PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیست قیمت تلویزیون و لوازم صوتی (قیمت روز تلویزیون و لوازم خانگی) (سئوالات خود را از ما بپرسید)

Editor In chief
2014/01/22, 11:27
25090

دوستان عزیز و گرامی وب سایت سخت افزار سلام

می دانیم این روزها تب و تاب تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی در بین افراد مختلف زیاد شده است و برای همین کاربران بیشتری به دنبال انتخاب تلویزیون و وسایل صوتی برای منزل خود هستند به همین در وب سایت یک لیست به نسبت مناسب برای این گونه وسائل قرار دادیم که با استفاده از آن می توانید محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید. اما از آنجایی که هدف ما تعامل منطقی با شماست در صورتی که هر سئوالی در مورد مدل مورد نظر خود دارید هم می توانید در این تاپیک بپرسید تا بچه های این بخش به پاسخ شما عزیزان گرامی پاسخ دهند.
برای اطلاع بیشتر در مورد قیمت به لینک زیر مراجعه کنید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

منتظر همه شما عزیزان هستیم.

Editor In chief
2014/01/22, 11:29
دوستان عزیز و خوب فروم

لطفا سوال خود را در زمینه های مختلف در این تاپیک بپرسید تا دوست عزیزم اقای سعید مظفری به آن ها پاسخ دهند.

موفق باشید

Viper95
2014/01/22, 20:24
سلام :)

ممکنه قیمت مانیتور های 2k موجود در بازار را قرار دهید ؟؟

از برند های ایسوز , دل , اچ پی و ....

منظورم مانیتور هایی هست که رزولوشن Qhd یا wqxga یا 2560*1080 .

ممکنه آیا ؟؟ :):):

چون اون هم به صوت و تصویر مربوطه دیگه :):)

Hessam
2014/01/22, 20:35
سلام.

قصد خرید یک تلویزیون برای منزل داریم. بودجه اش مهم نیست. اما بین 40 تا 47 اینچ الجی باشه حتماً.
چیزی که مد نظر داریم، LG LED 3D Smart TV 47LA86000 هست.

میخوایم فیلم های VHS و فیلم های دوربین هندی کمی که داریم رو پخش کنیم! یه تلویزیونی میخوایم که وقتی دوربین رو بهش وصل می کنیم و فیلم در حال پخش هست، از طریق فلش یو اس بی، فیلم در حال پخش رو ضبط کنیم و بریزیم تو فلش و تو هارد کامپیوتر ذخیره کنیم. (با کیفیت اصلی)

آیا تلویزیونی از برند الجی هست که چنین ویژگی مد نظر ما رو داشته باشه؟ یعنی قابلیت ضبط و ذخیره ی فیلم در حال پخش (برای VHS و دوربین هندی کم) رو داشته باشه؟
(دوربین هندی کم به TV متصل خواهد بود.)

یه سینمای خانواده ی الجی هم معرفی کنین، عالی میشه... قیمتش مهم نیست!
مهم ترین چیز، اینه که کیفیت بسیار بالا و وات بالای صدا داشته باشه...!
چیزی که دیدم خودم LH-985XBH بود. اما آیا از این بهتر هم موجود هست؟

Reza Eshraghi
2014/01/22, 20:42
سلام.

قصد خرید یک تلویزیون داریم. بودجه اش مهم نیست. اما بین 40 تا 47 اینچ الجی باشه حتماً.

میخوایم فیلم های VHS و فیلم های دوربین هندی کمی که داریم رو پخش کنیم! یه تلویزیونی میخوایم که وقتی دوربین رو بهش وصل می کنیم و فیلم در حال پخش هست، از طریق فلش یو اس بی، فیلم در حال پخش رو ضبط کنیم و بریزیم تو فلش و تو هارد کامپیوتر ذخیره کنیم. (با کیفیت اصلی)

آیا تلویزیونی از برند الجی هست که چنین ویژگی مد نظر ما رو داشته باشه؟ یعنی قابلیت ضبط و ذخیره ی فیلم در حال پخش (برای VHS و دوربین هندی کم) رو داشته باشه؟

حسام جان تا جایی که من خبر دارم کلاً تلویزیون هایی که قابلیت ضبط دارن روی فلش یا هارد فایل ضبط شده صرفاً روی خود قابل مشاهده و استفاده هست !
اما دیدم ترفندهایی رو برای سامسونگ ها زدن که بتونن از فایل ضبط شده توسط تلویزیون روی فلش داخل کامپیوتر استفاده کنند ! البته فوق العاده روش پیچیده ای بود !!

Editor In chief
2014/01/23, 08:30
سلام :)

ممکنه قیمت مانیتور های 2k موجود در بازار را قرار دهید ؟؟

از برند های ایسوز , دل , اچ پی و ....

منظورم مانیتور هایی هست که رزولوشن Qhd یا wqxga یا 2560*1080 .

ممکنه آیا ؟؟ :):):

چون اون هم به صوت و تصویر مربوطه دیگه :):)

سرور گرامی و عزیز

از انجایی که تعداد مدل های موجود از این سری مانیتورها در ایران کم است نمی توان لیست قیمت خاصی برای آن در نظر گرفت. از طرفی قیمت این محصول به علت کم بودن در بازار بالا هستند و کلا برای خرید مقرون به صرفه نیستند. با این وجود سعی می کنیم در صورت موجود بودن آن را در لیست قیمت قرار دهیم.

موفق باشید

shadow fiend
2014/01/23, 08:40
یه مانیتور اندازه نهایت ۳۲ اینچ.قیمت مناسب.hdmi داشته باشه،میخوام واسه کنسول.انشاالله وقتی کنسول گرفتم بهش وصل کنم.پیشنهاد شما چیه؟ قیمتش مناسب باشه و دانشجویی :|

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Editor In chief
2014/01/23, 08:41
سلام.

قصد خرید یک تلویزیون برای منزل داریم. بودجه اش مهم نیست. اما بین 40 تا 47 اینچ الجی باشه حتماً.
چیزی که مد نظر داریم، LG LED 3D Smart TV 47LA86000 هست.

یه سینمای خانواده ی الجی هم معرفی کنین، عالی میشه... قیمتش مهم نیست!
مهم ترین چیز، اینه که کیفیت بسیار بالا و وات بالای صدا داشته باشه...!
چیزی که دیدم خودم LH-985XBH بود. اما آیا از این بهتر هم موجود هست؟

سلام

این نوع کاربرد شما بیشتر حالتی است که در دستگاه های کپچر ویدیو دیده می شود. به طور کلی شاید بتوانید با استفاده از قابلیت تایم ماشین ال جی این کار را بکنید البته باید ببنید که تلویزیون قابلیت ذخیره اطلاعات از روی ورودی AV و یا ورودی دیگر را دارد چون به طور کلی تایم ماشین 2 این قابلیت را دارد که اطلاعات بعضی از ورودی ها را ضبط کند روی هارددیسک یا وسالی ذخیره سازی. اگر این امکان وجود داشته باشد می توانید ویدیو را در تلویزیون پخش کنید و آن را ضبط کنید. البته در این میان باید دید امکان ذخیره فایل با کیفیت مختلف است یا با یک کیفیت استاندارد. در مورد سینمای خانگی راستش من با ال جی موافق نیستم و به نظرم به سراغ پایونیر بروید که هم از نظر تفکیک و قابلیت ها بهتر از ال جی است البته کمی گرانتر از محصولات ال جی خواهد بود.

Hessam
2014/01/23, 09:12
سلام

این نوع کاربرد شما بیشتر حالتی است که در دستگاه های کپچر ویدیو دیده می شود. به طور کلی شاید بتوانید با استفاده از قابلیت تایم ماشین ال جی این کار را بکنید البته باید ببنید که تلویزیون قابلیت ذخیره اطلاعات از روی ورودی AV و یا ورودی دیگر را دارد چون به طور کلی تایم ماشین 2 این قابلیت را دارد که اطلاعات بعضی از ورودی ها را ضبط کند روی هارددیسک یا وسالی ذخیره سازی. اگر این امکان وجود داشته باشد می توانید ویدیو را در تلویزیون پخش کنید و آن را ضبط کنید. البته در این میان باید دید امکان ذخیره فایل با کیفیت مختلف است یا با یک کیفیت استاندارد. در مورد سینمای خانگی راستش من با ال جی موافق نیستم و به نظرم به سراغ پایونیر بروید که هم از نظر تفکیک و قابلیت ها بهتر از ال جی است البته کمی گرانتر از محصولات ال جی خواهد بود.

ممنون آقا محمدرضا عزیز؛

والا بنده هیچ تخصصی در این زمینه ندارم و ماشالله شما استاد ما همیشه بودید و هستید.

تلویزیونی که مد نظر بنده اس: LG LED 3D Smart TV 47LA86000 هست. آیا مورادی که فرمودید رو ساپورت می کنه یا خیر؟
من بین 40 تا 47 اینچ تلویزیون دیگری از برند الجی پیدا نکردم. اگر مورد بهتر وجود داره، حتماً بفرمایین... قصد داریم تو این رنج اینچ، بهترین رو بخریم. البته خب اصرار خانواده بر برند LG هست و بنده تصمیم گیرنده نیستم در مورد انتخاب برند.

Editor In chief
2014/01/23, 09:32
من این مورد را بررسی می کنم چون مورد به نسبت خاصی است.

Hessam
2014/01/23, 15:08
من این مورد را بررسی می کنم چون مورد به نسبت خاصی است.

خیلی ممنون. پس منتظر پاسخ شما خواهم بود...

shadow fiend
2014/01/23, 15:32
یه مانیتور اندازه نهایت ۳۲ اینچ.قیمت مناسب.hdmi داشته باشه،میخوام واسه کنسول.انشاالله وقتی کنسول گرفتم بهش وصل کنم.پیشنهاد شما چیه؟ قیمتش مناسب باشه و دانشجویی :|

اقا مال من دیده نشد؟ :))

VSH-Katana
2014/01/23, 15:56
حسام داداش تا جایی که من میدونم و استفاده کردم تلویزیونهای الجی و بقیه تنها از ورودی تلویزیون قابلت ضبط از ورودی تلویزیون رو دارن البته ماشین زمان 2 رو نمیدونم (این انواع حرف "ت,ط,ظ,ز,ذ" هم دردسر شده )

اما به نظرم la 86000 گزینه خیلی خوبی میتونه باشه که کیفیت تصویر خوبی هم داره و گویا حافظه داخلی هم دارن

Hessam
2014/01/23, 16:07
حسام داداش تا جایی که من میدونم و استفاده کردم تلویزیونهای الجی و بقیه تنها از ورودی تلویزیون قابلت ضبط از ورودی تلویزیون رو دارن البته ماشین زمان 2 رو نمیدونم (این انواع حرف "ت,ط,ظ,ز,ذ" هم دردسر شده )

اما به نظرم la 86000 گزینه خیلی خوبی میتونه باشه که کیفیت تصویر خوبی هم داره و گویا حافظه داخلی هم دارن

ممنون. خودم هم حدس هایی زدم. اما میخوام مطمئن بشم و بعد با خیال راحت خرید کنم. چون ویژگی بسیار بسیار مهمی هست برام!

Reza Eshraghi
2014/01/24, 21:52

حسین جان مانیتور ؟!!! یا تلویزیون ؟!!

shadow fiend
2014/01/24, 21:53
حسین جان مانیتور ؟!!! یا تلویزیون ؟!!

یه چیزی باشه کنسول لهش وصل شه با hdmi برا اتاق میخوام...

Reza Eshraghi
2014/01/24, 22:09
یه چیزی باشه کنسول لهش وصل شه با hdmi برا اتاق میخوام...

نهایت بودجتون چقدره حسین جان ؟! حدود 1350 - 1360 هست ؟!

shadow fiend
2014/01/24, 22:10
نهایت بودجتون چقدره حسین جان ؟! حدود 1350 - 1360 هست ؟!

نه بابا.نهایتا ۱تومن.

m343
2014/02/19, 17:51
درود دوستان عزیز
یک تلویزیون حداقل 38 اینچ با بودجه بین 2300-2500 با کیفیت خوب یافت میشه تو بازار؟
اسمارتهای سامسونگ که قابلیت اتصال با گوشی ها رو داره اگه از این نوع باشه بهتره چون یکی از ملاکهام این قابلیت هست

سپاس

Reza Eshraghi
2014/02/19, 22:11
نه بابا.نهایتا ۱تومن.

شدنی نیست هم استانی عزیز !

Reza Eshraghi
2014/02/19, 22:12
درود دوستان عزیز
یک تلویزیون حداقل 38 اینچ با بودجه بین 2300-2500 با کیفیت خوب یافت میشه تو بازار؟
اسمارتهای سامسونگ که قابلیت اتصال با گوشی ها رو داره اگه از این نوع باشه بهتره چون یکی از ملاکهام این قابلیت هست

سپاس

تلویزیون سامسونگ 40F6450 گزینه مناسبیه در این رنج نیما جان !

m343
2014/03/03, 17:09
تلویزیون سامسونگ 40F6450 گزینه مناسبیه در این رنج نیما جان !

درود رضاجان
دیجی کالا با قیمت 2.300 گذاشته برای فروش ارزش داره ؟ من بندرعباسم اگر میدونید که ممکنه ارزونتر هم گیربیاد یه سری به بازار بزنم

magiteq
2014/03/03, 17:21
درود رضاجان
دیجی کالا با قیمت 2.300 گذاشته برای فروش ارزش داره ؟ من بندرعباسم اگر میدونید که ممکنه ارزونتر هم گیربیاد یه سری به بازار بزنم

بسیار tv عالی هست و یکی از بهترین p/p هاست الان تخفیف هم خوره و عالی شده
تولید رنگ عالی و تصویر شارپ در سورس hd و و درجه سیاهی قابل توجه برای این رده قیمت به گزینه ایده عال تبدیل اش کرده
ساپورت فرمت اش هم که کامل هست

m343
2014/03/08, 18:17
دوستان 40F6450 رو گرفتم واقعا کیفیت بسیار عالی و خوبی داره
قبلا سونی داشتم که به علت شکستن صفحه اش دادم برای تعمیر اما این با امکاناتش بسیار عالیه و بسیار روان هست
Reza Eshraghi
2014/03/08, 18:31
دوستان 40F6450 رو گرفتم واقعا کیفیت بسیار عالی و خوبی داره
قبلا سونی داشتم که به علت شکستن صفحه اش دادم برای تعمیر اما این با امکاناتش بسیار عالیه و بسیار روان هست
مبارک باشه نیما جان ! توی تاپیک خرید و فروش های کاربران عکس برامون بزار تا لذت ببریم ! =D>@};-

rasaam
2014/09/24, 17:07
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه گلای فروم سخت افزار
آقا من میخوام این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***on-LE-22D40/%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86-LE-22D40) رو بخرم
واسم اصلا تی وی بودنش مهم نیست و فقط میخوام به عنوان مانیتور ازش استفاده کنم.و دلیل هامم این هست که سه تا اچ دی ام ای داره که کاملا واسه من مناسبه چون هرچی وسیله دارم همشون اچ دی ام ای هستن و مانیتور وی جی ای جوابگو نیست.دوم اینکه فول اچ دی هست و در اخر اینکه قیمتش فوق العادست.
حالا سوالاتی که از دوستان اهل فن داشتم این هست که
۱. کیفیت این تلویزیون از نظر رنگ و کنتراست خوب هست؟
۲. من خیلی از جاها شنیدم که مانیتور واسه بازی کردن خیلی بهتر هست و ... حالا بدجوری به شک افتادم که ایا این تی وی جوابگو هست؟اکثرا گفته بودن که تعداد فریمی که میده خیلی کمتر از مانیتور هستش خواستم بدونم یعنی این ۶۰ فریم هم نمیده؟چون من گیمر هستم هم با پی سی بازی میکنم هم با کنسول و این خیلی خیلی برام مهم هستش که حداقل دیگه ۶۰ فریم رو بده
۳. اگر با این قیمت و یا حداکثر ۲۰۰ هزار تومن بالاتر مانیتور یا تی وی که پاسخگوی کارم باشه رو معرفی کنید که حداقل ۲ تا اچ دی ام ای هم داشته باشه
مچکر از راهنماییتون پیشاپیش

aryaiee
2014/09/25, 09:54
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه گلای فروم سخت افزار
آقا من میخوام این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***on-LE-22D40/%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86-LE-22D40) رو بخرم
واسم اصلا تی وی بودنش مهم نیست و فقط میخوام به عنوان مانیتور ازش استفاده کنم.و دلیل هامم این هست که سه تا اچ دی ام ای داره که کاملا واسه من مناسبه چون هرچی وسیله دارم همشون اچ دی ام ای هستن و مانیتور وی جی ای جوابگو نیست.دوم اینکه فول اچ دی هست و در اخر اینکه قیمتش فوق العادست.
حالا سوالاتی که از دوستان اهل فن داشتم این هست که
۱. کیفیت این تلویزیون از نظر رنگ و کنتراست خوب هست؟
۲. من خیلی از جاها شنیدم که مانیتور واسه بازی کردن خیلی بهتر هست و ... حالا بدجوری به شک افتادم که ایا این تی وی جوابگو هست؟اکثرا گفته بودن که تعداد فریمی که میده خیلی کمتر از مانیتور هستش خواستم بدونم یعنی این ۶۰ فریم هم نمیده؟چون من گیمر هستم هم با پی سی بازی میکنم هم با کنسول و این خیلی خیلی برام مهم هستش که حداقل دیگه ۶۰ فریم رو بده
۳. اگر با این قیمت و یا حداکثر ۲۰۰ هزار تومن بالاتر مانیتور یا تی وی که پاسخگوی کارم باشه رو معرفی کنید که حداقل ۲ تا اچ دی ام ای هم داشته باشه
مچکر از راهنماییتون پیشاپیش

1-به هیچ وجه xv***on توصیه نمیگردد.بسیار آماتور و غیر حرفه ایی میباشد.
2-برای گیم مانیتور بهتره دوست من.سرعت تعویض تصاویر و رفرش ریت از تلوزیون بالاتر هستش.اما این به این معنی نیست که خیلی هم به درد نخورد!اگر قرار باشد تلویزیون بخرید باید یک مدل مناسب باشد و از برند های معتبر با پنل جهانی.
3-تعداد فریم ربطی به tv ندارد بیشتر مسئله رفرش ریت مطرح هستش.
4-با این قیمت هیچ tv مناسبی برای کار شما نیست

rasaam
2014/09/25, 22:23
1-به هیچ وجه xv***on توصیه نمیگردد.بسیار آماتور و غیر حرفه ایی میباشد.
2-برای گیم مانیتور بهتره دوست من.سرعت تعویض تصاویر و رفرش ریت از تلوزیون بالاتر هستش.اما این به این معنی نیست که خیلی هم به درد نخورد!اگر قرار باشد تلویزیون بخرید باید یک مدل مناسب باشد و از برند های معتبر با پنل جهانی.
3-تعداد فریم ربطی به tv ندارد بیشتر مسئله رفرش ریت مطرح هستش.
4-با این قیمت هیچ tv مناسبی برای کار شما نیست
ممنون از پاسخ کامل شما
از چه نظر میفرماپید که این تی وی آماتور هستش؟تا جاییکه من پرسیدم گفتن پنلش رو خود الجی تولید میکنه و xv***on یکی از برندهای خود الجی هستش.یعنی کیفیت مناسبی نداره یا امکاناتش به درد بخور نیست؟
ممنون

VSH-Katana
2014/09/26, 00:46
ممنون از پاسخ کامل شما
از چه نظر میفرماپید که این تی وی آماتور هستش؟تا جاییکه من پرسیدم گفتن پنلش رو خود الجی تولید میکنه و xv***on یکی از برندهای خود الجی هستش.یعنی کیفیت مناسبی نداره یا امکاناتش به درد بخور نیست؟
ممنون
xv***on برند الجی نیست !
همچنین پنلهای زیادی الجی تولید میکنه از پنل برای همین برند گرفته تا پنل برای مانیتورهای ایسوس !
وهمچنین پنلها هر کدوم کیفیت متفاوتی دارن که بسته به مشتریشون تولید میشه
پنل تولیدی برای ایکس ویژن هم کیفیت پایینی داره!
خود ایکس ویژن هیچگونه ظرافتی تو tvهاش به خرج نمیده ! و کلا توصیه نمیشه

danial
2014/09/26, 08:33
سلام بر دوستان و عرض خسته نباشی
آخرین آپدیت تلویزیون سامسونگ Samsung 32F4590 رو از کجا باید دانلود کنم . اگر امکان داره لینک بزارید برای دانلود .
نحوه آپدیت رو از usb توضیح بدید .
با تشکر .

rasaam
2014/09/26, 08:51
ممنون از همگی دوستان به خاطر راهنماییهاشون
پس تصمیم بر این شد که کلا قید xv***on رو زدم
حالا از بین مانیتور های زیر کدام مدل رو انتخاب کنم؟همه شرایطی که من میخوام رو همشون دارن ولی قیمتهاشون فرق میکنه با توجه به نرخ پاسخدهی و کیفیت تصویر و کنتراست و .... کدام مدل رو پیشنهاد میدید؟
این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
و این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
اگر لینک فروشگاه گذاشتن خلاف قوانین هست عذرخواهی میکنم فقط به خاطر این هست که هم قیمت رو داشت و هم مشخصات رو

البته انتخاب خودم مدل ASUS VX228H 22inch LED Monitor هستش چون هم دو تا اچ دی ام ای داره و هم ۱میلی ثانیه هستش و هم اینکه ارزونتر از مدلهای مشابهش هست باز هم نظر اخر از شما
ممنون

rasaam
2014/09/28, 09:50
دوستان کسی نبود جواب بده؟

aryaiee
2014/09/28, 16:25
ممنون از همگی دوستان به خاطر راهنماییهاشون
پس تصمیم بر این شد که کلا قید xv***on رو زدم
حالا از بین مانیتور های زیر کدام مدل رو انتخاب کنم؟همه شرایطی که من میخوام رو همشون دارن ولی قیمتهاشون فرق میکنه با توجه به نرخ پاسخدهی و کیفیت تصویر و کنتراست و .... کدام مدل رو پیشنهاد میدید؟
و این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
اگر لینک فروشگاه گذاشتن خلاف قوانین هست عذرخواهی میکنم فقط به خاطر این هست که هم قیمت رو داشت و هم مشخصات رو

البته انتخاب خودم مدل ASUS VX228H 22inch LED Monitor هستش چون هم دو تا اچ دی ام ای داره و هم ۱میلی ثانیه هستش و هم اینکه ارزونتر از مدلهای مشابهش هست باز هم نظر اخر از شما
ممنون

با توجه به صرفه جویی اقتصادی و تشابه نسبی،مدل انتخابی خودتون بهترین هستش دوست من

rznrz06
2014/11/28, 00:28
در اقدامی عجیب SONY قیمت مدلهای سری B 4K رو کمتر از سری A زده.(بعد از آپدیت مهم هفته پیش) آمازون آمریکا و اروپا
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.****.com/v2/14/11/27/566eecb661f41007848c4223731c6a81.jpg
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.****.com/v2/14/11/27/29139e00572c5c0b2538de431a5cf7d2.jpg
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.****.com/v2/14/11/27/e25c76767e9d691940b266f0ab98341f.jpg
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.****.com/v2/14/11/27/e076d59b1d3fa297eb2d06dca9733586.jpg

SONY XPERIA Z3

aryaiee
2014/11/28, 09:05
در اقدامی عجیب SONY قیمت مدلهای سری B 4K رو کمتر از سری A زده.(بعد از آپدیت مهم هفته پیش) آمازون آمریکا و اروپا

SONY XPERIA Z3

خوب الان ما چیکار کنیم با این؟عنوان تاپیک رو مشاهده کردید؟اینجا محل مشاوره است.تکرار نشود لطفا

rznrz06
2014/11/28, 11:22
خوب الان ما چیکار کنیم با این؟عنوان تاپیک رو مشاهده کردید؟اینجا محل مشاوره است.تکرار نشود لطفا
درود
خب عزیز میخوام دلیلش رو بدونم.
چون اگه به این روال بره داخل کشور هم قیمت‌ها تکان میخوره.
کجا مطرح کنم؟

SONY XPERIA Z3

aryaiee
2014/11/28, 11:52
درود خب عزیز میخوام دلیلش رو بدونم. چون اگه به این روال بره داخل کشور هم قیمت‌ها تکان میخوره. کجا مطرح کنم؟ SONY XPERIA Z3 یک سری مواقع پیش میاد که کمپانی ها به علل مختلف قیمت های خود را حتی مقطعی یا منطقه ایی کاهش میدهند.مثلا سامسونگ از ابتدای امثال قیمت tv های خودش رو بین 10 تا 20 درصد کاهش داد و دلیل خاصی هم نداشت!در مورد بازار ایران بارها تجربه ثابت کرده است که هیچ پیش بینی خاصی نمیتوان کرد.

peto
2014/12/03, 17:21
تا سقف 6 تومن آیا تلوزیون 4k وجود داره؟
برای خرید تلوزیون الان اقدام بشه بهتره یا 2 ماهه دیگه؟
آیا قیمت ها تا اون موقع بالا نمیرن؟

Mostafa98
2014/12/03, 17:41
سامسونگ 48hu8890 هست :5200

قیمت ها کمی کمتر خواهد شد.

peto
2014/12/03, 17:47
سامسونگ 48hu8890 هست :5200

قیمت ها کمی کمتر خواهد شد.
ال جی مدل خاصی تو این رنج نداره؟

Mostafa98
2014/12/03, 18:05
فکر کنم همه TV های 4k دیگر بالای 6 میلیون تومن هستند.

peto
2014/12/03, 18:49
فکر کنم همه TV های 4k دیگر بالای 6 میلیون تومن هستند.
تا بهمن ماه مدلای جدید ال جی وارد بازار ایران میشن؟
حدس میزنین تا اون موقع تلوزیون 4K زیر 50 اینچ تولید بشه؟
راستش من تا 2 ماهه دیگه میرم سر خونه جدیدم.
از اونجایی که خونمون زیاد بزرگ نیست دلم می خواد یه تلوزیون بگیرم که زیر 50 اینچ باشه.
از طرفی دلم می خواد کیفیت 4K رو هم تجربه کنم.
تا اونجایی که تحقیق کردم جز یه مدل سامسونگ که زیاد ازش تعریف نمیکنن تمام تی وی های 4k بالای 50 اینچ هستن.
کسی میدونه مدلای 2015 کی وارد ایران میشن؟
آیا تو محصولات جدید تی وی های زیر 50 اینچ 4k هم وجود داره؟

aryaiee
2014/12/03, 19:19
در مورد قیمت ها فعلا اطلاع دقیق نیست.قیمت ارز در کشور در نوسان است.چرا 2 ماه دیگر؟محتویات 4k متاسفانه در کشور ما در حال حاظر چندان در دسترس نیست.اما اگر قصد خرید دارید مدل پیشنهادی مصطفی جان مورد تائید است.

از اونجایی که خونمون زیاد بزرگ نیست دلم می خواد یه تلوزیون بگیرم که زیر 50 اینچ باشه.
تا اونجایی که تحقیق کردم جز یه مدل سامسونگ که زیاد ازش تعریف نمیکنن تمام تی وی های 4k بالای 50 اینچ هستن.
در مورد 2015 باید بگم ساسمونگ اعلام کرده است که مدل چندان جدیدی حداقل برای ابتدای 2015 نخواهد داشت و منتظر مدل جدید از این برند نباشید.در مورد lg هم معمولا رسم است که مدل های جدید اش بین دی تا بهمن وارد میشوند.(حداقل تا 2 سال پیش معمولا این رویه بوده است).
در حال حاظر با بودجه شما بهترین 4k همان مدل HU8890 است که مدل خوبی بوده و 2 نفر از کاربران عزیز این انجمن هم آن را خریداری کرده اند.

magiteq
2014/12/03, 19:20

دوست من به پست قبلی توجه کردید؟
مدل hu8890 در سایز 48 و قیمت 5200 موجود هست که کیفیت به مراتب بهتری نسبت به la9650 داره
تحقیقات شما در کجا صورت گرفته؟ این مدل بسیار مناسب هست
مدل های 4k lg 2014 شامل
UB8000
UB8200
UB8300
UB8500
UB9500
UB9800
میشود که هنوز هم وارد ایران نشده

peto
2014/12/03, 19:28
در مورد قیمت ها فعلا اطلاع دقیق نیست.قیمت ارز در کشور در نوسان است.چرا 2 ماه دیگر؟محتویات 4k متاسفانه در کشور ما در حال حاظر چندان در دسترس نیست.اما اگر قصد خرید دارید مدل پیشنهادی مصطفی جان مورد تائید است.

در مورد 2015 باید بگم ساسمونگ اعلام کرده است که مدل چندان جدیدی حداقل برای ابتدای 2015 نخواهد داشت و منتظر مدل جدید از این برند نباشید.در مورد lg هم معمولا رسم است که مدل های جدید اش بین دی تا بهمن وارد میشوند.(حداقل تا 2 سال پیش معمولا این رویه بوده است).
در حال حاظر با بودجه شما بهترین 4k همان مدل HU8890 است که مدل خوبی بوده و 2 نفر از کاربران عزیز این انجمن هم آن را خریداری کرده اند.
به خاطر این میگم 2 ماهه دیگه که اون موقع قراره عروسی کنم و برم سر خونه زندگیم.
در مورد محتویات 4K هم من خیلی pc باز هستم و زود به زود ارتقا میدم.اون کیفیت به کار من میاد.(حداقل در آینده)
راستش من خودم طرفدار ال جی هستم.
تو از لحاظ 3 بعدی به نظرم کیفیتش خیلی بهتر از سامسونگ و سونی هست.
عینکای 3 بعدی الجی هم با اینکه کوچیک تره وارزان تر ولی زاویه دید بهتری داره به نسبت سامسونگ.
پس منتظر میمونم تا 2 ماهه دیگه به امید اومدن محصولات جدیدالجی.

aryaiee
2014/12/03, 19:33
به خاطر این میگم 2 ماهه دیگه که اون موقع قراره عروسی کنم و برم سر خونه زندگیم.
در مورد محتویات 4K هم من خیلی pc باز هستم و زود به زود ارتقا میدم.اون کیفیت به کار من میاد.(حداقل در آینده)
راستش من خودم طرفدار ال جی هستم.
تو از لحاظ 3 بعدی به نظرم کیفیتش خیلی بهتر از سامسونگ و سونی هست.
عینکای 3 بعدی الجی هم با اینکه کوچیک تره وارزان تر ولی زاویه دید بهتری داره به نسبت سامسونگ.
پس منتظر میمونم تا 2 ماهه دیگه به امید اومدن محصولات جدیدالجی.

نظر با شماست دوست من.اما از نظر زاویه دید و حالت 3D با شما موافق نیستم.چون سامسونگ از سیستم 3D ACTIVE استفاده میکند که ضمن عمق بیشتر معمولا جذابیت بیشتری هم به همراه دارد.اما الجی از سیستم PASSIVE استفاده میکند که به همین علت هم هست که قیمت عینک هایش ارزانتر است.در هر صورت توضیحات بیشتر به نظرم فایده ندارد چون انتخاب خودتون رو کردید.
بابت عروسی هم از طرف خودم و انجمن تبریک میگم بهتون :-bd @};-

peto
2014/12/03, 19:45
دوست من به پست قبلی توجه کردید؟
مدل hu8890 در سایز 48 و قیمت 5200 موجود هست که کیفیت به مراتب بهتری نسبت به la9650 داره
تحقیقات شما در کجا صورت گرفته؟ این مدل بسیار مناسب هست
مدل های 4k lg 2014 شامل
UB8000
UB8200
UB8300
UB8500
UB9500
UB9800
میشود که هنوز هم وارد ایران نشده
یعنی این مدلا همشون تو خارج کشور موجود هستن؟
پس قطعا تا 2 ماه دیگه وارد کشور میشن درسته؟
راستش پدرم پارسال یه تلوزیون 3 بعدی الجی گرفت.
که ازش راضی هستیم.
بعد از خرید اون تلوزیون من کلی کلیپ 3 بعدی دانلود کردم و همرو راحت تلوزیونمون اجرا کرد.
در حالی که همون فایلارو به تلوزیون های سونی و سامسونگ اقواممون میزدیم اجرا نمیشدن.
از لحاظ کیفیت 3 بعدی هم من همون موقع خیلی تحقیق کردم همه میگفتن عینک های اکتیو هم سنگین وزن ترن هم چشم رو اذیت میکنن و هم عمق تصویرشون کمتره.خداییش یکی از اقواممون که تازه سامسونگ خریده هم چند وقت پیش اومد خونه ما سه بعدی الجی رو هم تست کرد گفت کیفیت الجی خیلی بهتره.
البته این تحقیقاتم واسه پارساله.
با توجه به توضیحات اقایaryaiee (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) لازم شد بازم تحقیق کنم.

peto
2014/12/03, 19:48
نظر با شماست دوست من.اما از نظر زاویه دید و حالت 3D با شما موافق نیستم.چون سامسونگ از سیستم 3D ACTIVE استفاده میکند که ضمن عمق بیشتر معمولا جذابیت بیشتری هم به همراه دارد.اما الجی از سیستم PASSIVE استفاده میکند که به همین علت هم هست که قیمت عینک هایش ارزانتر است.در هر صورت توضیحات بیشتر به نظرم فایده ندارد چون انتخاب خودتون رو کردید.
بابت عروسی هم از طرف خودم و انجمن تبریک میگم بهتون :-bd @};-
ممنون.
یا همین مدل سامسونگو میخرم یا صبر میکنم مدلای جدید الجی بیان
@};-

peto
2014/12/03, 21:37
UB8000

با 40 اینچ و کیفیت 4K خیلی مناسبه منه.
اگه وارد ایران شه مورد خوبیه واسه خرید(*)

magiteq
2014/12/04, 00:12
UB8000

با 40 اینچ و کیفیت 4K خیلی مناسبه منه.
اگه وارد ایران شه مورد خوبیه واسه خرید
(*)

دوست من , مشخص نیست که مدل های زیر 50 اینچ برای خاورمیانه هم عرضه بشود یا خیر
سایزهای 49 و 40 ا عرضه رسمی در بازار اروپا/امریکا هست
سه بعدی ACTIVE و PASSIVE مزایا و معایب خودشون رو داند و به طور کل سه بعدی شاتر فعال عمق 3D بیشتری داره

peto
2014/12/04, 10:13
دوست من , مشخص نیست که مدل های زیر 50 اینچ برای خاورمیانه هم عرضه بشود یا خیر
سایزهای 49 و 40 ا عرضه رسمی در بازار اروپا/امریکا هست
سه بعدی ACTIVE و PASSIVE مزایا و معایب خودشون رو داند و به طور کل سه بعدی شاتر فعال عمق 3D بیشتری داره
بعد از کمی تحقیق به این نتیجه رسیدم که اکتیو کیفیت بالاتری داره(البته مشکلات خودشم داره) من موندم چرا تی وی آشنامون اینقد بی کیفیت بود#-o
صبر میکنم به امید ورود محصولات 4K سایز کوچیک به کشور.واردم نشدن یه مدل 3D 2015 میگرم.

rznrz06
2014/12/04, 10:30
بعد از کمی تحقیق به این نتیجه رسیدم که اکتیو کیفیت بالاتری داره(البته مشکلات خودشم داره) من موندم چرا تی وی آشنامون اینقد بی کیفیت بود#-o
صبر میکنم به امید ورود محصولات 4K سایز کوچیک به کشور.واردم نشدن یه مدل 3D 2015 میگرم.
درود
سونی سایز4K 49 زده ولی هنوز به ایران نیومده.به نظر بنده اگه صبر کنید بهتره.
البته سایز 55 الان هم 8700 میفروشن.
سه بعدی هم اکتیو حداکثر دو یا سه بار میبینی و بعد خسته کننده میشه برات.
ولی پسیو بهتر و راحتتره و خستگی چشم نداره و از هر فاصله ای در هر موقعیتی نشون میده.
اکتیو باید مثل چوب خشک با فاصله معین بشینی جلوش.
چون هر دو مدلش رو دارم، عرض کردم.

SONY XPERIA Z3

magiteq
2014/12/04, 11:27
درود
ولی پسیو بهتر و راحتتره و خستگی چشم نداره و از هر فاصله ای در هر موقعیتی نشون میده.

SONY XPERIA Z3

اینکه فلان سایز رو داره مهم نیست , ایا این سایز با گارانتی و به شکل رسمی در ایران وارد میشود یا خیر
الان 8880 هم سایز 40 داره ولی ایران نیست و خاص اروپا هست
دوست من هر tv تا حدی در متفاوت عمل میکنه در به تصویر کشیدن محتوای سه بعدی شاتر
برای هر دو فناوری باید فاصله حداقلی و حداکثری رو رعایت کرد و همچنین زاویه دید مناسب
یک شخصی ممکنه سر درد بگیره و یک شخص هم مثل من خیر , و خیلی عمومیت نداره
در حال حاضر عینک های شاتر فعال هم بسیار سبک هستن.

aryaiee
2014/12/04, 11:58
درود

SONY XPERIA Z3

1-به صورت تکنیکال عمق active بیشتر هستش.
2-فاصله کانونی user در هر دو مورد یکسان است!
3-همین الان در دفتر هم عینک passive داریم و هم active و از نظر وزنی مدل های جدید تفاوت چندانی ندارند.
4-طبق گزارش ارسالی از آزمایشگاه سام سرویس،گفته شده بود مدل های active کسی رو دچار سر درد نمیکنند و فقط در مواردی که شماره چشم برخی کاربران خیلی متفاوت باشد ممکن است این مورد پیش بیاد.خود بنده هیچوقت سر درد نگرفتم!
5-سایز بندی در خارج کشور 3 سال است که ملاک بنده نیست!چون تا خود شرکت در ایران یک سایز رو تائید نکند بنده به هیچ وجه نمیتونم گمانه زنی در مورد ورود بکنم.این ها بسته به سیاست شرکت در تمام جهان است.

rznrz06
2014/12/04, 13:31
بنده تجربه خودم رو تو 3 تا TV ( SONY 52LX900 و SONY 55HX925 و SONY 4K 55X9004A) عرض کردم.
تمام فرمایشات دوستان رو هم قبول دارم.
بنده با پسیو 4K با 8 متر فاصله از گوشه با زاویه زیاد بطور کامل 3D با کیفیت دیدم.
ولی با اکتیو حداکثر 4 متر و زاویه خیلی کم.
تنها مشکل پسیو نصف کردن کیفیت هست، که تو 4K با وجود ارتقاء کیفیت ( UP SCALER) این مشکل تا حدود زیادی حل شده هستش.
در ضمن شما با اکتیو دیگه مثل پسیو نمیتونید لم بدید و ملق بزنید.
حتماً باید زاویه سر خود را حفظ کنید.بگذریم از مصرف باتری اکتیو.

SONY XPERIA Z3

rznrz06
2014/12/04, 13:46
عزیز به نظر بنده 4K ارزش صبر کردن رو داره، و یا حتی سر کیسه رو شل کردن.

SONY XPERIA Z3

aryaiee
2014/12/04, 14:22
بنده تجربه خودم رو تو 3 تا TV ( SONY 52LX900 و SONY 55HX925 و SONY 4K 55X9004A) عرض کردم.
تمام فرمایشات دوستان رو هم قبول دارم.
بنده با پسیو 4K با 8 متر فاصله از گوشه با زاویه زیاد بطور کامل 3D با کیفیت دیدم.
ولی با اکتیو حداکثر 4 متر و زاویه خیلی کم.
تنها مشکل پسیو نصف کردن کیفیت هست، که تو 4K با وجود ارتقاء کیفیت ( UP SCALER) این مشکل تا حدود زیادی حل شده هستش.
در ضمن شما با اکتیو دیگه مثل پسیو نمیتونید لم بدید و ملق بزنید.
حتماً باید زاویه سر خود را حفظ کنید.بگذریم از مصرف باتری اکتیو.

SONY XPERIA Z3

دوست من اینجا ما هیچکدام فن یک برند خاص نیستیم اما در مقابل نا برابری سکوت نمیکنیم.
عزیزم اتفاقی که برای شما افتاده به احتمال زیاد چیزی شبیه به معجزه بوده است!یعنی روزی که متوجه بشیم ACTIVE عمق کمتری دارد،دیگه خود بنده هیچوقت 3D نگاه نمیکنم.از مدل های بالا که فرمودید اگر اشتباه نکرده باشم 2 مدلش که PASSIVE است و یک مدل هم به مدد فرستنده 3 بعدی داخلی خود TV به FHD میرسد!در مورد کیفیت 3D این مدل البته تعریف هایی زیادی شده است.
باتری هر عینک شاتر فعال بین 1700 تا 3500 تومان قیمت دارد و بین 45 تا 50 ساعت قابلیت استفاده دارد.البته یک سری هم قابلیت شارژ دارند.دیگر مثل سابق از مادون قرمز برای فرستادن سیگنال استفاده نمیشود که شما مجبور باشید یک جا بنشینید و مستقیم باشد.جدیدا از سیستم های رابط بی سیم مثل بلوتوث استفاده میشود.در حالت لم داده در هر دو مورد ممکن است اعواج کمی پدیدار شود.
شرکت هاییی مثل سونی در محصولات جدید خود به وضوح نشان داده اند که ACTIVE را میپسندند.شرکت SAMSUNG هم هیچگاه به سمت PASSIVE نرفت!در نهایت برای کاربری که 6 میلیون تومان برای یک TV هزینه میکند 4 عدد عینک به صورت رایگان در نظر گرفته شده است و فکر نمیکنم خرید یک پک 100 هزار تومانی کار دشواری باشد.
دوست من اگر احتیاج به اطلاعات دارید بنده حقیر در خدمت خواهم بود اما متاسفانه از دادن اطلاعات نادرست باید جلوگیری کنم!زیرا این اطلاعات باعث گمراهی کاربران و عدم درک دقیق از یک تکنولوژِی میشود.پس لطفا از پسند ها و سلایق خود در راستای راهنمایی و مشاوره استفاده نکنید!

aryaiee
2014/12/05, 10:58
دوستان سلام وخسته نباشید. لطفا" یک تلویزیون 32 " خوب سامسونگ معرفی کنید که امکانات خوب وکاملی داشته باشد .بودجه بین 1500الی 2000 میلیون

سلام به روی ماهت
این مدل دارای cpu dual core بوده و قابلیت smart هم دارد.
32H4595 یا 32F4590
32F5590
مدل آخری البته از همه بهتره.

rznrz06
2014/12/12, 14:43
اینکه فلان سایز رو داره مهم نیست , ایا این سایز با گارانتی و به شکل رسمی در ایران وارد میشود یا خیر
الان 8880 هم سایز 40 داره ولی ایران نیست و خاص اروپا هست
دوست من هر tv تا حدی در متفاوت عمل میکنه در به تصویر کشیدن محتوای سه بعدی شاتر
برای هر دو فناوری باید فاصله حداقلی و حداکثری رو رعایت کرد و همچنین زاویه دید مناسب
یک شخصی ممکنه سر درد بگیره و یک شخص هم مثل من خیر , و خیلی عمومیت نداره
در حال حاضر عینک های شاتر فعال هم بسیار سبک هستن.
عزیز سایز 49 اینچ با مدل
SONY 4K 49X8504B
چند وقتی هست وارد ایران شده با قیمت تخفیف خورده 6700 تومن

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.****.com/v2/14/12/12/41a22b1a7f3316c62eeef188c29db76f.jpg
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.****.com/v2/14/12/12/2c1b926b1c7322073981bd29e45c4ac8.jpg

SONY XPERIA Z3

magiteq
2014/12/12, 15:22
عزیز سایز 49 اینچ با مدل
SONY 4K 49X8504B

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.****.com/v2/14/12/12/41a22b1a7f3316c62eeef188c29db76f.jpg
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.****.com/v2/14/12/12/2c1b926b1c7322073981bd29e45c4ac8.jpg

SONY XPERIA Z3

بانه ای نمیشه ورود رسمی
بدون هیچگونه خدماتی هست

aryaiee
2014/12/12, 16:00
عزیز سایز 49 اینچ با مدل
SONY 4K 49X8504B

SONY XPERIA Z3
دوست من
1-از وب سایت های غیر رسمی برای اثبات لینک ندهید
2-همانطور که عطا جان هم فرمودند به طور رسمی وارد نشده است.محصولی که بدون گارانتی و پشتیبانی وارد کشور شد از نظر ما مردود است!

sahar66
2014/12/13, 10:48
دوست من
1-از وب سایت های غیر رسمی برای اثبات لینک ندهید
2-همانطور که عطا جان هم فرمودند به طور رسمی وارد نشده است.محصولی که بدون گارانتی و پشتیبانی وارد کشور شد از نظر ما مردود است!

خب پس چرا اکثرا خیلی عالی کار میکنن؟؟

تلویزیون ماهم بانه ایی البته ما چندین سال پیش خریدیم بدون گارانتی با قیمت تقربا خوب و خداروشکر تا الان عالی بوده.

شاید در برند های بهتر و یا مدل های بالاتر دچار مشکل بشه اما در مدل های متوسط برا ما که مشکلی نداشته.

aryaiee
2014/12/13, 11:09

تلویزیون ماهم بانه ایی البته ما چندین سال پیش خریدیم بدون گارانتی با قیمت تقربا خوب و خداروشکر تا الان عالی بوده.

شاید در برند های بهتر و یا مدل های بالاتر دچار مشکل بشه اما در مدل های متوسط برا ما که مشکلی نداشته.

کارخانه سام سرویس جاده کرج دارای ریت و امتیازی بیشتر از کارخانه مالزی است!این شرکت در ایران مجهز به دستگاه تزریق رنگ در پلاستیک شفاف است.تکنولوژی ساخت قطعات نیز متفاوت است.حتی طراحی بردها و نوع ساخت ما با اونها فرق داره.بیشتر قطعات سام سرویس از کره جنوبی با واسطه امارات متحده تهیه میشود.گارانتی در ایران 18 ماه است اما در کشورهای عربی مثل عراق (که محصولاتش میاید بانه) 1 سال است!آن هم از تاریخ مندرج شده.
جنس خوب و بد همیشه وجود دارد اما جنس بدون گارانتی ریسکی بیش نیست.بنده علاوه بر موارد گفته شده در بالا ترجیح میدهم برای حمایت از کشورم و همچنین موارد گارانتی،با کمی هزینه بیشتر دستگاهی مناسب خریداری کنم.

magiteq
2014/12/13, 11:10

در هر حال خرید یک tv چند میلیونی بدون هیچگونه خدمات یک ریسک هست
البته بعضی برندها مثل پانا , تنها بانه ای گیر میاد و امکان خرید داره , چون چاره ای نیست. اما یکسری برندها مثل سونی , سامی و غیره که با گارانتی موجود هست , دلیل برای خرید بدون گارانتی نیست

Optimus Prime
2014/12/13, 17:05
با سلام.
من یدونه تی وی lg55ub85000 گرفتم برای سیستم.
منتها یدونه هم تی وی میخوام به عنوان دیسپلی دوم که هی کانال عوض نکنم.
یدونه سونی ex710 داشتم که دادم دوستم.
الان راهنمایی میخوام ازتون .
قیمت بالا نمیخوام.
1000-1500 تومن باشه خیلی خوبه.
ورودی دیسپلی پورت هم داشته باشه چه بهتر. البته این مورد تو مانیتور هست.
حتما هم حداقل 2 تا ورودی hdmi داشته باشه و زاویه دید خیلی خوبی هم نیاز دارم.
ممنونم بابت وقتیکه میزارین .

aryaiee
2014/12/13, 17:13
با سلام.
من یدونه تی وی lg55ub85000 گرفتم برای سیستم.
منتها یدونه هم تی وی میخوام به عنوان دیسپلی دوم که هی کانال عوض نکنم.
یدونه سونی ex710 داشتم که دادم دوستم.
الان راهنمایی میخوام ازتون .
قیمت بالا نمیخوام.
1000-1500 تومن باشه خیلی خوبه.
ورودی دیسپلی پورت هم داشته باشه چه بهتر. البته این مورد تو مانیتور هست.
حتما هم حداقل 2 تا ورودی hdmi داشته باشه و زاویه دید خیلی خوبی هم نیاز دارم.
ممنونم بابت وقتیکه میزارین .

دوست من شما از این مدل که فرمودید به عنوان مانیتور استفاده میکنید؟دقیقا برای چه کاربردی باید 2 عدد در کنار هم باشد؟لطفا یک مقدار بیشتر توضیح بفرمائید.در ضمن پورت رو فاکتور بگیرید و باید از hdmi تلویزیون استفاده کنید.

Optimus Prime
2014/12/13, 18:17
دوست من شما از این مدل که فرمودید به عنوان مانیتور استفاده میکنید؟دقیقا برای چه کاربردی باید 2 عدد در کنار هم باشد؟لطفا یک مقدار بیشتر توضیح بفرمائید.در ضمن پورت رو فاکتور بگیرید و باید از hdmi تلویزیون استفاده کنید.

سلام و عرض ادب.
من 2 تا سیستم دارم.
یدونه هم سورفیس پرو 2.
این الجی رو به عنوان مانیتور استفاده خواهم کرد.
منتها چون همیشه سیستم روزانه ام روشنه همیشه یدونه هم دیسپلی دوم کنار دارم تا هی کانال مانیتور اصلی رو تغییر ندم.
دیسپلی پورت رو هم برا سورفیس میخوام.
اگه نباشه تبدیل میگیرم واسش.
باز اگه سوالی بود یا جایی نامفهوم بود بفرمایین.
ممنون

aryaiee
2014/12/13, 18:27
سلام و عرض ادب.
من 2 تا سیستم دارم.
یدونه هم سورفیس پرو 2.
این الجی رو به عنوان مانیتور استفاده خواهم کرد.
منتها چون همیشه سیستم روزانه ام روشنه همیشه یدونه هم دیسپلی دوم کنار دارم تا هی کانال مانیتور اصلی رو تغییر ندم.
دیسپلی پورت رو هم برا سورفیس میخوام.
اگه نباشه تبدیل میگیرم واسش.
باز اگه سوالی بود یا جایی نامفهوم بود بفرمایین.
ممنون

32 اینچ مناسب است؟

Optimus Prime
2014/12/13, 19:13
32 اینچ مناسب است؟

بله جناب آریایی کاملا مناسبه

aryaiee
2014/12/13, 19:26
بله جناب آریایی کاملا مناسبه

بنده به شما samsung 32f5590 و در رتبه دوم lg 32lb55100gi رو پیشنهاد میکنم خدمت شما.

Optimus Prime
2014/12/17, 13:27
بنده به شما samsung 32f5590 و در رتبه دوم lg 32lb55100gi رو پیشنهاد میکنم خدمت شما.

سلام مجد جناب اریایی
من هر 2 تا رو عکساشونو دیدم.
فقط یه مسئله هست.
اونم اینه که من تی وی رو بصورت مورب و تو گوشه قفسه میزارم.
تنها مدلهایی بکارم میان که پایه ساده و مرکزی داشته باشن.
یه چیزی مثل سامسونگ 5570.
آیا سامی 5570 تصویرش تفاوت فاحشی داره نسبت به 5590 ؟
یا ال جی 55100 یدونه هم این مدل رو زده.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
این با اونی که شما معرفی کردین خیلی تفاوت داره ؟
ممنونم بابت وقتتون

aryaiee
2014/12/17, 13:39
سلام مجد جناب اریایی
من هر 2 تا رو عکساشونو دیدم.
فقط یه مسئله هست.
اونم اینه که من تی وی رو بصورت مورب و تو گوشه قفسه میزارم.
تنها مدلهایی بکارم میان که پایه ساده و مرکزی داشته باشن.
یه چیزی مثل سامسونگ 5570.
آیا سامی 5570 تصویرش تفاوت فاحشی داره نسبت به 5590 ؟
یا ال جی 55100 یدونه هم این مدل رو زده.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
این با اونی که شما معرفی کردین خیلی تفاوت داره ؟
ممنونم بابت وقتتون

اگر مجبور هستید خوب همان مدل رو بگیرید.بله یک مقدار تفاوت هست بین این 2 اما نه خیلی.

rznrz06
2014/12/21, 01:24
بانه ای نمیشه ورود رسمی
بدون هیچگونه خدماتی هست
عزيز از نظر رسمی بودن SONY ایران معلوم نیست چه خلافی کرده یا اینکه شاید هم بخاطر تحریم ها از 6 فروردین 93 تا الان سایت سونی کشور ایران از طرف سونی مرکزی حذف شده.
پس بابت محصولات سونی TV هیچ رسمیتی حداقل از 6 فروردین 93 تا الان وجود ندارد.

SONY XPERIA Z2

aryaiee
2014/12/21, 08:57
عزيز از نظر رسمی بودن SONY ایران معلوم نیست چه خلافی کرده یا اینکه شاید هم بخاطر تحریم ها از 6 فروردین 93 تا الان سایت سونی کشور ایران از طرف سونی مرکزی حذف شده.
پس بابت محصولات سونی TV هیچ رسمیتی حداقل از 6 فروردین 93 تا الان وجود ندارد.

SONY XPERIA Z2

پس شرکت ایران رهجو قاچاقچی بزرگیه!!عزیز جان سوال شما کاملا بی معنی است.سونی هم مثل بقیه برند ها واردات دارد و مشکلات ورود غیر مجاز.در این انجمن ما فقط مدل های وارداتی از هر برند به همراه گارانتی پیشنهاد میشود.

rznrz06
2014/12/21, 16:15
پس شرکت ایران رهجو قاچاقچی بزرگیه!!عزیز جان سوال شما کاملا بی معنی است.سونی هم مثل بقیه برند ها واردات دارد و مشکلات ورود غیر مجاز.در این انجمن ما فقط مدل های وارداتی از هر برند به همراه گارانتی پیشنهاد میشود.
دوست عزیز شرکت بازرگانی ایران نماینده رسمی SONY در ایران بوده (بابت TV).
و همین شرکت تمام مدلهای سونی رو تو شمس آباد تهران قم مونتاژ میکنه. شرکت ایران رهجو تعهد جداگانه با بازرگانی ایران داره.و با سونی هیچ قراردادی نداره.

SONY XPERIA Z3

aryaiee
2014/12/21, 18:07
دوست عزیز شرکت بازرگانی ایران نماینده رسمی SONY در ایران بوده (بابت TV).
و همین شرکت تمام مدلهای سونی رو تو شمس آباد تهران قم مونتاژ میکنه. شرکت ایران رهجو تعهد جداگانه با بازرگانی ایران داره.و با سونی هیچ قراردادی نداره.

SONY XPERIA Z3

من واقعا متوجه نمیشوم که شما در پی ثابت کردن چی هستید؟من شفاف صحبت کردم درسته؟پست های شما همگی اسپم هستند!شرکت ایران رهجو مثل سام سرویس یا گلدیران هستش.تعهد چیه برادر من؟این صحبت ها یعنی چی؟بنکدار و خدمات دهنده هر برند در کشور خوب یک شرکت هستش دیگه.
مجددا عرض میکنم،در این انجمن ما فقط مدل های داخلی کشور و گارانتی دار رو پیشنهاد میکنیم.هیچ خبری از محصولات قاچاق و غیر رسمی نداریم!کافی بود؟
در مورد قم و... و غیره هم مطلع باشید فقط مونتاژ میشود.لطفا پست اسپم ندید و دیگه تکرار نشود!

peto
2015/01/03, 10:02
کسی تجربه ی آپدیت تی وی ال جی رو داره؟از سایت ال جی آپدیتشو گرفتم که تو 6 پارت 90 مگی بود.اسم فایلا هم Software_File(Version__V04.02.04).7z هست.چجوری آپدیت میشه؟اون 7Z که آخرش هست مخفف برنامه وین زیب نیست؟

aryaiee
2015/01/03, 10:07
کسی تجربه ی آپدیت تی وی ال جی رو داره؟از سایت ال جی آپدیتشو گرفتم که تو 6 پارت 90 مگی بود.اسم فایلا هم Software_File(Version__V04.02.04).7z هست.چجوری آپدیت میشه؟اون 7Z که آخرش هست مخفف برنامه وین زیب نیست؟

دوست عزیز عنوان تاپیک رو دیدید شما؟سوالتون رو در پرسش و (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) پاسخ صوت و تصویر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بپرسید!