PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عرضه ویندوز 9 از آپریل 2015

saeid6574598
2014/01/14, 13:01
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

از اواسط سال گذشته شایعاتی مبنی بر عرضه نسخه جدید سیستم عامل ویندوز با نام ویندوز 9 (Threshold) در اوایل 2015 به گوش می رسید. Paul Thurrott وبلاگ نویس مشهور مسائل اختصاصی ویندوز آخرین اخبار منتشر شده از سوی مایکروسافت را بر روی محیط وب اعلام کرده است که نشان می دهد، ویندوز 8 که دست خوش تغییرات گسترده ای در بخش نرم افزاری گردیده است، با نام تجاری ویندوز 9 در سال 2015 ارائه خواهد شد تا سرانجام مایکروسافت از ناکامی های فراوان هشتمین سیستم عامل خود رهایی یابد زیرا ویندوز 8 آهسته تر از آن آینده پیش بینی شده، محبوبیتش را رو به جلو می برد که شرکت سازنده بتواند برای ارائه آمار و ارقام میزان فروش به صورت عمومی اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد.

گر چه مسئولان مایکروسافت با تولید نسخه 8.1 که به عنوان یک سرویس پک و به روز رسانی رایگان برای ویندوز 8 شناخته می شد، تا حدودی توانستند در راه پیشبرد اهدافشان گام بردارند اما بر پایه اظهارات Thurrott مایکروسافت نتوانست به آماری فراتر از 25 میلیون ارتقاء به ویندوز 8.1 دست پیدا کند.

نکته قابل تامل دیگر آنکه، ویندوز 8 که بیش از یک سال از حضور آن در بازار سیستم عامل ها می گذرد، سهمی بسیار کمتری را در مقایسه با ویندوز 7 بدست آورده است. مایکروسافت قرار است بر اساس سنت همیشگی، پیش نمایشی از نسخه جدید سیستم عامل ویندوز را در کنفرانس اختصاصی Build که در آپریل 2015 برگزار می گردد، ارائه دهد. همچنین انتظار می رود یک بسته به روز رسانی کاملا متفاوت (Windows 8.1 Update 1) به همراه ویندوز فون 8.1 آماده ورود به بازار شود.

ویندوز 9 در دو نسخه خانگی و تجاری عرضه می گردد و رابط کاربری Modern مجددا مورد بازنگری قرار گرفته است. موکول کردن تاریخ انتشار ویندوز 9 به سال 2015 بدان معنا خواهد بود که ویندوز 8 در مجموع به مدت زمان 3 سال در دسترس کاربران بوده و همین مسئله ممکن است سبب شود مصرف کنندگان برای خرید تجهیزات همراه دیجیتالی مانند تبلت، سیستم عامل های دیگری را ترجیح بدهند.

منبع: tweaktown

Yaser_Aramesh
2014/01/14, 13:32
ممنون بابت خبر سعید جان .

دیدم عکس باحالیه گفتم بزار ببینم این ربات تو مال کدوم بازیه ! تو Google Images سرچ کردم و متوجه شدم این ربات در واقع مال بازی Destiny (سرنوشت) هست . این بازی که مخصوص کنسول های خانگی هست در E3 کولاک به پا کرده بود با تریلر و گیم پلی هاش !

milad.sanandaj
2014/01/14, 15:29
انشالله هر چه زود تر بیاد که ما از دست این 8.1 خلاص بشیم.
ولی عجب عکسی

saeid6574598
2014/01/14, 16:01
ممنون بابت خبر سعید جان .

دیدم عکس باحالیه گفتم بزار ببینم این ربات تو مال کدوم بازیه ! تو Google Images سرچ کردم و متوجه شدم این ربات در واقع مال بازی Destiny (سرنوشت) هست . این بازی که مخصوص کنسول های خانگی هست در E3 کولاک به پا کرده بود با تریلر و گیم پلی هاش !
یاسر جان! دقیقا مهمترین دلیلی که باعث شد من این خبر روی بر روی فروم بگذارم، همین عکس بود.