PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر جالب مایکروسافت در مورد Siri

saeid6574598
2011/12/02, 22:31
مایکروسافت می گوید تلفن های ویندوزی، قبل از آی فون ۴S از Siri استفاده می کردند!
در یک مصاحبه جدیداً مدیر استراتژی و تحقیقات مایکروسافت در مورد آینده ی Kinect و دیگر موضوعات کمپانی اش سخن گفته است.
هنگامی که از او در مورد Siri سوال کردند و نظرش را در مورد این تکنولوژی پرسیدند “Mundie” گفته است که مایکروسافت تکنولوژی ای نظیر Siri را بر روی تلفن های ویندوزی نزدیک به یکسال است که دارند. او معرفی Siri از طرف اپل را تنها یک بازاریابی خوب خوانده است و تایید کرده که مایکروسافت باید چند نکته ی بازاریابی از اپل یاد بگیرد!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

اما این تکنولوژی که او از آن سخن گفته مانند Voice Actions در Android ٬ تنها یک تکنولوژی کنترل صوتی است که قبل از اپل ارائه شده است. تفاوت بین اینها با Siri آن است که Siri زبان روزمره ی ما و مفاهیم موقعیتی را درک می نماید در حالی که هردوی تلفن های ویندوزی و اندروید تنها یکسری دستورات محدود و از پیش تعیین شده را متوجه می شوند. شما می توانید به یک تلفن ویندوزی دستورات صوتی بدهید اما در واقع می توانید با Siri مکالمه داشته باشید.
به گزارش اپلستان، نظر Mundie شبیه به نظر Andy Rubin از اندروید می باشد. هر دوی این افراد تایید کرده اند که تلفن می بایست برای ارتباط با افراد دیگر مورد استفاده قرار گیرد و نه به عنوان یک دستیار شخصی.
در این مصاحبه Mundie گفته است “شما نباید با خود تلفن ارتباط برقرار نمایید٬ بلکه می بایست با شخصی که آن طرف خط تلفن قرار دارد ارتباط برقرار نمایید!”

به نقل از : وین بتا

NinIX
2011/12/02, 22:35
من قسمت آخر این تاپیک تایید می کنم واقعا به نکته مهمی اشاره کرد ...

Castiel
2011/12/02, 22:38
به نظر من siri اپل یک تکنولوژی خاص و کامل هست, چون شما نیازی نیست دستورات و شیوه به کار گیری این فناوری را یاد بگیرید, چون به راحتی و با هر شیوه گفتاری متوجه منظور شما میشود. در حالی که طبق گفته مدیران مایکروسافت و اندروید, سیستمهای مشابه siri, تنها دستوراتی از پیش تعیین شده را درک می کنند.

+Aren
2011/12/02, 23:23
در آینده نزدیک برنامه هایی از اندروید رو معرفی خواهم کرد که سیری باید جلوشون لنگ بندازه!
سیری فقط یک تبلیغ است!
کاش اپل به دوران ایده های نابش برگردد و پشت تبلیغات قایم نشود!
سپاس

*hit m@n*
2011/12/02, 23:31
دوستان آیا موافقید هنوز یک سال از مرگ جابز نگذشته اپل دیگه اون اپل نیست /؟؟؟
به قول روح اله که میگه

کاش اپل به دوران ایده های نابش برگردد و پشت تبلیغات قایم نشود!
سپاس

به نظر من بعد از یه مدت اپل دیگه اون اپل سابق نمیشه ؟؟؟؟ جابز دیگه رفته

البته این نظر خودم بود

Yaser_Aramesh
2011/12/03, 15:07
[QUOTE=nVIDIA;7966]دوستان آیا موافقید هنوز یک سال از مرگ جابز نگذشته اپل دیگه اون اپل نیست /؟؟؟

مدیریتی که استیو جابز روی اپل داشت رو تیم کوک نداره.امیدوارم خیلی زود با معرفی Ipad 3 و Iphone جدید, اپل دوباره به قدرت برگرده.البته هنوز تو قدرت هست اما مثل قبل نه !!!

+Aren
2011/12/03, 16:07
در این مصاحبه Mundie گفته است “شما نباید با خود تلفن ارتباط برقرار نمایید٬ بلکه می بایست با شخصی که آن طرف خط تلفن قرار دارد ارتباط برقرار نمایید!”
این همان مسیر جدید حرکت نوکیا و مایکروسافت است! به شعار های تبلیغاتی این دو شرکت دقت کنید!
واقعا باید به مایکروسافت تبریک گفت! وقتی شما با ویندوز فون 7 کار می کنید اصلا خود را درگیر گوشی نمی بینید! مثل بعضی از دوستان که وقتی میرید مثلا گردش همش سرشون توی گوشیست! باید بهشون یک ویندوز فون داد!
سپاس

sajjadsa
2011/12/03, 23:41
حداقل اتفاقی که به نظر من بعد از مرگ استیو جابز برای اپل خواهد افتاد از دست دادن نوآوری هاش است.

Arsn
2011/12/05, 13:28
مقداری از صحبت های مایکروسافت درسته ! البته از اینکه گربه دستش به گوشت نمیرسه نیز نمیشه گذشت ولی تکنولوژی Siri به نظر شخصی بنده فقط و فقط آغاز گر یه جنبش خواهد بود

همون طور که اپل با معرفی آیفون اولیه تب استفاده از صفحات لمسی را ایجاد کرد یا با معرفی تبلت خود دوباره به این بازار رونق داد siri هم باعث تغییرات جالبی در تعامل انسان و گوشی میشه !