PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش تبلت خاص سامسونگ (گالاکسی تب 7.7)

amdj
2014/01/19, 18:59
با سلام خدمت شما دوستان و سروران گرامی
یه تبلت Samsung P6800 Galaxy Tab 7.7 تمیز و کم کارکرد برای فروش دارم. تبلت کاملا تمیز و سالم بوده و فقط محل گیره های بوک کاور کمی رنگ رفتگی ایجاد شده که این مورد طبیعی هست و همچنین اطراف محل اتصال کابل شارژر مقدار کمی رنگ رفتگی داره و به غیر از این دو مورد هیچگونه مشکل ظاهری نداره. البته از ابتدا دارای محافظ صفحه نمایش و بوک کاور و گارد ژله ای بوده. همچنین از لحاظ سخت افزاری هم هیچگونه فشاری بهش نیاوردم (نه اهل بازی هستم و نه اورکلاک و نه تعویض رام و غیره). این تبلت ساخت ویتنام هست. در ضمن رنگ مشکی (البته پشتش نقره ای است) و مدل 16 گیگ سیم کارت خور 3G میباشد. در ضمن روش رام 4.1.2 جیلی بین نصب هست.
این تبلت برای اکثریت دوستان شناخته شده است و به بیان محاسنش نیازی نیست ولی برای دوستانی که شناختی از این تبلت ندارند عرض میکنم که یکی از بهترین تبلتهای ساخت سامسونگ تا به امروز هست. صفحه نمایش عالی (AMOLED) ، بدنه آلومنیومی زیبا و خوش کیفیت، باریک و سبک و دوام باتری بسیار خوب با باتری پرقدرت 5100 میلی آمپر ساعت و پردازنده مرکزی دو هسته ای 1.4 گیگا هرتزی و پردازنده گرافیکی مالی 400 از مزایای مهمی هست که این تبلت داره.
تمام لوازم همراه تبلت موجوده (بوک کاور چرمی و گارد ژله ای به اضافه کابل تبدیل یو اس بی و شارژر اصلی).
اطلاعات کاملتر در سایت جی اس ام آرنا:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
در مورد سلامت تبلت تضمین 100% میدم و مهلت تست هم میدم.
در هر صورت اگر نیاز به اعتمادسازی بیشتر باشه من در خدمت دوستان هستم.

قیمت پایه: 850 تومان (فروخته شد)
منتظر پیشنهادات شما در همین تاپیک هستم.
متشکرم.

amdj
2014/01/29, 20:16
کاهش قیمت به 800 تومان.