PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای انتخاب درست سیستم در حوزه کاری

nikazar
2014/01/10, 16:39
با سلام خدمت همه اساتید
حوزه تخصصی بنده عکاسی حرفه ای هست، فعلن هم با سیستمی که سه سال قبل بستم هم کارم داره پیش میره، ولی با توجه به پاره ای از معذورات در آینده نزدیک احتمال، تاکید میکنم که احتمال دارد به حوزه کلیپ و تیزر هم ورود کنم، که با افتر افکت و نووک و غیره سر و کار خواهم داشت.عده ای ای مک 21 اینچ اپل رو پیشنهاد دادند که البت در حوزه عکاسی خیلی ازشون تعریف میشه. ولی من سابقه مکینتاش رو ندارم و از اینکه باید یک گروه جدید از سیستمها و دستورالعملهای نرم افزاری رو از ابتدا یاد بگیرم ، نگران هستم و بحث تهیه نرم افزارهای اورجینال اپل هم که خودش مبحث مهمی هست.در مقابل هم آیا میشود یک کیس مناسب و حداقلی که در حوالی 4 تومن بگردد و شرایط آینده نگرانه ای هم در حوزه کلیپ و تیزر سازی داشته باشد، جمع کرد؟
اول راهنمایی بفرمایید که ای مک آری یا خیر و اگر خیر، چه کیسی ؟

ARMIN
2014/01/10, 17:06
دوست خوبم،

قیمت ای مک 21 اینچ چقدره؟ 4 تومنه؟

Hessam
2014/01/10, 17:08
سیستم، بهتره براتون:
بودجه تون به 5/300 میلیون نمی رسه تا بتونید اس اس دی، کولر و مادربرد قدرتمندتری (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بخرید؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Dan
2014/01/10, 19:08
با سلام خدمت همه اساتید
حوزه تخصصی بنده عکاسی حرفه ای هست، فعلن هم با سیستمی که سه سال قبل بستم هم کارم داره پیش میره، ولی با توجه به پاره ای از معذورات در آینده نزدیک احتمال، تاکید میکنم که احتمال دارد به حوزه کلیپ و تیزر هم ورود کنم، که با افتر افکت و نووک و غیره سر و کار خواهم داشت.عده ای ای مک 21 اینچ اپل رو پیشنهاد دادند که البت در حوزه عکاسی خیلی ازشون تعریف میشه. ولی من سابقه مکینتاش رو ندارم و از اینکه باید یک گروه جدید از سیستمها و دستورالعملهای نرم افزاری رو از ابتدا یاد بگیرم ، نگران هستم و بحث تهیه نرم افزارهای اورجینال اپل هم که خودش مبحث مهمی هست.در مقابل هم آیا میشود یک کیس مناسب و حداقلی که در حوالی 4 تومن بگردد و شرایط آینده نگرانه ای هم در حوزه کلیپ و تیزر سازی داشته باشد، جمع کرد؟
اول راهنمایی بفرمایید که ای مک آری یا خیر و اگر خیر، چه کیسی ؟
نرم افزار های مکینتاش هم نسخه های ک/ر/ک شده دارند و حتما لازم نیست نسخه اصل نرم افزار ها رو تهیه کنید.
برای مکینتاش هم مثل ویندوز مجموعه های نرم افزاری وجود داره. این هم یه نمونه:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

nikazar
2014/01/10, 19:17
در ابتدا تشکر از جواب سریع دوستان
آی مک 5 و خرده ای هست. برای مادربرد و سیستم بهتر اقدام کنم دیگه برا مانیتور و غیره نمیمونه. آقا حسام شما با آی مکها خودت تجربه شخصی داری؟

Hessam
2014/01/10, 19:22
در ابتدا تشکر از جواب سریع دوستان
آی مک 5 و خرده ای هست. برای مادربرد و سیستم بهتر اقدام کنم دیگه برا مانیتور و غیره نمیمونه. آقا حسام شما با آی مکها خودت تجربه شخصی داری؟

خواهش می کنم. خیر.
اما این سیستم بر روی کاغذ، از بهترین آی مک های موجود در بازار که بیش از 6 میلیون تومان قیمت دارند (مثل Apple iMac 27" ME088LL/A)، به مراتب کارایی بالاتری به شما ارائه خواهد داد و همچنین قابلیت ارتقا نیز خواهد داشت.

nikazar
2014/01/10, 20:50

Hessam
2014/01/10, 21:03

خدمت شما. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
به مدت حداقل 5 سال در بالاترین و حرفه ای ترین سطح ممکن به شما بازدهی خواهد داد + پتانسیل ارتقای بسیار بالا و آینده دار.
چیزی که کاملاً ایده آل هست، مد نظرم این بود.

در غیراینصورت همون سیستم + مواردی که گفتم (اضافه کردن اس اس دی، کولر و مادربرد قدرتمندتر) میشه 5300.

nikazar
2014/01/10, 21:32
دستت درست
ولی هفت تومن در توانم نیست. قبلی با تقویتش چی میشه؟ آینده هم داره؟

Hessam
2014/01/10, 21:42
دستت درست

میشه این + هزینه ی اسمبل هم محاسبه شده! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2014/01/10, 22:07
دستت درست

احمد رضا جان سلام ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
سیستم های پیشنهادی آقا حسام عالی هستند اما من یه سؤال دارم ازتون !
شما بودجه قطعیتون چقدره ؟! امکان تهیه این سیستم آخر با قیمت 5350 براتون هست یا نه ؟!

nikazar
2014/01/10, 22:29
کیس و مانیتور 5 تومن. اولویت هم اول با عکاسی و بعد تیزر و ویدئو کلیب. ولی آقا حسام وسوسه میکنه وام بگیرم

Hessam
2014/01/10, 22:39
کیس و مانیتور 5 تومن. اولویت هم اول با عکاسی و بعد تیزر و ویدئو کلیب. ولی آقا حسام وسوسه میکنه وام بگیرم

حرفی از مانیتور نزده بودید قربان!!! قوانین رو زیر پا گذاشتید!
برای کار شما، مانیتور بین 900 الی 950 مناسب هست.
همون سیستم اول معرفی شده + مانیتور، میشه فیکس 5 میلیون با اسمبل.

ما کسی رو در اینجا وسوسه نمی کنیم که در فشار و منگنه قرار بگیرن!
جز حقیقت، چیزی نخواهیم گفت. همچنین بزرگنمایی و وسوسه نیز نخواهیم کرد! وسوسه جسارتاً شیطان می کنه! :D

Reza Eshraghi
2014/01/10, 22:40

توی هیچ کدوم از سیستم ها مانیتور پیشنهاد نشده بود چون شما هم تا این لحظه چیزی نگفتید راجع به اینکه مانیتور میخواید !!
برادر طبق قوانین مشاوره (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) باید کاربر تمام نیازهاشو به مشاورین اعلام کنه !
الآن کل ساختار سیستم پیشنهادی به شما باید عوض بشه !

Reza Eshraghi
2014/01/10, 22:48
ما کسی رو در اینجا وسوسه نمی کنیم که در فشار و منگنه قرار بگیرن!
جز حقیقت، چیزی نخواهیم گفت. همچنین بزرگنمایی و وسوسه نیز نخواهیم کرد! وسوسه جسارتاً شیطان می کنه! :D

داداش طبق بند 7 قوانین مشاوره و راهنمایی :

7. مشاورین مجاز هستند حداکثر تا 50 هزار تومان بالاتر از بودجه مشخص شده توسط کاربر پیشنهادات خود را ارائه دهند. در صورت مشاهده پیشنهاداتی فراتر از بودجه ی کاربر، مدیران نسبت به حذف آنها اقدام خواهند کرد.

دلیل شما از پیشنهاد سیستم 7 تومنی چیه که باعث وسوسه شدن کاربر بشه ؟!!

nikazar
2014/01/10, 22:57
معذرت
خوب 1 تومن برای مانیتور کنار داشتم و 4 تومن برای کیس در نظر داشتم.آقا حسام آینده نگرانه تقویتش کرد که کیس شد 5 تومن

Hessam
2014/01/10, 23:00
داداش طبق بند 7 قوانین مشاوره و راهنمایی :

7. مشاورین مجاز هستند حداکثر تا 50 هزار تومان بالاتر از بودجه مشخص شده توسط کاربر پیشنهادات خود را ارائه دهند. در صورت مشاهده پیشنهاداتی فراتر از بودجه ی کاربر، مدیران نسبت به حذف آنها اقدام خواهند کرد.

دلیل شما از پیشنهاد سیستم 7 تومنی چیه که باعث وسوسه شدن کاربر بشه ؟!!

درخواست کاربر استارتر در پست 7.
ضمناً پیشنهادات رسمی، فقط در قالب عکس و نمایشی برای کاربر به نمایش در میاد.
پیشنهادات غیررسمی همیشه به صورت لینک هستن.

نکته ی آخر؛ با توجه به شرایط کاربران، اون قانون هرگز قابل اجرا نیست و می بایست دست خوش تغییرات یا کلاً حذف گردد.
چرا که بودجه ی کاربران می تواند بیش از چند میلیون افزایش داشته باشد! آن هم در طی فقط چند پُست!

nikazar
2014/01/10, 23:26
با این اوصاف فکرهامو میکنم و تصمیم میگیرم. بعد آقا حسام شما خودت هم جمع میکنی؟حضوری هم میشه رسید خدمتتون؟ آخه شهرستانم

Hessam
2014/01/10, 23:43
با این اوصاف فکرهامو میکنم و تصمیم میگیرم. بعد آقا حسام شما خودت هم جمع میکنی؟حضوری هم میشه رسید خدمتتون؟ آخه شهرستانم

ok.
بله.
خیر. اِرسال میشه براتون. سیستم اول + این مانیتور (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) + ارسال + اسمبل + تست + نصب ویندوز در صورت درخواست شما + پیکربندی های سخت افزاری و نرم افزاری + 48 ساعت مهلت تست (کلآً همه با هم 5,000,000 تومان فیکس) براتون در میاد!

جهت خرید، آی دی یاهوم رو اد کنید. (البته تنها در صورت فروش چارچوب قوانین فروشی که در امضام به صورت لینک هست، در خدمت شما هستیم اگر تمایل داشته باشید.)