PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برای معرفی و بررسی موبایل

+Aren
2011/12/02, 22:32
چون انجمن در اوایل کار هست و تعداد موبایل های عرضه شده هم بسیار تصمیم به ایجاد همچین تاپیکی گرفتم!
اگر نیاز به بررسی مدل خاصی دارید بیان کنید تا در صورت امکان در انجمن قرار بدهیم.
سپاس

+Aren
2012/04/29, 15:15
دوستان بین این ها یکی رو برای امشب انتخاب کنید:
HTC Titan II
HTC One V
HTC One X
HTC One S
برای فردا شب هم یک مدل از سامسونگ در نظر گرفتم:
Samsung Galaxy Ace Plus
مدلی که نمونه قبلش با اقبال خوبی روبرو شد.

VSH-Katana
2012/04/29, 15:44
one x روح الله

metall_hero
2012/04/29, 16:31
One X اونم نه به خاطر اینکه چهار هسته ایه
به خاطر اینکه در مواقعی که نیاز نداشته باشه با تک هسته کار میکنه
حرکت جالبه

+Aren
2012/04/29, 20:17
خب برای امشب HTC One X رو داریم!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/08, 20:28
سلام
اگر ممکنه گوشی GLXsnowy رو بررسی کنید.
لطفا درباره قدرت گوشی، قابلیت نصب اندروید 4.1، تاریخ عرضه، قیمت احتمالی و .... اطلاعات بدین.
لطفا گوشی های همرده این گوشی در برند های سونی(اریکسون)، سامسونگ و اچ تی سی را همراه با قیمت معرفی کنین.
آیا توصیه میکنین بخرم؟
متشکرم

+Aren
2012/10/08, 20:30
آیا توصیه میکنین بخرم؟
متشکرم
سلام
خیر
خواهش می کنم!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/08, 21:00
سلام
خیر
خواهش می کنم!

پس بقیش چی!!!؟؟:-??
به چه دلیل توصیه نمیکنید؟

Castiel
2012/10/08, 21:06
روح الله جان از بین سری آشا نوکیا، فقط یک مدل دو سیم کارت هست؟ یک دوسیم کارت از این سری معرفی کن عزیز دل انگیز. پیشاپیش Thanx alot

+Aren
2012/10/08, 21:21
صبر کنید اطلاعاتم تکمیل بشه.

روح الله جان از بین سری آشا نوکیا، فقط یک مدل دو سیم کارت هست؟ یک دوسیم کارت از این سری معرفی کن عزیز دل انگیز. پیشاپیش Thanx alot
چشم حسام عزیزم.

Yaser_Aramesh
2012/10/08, 22:58
سری Asha چهار مدل دو سیم کارته داره تا جایی که من میدونم.یکیش Asha 308 هست که نیومده و دو تای دیگه هم Asha 200 و Asha 202 هست.اون یکی رو نمیدونم !

+Aren
2012/10/11, 13:53
علاوه بر قیمت خرید باید به چیزهای دیگر هم توجه کرد!
خدمات پس از فروش!
پشتیبانی فنی و نرم افزاری!
ارائه رام های مختلف که در اندروید این مورد ضروری است!
ولی گوشی های glx علاوه بر اینکه کیفیت ساخت مناسبی ندارند خدمات خوبی هم ارائه نمی کنند.
اگر این برند 100% ایرانی بود من خودم ازش می خریدم! ولی متاسفانه...(این هم یک دلیل)
به نظر من شما پولتون رو بیشتر کنید و می توانید سونی اریکسون ری یا سونی ایکسپریا یو بخرید. که بسیار بهتر و کارآمد تر از اون هستند.
گوشی های ارزان قیمت تر دیگه هم هست که می تونید روی اونها بیشتر از این مدل مد نظر شما حساب کرد.
مثل سامسونگ گالکسی ایس 2! و...
...
شاید در ابتدا قیمت پایینش جذاب باشه اما به فکر بعدش باشید. بلاخره کسایی که اندروید می خرند همیشه ادعا می کنند که ما بدنبال شخصی سازی زیاد هستیم! که با این وضعیت پشتیبانی برای این مدل ها فکر نکنم عاقلانه باشه!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/11, 22:33
برنامه هایی که مثلا سامسونگ تو سایتاشون قرار میدن فقط مخصوص گوشیهای خودشونه یا با گوشی های دیگه (مثلا همین snowy) هم میشه اونا رو گرفت
برند های دیگه (مثل سونی(اریکسون)) هم همچین سایت هایی دارند
در کل میخوام بدونم پشتیبانی نرم افزاری کدوم برند ها بهتره؟

+Aren
2012/10/11, 23:37
برنامه هایی که مثلا سامسونگ تو سایتاشون قرار میدن فقط مخصوص گوشیهای خودشونه یا با گوشی های دیگه (مثلا همین snowy) هم میشه اونا رو گرفت
برند های دیگه (مثل سونی(اریکسون)) هم همچین سایت هایی دارند
در کل میخوام بدونم پشتیبانی نرم افزاری کدوم برند ها بهتره؟

این برنامه ها رو می تونید از منابع دیگه هم تهیه کنید!
مثلا کافیه برنامه بازار که ایرانی هم هست رو دانلود کنید و برنامه ها و بازی ها رو به صورت رایگان دانلود کنید.
البته تعداد این برنامه ها زیاد هست پس از لحاظ نرم افزار مشکلی ندارید.
در حال حاضر از لخاظ ارائه اپدیت سونی بهترین عملکرد رو داره!

VSH-Katana
2012/11/19, 01:05
یه تاپیک خوب که داره خاک میخوره
هر کدوم از اعضا که درخواست بررسی یه گوشی رو دارید اینجا اعلام کنید در صورت چند درخواست به رای گزاشته میشه و درخواستی که رای آورد هفته بعد بررسیش ایجاد میشه

با تشکر

ROG
2012/11/19, 12:03
درخواست: sony xperia sola

با تشکر

Arthur
2012/11/19, 13:15
درخواست: sony xperia sola

با تشکر

اکسپریا سولا!
با اجازه ی دوستان شروع میکنیم!
.
جزو اولین گوشی های سونی هست(یعنی جزو اولین گوشی هایی که بدون همکاری اریکسون ساخته شده)
بدنه ی پلاستیکی داره..ولی خوبه و خوشگل هم هست...:دی بنظر مقارمت خوبی هم داشته باشه!
ابعادی معادل : 116*59*9.9 دارد!که خوبه تقریبا!(اینو نمیدونم واسه چی گفتم:دی خواب چرا خوبه؟؟؟:دی)منظورم این وبد که با یه دست میشه باهاش خیلی راحت کار کرد.
وزنش هم : 107 گرم میباشد!
خواب بخش مورد علاقه من!
صفحه نمایش!
دارای صفحه نمایش 3.7 اینچی است!
که رزولوشن 480*854 دارد که تراکم پیکسلی 265 پیکسل در هر اینچ را ایجاد میکند.
قابلیت چند لمسی و تشخیص تا 4 انگشت را دارد!
از موتور پردازش تصویر براویا استفاده میکند که باعث کیفیت بهتر تصویر میشود.
دوربین 5 مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری اچ دی (720*1280) را با سرعت 30 فریم بر ثانیه دارد.
عکاسی پانوراما...ژیوتگینگ...فوکوس لمسی و قابلیت تشخصی لبخند و چهره هم از امکانات این دوربین میباشد!
فلاش ال ای دی هم بالای دوربین قرار دارد.
در پشت گوشی و در پایین ترین قسمت اسپیکر گوشی قرار گرفته است.
حافظه!
دارای 8 گیگابایت حافظه داخلی است که 5 گیگ آن در اختیار کاربز قرار دارد...512 مگابایت هم رم داره...تا 32 گیگابایت هم از کارت حافظه میکرو اس دی پشتبانی میکنه...
.
ارتباط!
بلوتوث نسخه 3 و پشتیبانی از شبکه های بی سیم سری بی و جی و ان!
کلا تو شبکه نسل سوم هم کار میکنه!(البته انتظار نسل چهارم رو هم نمیشه از این گوشی داشت!)
نرم افزار!
آندورید جینگر برد (2.3) که با رابط کاربری مسخره سونی بنام تایم اسکیپ ادغام شده است :دی (بنظر من عامل اصلی هنگ کردن زیاد گوشی های سونی و سونی اریکسون همین رابط کاربری مسخره هست)!
مرورگرش هم خوبه و از فلش و اچ تی ام ال 5 پشتیبانی میکنه.
فرمت های زیر رو هم پخش میکنه:
MP4/H.263/H.264/WMV
MP3/eAAC+/WMA/WAV
سخت افزار!
سی پی یو
ARM Cortex A9
با فرکانس 1 گیگاهرتز و دو هسته پردازشی....
به همراه
شتاب دهنده گرافیکی
Mali 400 (دقیقا همونی که تو گلکسی اس 2 هست :دی)
که معلوم میشه توان پردازشی گوشی خوبه....
قوه (:دی) لیتیوم یونی 1320 میلی آمپری داره..که تا 470 ساعت استند بای میمونه!6 ساعت میشه باهاش حرف زد...40 ساعت میشه باهاش آهنگ گوش داد..
SAR هم که طبق عادت سونی !!!
1.25 وات بر کیلوگرم بر اساس استاندارد اروپا...
راستی نمیدونم گفتم یا نه! فقط از مینی سیم کارت پشتبانی میکنه :دی
.................................................. .................................................. ..
آخیش!!!!!تموم شد!نفسم برید!:دی
.
راستی یه چیز خیلی جالبی که داره فناوری لمس شناور هست!
با استفاده از این فناوری دیگه نیازی نیست دست رو حتما بچسبونی به صفحه نمایش تا عمل کنه...
از دور هم میشه....(حالا فاطله دقیقش رو نمیدونم :دی)فکر کنم حدود 10 تا 20 تا 30 میلی متری بشه :دی
این فناوری موقه وب گردی خیلی حال میده :دی در ضمن سولا اولین گوشی هست که به این فناوری مجهز شده!
در کل تو این رنج قیمت من این گوشی رو به اکسپریا یو ترجیح میدم!
به دلیل لمس شناور...SAR پایین تر...صفحه نمایش بزرگتر....و صد البته ظاهر زیباتر!
با خواهش - :دی
قابلی نداشت :دی
.................................................. .................................................. ..................
Thanks to GSMArena for providing Photos:d

sh_2500K
2012/11/19, 13:17
سلام اساتید محترم لطفا اگه میشه گوشی +Htc one X رو هم مورد بررسی قرار بدین.

Arthur
2012/11/19, 13:19
چه بررسی داغونی شد!
هر چیز رو یه جا گفتم!
ببخشید!اصلا نظم نداره!:دی
...
خلاصه ما اینکاره نیستیم دیگه....
این چیز هاش رو باید ببخشید!

rezaei68
2013/06/02, 19:37
سلام من می خواستم یک گوشی با قیمت حدودا 600 هزار تومان بخرم مدل neo l را به من معرفی کردند می خواستم بدونم نظر شما چیه گوشی خوبی هست یا گوشی بهتری با این قیمت سراغ داری

Nima.Salarian
2013/06/02, 22:08
سلام من می خواستم یک گوشی با قیمت حدودا 600 هزار تومان بخرم مدل neo l را به من معرفی کردند می خواستم بدونم نظر شما چیه گوشی خوبی هست یا گوشی بهتری با این قیمت سراغ داری

Neo L از خانواده سونی هست و گوشی خوبی تو این رنج قیمت هست
دارا بودن صفحه LED-Backlit LCD, Capacitive Touchscreen که 4 اینچ رو برای صفحه نمایش این گوشی در نظر گرفته و پردازنده Scorpion Processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255 Snapdragon 1GH و حافظه داخلی 1 گیگابایت که متاسفانه فقط 300مگابایتش در اختیار کاربر هست و تو نصب بازی ها و نرم افزار ها میتونه یکی از معایب این گوشی باشه
دوربین این گوشی 5 مگاپیکسل هست که سونی یک دوربین متوسط رو روی این گوشی سوار کرده که برای میانه بازار قیمتش بالا نیفته که عکس‌هایی با رزولوشن 1944×2592 پیکسل رو ثبت کرده.
دارا بودن سیستم عامل Android نسخه (v4.0.3 (Ice Cream Sandwich یکی از مزیت های این گوشی هست
باتری 1500 میلی آمپر ساعت این گوشی قابلیت مکالمه تا حدود 8 ساعت رو داره
تنها چیزی که باید روی این گوشی میبود و جای خالیش حس میشه نبود کابل HDMI هست.

Nima.Salarian
2013/06/02, 22:17
گوشی های توی رنج بودجه شما :
Huawei-Ascend-Y-300 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Nokia Lumia 520

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Nima.Salarian
2013/06/02, 22:24
اگه بتونید بودجتون رو کمی افزایش بدید گزینه های بهتری وجود داره