PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش دور فن پاور

tdhmh
2014/01/19, 10:32
سلام دوستان میخوام بدونم چطوری میشه دور فن پاور رو کم کرد آخه خیلی صدا میده البته بیشتر صداش مربوط به جریان هواس. لطفا هر کی بلده بصورت کامل توضیح بده

th e nd
2014/01/19, 11:00
1- سلام

2- اگر در هنگام خرید پاور ، نرم افزار مربوط به پاور به شما داده بشه، میشه، اگر نه نمیشه. که مطمئناً نرم افزاری
به شما داده نشده! چراکه خییییلی کم پیش میاد در این خصوص نرم افزاری دیده بشه.

3- امکان پذیر نیست.

iSteve
2014/01/19, 11:02
سلام دوست عزیز@};- راستش تا حالا ندیدم و نشنیدم که دور فن پاور رو بشه کم کرد. اگر هم بشه بهتره کم نکنید تا عمر مفید پاور و خازن ها کاهش پیدا نکنه.
برای کاهش صدای پاور راه حل های دیگه ای هم هست که فقط در صورتی توصیه میشه که پاور شما گارانتی نداشته باشه یا از گارانتی خارج شده باشه چون در این راهها باید پاورو باز کرد و فن، سرویس و یا با فنی که صدای کمتری داره تعویض بشه. در کل صدای فن پاور (اگه سالم باشه) خیلی کمه و نیاز به کم کردن تعداد دور نیست.
اگه نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید مدل دقیق پاور رو همراه با سوالتون بفرمایید.
@};-@};-@};-

tdhmh
2014/01/19, 11:09
اگه بیام و کلا پاور رو باز کنم (یعنی درش رو بردارم) و بذارمش بالای کیس خطری نداره؟

tdhmh
2014/01/19, 11:12
مدلش نوشته porche
model : p4-540w

th e nd
2014/01/19, 11:15
مدلش نوشته porche
model : p4-540w

این پاور چندان قابل اطمینان نیست. کلاً کاری به کارش نداشته باشید.

tdhmh
2014/01/19, 11:23
۷ ساله مثل اسب کار میکنه :D میگی قابل اعتماد نیس؟
نگفتید اگه درشو باز کنم و بذارمش بالای کیس خطر برق گرفتگی یا اتصالی کردن نداره؟

ARMIN
2014/01/19, 12:23
نگفتید اگه درشو باز کنم و بذارمش بالای کیس خطر برق گرفتگی یا اتصالی کردن نداره؟\

شما پاور 1500 وات EVGA هم بخری، بعد 5 سال باید عوضش کنی. چه برسه به یک پاور بی نام و نشان بعد از 7 سال.

درب پاور رو میتونی باز کنی بگذاری هرکجا که دلتون خواست ولی گرمای تولید شده داخل پاور اگر خنک کننده ی فعال (FAN) نداشته باشه ممکنه باعث آتش سوزی بشه. وانگهی ممکنه هواستون نباشه خودتون و یا کسی داخل اتاق روی پاور آب بریزه و یا دستتون اتفاقی با اجزای پاور برخورد کنه و یا پاور از روی میز بیفته زمین و یا روی کسی، و یا به بدنه فلزی کیس اتصالی کنه، خطر برق گرفتی رو دسته کم نگیرید.

با توجه به عمر پاور، پیشنهاد میکنم یک پاور جدید تهیه کنید.

meelad
2014/01/19, 12:40
نگفتید اگه درشو باز کنم و بذارمش بالای کیس خطر برق گرفتگی یا اتصالی کردن نداره؟
ریسک بزرگی کردید که 7 سال از یه پاور استفاده کردید!

Yaser_Aramesh
2014/01/19, 12:47

خیلی مراقب باشید . من یه پاور Vierra دارم که بعد از 3 سال و نیم فنش از کار افتاد و من متوجه نشدم تا اینکه لعنتی زد یکی از رم ها و کارت گرافیک ام رو سوزوند . به پاورهای برندهای غیر معتبری مثل Vierra , Delux , Elegance , Porche و .... نمیشه اعتماد کرد .

بنده هم مثل آقا آرمین توصیه میکنم پاور نو از برند های معتبری مثل Green (که پاورهاش قیمت های مناسبی هم دارن) تهیه کنید .

meelad
2014/01/19, 12:55
اگر بشه فن هایی که دارای کلید تنظیم دور دستی هستند را در پاور نصب کرد مشکلتون حل میشه: (نمی دونم اصلا میشه یا نه!)

لیست قیمت قطعات کامپیوتر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Enermax Turbo Silence Manual 31/000Toman

اما باز هم میگم که استفاده از این پاور ریش سفید ریسک بالایی داره!