمز بسازی، توسط ال ای دی های اینفرارد "IR" با طول موج های 850nm و یا 940nm که به راحتی در بازار پیدا میشه اون هم در سایز های 5mm و 10mm ولیکن اگر بتونی نوع ال ای دی پاورش رو پیدا کنی خیلی بهتره.

بالاخره یکی جواب داد به ما،خدایا شکرت^:)^
مرسی دوست عزیز
اما راستش من چیزی ازین جملاتتون متوجه نشدم جز اینکه میفروشن.
اگه ممکنه و ایرادی نداره از نظر قوانین فروم،بگید کجا میفروشن و اینکه دقیقا چه جمله ای باید بگم به فروشنده.آیا این نطول موجهایی که نوشتین باید بگم به طرف؟
اونوقت بعد از تمام این مسائل،چه جوری میشه روشنشون کرد؟
یعنی وبکمی نیست که خودش آی آر داشته باشه؟
ببخشید اگه میشه همه سوالهامو جواب بدید
ممنون\m/

Amoo
2014/01/29, 14:59
برو "پاساژ امجد" یا "پاساژ توکل" تو جمهوری هر قطعه الکترونیکی بخوای پیدا میکنی...
پرتو افکن مادون قرمز آماده هم میفروشن.
وبکمی هم که "آی آر" باشه هست ولیکن شما گفتی میخوای از وبکم به عنوان "دوربین مدار بسته" استفاده کنی ،پس نور اون دسته از وبکم ها کافی نیست و نیاز به پرتو افکنی داری که فواصل بیشتر و وسیعی رو پوشش بده.
برو امجد همون جا پشت ویترین مغازه ها هست و میتونی از فروشنده ها هم سوال کنی راهنماییت میکنن.

sami_1985
2014/01/29, 15:48
برو "پاساژ امجد" یا "پاساژ توکل" تو جمهوری هر قطعه الکترونیکی بخوای پیدا میکنی... پرتو افکن مادون قرمز آماده هم میفروشن. وبکمی هم که "آی آر" باشه هست ولیکن شما گفتی میخوای از وبکم به عنوان "دوربین مدار بسته" استفاده کنی ،پس نور اون دسته از وبکم ها کافی نیست و نیاز به پرتو افکنی داری که فواصل بیشتر و وسیعی رو پوشش بده. برو امجد همون جا پشت ویترین مغازه ها هست و میتونی از فروشنده ها هم سوال کنی راهنماییت میکنن. دوست خوبم ممنون که جواب دادین حتما سر میزنم به امجد. اما اگه ممکنه وبکم با IR هم معرفی کنید چند مدل اگر میشناسید،آخه جایی که میخوام استفاده کنم یه عنوان مداربسته،یک انبار خیلی کوچیک هست. بازم ممنون

Amoo
2014/02/01, 16:21
GENIUS EFACE 1325R
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
Advanced 1.3M pixel WebCam with Infrared Night V***on

OS Support
Windows7/Vista/XP

Max. Still Image Resolution
8M

Interface
USB2.0/USB1.1

Lens Type
MF

IR LED
IR LEDs

Built-in-Mic
YES

UVC (Plug & Play)
YES

Headset included
YES

قیمتش رو اطلاع ندارم بری "پاساژ ایران" تو ولیعصر بگردی بهتر از این رو پیدا میکنی...