PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جمع کردن سیستم i3 چگونه باید باشه مادربورد ؟ پاور ؟ و...

amozegarezist
2014/01/14, 10:14
یه سیستم دارم با سی پی یوی کور تو دو و دو گیگ رم و گرافیک 9400 انویدیا حالا می خام اینو بفروشم و یه سیستم ببندم با سی پی یوی i3 گرافیگ جی فورس 630 ایسوز و رم 4 تا 8 گیگ نمی دونم رم چنده
مادربورد چی ببندم چقدر می شه داخل کیس خودم رو چند بفروشم

Reza Y
2014/01/14, 11:58
کیس خودتون رو میتونید در پرشن تولز یا لیون کامپیوتر بفروشید روی قیمتش هم نظری ندارم ضمنا برای پیشنهاد قطعات حداکثر بودجه رو لطف بفرمایید روی هوا نمیشه چیزی پیشنهاد داد.

amozegarezist
2014/01/15, 10:33
والا می خام ارتقا بدم کیس رو بفروشم ببینم چقدر می شه بعد پول بزارم روش حالا شما قیمت مادربورد خوش قیمت و منطقی رو بگو
600 تومن می زارم روش و اون قطعات یا بیشتر تا ببینم شما چی می گی

amozegarezist
2014/01/16, 15:50
سلام اگه جواب دادید ایسوز بگید بعد دیگه با نسل چهارم و رم 2400 کورسیر
همه رو بکید تا ببینم پاور بعد لازمه کیس mecرو عوض کنم

Reza Y
2014/01/16, 21:27
دوست عزیز دقیق یه قیمت بده تا یه کانفیگ بهت پیشنهاد بدم من اینجوری بلد نیستم...

Reza Eshraghi
2014/01/16, 21:41
حسین آقا عزیز سلام !
برادر شما قوانین مشاوره و راهنمایی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو مطالعه کنید لطفاً !
بر این اساس قطعاتی که برای سیستم جدید نیاز دارید و کاربردتون رو اعلام کنید ! آیا فقط کیس کامل لازم دارید با مانیتور و ماوس و کیبرد و اسپیکر هم میخواید علاوه بر خود کیس (سیستم ) ؟!
در مورد بودجه هم مشخصات سیستمتون رو توی پروفایلتون دیدم ! این سیستم نهایتاً و در بهترین حالت ممکن بتونید 300 تومن بفروشید و اگه به گفته خودتون 600 تومن بزارید روش هرگز نمی تونید سیستم با پردازنده Core i3 بخرید !
رم 2400 مگاهرتز هم از برند کرسیر موجود نیست برادر !
شما بودجه نهاییتون رو به ما اعلام کنید و مشاوره و پیشنهاد سیستم رو به ما بسپارید !

amozegarezist
2014/01/22, 10:05
ببخشید دیر جواب می دم از کافی نت .......................
مانیتوردارم فقط کیس میخام
میخاماگه تا زیر یک میلیون می شه یه سیستم خوب بست جمعش کنم خودم حساب کردم شد 1200 ولی بدون مادربرود فقط اسم مادربورد به روز ویندوزهشتی وسوکت z87 ارزون
کل یه سیستم ای تری نسل چهارم منطقی رو بگید میفهمم دیگه انویدیا باشه ایسوز باشه
خودم تصمیم می گیرم برای تری دی مکس در حد کم و گرافیک
ولی اگه نشد یه سیستم منطقی رو ببندم می زارم بعداً یک آی سون می بندم قصد من فعلاً خلاصی از این سیستمه که اذیت میکنه
شاید تا دو سال دیگه هم قیمت ها برنگرده
فقط معرفی کنید

Reza Y
2014/01/22, 11:12
ببخشید دیر جواب می دم از کافی نت .......................
مانیتوردارم فقط کیس میخام
میخاماگه تا زیر یک میلیون می شه یه سیستم خوب بست جمعش کنم خودم حساب کردم شد 1200 ولی بدون مادربرود فقط اسم مادربورد به روز ویندوزهشتی وسوکت z87 ارزون
کل یه سیستم ای تری نسل چهارم منطقی رو بگید میفهمم دیگه انویدیا باشه ایسوز باشه
خودم تصمیم می گیرم برای تری دی مکس در حد کم و گرافیک
ولی اگه نشد یه سیستم منطقی رو ببندم می زارم بعداً یک آی سون می بندم قصد من فعلاً خلاصی از این سیستمه که اذیت میکنه
شاید تا دو سال دیگه هم قیمت ها برنگرده
فقط معرفی کنید
MSI H81M-P33=195T
Intel Core i3-4130=354T
Silicon Power 2GBx2 1333Mhz=142T
Toshiba 1TB 32MB Buffer 7200RPM=179T
GREEN Wee=69T
Corsair VS450=169T
Pioneer DVD-RW 24X=52T
Price=1160T
البته من با این بودجه AMD پیشنهاد میدم که از نظر گرافیکی قویتر میشه ولی چون خودتون گفتید اینتل باشه اینو پیشنهاد دادم.