PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم رندرینگ وانیمشن تا 8 میلیون با مانیتور

arash.se
2014/01/16, 12:50
سلام من با نرم افزارهای 3ds max، Vray nuke، و مشابه اینها کار میکنم ،میخوام یه pc جم کنم کامل حدود 8 میلیون بودجه دارم می خواستم لطف کنید بهترین سیستم رو تو این رنج معرفی کنید ممنون

Hessam
2014/01/16, 12:58
خدمت شما دوست عزیز:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

arash.se
2014/01/16, 13:23
آقا دمتون گرم فقط چندتا سوال اینکه قیمت این مانیتور چقدره؟ میتونم به جاش یه مانیتور ips بگیرم؟؟
و اینکه از نظر اوور کلاک مشکل نداره این سیستم؟
و کارت گرافیکی که مشکل نداسته باشم باهاش تو view prot و اینها چقدر دیگه باید هزینه کنم؟ البته چوم موس و کیبورد و اینها هم میخوام دیگه بکشم خودمو تا 8.5 هزینه بتونم بکنم
بازم دمتون گرم

Hessam
2014/01/16, 13:27
آقا دمتون گرم فقط چندتا سوال اینکه قیمت این مانیتور چقدره؟ میتونم به جاش یه مانیتور ips بگیرم؟؟
و کارت گرافیکی که مشکل نداسته باشم باهاش تو view prot و اینها چقدر دیگه باید هزینه کنم؟ البته چوم موس و کیبورد و اینها هم میخوام دیگه بکشم خودمو تا 8.5 هزینه بتونم بکنم
بازم دمتون گرم

خواهش می کنـــــــم.
بین 850 تا 900 هست قیمتش. آی پی اس هم هست قربان.
خیر. از نظر اورکلاک، هیچ مشکلی نخواهید داشت. (اگر دقیقاً همین قطعات را تهیه کنید و تغییرش ندید و مبادا فروشنده ای مخ شما رو بزنه!)

در مورد کارت گرافیک، واقعاً چیز بهتر شدنی نیست! بودجه تون اگر 9 میلیون بود، می شد یه کارت گرافیک قدرتمندتر نوشت!

faramarz_mit
2014/01/16, 13:35
بازم دمتون گرم

انيمشن هم كار ميكني؟

arash.se
2014/01/16, 13:57
انيمشن هم كار ميكني؟
تا الان زیاد نه ولی اصلا یکی از دلایلی که سیستم میخوام بخرم اینه میخوام کار کنم از این به بعد

arash.se
2014/01/16, 16:10
آقا حسام شرمنده و ممنون از وقتی که میزارید
من از جایی که قراره این سیستم رو تهیه کنم از بستگان هستن و صحبت کردم میتونم تا 1 میلیونش رو بعدن بدم یعنی تا 9 میلیون میتونم هزینه کنم اگر امکان داره میشه چیزیش رو تغییر داد بفرمایید ممنون

Hessam
2014/01/16, 16:15
من از جایی که قراره این سیستم رو تهیه کنم از بستگان هستن و صحبت کردم میتونم تا 1 میلیونش رو بعدن بدم یعنی تا 9 میلیون میتونم هزینه کنم اگر امکان داره میشه چیزیش رو تغییر داد بفرمایید ممنون

خواهش می کنـــــم.
انجام شد عزیز.

امیدوارم این قطعات رو اون طرف از بستگانتون داشته باشه و بتونه تهیه کنه! خیلی بعیده همش رو بتونن تهیه کنن!
البته امیدوارم این باعث نشه خدایی نکرده، قطعه ی سطح پایین و ضعیف تر یا نامرغوب و غیر معتبر رو با قیمت بالاتر برای شما حساب کنن و در نهایت جای سیستم 9 میلیونی جا بزنن!

موفق باشید./

IMAN4K
2014/01/16, 16:20
من بهتون پیشنهاد میکنم این قطعات رو از خود آقا حسام خریداری کنید.
ضرر نمیکنید!!

Reza Eshraghi
2014/01/16, 16:57

همون طور که آقا ایمان فرمودند از خود آقا حسام بخرید ضرر نمی کنید !
ایشون استاد همه ما ، مورد اعتماد همه و به خصوص تیم مدیریت ، شریف و کار درست هستند و به خاطر همین عنوان کاربریشون « کارشناس و فروشنده معتبر سخت افزار » قرار داده شده ! :x@};-@};-

arash.se
2014/01/16, 17:01
خیلی لطف کردید ممنون
والا اینطور که من میدونم شرکتشون وسیع و معتبره و اونجوری که خودش میگفت چون توزیع کننده هستن میتونن قیمت پایینتر بدن ( الله اعلم...!!!) و اینکه من میخوام یک ملیونشو سه ماه دیگه بدم بهشون
حالا اگر اینجوری نبود اگر میشه شمارتونو برای من مسیج کنید من زحمتشو به خودتون بدم آقا حسام
ممنونم

Hessam
2014/01/16, 17:06
فروش ما نقداً واریز مبلغ به حساب قبل از ارسال جنس صورت می گیره و از پرداخت به صورت دیگه ای معذوریم. این قانون هست.
البته برای مشتریان تهرانی استثنا هست و می تونن پرداخت درب منزل هم انجام بدن حتی + یه بیعانه.

اما اقساط اصلاً امکان پذیر نیست شرایطش.
ایشالله که بتونن جور کنن واستون. :) فقط اگر پیدا نکردن، خدایی نکرده یه قطعه سرخود جایگزین نکنید!

arash.se
2014/01/16, 17:35
فروش ما نقداً واریز مبلغ به حساب قبل از ارسال جنس صورت می گیره و از پرداخت به صورت دیگه ای معذوریم. این قانون هست.
البته برای مشتریان تهرانی استثنا هست و می تونن پرداخت درب منزل هم انجام بدن حتی + یه بیعانه.

اما اقساط اصلاً امکان پذیر نیست شرایطش.
ایشالله که بتونن جور کنن واستون. :) فقط اگر پیدا نکردن، خدایی نکرده یه قطعه سرخود جایگزین نکنید!
آقا سو تفاهم شد من منظورم این بود که اگر شرکتشون اونجوری معتبر نبود و نتونستن فراهم کنن مزاحم شما شم واسه این عرض کردم شمارتونو مسیج کنید نهایتن یه سیستم 8 تومنی میگیرم اندازه پولم :)

Hessam
2014/01/16, 18:31
آقا سو تفاهم شد من منظورم این بود که اگر شرکتشون اونجوری معتبر نبود و نتونستن فراهم کنن مزاحم شما شم واسه این عرض کردم شمارتونو مسیج کنید نهایتن یه سیستم 8 تومنی میگیرم اندازه پولم :)

باشه. پی ام شد./
شما پردازنده رو 4820 هشت هسته ای بخرید، حله. میشه 8 تومن!
بنده برای شما 4930 دوازده هسته ای نوشتم!

چنانچه احیاناً خریدتون از ما قطعی شد، حتماً خبرم کنید تا پیش زمینه هاش فراهم باشه.

ARMIN
2014/01/16, 19:20
باشه. پی ام شد./
شما پردازنده رو 4820 هشت هسته ای بخرید، حله. میشه 8 تومن!
بنده برای شما 4930 دوازده هسته ای نوشتم!

چنانچه احیاناً خریدتون از ما قطعی شد، حتماً خبرم کنید تا پیش زمینه هاش فراهم باشه.

البته سعی کنید طبق پیشنهاد اول آقا حسام همون 4930 رو تهیه کنید چون 4820 تعریفی نداره.

hamidsoft
2014/01/16, 21:42
مگه این دو پردازنده شش هسته ای نیست ؟

Hessam
2014/01/16, 21:46
مگه این دو پردازنده شش هسته ای نیست ؟

چرا. اما به لطف وجود فن آوری Hyper Threading ، ساخت 6 هسته ی مجازی دیگر فراهم است و در عملکرد نهایی، تفاوتی با هسته های فیزیکی وجود نخواهد داشت.

اصطلاحاً 12 Thread نام دارن. اما ما برای اینکه بحث رو خیلی تخصصی نکنیم و خریداران هم گیج نشن، به نوعی بازاری صحبت می کنیم و میگیم 12 هسته ای هست. اما خب منطقاً و قانوناً 12 به کار بردن واژه ی هسته ای غلط هست برای این پردازنده ی 4930K!

اکثر خریداران بهشون بگیم فلان پردازنده، 12 Thread هست، یقیناً چیزی متوجه نمیشن و می پرسن یعنی چی که باید همه چیز رو از اول توضیح داد در مورد فلسفه ی این Thread!

لذا از اول میگیم 12 هسته ای که هم وقت اونها گرفته نشه و هم وقت ما. :)
در کارایی هم همینطور هست در واقع. گویی که شما با پردازنده ی 12 هسته ای منطقی کار می کنید.

Reza Y
2014/01/16, 22:18
ASUS P9X79=899T
Corsair H100i=499T
Intel Core i7-4930K=1969T
Patriot Viper3 Sapphire 32GB 8GBx4 1866Mhz=1069T
Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm=275T
Plextor M5 Pro 128GB=399T
ASUS R9 280X DCII TOP=1689T
ASUS VS248H 24inch=889T
Green X6 Challenger=309T
Green GP1000B-OC=539T
Pioneer DVD-RW 24X=52T
Farassoo FCM-8770RF=84T
Edifier Multimedia M3700 5.1=289T
Price:8961T
والا تا جایی که من میدونم برای این کارها کارت های پیشنهاد میدهند که Compute Performance بهتری ارائه میدهند...