PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادات و انتقادات فروم سخت افزار

صفحه ها : [1] 2

Castiel
2011/10/19, 13:30
کاربران عزیز در این تاپیک پیشنهادات و انتقادات خودتان را در مورد فروم ماهنامه سخت افزار اعلام نمایید تا بررسی شود.
با تشکر

+Aren
2011/10/22, 10:29
سلام
ضمن تبریک بخاطر گشایش انجمن تخصصی سخت افزار
مشکلات و پیشنهاداتی که تا همین لحظه من دیدم:
1. نبود امکان انتخاب آواتار توسط کاربران
2. مشخص نبودن گروه کاربری
3. دسته بندی نادرست انجمن موبایل!
4. محل قرارگیری تبلیغات درون پستها یکم نافرم است
...
آیا امکان تغییر نام کاربری وجود داره؟
سپاس

Editor In chief
2011/10/22, 10:31
دوست عزيز و گرامي اين موارد حتما توسط Tech Admin بررسي و پاسخ داده خواهد شد . در مورد دسته بندي هم لطفا دسته بندي پيشنهادي خود را اعلام کنيد تا بعد از بررسي تصحيح شود.

+Aren
2011/10/22, 10:47
ا. اخبار
1. موبایل
2. شبکه های مخابراتی
3. عمومی
ب. نرم افزار
1. اندروید
2. ios
3. ویندوز فون و ویندوز موبایل
4. سیمبین
5. جاوا
6.بادا
پ. بازی
1. اندروید
2. ios
3. ویندوز فون و ویندوز موبایل
4. سیمبین
5. جاوا
6. بادا
ت. گرافیک و مولتی مدیا:
1. تصاویر پس زمینه وتم ها
2. PDF
ث. مشاوره

و فکر کنم تبلت ها هم باید زیر مجموعه موبایل باشند! بخاطر سیستم عامل های مشترک
سپاس

Editor In chief
2011/10/22, 10:53
حتما بررسي خواهد شد مرسي

Castiel
2011/10/22, 10:55
روح الله جان تعداد مجموعه های اعلام شده خیلی زیاده
سعی کن خلاصه تر باشه،

Alexilver
2011/10/22, 10:57
علاوه بر چیزایی که بالا گفتن؛
من دکمه تشکر تو فروم نمی بینم. آیا امکان اضافه کردنش هست؟

Castiel
2011/10/22, 11:02
به جای تشکر، امکان امتیاز دهی در فروم وجود دارد
در هدر مطلبی که ارسال میشه، نوشته شده: امتیاز به این موضوع
میتونید امتیاز بدید به مطلب

Alexilver
2011/10/22, 11:07
علاوه بر اون به نظرم اگر دکمه تشکر اضافه بشه مفیده.
می تونه جلوی پستای اضافی و تکراری رو بگیره. مثلا اگر کسی جواب درستی به سوالی داده باشه میشه با یه تشکر ساده تاییدش کرد.

Castiel
2011/10/22, 11:15
به جای تشکر، امکان امتیاز دهی در فروم وجود دارد
در هدر مطلبی که ارسال میشه، نوشته شده: امتیاز به این موضوع
میتونید امتیاز بدید به مطلب

حتما بررسی میشه
ممنون از پیشنهاد شما

+Aren
2011/10/22, 11:16
علاوه بر اون به نظرم اگر دکمه تشکر اضافه بشه مفیده.
می تونه جلوی پستای اضافی و تکراری رو بگیره. مثلا اگر کسی جواب درستی به سوالی داده باشه میشه با یه تشکر ساده تاییدش کرد.
علاوه بر این جلوی اسپم های تشکر و دمت گرم رو هم میگیره!

سعی کن خلاصه تر باشه،
اونهای که حروف الفبا هستن مجموعه و اعداد زیر مجموعه هستند!(child forum)
اگر کمتر کنم برای کاربرا جستجو و پیدا کردن موضوع سخت می شه و نظم تاپیک ها از بین میره!
سپاس
سپاس

Castiel
2011/10/22, 11:22
علاوه بر این جلوی اسپم های تشکر و دمت گرم رو هم میگیره!

اونهای که حروف الفبا هستن مجموعه و اعداد زیر مجموعه هستند!(child forum)
اگر کمتر کنم برای کاربرا جستجو و پیدا کردن موضوع سخت می شه و نظم تاپیک ها از بین میره!
سپاس
سپاس

نظرت متینه روح الله جان
حتما پیگیری میشه

NinIX
2011/10/22, 11:25
من قسمتی را به عنوان امتیاز دهی ندیدم !
یک نکنه این که صفحه اصلی سایت یک قسمتی را قرار دهید که تاپیک هایی که در همان موقع به روز می شوند یا موضوع های جدید انجمن را نمایش دهد.

Editor In chief
2011/10/22, 11:32
نظر خوبيه عزيز اين کار را در فروم و وب سايت خواهيم کرد.

NinIX
2011/10/22, 12:22
نکته دیگر این که قوانین برای انجمن نیاز هست و در صفحه اصلی دو مجوعه با نام سخت افزار وجود دارد که هر کدام زیر مجموعه های مختلفی دارند اگر سخت افزار اولی را به <سخت افزار اصلی> تغییر دهید بهتر است.

i am dead
2011/10/22, 12:29
ببخشید به نظر من بهتر یه گزینه کنار گزینه"گزارش پست خلاف"بزارید برای "دادن اعتبار" به پست کاربرها.
یه روش خاص و منطقی هم براش بزارید.
اینجوری خیلی بهتر میشه و اگه کسی توی فروم مشکل کسی رو حل کرد اینجوری میشه ازش تشکر کرد.

+Aren
2011/10/22, 13:08
گروه بندی برای کاربران انجام شده؟
مدیران
مدیران انجمن
کاربر متخصص
کاربران فعال
و....
چون فکر می کنم الان مدیرها به اندازه یک کاربر ساده اختیارات دارند(به غیر از مدیریت انجمن مربوطه)
سپاس

Tech Admin
2011/10/22, 13:17
یک نکنه این که صفحه اصلی سایت یک قسمتی را قرار دهید که تاپیک هایی که در همان موقع به روز می شوند یا موضوع های جدید انجمن را نمایش دهد.
این موضوع را دیشب وقت نکردم. امروز قرار میدهیم.

سایر موارد را اجازه بدهید من در با سایرین مطرح کنم. ممنون

nghonodian
2011/10/22, 13:31
بهتر در منوی اصلی تالار گفتگو رو با یه رنگ دیگه بزارید که تو چشم بیاد و تا چند روز آینده هم اعلان فوروم ابتدای صفحه باشه .

در قسمت آواتار من نمیتونم عکسی انتخاب کنم اینم پیگیری کنید

با تشکر فراوان

NinIX
2011/10/22, 13:46
دوستان محترم چند نکته را توجه داشته باشید قبل از این که نظری یا پیشنهادی مطرح کنید صفحات قبل را مطالعه کنید که موضوع و نظر شما تکراری نباشید و اگر امکان دارد پیشنهادات طوری باشد که به کاربران دیگر و زیر ساخت انجمن کمک زیادی بکند.

Tech Admin
2011/10/22, 14:50
دسترسی قرار دادن آواتار به کاربران داده شد. ببخشید بابت این مشکل.

sezar
2011/10/22, 15:37
با سلام و ادب خدمت همه ی دوستان عزیز و عرض تبریک بخاطر فــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــروم!!!!!
چندتا نکته به نظرم میاد بگم:دی :
-تا اونجا که میشه پست های با محتوای غیر منطقی نزارین! مثلا اگر تصویری در پستی مشکل داره براش یک پست جدید نزنین!! اینجوری کم کم تاپیک ها به چت روم تبدیل میشه و کاربرا میان چاق سلامتی میکنن داخلش!! برای این کار بهتر دکمه قرار بدین تا با زدن اون بشه پست مورد نظر را با نقل قول بصورت پیغام شخصی فرستاد!

- از درج تاپیک هایی با عنوان خرید هر وسیله ای با رنج قیمت خودداری کنید چون اصلا جالب نیست .

-بخشی در فروم و تنظیمات کاربران قرار بدین تحت عنوان نمایش پست های شما! که وقتی کاربر کلیک میکنه مستقیما به تاپیک هایی که در آن سوال مطرح کرده بره و دیگه کل انجمن را نگرده دنبال پستش!
- همچنین میتونید بخشی به نام پست های جدید/پست های بیجواب هم قرار بدین !
-دکمه تشکر هم بزارین خوب میشه همچنین دکمه گزارش پست خلاف!

Elc_e
2011/10/22, 16:21
با سلام و خسته نباشید

بسیار زیبا شده......
چنتا مورد هست که باید متذکر بشم:
1-با توجه به ابعاد آواتاری که گذاشتید، حداقل سایز برای زیبایی کار و فروم برای هر آواتار 30 کیلوبایته..........به نظر من اینجوری باشه بهتره.
2- تاپیک رو که باز میکنی آخرین پست رو نشون نمیده و اولی رو نشون میده.

Elc_e
2011/10/22, 16:29
** تشکر.....** آخرین ارسالات انجمن هم فکر میکنم به بهتر شدن فروم کمک کنه

Elc_e
2011/10/22, 16:32
فارسی ساز انجمن هم یه جایی غلط املایی داره که میشه درستش کرد....مثلا همین جا که رو اسم کاربر کلیک میکنیم مینویسه بازدید از صفحه مخست

Elc_e
2011/10/22, 16:39
دسترسی من به اندازه کاربرای عادیه......یکی کمک کنه.......میتونم تاپیک جابه جا کنم و ویرایش کنم.

vali66
2011/10/22, 17:26
برای انجمن رنک و مدال تدارک دیدید ؟
اگه نه من میتونم تو طراحیش کمک کنم ;)

vali66
2011/10/22, 17:27
راستی یه استایل تیره هم در نظر بگیرید

Editor In chief
2011/10/22, 17:28
Vali66 عزيز اين موضوع را حتما براي Tech Admin پيام خصوصي کن عزيز

+Aren
2011/10/22, 17:51
یک قانون بگذارید تا از ایجاد پست های پشت سرهم جلوگیری کنه!
می تونید از ماژول هم استفاده کنید!
راستی ماژول تشکر و امتیاز دهی فارسی فکر کنم به صورت رایگان وجود داشته باشه!

با سلام و ادب خدمت همه ی دوستان عزیز و عرض تبریک بخاطر فــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــروم!!!!!
چندتا نکته به نظرم میاد بگم:دی :
-تا اونجا که میشه پست های با محتوای غیر منطقی نزارین! مثلا اگر تصویری در پستی مشکل داره براش یک پست جدید نزنین!! اینجوری کم کم تاپیک ها به چت روم تبدیل میشه و کاربرا میان چاق سلامتی میکنن داخلش!! برای این کار بهتر دکمه قرار بدین تا با زدن اون بشه پست مورد نظر را با نقل قول بصورت پیغام شخصی فرستاد!
...
-بخشی در فروم و تنظیمات کاربران قرار بدین تحت عنوان نمایش پست های شما! که وقتی کاربر کلیک میکنه مستقیما به تاپیک هایی که در آن سوال مطرح کرده بره و دیگه کل انجمن را نگرده دنبال پستش!

...
با اجازه:
به نظر منم خیلی مهمه!
وجود داره! روی اسم کاربری تون کلیک کنید و گزینه "مشاهده پست های انجمن" رو بزنید. راه دوم هم وارد مشخصاتتون بشید و زیر آواتارتون "مشاهده پست های من" رو کلیک کنید
سپاس

Castiel
2011/10/22, 17:54
سپاس

روح الله جان اگر پست تکراری کاربر، مفید نباشه حتما حذفش کنید، در غیر اینصورت مشکلی نداره، ممکنه کاربر فراموش کرده باشه تا نکته ای را بنویسه و مجبور میشه در یه کامنت متوالی، تصحیح کنه
در حال تدارک سیستم امتیازدهی هستیم

NinIX
2011/10/22, 17:55
سپاس

طراحی ماژول وقت زیادی صرف نمی کند. با پست های پیاپی هم موافق هستم.

i am dead
2011/10/22, 18:25
به نظرم باید یه بخش "موضوعات متفرقه" هم توی سایت زده بشه تا کاربرا بتونن توی اون تایپک ایجاد کنن و درباره ی مثال خارج سایت بحث کنن.

Editor In chief
2011/10/22, 18:41
با اين موضوع موافقم دوست عزيز به نظرم جاي اين بخش خاليه

NinIX
2011/10/22, 19:23
سطح دسترسی من اصلا مناسب نیست, برای ازتقا سطح دسترسی ها چه پیشنهاد هایی دارید ؟

system32
2011/10/22, 20:43
با سلام
بنده چند نکته کوچک که به نظرم مهم بودند را با پ.خ به جناب Editor In chief (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) اطلاع دادم .
پیشنهادهایی دیگر :
سعی شود بعد از نتیجه گرفتن تاپیک تاپیک قفل شود تا هم در دسترسی دوستان در جستجو نتایج بهتری داشته باشیم و هم در جستجوی گوگل بتوان رتبه بهتری کسب کرد . ضمنا حتما عنوان تاپیک کاملا مرتبط با موضوع باشد تا بهترین نتیجه در جستجوی گوگل را داشته باشد . (اولویت موتور جستجوی گوگل برای جستجو عنوان است)
به جای دکمه تشکر از دو دکمه "موافقم" و "مخالفم" استفاده کنیم . (البته دکمه گزارش تخلف سر جای خودش باشد و ربطی به دکمه مخالفم نداشته باشد) 1 امتیاز منفی بابت هر بار دکمه مخالم داده شود تا پست های اسپم کمتر باشد .
با تشکر - سیستم 32

Editor In chief
2011/10/22, 22:03
سلام دوست خوبم

ما هنوز روی بحث Like و Dislike و تشکر در حال بحث هستیم ولی به علت ابن که اکثر افراد در فروم های ایران به تشکر عادت کرده اند فعلا برای شروع با این ساختار پیش خواهیم رفت اما حتما تغییراتی اعمال خواهیم کرد. در مورد بستن تاپیک هم من دوست دارم بچه ها خودشان کار را در دست بگیرند و به دور از مسائل جانبی کار را جلو ببرند. می دانیم نقایصی داریم اما دوست داریم با کمک شما دوستان بهبود پبدا کنیم.

sezar
2011/10/22, 22:41
با اجازه:
به نظر منم خیلی مهمه!
وجود داره! روی اسم کاربری تون کلیک کنید و گزینه "مشاهده پست های انجمن" رو بزنید. راه دوم هم وارد مشخصاتتون بشید و زیر آواتارتون "مشاهده پست های من" رو کلیک کنید
سپاس
جان من این رنگ آبی پست نزارین کورررر شدم!
اینجوری که گفتین میشه اما حدااقل باید یک پست باز باشه تا بشه !

~

یک آواتار پیش فرض هم بزارین برای تمام کاربرا بجای اینکه خالی باشه جای تصویرشون

vali66
2011/10/23, 01:24
اینو همینجوری زدم برای آواتار پیش فرض:-?
101

i am dead
2011/10/23, 08:31
ببخشید دوستان یه مشکل اساسی توی سایت هستش.
موقعی که از توی یه سایت دیگه یه تصویر هستش که ما درگش میکنیم توی سایت و میخوایم بزاریم توی سایت،اون تصویر رو نشون نمیده و فقط لینکش رو نشون میده.
توی خیلی از سایت ها میشه با درگ کردن تصویر و اوردنش توی قسمت پاسخ سریع اون رو توی سایت گزاشت(البته لینک تصویر هنوز توی سایت اصلی هستش)
اگه اینجا هم بشه همچین کاری کرد خیلی خوب میشه.

برای مثال اگه بخوایم تصویر یه بازی رو توی تایپک اون بازی بزاریم دیگه لازم به اپلود عکس و گزاشتن مجددش نیست.
خیلی راحت با درگ تصویر به سایت اون رو برای کاربرا میزاریم در حالی که لینکش جای دیگه هستش.

Castiel
2011/10/23, 08:45
موقعی که از توی یه سایت دیگه یه تصویر هستش که ما درگش میکنیم توی سایت و میخوایم بزاریم توی سایت،اون تصویر رو نشون نمیده و فقط لینکش رو نشون میده.
توی خیلی از سایت ها میشه با درگ کردن تصویر و اوردنش توی قسمت پاسخ سریع اون رو توی سایت گزاشت(البته لینک تصویر هنوز توی سایت اصلی هستش)

برای مثال اگه بخوایم تصویر یه بازی رو توی تایپک اون بازی بزاریم دیگه لازم به اپلود عکس و گزاشتن مجددش نیست.
خیلی راحت با درگ تصویر به سایت اون رو برای کاربرا میزاریم در حالی که لینکش جای دیگه هستش.

دوست عزیز ممنون از تذکری که دادید
در حال انجام تغییرات در بخش تصاویر هستیم

vali66
2011/10/23, 10:19

خیلی راحت با درگ تصویر به سایت اون رو برای کاربرا میزاریم در حالی که لینکش جای دیگه هستش.وارد این قسمت بشید

ویرایش تنظیمات شخصی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

و در قسمت تنظیمات متفرقه ادیتور پیشرفته با تمام امکانات را انتخاب کنید ، مشکل حل میشود !
مرورگرتان هم فایرفاکس باشد بهتر میشود !

Thunder
2011/10/23, 14:36
برخی دوستان پیشنهاد کردن ولی بازم میگم،دکمه تشکر رو بذارید خیلی مهمه
اگه بود من دیگه این متن رو نمینوشتم که نوعی اسپم محسوب بشه،تشکر میزدم خلاص
درضمن اگه بشه همه ی فروم فارسی بشه و متناسب با محتوای فروم هم باشه بهتره...
بک گراند فروم هم به نظر من از نگ سفید در بیاد بهتره!
مثل بکگراند خود سایت تنوع داشته باشه شاهکار میشه
موفق باشید...

NinIX
2011/10/23, 14:40
یک مشکل دیگر این که دسترسی یعضی جا ها بیش از حد محدوده یک تاپیک که می خواهم بزنم بیشتر از 4 عکس نمی توانم بذارم از تگ ها هم که اصلا نمی توانم استفاده کنم ....

Castiel
2011/10/23, 14:48
دوستان عزیز ممنون از پیشنهادات خوبتان
در مورد تشکر و امتیازدهی، به زودی این سرویس پیاده سازی خواهد شد، البته هم اکنون قابلیت امتیاز دهی در پنل بالا سمت چپ برای هر تاپیک (فقط برای تاپیک، برای کامنت وجود ندارد) وجود دارد.
کاربران با توجه به نوع مدیریت و Level دارای سطح دسترسی متفاوت هستند، درصورتی که دسترسی در تاپیک خاصی، محدود بوده، تاپیک را گزارش دهید.

با تشکر

nghonodian
2011/10/23, 15:06
کاش یه شرایطی بود که وقتی توی فوروم میومدیم ، داخل () می نوشت کدوم آیتم چند تا خبر جدید داره که همه اونوباز میکردن

sezar
2011/10/23, 15:39
کاش یک اپلود سنتر هم داشتیم تا فایل ها همه روی سرور خودمون بود

vali66
2011/10/23, 17:56
اسمایل ها فراموش نشه ! تو این لینکها میتونید اسماییلهای خوبی رو پیدا کنید !فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2011/10/23, 17:59
اسمایل ها فراموش نشه ! تو این لینکها میتونید اسماییلهای خوبی رو پیدا کنید !فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در حدود 20 مگ اسمایل داریم، فقط موارد اصلی را قرار دادیم، انشالله به زودی اسمایل های بیشتری اضافه خواهد شد.

Ali Fatehi
2011/10/23, 23:49
برای انجمن رنک و مدال تدارک دیدید ؟
اگه نه من میتونم تو طراحیش کمک کنم ;)

من هم موافقم می توان برای بالابردن راندمان در اخر هر ماه یا فصل نیز به دوستان جوایزی هم داد . ( انشاالله منابع مالیش درست می شه . = شما دوستان نگران این موضوع نباشد رضا جان پشتنون هست.)

به نظرم باید یه بخش "موضوعات متفرقه" هم توی سایت زده بشه تا کاربرا بتونن توی اون تایپک ایجاد کنن و درباره ی مثال خارج سایت بحث کنن.

موافقم . طرحی است که اگر اجرا بشه جای بحث و قوانین خاص به خودشو باید وضع بشه.

کاش یه شرایطی بود که وقتی توی فوروم میومدیم ، داخل () می نوشت کدوم آیتم چند تا خبر جدید داره که همه اونوباز میکردن

من هم موافقم

کاش یک اپلود سنتر هم داشتیم تا فایل ها همه روی سرور خودمون بود

خیلی خوب می شد تازه اگر هم یک leechr هم داشت نور عالا نور می شد . اما دوستان فکر هزینه بالای سرور ها ، پهنای باند و غیره هم باشید .

مخالفم داخل چت روم که نیستیم .

اما کلام آخر : قبل از هر سخنی با از تیم فعال اقای پناهی تشکر کنیم .( باورکنید برای خرید و راه اندازی یک فرمی که توسط vBulletin طراحی شده باشد خیلی سخته . )
ممنونم خدا قوت . ( انژری مثبت مدیم و نمی گیم خسته نباشید ).

از تیم مدیریت انجمن می خواهم این جای تبلیغات عوض کنند به نظر من جایی که برای این تبلیغات داخل پستها انتخاب شده ، مناسب نیست .
همچنین این را از کاربران می خواهیم که بیان وسط و تا هنوز فرم روزهای اول تولدشو می گزرونه این قسمتهای بخش ها را اصلاح کنیم . چون احساس می کنم یه جورایی بهم ریخته است.

....

Editor In chief
2011/10/24, 00:05
جناب آقای فاتحی حتما این موضوع پیگیری می شود همین جا از حسام و سروش می خواهم این موضوع را پیگیری کنند چون خیلی خوبه و باعث ارتباط بهتر لا دوستان می شود.

Castiel
2011/10/24, 00:12
آقای فاتحی تشکر از اینکه پیشنهادات کاربرا را در یک کامنت ادغام کردید و نظر خودتان را اعلام نمودید.
قصد داریم تا با استفاده از نظرات تمام کاربران عزیز، فروم را تکمیل کرده و به یک فروم کاربر پسند و کامل تبدیل کنیم. به هر حال تنها 2 روز از افتتاح فروم ماهنامه سخت افزار میگذره و باید کمی صبور باشیم.

sezar
2011/10/25, 00:04
اين صندوق پيغام ها چه زود پر شد ! روزه دوم پيغام داد جا نداريم ديگه خاليش كنين! نميشه فضا ش را اضافه كنيد ؟!
به فكر تولبار سخت افزار هم باشيد...خيلي خوب ميشه!؟
يك حركتي هم بكنيم كه بشه سرور را ارتقا داد و اپلود سنتر داشت...هزينه اش را ميشه از كاربران گرفت

Ali Fatehi
2011/10/25, 00:53
عزیزان مدیر بهتر سریع تر این دکمه تشکر راه بیاندازید چون پستهای بی هوده داره زیاد می شه. ( هشدار)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. یه پیشنهاد دیگر به استفاده از ایکون پیش فرض در بخش های فرم برای جذابیت بیشتر فرم می توان از ایکونهای مربوط به همان بخش استفاده کنید همچنین برای پیدا کردن ایکونها می توان به این سایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)مراجعه کنید .

یه پیشنهاد دیگه برای بخش بندی قسمت موبایل :

تلفن همراه ( فارسی را پاس بدارید)

سیتم عامل ها

آندروید
ویندوز موبایل
ios
سمبین
بادا

نرم افزار

آندروید
ویندوز موبایل
ios
سمبین
بادا

بازی

آندروید
ویندوز موبایل
ios
سمبین
بادا

گرافیک

آندروید
ویندوز موبایل
ios
سمبین
بادا

مشاوره و راهنمایی

+Aren
2011/10/25, 14:48
انجمن مطالب عمومی و انجمن نرم افزار و سیستم های عامل رو هم اضافه کنید!
سپاس

sezar
2011/10/25, 21:43
سلام!
در سایت اصلی کلیدی برای ورود به فروم قرار بدهید تا کاربران از اونجا بیان بجای اینکه مستقیم ادرس فروم را بدهند/

یه پیشنهاد دیگر به استفاده از ایکون پیش فرض در بخش های فرم برای جذابیت بیشتر فرم می توان از ایکونهای مربوط به همان بخش استفاده کنید همچنین برای پیدا کردن ایکونها می توان به این سایت مراجعه کنید .

یه پیشنهاد دیگه برای بخش بندی قسمت موبایل :

تلفن همراه ( فارسی را پاس بدارید)
سیتم عامل ها
آندروید
ویندوز موبایل
ios
سمبین
بادا
نرم افزار
آندروید
ویندوز موبایل
ios
سمبین
بادا
بازی
آندروید
ویندوز موبایل
ios
سمبین
بادا
گرافیک
آندروید
ویندوز موبایل
ios
سمبین
بادا
مشاوره و راهنمایی
هنوز تا دیاگرام اصلی خیلی فاصله داریم..انشالله در اینده نزدیک بخش ها را تفکیک میکنیم!!!

یک پیشنهاد دیگه در صفحه اصلی فروم بهتره در کنار بخش های یک تصویر داشته باشیم.مثلا در بخش موبایل یک ایکن یا تصویر کوچیک از موبایل!! جلوه بصری زیبا تری پیدا میکنه فروم

Castiel
2011/10/25, 21:45
سلام!
در سایت اصلی کلیدی برای ورود به فروم قرار بدهید تا کاربران از اونجا بیان بجای اینکه مستقیم ادرس فروم را بدهند/
سپــــــــــــــــاس

پیام جان زیر عنوان آرشیو ماهنامه در پنل سمت راست در وبسایت میتونید عنوان تالارهای گفتگو را ببینید که میتونید از این ادرس وارد فروم بشید.

Ali Fatehi
2011/10/26, 00:12
یه پیشنهاد برای سردبیر و مدیریت اصلی فرم . : عزیزان شما که پیشنهادات یا نقدها را می بینید در صورتی که این مشکل یا پیشنهاد تائید شد بیاید داخل همون پست در فرم بنویسید که این کار انجام شد یا انجام نشد با ذکر دلیل ( باید پست را ویرایش کنید .) با یک خط درست و رنگی که توی چشم بزنه . الان خیلی واضع نیست کدام نظرات پزیرفته شده است یا خیر.

Castiel
2011/10/26, 00:15
یه پیشنهاد برای سردبیر و مدیریت اصلی فرم . : عزیزان شما که پیشنهادات یا نقدها را می بینید در صورتی که این مشکل یا پیشنهاد تائید شد بیاید داخل همون پست در فرم بنویسید که این کار انجام شد یا انجام نشد با ذکر دلیل ( باید پست را ویرایش کنید .) با یک خط درست و رنگی که توی چشم بزنه . الان خیلی واضع نیست کدام نظرات پزیرفته شده است یا خیر.

به صورت هفتگی، پیشنهادت و انتقادات پذیرفته شده با دلیل و با ذکر نام فرد مطرح کننده را درج خواهیم نمود.

Ali Fatehi
2011/10/26, 18:57
عزیزان مدیر به عنوان یه توصیه کوچک من قبلا توی فرم های زیادی فعالیت کردم به عنوان مدیر ، کاربر فعال و ...و اینو فهمیدم که برای داشتن یک فرم عالی نیاز دارد قوانین انجمن و برخی موارد قوانینی که خودتان برای بهبود تاپیک یا بخش خودتان دارید را درست اجراکنید . هر کس با هر مقامی که باشه باید اونه را رعایت کند . وگرنه شالوده کار از دستون در می یاد.

برای مثال به این تاپیک نگاه کنید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.تاپیک-جامع-معرفی-برنامه-ها-.) برای معرفی برنامه آندورید است درست و جای بحث و اموزش و سوال پرسیدن نیست چون به ترتیب از بحث اصلی دور می شود . در این تاپیک می بینیم که سردبیر عزیزمان هم به دلیل مشکلات زیاد این قانون را رعایت نکرده است و مهمتر از همه مدیر بخش به این سوال جواب داده اند.

خودتان بقیه اش رو قضاوت کنید. البته قایل ذکر نمی خواستم بگم که خیلی عقل کلم یا توهینی کرده باشم . احترام دوستان برمن واجب است شک نکنید. چون هدفمان ساختن یک فرم پویا است باید دقت بشه .

تصویری از این تاپیک

234

+Aren
2011/10/26, 20:36
علی فاتحی جان!
ممنون بابت انتقادتون!
سعی می کنم جدی تر بخورد کنم!
دلیل: قصد حذف پست ها رو نداشتم! می خواستم بعد مدتی به تاپیک جدید منتقل کنم! مثل تاپیک بحث آزاد در بخش مشاوره که از بحث درون یک تاپیک دیگر بیرون کشیده شده اند!
سپاس

+Aren
2011/10/27, 01:07
آیا انجمن بازارچه هم خواهیم داشت؟
سپاس

Ali Fatehi
2011/10/27, 07:56
سپاس

من کاملا موافق هستم

Castiel
2011/10/27, 09:21
سپاس

روح الله جان قوانینی برای بازارچه در نظر بگیر و برای من ارسال کن. با ایده خودت کار را شروع خواهیم کرد.
ممنون

+Aren
2011/10/27, 10:31
این ماژول آخرین پست های ارسالی رو چرا زودتر نصب نمی کنید؟
به کاربرا خیلی کمک می کنه!
سپاس

Castiel
2011/10/27, 12:05
روح الله جان به زودی سرویس تشکر نصب میشود.
سرویس آخرین پست ارسالی هم گوشه سمت راست زیر عنوان انجمن (زیر نوار آبی) وجود داره. [

+Aren
2011/10/27, 14:36
روح الله جان به زودی سرویس تشکر نصب میشود.
سرویس آخرین پست ارسالی هم گوشه سمت راست زیر عنوان انجمن (زیر نوار آبی) وجود داره. [
منظورم همچین چیزی هست:
274
سرویس تشکر هم راه افتاده ولی زیر اواتار تعداد تشکری که از فرد شده است رو نمایش نمیده!
سپاس

sezar
2011/10/27, 15:20
منظورم همچین چیزی هست:
274
سرویس تشکر هم راه افتاده ولی زیر اواتار تعداد تشکری که از فرد شده است رو نمایش نمیده!
سپاس
در مورد اخرین پست ارسالی به نظره من هم مانند تصویری که دوستمون داده باشه بهتره هست ! خودش هم 30ثانیه اپدیت کنه پست های جدید را !
در مورد سیستم تشکر هم کانتر نداریم که باید داشته باشیم

Castiel
2011/10/27, 15:57
منظورم همچین چیزی هست:
274
سپاس

انشالله این موضوع هم انجام میشود
فعلا تشکر راه اندازی شده!!

sezar
2011/10/28, 22:49
سلام و ادب....!
به منظور تكميل فروم پيشنهاد ميكنم براي بخش هاي شبكه ،موبايل،نوت بوك و تبلت ، صوت و تصوير و عكاسي بخشي به عنوان "اخبار" اضافه كنيد

sajjadsa
2011/10/29, 09:04
در مجموع فروم از نظر ظاهری خیلی تر و تمیزه دستتون درد نکنه فقط ...
این محدودیت 19.5 کیلوبایتی برای آواتار ها خیلی کمه لطفا بیشترش کنید. مثلا 25 کیلوبایت.
کاش برای این تبلیغات سمت چپ پست ها هم فکری می کردید تو ظاهر فروم خیلی تو ذوق میزنه ...
ممنون

+Aren
2011/11/03, 13:29
یه پیشنهاد دارم که برا کسایی که از گوشی استفاده می کنند خیلی خوب میشه:
این یه برنامه هست که ابتدا باید ماژولش رو روی وی بولتین نصب کنید!
سپس کاربران می تونن برنامه مربوطه رو دانلود کرده و راحت فروم رو چک کنند و یا پاسخ بدهند و....!
آدرس:

Castiel
2011/11/03, 15:18
در مجموع فروم از نظر ظاهری خیلی تر و تمیزه دستتون درد نکنه فقط ...
این محدودیت 19.5 کیلوبایتی برای آواتار ها خیلی کمه لطفا بیشترش کنید. مثلا 25 کیلوبایت.
کاش برای این تبلیغات سمت چپ پست ها هم فکری می کردید تو ظاهر فروم خیلی تو ذوق میزنه ...
ممنون

دوست عزیز این محدودیت برطرف گردید.
با تشکر

Dan
2011/11/03, 19:21
یه نفر باید مسئول برطرف کردن غلط املایی دوستان بشه.توی هر تاپیک حداقل یکی دوتا غلط املایی وجود داره!

Castiel
2011/11/03, 19:27
یه نفر باید مسئول برطرف کردن غلط املایی دوستان بشه.توی هر تاپیک حداقل یکی دوتا غلط املایی وجود داره!

میعاد جان بچه های ما تایپ سرعتی کار می کنند و در بعضی موارد مشکلاتی بوجود میاید. انشالله دوستان دقت بیشتری خواهند داشت.
تشکر از انتقاد خوبت

Dan
2011/11/03, 19:30
منم از پاسخ های سریعتون متشکرم.
البته دوستان احتیاجی نیست سرعت تایپو کم کنن قبل از ارسال ثواب داره اگه یه دور بررسی کنن!

Pesar khooob
2011/11/05, 00:36
بله اگه خودت هم یه چکی میکردی درست میشد!
"وستان"

:d

farjam1990
2011/11/05, 04:57
Statistics Summary for sakhtafzarmag.com
Sakhtafzarmag.com's three-month global Alexa traffic rank is 91,752. V***tors to the site view an average of 10.3 unique pages per day. The fraction of v***ts to it referred by search engines is about 4%. The site has a relatively good traffic rank in the city of Yazd (#613). Approximately 21% of v***ts to Sakhtafzarmag.com consist of only one pageview (i.e., are bounces

Editor In chief
2011/11/05, 08:00
یه پیشنهاد دارم که برا کسایی که از گوشی استفاده می کنند خیلی خوب میشه:
این یه برنامه هست که ابتدا باید ماژولش رو روی وی بولتین نصب کنید!
سپس کاربران می تونن برنامه مربوطه رو دانلود کرده و راحت فروم رو چک کنند و یا پاسخ بدهند و....!
آدرس:

aren جان اين موضوع در برنامه کاري هستش ممنونم از ياداوري عزيز گرامي

+Aren
2011/11/09, 21:47
برای سایر بخش ها فروشگاهی در کار نیست؟
خصوصا سخت افزار

Castiel
2011/11/09, 21:52
برای سایر بخش ها فروشگاهی در کار نیست؟
خصوصا سخت افزار

منظورت بازارچه هست؟
اگر مدیران بخش سخت افزار (یاسین و پیام) موافق باشند حتما راه اندازی خواهد شد.

Arsn
2011/11/09, 22:29
آقا یه بخش قطعات دست دوم هم ایجاد کنیم دیگه !

یواش یواش سخت افزار میشه سمساری !

ولی نه جدی گفتم ! اگه بتونیم یه جورایی خیلی با سایت درگیر نشه و یه ذره محیطش جدا باشه جواب میده و بازدید کننده میاره !

Castiel
2011/11/09, 22:47
آقا یه بخش قطعات دست دوم هم ایجاد کنیم دیگه !

یواش یواش سخت افزار میشه سمساری !

ولی نه جدی گفتم ! اگه بتونیم یه جورایی خیلی با سایت درگیر نشه و یه ذره محیطش جدا باشه جواب میده و بازدید کننده میاره !

علی جان حتما کارهای زیادی انجام میدیم
با کمک همه شما عزیزان

pishosan
2011/11/11, 11:06
سلام و خسته نباشید ...
لطفا یه دکمه ای ! یا یه بنری تو فروم قرار بدید که مستقیم وارد صفحه اصلی سایت سخت افزار بشه ! اینجوری فکر کنم دسترسی به سایت سخت افزار هم راحتتر میشه !
ممنون

Castiel
2011/11/12, 10:04
سلام و خسته نباشید ...
لطفا یه دکمه ای ! یا یه بنری تو فروم قرار بدید که مستقیم وارد صفحه اصلی سایت سخت افزار بشه ! اینجوری فکر کنم دسترسی به سایت سخت افزار هم راحتتر میشه !
ممنون

دوست خوبم با کلیک روی عنوان صفحه اصلی در قسمت فوتر فروم (پنل آخر از پایین) می توانید وارد سایت شوید.

saeid6574598
2011/11/12, 14:17
اگر می شود در قسمت امتیاز دهی ، به جای استفاده از این شکلک های جورواجور ، از ستاره استفاده کنید . مثلاً هر کسی که زیاد فعال نیست ، یه ستارش روشن باشه و اون کسی که خیلی فعاله ، چند ستاره براش روشن باشه ! اینجوری تا بچه ها با این شکلک ها آشنا بشوند ، خیلی طول می کشه !

+Aren
2011/11/12, 14:34
اگر می شود در قسمت امتیاز دهی ، به جای استفاده از این شکلک های جورواجور ، از ستاره استفاده کنید . مثلاً هر کسی که زیاد فعال نیست ، یه ستارش روشن باشه و اون کسی که خیلی فعاله ، چند ستاره براش روشن باشه ! اینجوری تا بچه ها با این شکلک ها آشنا بشوند ، خیلی طول می کشه !
نظر من: ولی این خیلی کاملتر هست! اون فقط بر حسب پست کار می کند و به تشکر و سایر المان ها توجه نداره!
البته میشه هردو رو کنار هم داشت!
...
می خواستم در مورد فیلدهای زیر آواتار پیشنهاد بدم.
تعداد تشکر های شده از شخص رو هم نمایش بدید
فیلد نام رو هم اضافه کنید تا نام کاربر نمایش داده بشه!
سپاس

Castiel
2011/11/12, 15:15

نظر من: ولی این خیلی کاملتر هست! اون فقط بر حسب پست کار می کند و به تشکر و سایر المان ها توجه نداره!
البته میشه هردو رو کنار هم داشت!
...
می خواستم در مورد فیلدهای زیر آواتار پیشنهاد بدم.
تعداد تشکر های شده از شخص رو هم نمایش بدید
فیلد نام رو هم اضافه کنید تا نام کاربر نمایش داده بشه!
سپاس

چشم دوستان عزیز
پیگیری خواهد شد.

saeid6574598
2011/11/19, 07:07
حسام جان ! من یک خواهش عاجزانه از شما دارم . آن هم اینکه ویدئوهایی که بر روی سایت قرار دارند را در قالب یک dvd در بیاورید . سرعت اینترنت به شدت پایین است و امکان دانلود خیلی کم . خواهشا ً پیگیری نمایید .

Mehdi_FXX
2011/11/24, 18:43
با سلام

برای بخش صندلی داغ تو قسمت گفت و گوی آزاد:
یه بخش جداگانه درست کنید
تاپیک قوانین رو جدا بزنید
برای هر نفر یک تاپیک بزنید و در پایان زمان قفلش کنید
مدت 10 روز خوبه بنظرم

وگرنه بعد از مدتی مثلا 10 نفر نشستن رو صندلی داغ اون موقت یه تاپیک کلی که زدید طرف پشیمون میشه بیاد داخلش

توی تمام انجمن هایی که دیدم این طوریه

موفق باشید

Castiel
2011/11/24, 18:59
با سلام

برای بخش صندلی داغ تو قسمت گفت و گوی آزاد:
یه بخش جداگانه درست کنید
تاپیک قوانین رو جدا بزنید
برای هر نفر یک تاپیک بزنید و در پایان زمان قفلش کنید
مدت 10 روز خوبه بنظرم

وگرنه بعد از مدتی مثلا 10 نفر نشستن رو صندلی داغ اون موقت یه تاپیک کلی که زدید طرف پشیمون میشه بیاد داخلش

توی تمام انجمن هایی که دیدم این طوریه

موفق باشید

در خصوص قوانین، کاربران به صفحه اول در هر تاپیک باید رجوع کنند و در صورتی که قانونی برای ان در نظر گرفته شده است، آنها را رعایت کنند. در غیر اینصورت، مدیر انجمن در صورت رعایت نکردن یک کاربر، باید تذکر بدهند.
برای تاپیک جداگانه برای صندلی داغ، در تمام فرومها یک تاپیک کلی وجود دارد و طبق نوبت و روال، افراد در این تاپیک به عنوان مهمان قرار می گیرند.

doom2009
2011/11/24, 22:51
دوستان وقتی یک موضوع ارسال میکنیم و اشتباه تایپی در موضوع ارسال شده پیش بیاد موضوع رو میشه ویرایش کرد ولی اگر اشتباهی در عنوان موضوع ارسال شده پیش بیاد قابل تصحیح نیست میشه راهنمایی بفرمایید با تشکر

Castiel
2011/11/24, 22:57
دوستان وقتی یک موضوع ارسال میکنیم و اشتباه تایپی در موضوع ارسال شده پیش بیاد موضوع رو میشه ویرایش کرد ولی اگر اشتباهی در عنوان موضوع ارسال شده پیش بیاد قابل تصحیح نیست میشه راهنمایی بفرمایید با تشکر

این موضوع را با مدیران انجمن مربوطه درمیان بگذارید تا نسبت به تصحیح موضوع اقدام کنند.

saeid6574598
2011/11/25, 19:37
نکته مهم :

دوستان عزیز ! خواهشا مطالب و نظرات خود را در قسمت مربوطه عنوان فرمایید .
بارها دیده شده که بعضی از دوستان مطلبی را در یک بخش نامربوط مطرح کرده اند .
این کار ، باعث آشفتگی و خلل در مطالب فروم می شود و برای دیگران ، ذهنیت غلط ایجاد می کند . خواهشا دقت بفرمایید .

doom2009
2011/11/25, 19:55
دوستان یک پیشنهاد میکنم چرا برای سایت سخت افزار و فروم یک فروشگاه اینترنتی کالاهای سخت افزاری ونرم افزاری درست نمیکنید اینگونه هم اعتبار بیشتری برای سایت ایجاد میشه هم اینکه مراجعه کنندگان سایت بیشتر میشن و سایت معروفتر خواهد شد و دوستان و کابران سخت افزار برای خرید یک قطعه سردرگم و با قیمت بالاتر قطعه رو خریداری نمیکنن واین خودباعث ایجاد درآمد برای سایت میشه و به اصطلاح سایت رو ساپورت میکنه این نظر اینجانب بود تا نظر دوستان چی باشه

Castiel
2011/11/25, 20:17
دوستان یک پیشنهاد میکنم چرا برای سایت سخت افزار و فروم یک فروشگاه اینترنتی کالاهای سخت افزاری ونرم افزاری درست نمیکنید اینگونه هم اعتبار بیشتری برای سایت ایجاد میشه هم اینکه مراجعه کنندگان سایت بیشتر میشن و سایت معروفتر خواهد شد و دوستان و کابران سخت افزار برای خرید یک قطعه سردرگم و با قیمت بالاتر قطعه رو خریداری نمیکنن واین خودباعث ایجاد درآمد برای سایت میشه و به اصطلاح سایت رو ساپورت میکنه این نظر اینجانب بود تا نظر دوستان چی باشه

دوست عزیز این موضوع در برنامه کاری مجموعه سخت افزار وجود دارد و به زودی اخبار کاملتری در این خصوص منتشر خواهد شد.

vali66
2011/11/27, 21:06
سلام
یه بخش هم برای گیرنده های دیجیتال بزارید خوب میشه :-s

Castiel
2011/11/27, 21:18
سلام
یه بخش هم برای گیرنده های دیجیتال بزارید خوب میشه :-s

دوست عزیز این امکان وجود ندارد (به دلیل ممنوعیت این گیرنده ها)
دوستان و مدیران عزیز توجه فرمایید، هیچ بخش جدیدی به فروم اضافه نخواهد شد. تقاضا نفرمایید/
با تشکر

*hit m@n*
2011/11/27, 21:22
دوست عزیز این امکان وجود ندارد (به دلیل ممنوعیت این گیرنده ها)

با تشکر

کی گفته گیرنده دیجیتالی ممنوعه ؟؟؟؟؟
سیگنال صدا و سیمای ایران داره دیجیتالی میشه
1000 جا هم دارن گیرنده دیجیتالی میفروشن
شما منظور vali رو بد متوجه شدین ( فکر کنم منظورش رس-ور نبود )

Castiel
2011/11/27, 21:28
کی گفته گیرنده دیجیتالی ممنوعه ؟؟؟؟؟
سیگنال صدا و سیمای ایران داره دیجیتالی میشه
1000 جا هم دارن گیرنده دیجیتالی میفروشن
شما منظور vali رو بد متوجه شدین ( فکر کنم منظورش رس-ور نبود )

با این حال، در صورت بحث و تبادل نظر در این خصوص، فروم تعطیل خواهد شد!

vali66
2011/11/27, 21:33
حسام جان خود تلوزیون صبح تا شب داره در موردش صحبت میکنه که داداش ، یه بخش از برنامه بروز هم در اینباره هستش ، ست تاپ باکس (***_t) منظورمه .
چند سال دیگه آنلوگ نداریم همه ی کانالای تلوزون دیجیتال میشن .

NinIX
2011/11/27, 21:38
حسام جان خود تلوزیون صبح تا شب داره در موردش صحبت میکنه که داداش ، یه بخش از برنامه بروز هم در اینباره هستش ، ست تاپ باکس (***_t) منظورمه .
چند سال دیگه آنلوگ نداریم همه ی کانالای تلوزون دیجیتال میشن .
منظورت از چند سال دیگه یعنی همون 20 سال دیگه خودمون ...

vali66
2011/11/27, 21:40
اینجور که گفتن 2015 جمعش میکنن آنالوگ رو .:-?
برای همین میگم بخشی باشه که توش برسی ها و بروزرسانی هارو توش قرار بدن عالی میشه .

NinIX
2011/11/27, 21:45
اگر اینجوری باشه خیلی خوبه ولی فرق حرف تا عمل خیلی هست اونم در کشور ما ...
ژاپن با اون پیشرفته بودن بعد از 58 سال تازه آنالوگ را خاموش کرد.

Castiel
2011/11/27, 21:49
در خصوص اضافه کردن گیرنده های دیجیتال بررسی خواهد شد.

*hit m@n*
2012/01/02, 20:35
چرا تو نظر سنجی شرکت های سرویس دهنده اینترنت اندیشه سبز خزر وجود نداره ؟؟
یا حداقل گزینه دیگر

با تشکر

farjam1990
2012/01/10, 04:59
با سلام :دی
من که میدونید بلد نیستم رسمی باشم :(
اما یه پیشنهاد داشتم
من معمولا افراد آنلاین رو نگاه میکنم ببینم کیا هستن همیشه مثلا نوشته که 7 نفر از کاربرا آنلاین هستن + 20 تا مهمان!
خب شما باید یه سیاستی بریزید توی کار که این مهمانها تبدیل به کاربر بشن! داشتن کابر بیشتر بد نیستا :دی
باید چندین بنر تبلیغاتی با عناوینی مثل این "برای عضویت کلیک کنید" "عضویت سریع" "دسترسی به مقالات سایت" "ثبت نام در 1 دقیقه...دسترسی همیشگی به مقالات" که همشون به فرم عضویت ختم بشه در جای جای سایت نصب کنید

حالا نمیدونم شاید سیاستتون فرق داره :دی اما من نظرم این بود والا :دی

doom2009
2012/01/10, 09:24
اینجانب هم با ایده فرجام عزیز و گرامی کاملا موافقم اگر بشه یک قسمتی را برای ثبت نام سریع اختصاص داد خیلی بهتر خواهد شد و این را در نظر بگیرید بعضی از کاربران وقتی به سایتی مراجعه می کنند اولین کاری که می کنند بر انداز نمودن اولین صفحه سایت هستش , از این رو باید به بهترین وجه و ترتیب قرار گیرد با تشکر

Castiel
2012/01/10, 09:47
پیگیری های لازم در این خصوص انجام خواهد شد.

farjam1990
2012/01/15, 03:06
من سکته میکنمااااااااااااااااااا
4186

46مهمان و 1 عضو؟
اینا باید عضو شن مگرنه من سکته میکنم :(((

Yaser_Aramesh
2012/01/15, 13:27
سلام بر حسام و تمام زحمتکشان فروم,مجله و وبسایت سخت افزار .......کلا همه!

من سه تا پیشنهاد دارم.......اول : تمام عکسها و فیلم هایی را که در ces تهیه شده در قابل یک dvd برای فروش بگذارید (البته لطفا ارزون باشه همه بخرن به جای اینکه دانلود کنن از اینور اونور!)

دوم و سوم : دو تا نظرسنجی حالا که ces تموم شده بزارید... یکی برای انتخاب کمپانی ای که بهترین حضور را داشت و یکی هم درباره ی کل ces که مثلا چه امتیازی میدیم به ces امسال! مثلا 10,20 30,40 و ....... فرقی هم نمیکنه تو فروم باشه یا وبسایت.......

چهارم : اگر هم اون dvd تصویب نشد یه شماره ی مجله رو اساسی اختصاص بدین به ces

امیدوارم همشون تصویب بشن در مجلس سخت افزار!!!

;)

به امید پیشرفت مجله سخت افزار و البته وبسایت و فروم ...

با تشکر از همه

*hit m@n*
2012/01/15, 16:18

من سه تا پیشنهاد دارم.......اول : تمام عکسها و فیلم هایی را که در ces تهیه شده در قابل یک dvd برای فروش بگذارید (البته لطفا ارزون باشه همه بخرن به جای اینکه دانلود کنن از اینور اونور!)

دوم و سوم : دو تا نظرسنجی حالا که ces تموم شده بزارید... یکی برای انتخاب کمپانی ای که بهترین حضور را داشت و یکی هم درباره ی کل ces که مثلا چه امتیازی میدیم به ces امسال! مثلا 10,20 30,40 و ....... فرقی هم نمیکنه تو فروم باشه یا وبسایت.......

;)

با تشکر از همه

حالا اگه واسه فروش نشد
کل فایل هارو واسه دانلود بزارید
اینجوری بهتره

با تشکر

Yaser_Aramesh
2012/01/16, 19:11
آقا یک فکری باید برای گروه هامون بکنیم....همه خالی ان....هیچ بحث و گفتگویی نیست......!!!!!!!!

Castiel
2012/01/16, 19:26

;)

با تشکر از همه

یاسر جان شماره عید یک گزارش کامل از ces خواهد بود
و برای عکسها و فیلمهای این نمایشگاه روی dvd هم یک برنامه داریم
مطمئن باش عید امسال عیدی زیادی از مجموعه سخت افزار برای شما عزیزان تدارک خواهیم دید

Yaser_Aramesh
2012/01/16, 20:10
یاسر جان شماره عید یک گزارش کامل از ces خواهد بود
مطمئن باش عید امسال عیدی زیادی از مجموعه سخت افزار برای شما عزیزان تدارک خواهیم دید

یه تشکر بزرگی میخوام بکنم که نمیتونم به یک دکمه ی تشکر کردن راضی بشم حسام جان!این یکی رو پاک نکن خواهشا!

پس مینویسم!

********ممنون از همه ی بروبچه های زحمت کش مجله ی سخت افزار********

*hit m@n*
2012/01/16, 21:02

حسام جان
نمیشه حالا واسه دانلود هم قرار بدین ؟؟

با تشکر

Yaser_Aramesh
2012/01/16, 21:17
به نظر من اگر تبلت را به بخش موبایل اضافه کنید خیلی بهتر هست....چون تبلت بیشتر به گوشی ها نزدیک است تا لپ تاپ ها.....سیستم عامل هایشان که یکی است....سیم کارت هم که بعضی ها می خورند پس به نظرم بیشتر تو دسته موبایل حساب میشن تا لپ تاپ.....و اگر هم این کار را نکردید یک موضوع اضافه کنید با نام اخبار تبلت تا ما به راحتی اونجا بزاریم....من الان خبر آپدیت آندروید 4 تبلت Asus EeePad Transformer رو تو بخش اخبار موبایل گذاشتم....

به امید نظم بیشتر فروم.....البته خیلی منظم هست.....

با تشکر از آقا حسام زحمت کش

Castiel
2012/01/16, 22:03
حسام جان
نمیشه حالا واسه دانلود هم قرار بدین ؟؟

با تشکر

برای دانلود هم قرار می گیرند، اما اگر خدا بخواهد یک مجموعه کامل برای عید در نظر می گیریم

Yaser_Aramesh
2012/01/17, 11:50
آیا ممکنه قابلیت امتیاز دادن برای آلبوم ها هم اضافه بشه؟؟ به نظرم خیلی خوب میشه.....

Castiel
2012/01/17, 12:03
آیا ممکنه قابلیت امتیاز دادن برای آلبوم ها هم اضافه بشه؟؟ به نظرم خیلی خوب میشه.....

یاسر جان فعالیت شما در گروه ها سبب افزایش امتیاز شخصی شما می شود.

Yaser_Aramesh
2012/01/17, 12:09
یاسر جان فعالیت شما در گروه ها سبب افزایش امتیاز شخصی شما می شود.
منظورم امتیاز دادن به شخص نبود...امتیاز دادن به موضوع بود که چند ستاره بشه و بفهمن که آلبوم در نظر بچه های فروم خوبه....

Castiel
2012/01/17, 12:19
منظورم امتیاز دادن به شخص نبود...امتیاز دادن به موضوع بود که چند ستاره بشه و بفهمن که آلبوم در نظر بچه های فروم خوبه....
خب فعالیت و تعداد کامنتها نشان دهنده محبوبیت آن گروه خواهد بود، و قابلیت امتیازدهی برای گروه ها وجود ندارد!

VSH-Katana
2012/01/23, 22:11
راستی یه پیششنهادد برای کافه دیجیتال
اگه میشه هر شماره کافه دیجیتا رو به یک قطعه سخت افزاری مثلا سی پی یو و بعد تما اصطلاحات و. تمام مسایل فنی که باعث برتری وهمچنین توضیحات در مورد رابطهیی مثل fsb یا qpi یاht3. و..... توضیح داده بشه

Yaser_Aramesh
2012/01/30, 16:24
من یه پیشنهاد دارم!

در وبسایت و فروم سخت افزار به طور جدی و اساسی CeBIT رو پوشش بدیم! همانطور که CES توسط چندین تن در سایت مورد پوشش قرار گرفت! این قطعا به محبوبیت و شهرت وبسایت و فروم مجله ی سخت افزار خواهد افزود!

کسانی که موافقن اعلام کنن و آماده باشن تا وقتی این نمایشگاه شروع شد اخبار رو قرار بدن!

من که با تمام قوا پوشش خواهم داد CeBIT رو! البته شاید درس و مشق مشکل ایجاد کنه!

Castiel
2012/01/30, 17:45
من یه پیشنهاد دارم!

در وبسایت و فروم سخت افزار به طور جدی و اساسی CeBIT رو پوشش بدیم! همانطور که CES توسط چندین تن در سایت مورد پوشش قرار گرفت! این قطعا به محبوبیت و شهرت وبسایت و فروم مجله ی سخت افزار خواهد افزود!

کسانی که موافقن اعلام کنن و آماده باشن تا وقتی این نمایشگاه شروع شد اخبار رو قرار بدن!

من که با تمام قوا پوشش خواهم داد CeBIT رو! البته شاید درس و مشق مشکل ایجاد کنه!
من موافقم یاسر جان
به هر حال باید بهترین استفاده از این نمایشگاه ها روی سایت و فروم بشود

rajah
2012/01/30, 21:55
نیکی و پرسش

saeid6574598
2012/01/30, 22:06
نمایشگاه CeBIT امسال ، از تاریخ 6 تا 10 مارس هستش .

Yaser_Aramesh
2012/02/07, 10:20
سلام بر آقا حسام ,آقای پناهی و تمام زحمتکشان فروم,مجله و وبسایت !

من یک اشکال واقعا بزرگ رو میبینم که متاسفانه حل نشده !

غلط های نگارش در مجله و وبسایت زیادن ! و متاسفانه خیلی هم زایه ! البته ماله وبسایت زایه هست !

دوستان زحمت بکشن یک بار تمیز مطلب رو بخونن و اصلاحش کنن !

آقا حسام میدونه ! چندین بار شخصا غلط های بزرگی رو اطلاع دادم !

الان در وبسایت در خبر گزارش تصویری کامل از ces چاپ نوشته شده چا÷ که این وحشتناکه !! و آخرین جمله بدون معنی هست و چند کلمه فکر کنم جا افتاده !

شما رو به خدا دقت کنین ! تو فروم باشه عیب نداره اما تو وبسایت و به خصوص مجله نباید شاهد باشیم !

حالا غلط های مجله ! هر چند کوچک اما خب,غلط نگارشی !

صفحه 34...........قسمت وسط.............خط پنجم از پایین...........ویژگی نوشته شده ویزگی !!

تبلیغات نوت بوک های سری n............قسمت شارژ از طریق usb نوشته شده تا 10 برابر سریعتر از انجام دهد ! یعنی چی ؟؟؟!!!! یا باید( از ) حذف بشه یا یه چیز بعدش بنویسین !

صفحه ی 35.................قدرت دو چندان...............اولین خط نوشته شده به بازر عرضه که اون بازار هست !

خیلی دیگه هم بود........... من یادم نیست کجا بود !!

موفق و سربلند باشید

*hit m@n*
2012/02/07, 11:38
یاسر جان
درسته غلط نگارشی زیاده
ولی وقتی شما 4 صفحه تایپ میکنی - دیگه اعصابی واست نمیمونه که بخوای از اول بخونی
این جور مشکلات تو اکثر سایت ها میتونه باشه

با تشکر

Castiel
2012/02/07, 11:51
یاسر جان تمام موارد شما صحیح است اما مشکل کندی سرعت اینترنت را در نظر داشته باش که برای یک خبر باید 1 ساعت وقت بگذاری و 100 بار هم پیج لود نمی شود. با این حساب واقعا اعصابی باقی نمی ماند!

dr.zhivago
2012/02/07, 12:07
برادر خودت زایه رو اشتباه نوشتی
ضایع درسته !

dr.zhivago
2012/02/07, 12:14
پیشنهاد من !
وجود یه بخش به نام فرهنگ لغت یا دیکشنری برای معنی کردن لغتها و اصطلاحات عجیب و غریب سخت افزاری

Arsn
2012/02/07, 14:34
دوستان بنده متوجه شدم اکثر بچه ها در فقر شدید املایی به سر میبرند ! از نظر نگارشی هم مشکلات کم نیست !

اگر واقعا املای کلمه ای را نمیدونید یا مطمئن نیستید به : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. یه سر بزنید !

Castiel
2012/02/07, 14:55
پیشنهاد من !
وجود یه بخش به نام فرهنگ لغت یا دیکشنری برای معنی کردن لغتها و اصطلاحات عجیب و غریب سخت افزاری
بخش اصطلاحات کامپیوتری در سایت وجود دارد
از آدرس زیر می توانید PDF‌ اصطلاحات را دانلود کنید

*hit m@n*
2012/02/14, 14:24
حسام جااااااااااااان
چرا در نظر سنجی که برای بهتر شدن سایت و نشریه در سایت گذاشته شد .
نظر کاربران درمورد فروم پرسیده نشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حداقل 3 تا سوال هم درمورد فروم میپرسیدین
شاید چند نفر نظرات سازنده ای بدن ؟؟؟؟؟؟
اینجوری شاید بعضی ها یاد فروم بیفتن

با تشکر

Beni7192
2012/02/14, 14:47
این مشکل برچسب دیگه داره حوصله ی همه رو سر می بره ,اگه میشه کاری کنین موضوعی که برچسب نداره ارسال نشه درست مثل زمانی موضوع عنوان نداره ارسال نمیشه!!
شاید بعضی وقتا خودمون هم فراموش کنیم بر چسب بزاریم اینجوری دیگه کسی فراموش هم نمیکنه!

Castiel
2012/02/14, 17:03
این مشکل برچسب دیگه داره حوصله ی همه رو سر می بره ,اگه میشه کاری کنین موضوعی که برچسب نداره ارسال نشه درست مثل زمانی موضوع عنوان نداره ارسال نمیشه!!
شاید بعضی وقتا خودمون هم فراموش کنیم بر چسب بزاریم اینجوری دیگه کسی فراموش هم نمیکنه!

متاسفانه امکانات بخش Tag در وی بی خیلی محدوده و امکانات خیلی مسخره و به درد نخوری داره!
شما هم اگر یادتون رفت، بعد از ارسال میتونید اضافه کنید

doom2009
2012/02/14, 20:23
ببخشید اینرو عرض می کنم شما بهتر از من صلاح کار خودتان را می دانید مگر وقتی یک سیستم مثل vb یا همون ویبلیون اساسا امکانات محدودی داشته چرا انتخاب شده حالا که انتخاب شده نمیشه به سیستم دیگری سویچ کرد سپاس

saeid6574598
2012/02/14, 20:48
یعنی یک برچسب گذاشتن ، انقدر سخت و دشواره که به خاطرش این همه بحث و گفتگو راه اندخته اید ؟! ( البته جسارت نشه ها ! ) :-o

این که ما برچسب نمی گذاریم ( حالا به هر دلیلی ) ، در واقع به خود ضرر زده ایم و زحمات خود را به هدر داده ایم !

Castiel
2012/02/14, 21:16
ببخشید اینرو عرض می کنم شما بهتر از من صلاح کار خودتان را می دانید مگر وقتی یک سیستم مثل vb یا همون ویبلیون اساسا امکانات محدودی داشته چرا انتخاب شده حالا که انتخاب شده نمیشه به سیستم دیگری سویچ کرد سپاس

پنل vb نسبت به سایر پنلها خیلی هم کامل تره و فقط تو بعضی مواد دست را می بنده، این هم یک مورد هست حالا شما یه لطفی بکنید و به بزرگواری خودتان وی بی را ببخشید و خودتان زحمت برچسب را متحمل بشوید!

حسام جااااااااااااان
چرا در نظر سنجی که برای بهتر شدن سایت و نشریه در سایت گذاشته شد .
نظر کاربران درمورد فروم پرسیده نشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حداقل 3 تا سوال هم درمورد فروم میپرسیدین
شاید چند نفر نظرات سازنده ای بدن ؟؟؟؟؟؟
اینجوری شاید بعضی ها یاد فروم بیفتن

با تشکر

جان دلم برادر!
انشالله یک نظرسنجی اختصاصی هم برای فروم قرار خواهیم داد.

doom2009
2012/02/15, 03:12
پنل vb نسبت به سایر پنلها خیلی هم کامل تره و فقط تو بعضی مواد دست را می بنده، این هم یک مورد هست حالا شما یه لطفی بکنید و به بزرگواری خودتان وی بی را ببخشید و خودتان زحمت برچسب را متحمل بشوید!حسام جان اینجانب چیکار vb دارم فقط بخاطر این عرض نمودم که هرمساله ای پیش میاد دوستان vb رو مقصر میدونند اینجانب بابرچسب زدن مشکلی ندارم با تشکر از زحماتی که برای فروم می کشید موفق باشید

+Aren
2012/03/02, 18:26
حسام جان می شه به فایل های پیوست فرمت .rar رو هم اضافه کنید؟
چون فرمت .zip رو نمیشه پارت پارت کرد! و حجم آپلود هم که پایین هست.
سپاس

sajjadsa
2012/03/13, 18:25
آقا یه غلط امیلایی!!!
توی قسمت ایجاد یک تاپیک جدید و زیر فیلد تعیین برچسب. اشتباهی نوشتین برچست!

Castiel
2012/03/13, 19:35
آقا یه غلط امیلایی!!!
توی قسمت ایجاد یک تاپیک جدید و زیر فیلد تعیین برچسب. اشتباهی نوشتین برچست!

تشکر از توجه شما
تصحیح شد
در ضمن فرمت rar هم به فایل های پیوست اضافه گردید.

saranipedram
2012/04/02, 02:55
سلام.به نظرم یه قسمت بازارچه هم اضافه کنید واسه فروش محصولات دسته دوم کاربران عالی میشه.

rajah
2012/04/02, 09:00
سلام.به نظرم یه قسمت بازارچه هم اضافه کنید واسه فروش محصولات دسته دوم کاربران عالی میشه.

دوست عزیز بخش بازارچه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)خیل وقته که به فروم اضافه شده

saranipedram
2012/04/02, 09:26
دوست عزیز بخش بازارچه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)خیل وقته که به فروم اضافه شده
ببخشید هر چی گشتم ندیدمش اصلا

Poorya_Lion
2012/04/23, 14:37
فروم داره زیادی تبلیغاتی می شه ، مثلاً اگه اسم فروم به فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. تغییر نام پیدا کنه کسی شک نمی کنه . =))

Poorya_Lion
2012/04/23, 14:38
خوبه دامینشم خالی هستش می تونید تا کسی اقدام نکرده ، پیش دستی کنید.

شوخی می کنم ، ناراحت نشید یکدفعه =)) کلاً شوخم.

Arsn
2012/04/23, 15:04
فروم داره زیادی تبلیغاتی می شه ، مثلاً اگه اسم فروم به فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. تغییر نام پیدا کنه کسی شک نمی کنه . =))

حالا اینکه خوبه ! من توی گوگل به انگلیسی هم که جستجو میکنم Asus اسم شما و فروم لیون میاد ! یواش یواش دارم فکر میکنم اسپانسرت خود اسوس است و لیون هم دفتر پخش اسوس است ! :7:

باشه ، به بچه ها میگم کمتر msi پیشنهاد بدند !:-bd

Poorya_Lion
2012/04/23, 21:27
حالا اینکه خوبه ! من توی گوگل به انگلیسی هم که جستجو میکنم Asus اسم شما و فروم لیون میاد ! یواش یواش دارم فکر میکنم اسپانسرت خود اسوس است و لیون هم دفتر پخش اسوس است ! :7:

باشه ، به بچه ها میگم کمتر msi پیشنهاد بدند !:-bd
ای بابا علی جان اگه اسوس پشتیبانی می کرد ما رو ، من از جیب 1600000 نمی دادم کارت گرافیک بخرم. فاکتورشم دارم =)) من از همین جا و از همین تریبون اعلام می کنم گور بابای اسوس ، خوبه ؟!!!
اگه می گم اسوس به خاطر رمپیج ها و کراسهیر هاش هستش که همیشه رکورد دار هست . به خاطر ماتریکس ها و مارس ها و ارس هاش هستش . اگرم می گم msi خوبه به خاطر لایتنینگ هاش هست. آدم باید همیشه حرف حق بزنه.
حالا من با گوگل صحبت می کنم دیگه ما رو تو سرچ بالا نیاره . :))

Hessam
2012/04/28, 18:14
چند تا پیشنهاد داشتم:
1- وقتی روی تاپیکی کلیک می کنیم، به صورت پیش فرض به صفحه ی اول بر نگرده؛ بلکه آخرین صفحه - پست آخر رو نمایش بده.
2- در تاپیک ها، قابلیت اشتراک گذاری در سایت های اشتراکی (اجتماعی) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) قرار داده بشه.
3- بخش مودم، در قسمت سخت افزار سایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) اضافه بشه.
4- آرشیو بخش "آخرین ارسال های اَنجمن"، 20 تایی بشه و کاملاً اتوماتیک به روز بشه و همچنین در خود فروم سخت افزار هم به همین شکل قرار بگیره.
5- امکان Justify (تراز از دو طرف) برای متون ارسالی قرار بگیره تا بشه منظّم تر مطالب رو ارسال کرد.
6- یه چت باکس برای سایت ایجاد بشه در Home Page فروم یا خود سایت! خیلی ضروری و مهمه به نظرم. مدل پیشنهادی من، این چت باکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هست که با قالب vBulletin هم مچ هست. امکانات خیلی خوبی داره و به صورت اتوماتیک هم به روز رسانی میشه.
7- یه تاپیکی ایجاد بشه به نام "تجربه ها" تا هر کسی تجربه ای در خوصوص کامپیوتر، نرم افزار، سخت افزار، اورکلاک، بازی و ... داره، بذاره اونجا به عنوان پُست! قطعاً می تونه چیز خیلی مفید و آموزشی - تجربی عالیی باشه و البته منحصر به فرد که به ذهنم رسیده و کسی تا حالا چنین تاپیکی توی هیچ فرومی ایجاد نکرده.
8- تاپیکی ایجاد بشه به نام "عکس(های) جدید کاربران سایت - فروم سخت افزار" که هر کاربری عکس(های) فقط جدیداش(شون) رو بذاره(ن) توی تاپیک! خیلی فروم ها اینکارو کردن و جالب شده تا به قول یارو گفتنی، کاربران ببینن طرف حسابشون کیه؟!:d
9- تاپیکی ایجاد بشه به نام "سوالات درسی" تا فقط و فقط سوالات درسی و دانشگاهی ریاضیات، فیزیک، آی تی: کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار)، برنامه نویسی و ... توش قرار بگیره و پاسخ داده بشه.
10- تاپیکی ایجاد بشه به نام "مشکلات بازی های کامپیوتر و راهکارهایی برای رفع آن" تا کاربرا از زدن چنین تاپیک هایی در جاهای مختلف، پرهیز کنن و توی این تاپیک مجزا مشکلاتشون رو بگن تا از اسپم های متعدد هم در پُست های مختلف از جمله بخش مربوط به سخت افزار، جلوگیری بشه + استخدام یه مدیر، مربوط به این بخش که مدیریت کنه و پاسخگوی کاربران باشه. اینم به نوعی انتقال تجربه میشه.
کلاً سایت و فروم سخت افزار، 90% روی تجربه ی کاربران و مدیران فهمیش می چرخه که این خیلی عالیه!
چطوره دوستان؟

Castiel
2012/04/28, 19:49
دوستان عزیز نظر شما در مورد موارد بیان شده توسط حسام جان چیست؟

saeid6574598
2012/04/28, 19:52
دوستان عزیز نظر شما در مورد موارد بیان شده توسط حسام جان چیست؟
حرف دل منو زده ! من که کاملا موافقم ! حالا ببینیم بچه ها چی مگن که مطمئنم با آغوشی باز استقبال می کنند .

Hessam
2012/04/28, 20:35
+ اینکه اضافه کردن "میزان تحصیلات" یا "رشته تحصیلی" یا "شغل" در مشخصات هر کاربر!:>
حالا هر کدوم که بهتر و مناسب تر بود.

Castiel
2012/04/28, 20:44
+ اینکه اضافه کردن "میزان تحصیلات" یا "رشته تحصیلی" یا "شغل" در مشخصات هر کاربر!:>
حالا هر کدوم که بهتر و مناسب تر بود.

این دو مورد امشب به پروفایل اضافه خواهد شد. سپاس از حسام عزیز

Hessam
2012/04/28, 20:48
این دو مورد امشب به پروفایل اضافه خواهد شد. سپاس از حسام عزیز

این سایت از معدود فروم هایی بود که یکی از این سه مورد رو نداشت!
99% سایت ها این مورد رو دارن. برای همین جلب توجه کرد برام، وقتی دیدم وجود نداره!
نظرم اینه که اینجوری نوشته بشه، بهتره:
میزان تحصیلات / رشته تحصیلی: ...
حالا باز صلاح خویش، خسروان دانند!:)>-

Castiel
2012/04/29, 13:34
دوستا عزیز دو مورد میزان تحصیلات و شغل به پروفایل شما اضافه گردید. هم اکنون می توانید این دو بخش را در پروفایل شخصی خود تکمیل کنید.

Hessam
2012/04/29, 17:24
چند تا پیشنها داشتم:
1- وقتی روی تاپیکی کلیک کنیم، به صورت پیش فرض به صفحه ی اول بر نگرده؛ بلکه آخرین صفحه - پست آخر رو نمایش بده.
2- یه تاپیکی ایجاد بشه به نام "تجربه ها" تا هر کسی تجربه ای در خوصوص کامپیوتر، نرم افزار، سخت افزار، اورکلاک، بازی و ... داره، بذاره اونجا به عنوان پست! قطعاً می تونه چیز خیلی مفید و آموزشی - تجربی عالیی باشه و البته منحصر به فرد که به ذهنم رسیده و کسی تا حالا چنین تاپیکی توی هیچ فرومی ایجاد نکرده.
3- تاپیکی ایجاد بشه به نام "عکس(های) جدید کاربران سایت - فروم سخت افزار" که هر کاربری عکس(های) فقط جدیداش(شون) رو بذاره(ن) توی پُست! خیلی فروم ها اینکارو کردن و جالب شده تا به قول یارو گفتنی، کاربران ببینن طرف حسابشون کیه؟!:d
4- تاپیکی ایجاد بشه به نام "سوالات درسی" تا فقط و فقط سوالات درسی و دانشگاهی ریاضیات، فیزیک، آی تی: کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار)، برنامه نویسی و ... توش قرار بگیره و پاسخ داده بشه.
5- تاپیکی ایجاد بشه به نام "مشکلات بازی های کامپیوتر و راهکارهایی برای رفع آن" تا کاربرا از زدن چنین تاپیک هایی در جاهای مختلف، پرهیز کنن و توی این تاپیک مجزا مشکلاتشون رو بگن تا از اسپم های متعدد هم در پُست های مختلف از جمله بخش مربوط به سخت افزار، جلوگیری بشه + استخدام یه مدیر، مربوط به این بخش که مدیریت کنه و پاسخگوی کاربران باشه. اینم به نوعی انتقال تجربه میشه.
کلاً سایت و فروم سخت افزار، 90% روی تجربه ی کاربران و مدیران فهمیش می چرخه که این خیلی عالیه!
چطوره دوستان؟

نظری در این موارد (پیشنهادها)، دوستان، ندارن؟:">
اصلی ترین واژه های جملات رو پر رنگ کردم.;)
ضمن اینکه پیشنهادات جدید در همون پُست قبل، علاوه بر پیشنهادات فوق، اضافه شد.

hosein_haq
2012/04/29, 19:05
سلام
انتقاد من در مورد سیستم جستجوی سایته .
من که تا حالا هیچ استفاده ای نتونستم ازش بکنم حتی عناوین اصلی رو هم پیدا نمی کنه.;)

Castiel
2012/04/29, 19:14
سلام
انتقاد من در مورد سیستم جستجوی سایته .
من که تا حالا هیچ استفاده ای نتونستم ازش بکنم حتی عناوین اصلی رو هم پیدا نمی کنه.;)

شما باید عباراتی که در برچسب ها نوشته می شود را جستحو کنید. شما چه متنی را جستجو کردید؟

hosein_haq
2012/04/29, 19:23
من عین برچسبم کپی میکنم پیدا نمی کنه مثلا ساید بای ساید که میدونم هست
در ضمن اگر جستجو پیشرفته تر باشه که درون متنم پیدا کنه خیلی بهتره.

Castiel
2012/04/29, 19:45
من عین برچسبم کپی میکنم پیدا نمی کنه مثلا ساید بای ساید که میدونم هست
در ضمن اگر جستجو پیشرفته تر باشه که درون متنم پیدا کنه خیلی بهتره.

به صورت انگلیسی سرچ کنید. البته پیگیری برای سرچ فارسی هم انجام خواهد شد. ممنون از تذکر شما =d>

hosein_haq
2012/04/29, 22:35
سلام مجدد خدمت دوستان عزیز
حقیقتش چند وقته تو ذهنم اینه که اگه بخوام خودم سیستم جمع کنم اطلاعات کافی ندارم یا باید بدم بیرون پول اضافی بگیرن یا تحقیق کنم تو گوگل سرچ کردن هم خیلی وقت میگیره بهترین جا همین جاست.
ولی یکی دو تا سوال نیست که تو تاپیکها بپرسم بهتره همشون بدون پرسش کاربر ها جواب داده بشن.
پیشنهاد من :یه قسمت قابل تغییر که فقط زیر نظر مدیران باشه.
موضوع: مشخصات کامل قطعات و راهنمای خرید
زیر موضوع ها: سیستم( مادربرد- سی پی یو -رم و...) خانگی(تلوزیون-یخچال و...) و...
مثلا در قسمت مادربرد : کاراییش در سیستم- امکانات مادربرد امروزی-معرفی انواع سوکت ها و کاربرد انها -گرافیک آنبرد-محدوده قیمت مطابق با نیاز کاربر-ملاک های خرید وخیلی سوالات دیگه که کاربرا تو تاپیکای مختلف می پرسن
روش زیاد فکر نشده ابتداییه روش فکر کنید خوب میشه

Castiel
2012/05/02, 10:57
سلام مجدد خدمت دوستان عزیز
حقیقتش چند وقته تو ذهنم اینه که اگه بخوام خودم سیستم جمع کنم اطلاعات کافی ندارم یا باید بدم بیرون پول اضافی بگیرن یا تحقیق کنم تو گوگل سرچ کردن هم خیلی وقت میگیره بهترین جا همین جاست.
ولی یکی دو تا سوال نیست که تو تاپیکها بپرسم بهتره همشون بدون پرسش کاربر ها جواب داده بشن.
پیشنهاد من :یه قسمت قابل تغییر که فقط زیر نظر مدیران باشه.
موضوع: مشخصات کامل قطعات و راهنمای خرید
زیر موضوع ها: سیستم( مادربرد- سی پی یو -رم و...) خانگی(تلوزیون-یخچال و...) و...
مثلا در قسمت مادربرد : کاراییش در سیستم- امکانات مادربرد امروزی-معرفی انواع سوکت ها و کاربرد انها -گرافیک آنبرد-محدوده قیمت مطابق با نیاز کاربر-ملاک های خرید وخیلی سوالات دیگه که کاربرا تو تاپیکای مختلف می پرسن
روش زیاد فکر نشده ابتداییه روش فکر کنید خوب میشه.

به هر حال در فروم همه باید نظر بدهند و شما بر اساس نظرات ارائه شده و بودجه و هدف، محصول یا محصولات مورد نیاز را انتخاب کنید، اما برای اینکه مدیران به سوالات شما پاسخ دهند، می توانید از طریق پیام خصوصی اقدام کنید

dr.zhivago
2012/05/20, 21:28
آقا حسام اگه میتونی تاریخ ها رو به جای میلادی شمسی کن
مثل اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Yaser_Aramesh
2012/05/25, 21:59
من الان میخوام درباره ی یه بازی حرف بزنم اما تاپیکی با عنوان مثلا بحث و گفتگو درباره ی بازی نداریم ! بخش بحث و گفتگو داریم اما تاپیک نداریم !

لطفا آقا بهنام اقدام کنن و تاپیک رو مهم کنن......عنوان هم میتونه این باشه : بحث و گفتگو در خصوص بازی ها

منتظرم......ممنون

Castiel
2012/05/25, 22:07
آقا حسام اگه میتونی تاریخ ها رو به جای میلادی شمسی کن
مثل اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

این موضوع برمیگرده به سرور و تایم سرور باید فارسی باشه

Tech Admin
2012/06/02, 00:06
شمسی کردن تاریخ کلا دردسر ها و مشکلات خودش را داره و ما اینکار را انجام نمیدیم احتمالا.

Yaser_Aramesh
2012/06/02, 12:04
خیلی وقته که هفت سایت هفته معرفی نمیشن !!! دلم هفت تا سایت توپ میخواد !!!

لطفا مثل قبل هر هفته معرفی بشن

با تشکر

Castiel
2012/06/02, 12:07
خیلی وقته که هفت سایت هفته معرفی نمیشن !!! دلم هفت تا سایت توپ میخواد !!!

لطفا مثل قبل هر هفته معرفی بشن

با تشکر

یاسر جان این هفته هم معرفی شده روی سایت طبق روال قبلی و هر پنج شنبه

Navid.y
2012/06/02, 12:22
سعی کن خلاصه تر باشه،
اگه یه نگاهی به فروم موبایلستان بندازین خیلی خوبه. بهترین الگو میتونه باشه. مخصوصا این که بخش رام ها و بخش عمومی رو جدا کرده.

camry
2012/06/21, 15:25
سلام دوستان

یه پیشنهاد داشتم :

اگر شما انجمن های سخت افزار ها رو چک کنین اکثرا سوالاتشون پیرامون اینه که فلان قطعه رو بخرم خوبه و یا این سیستم من خوبه و یا چطوری میتونم با 1 میلیون تومن یه سیستم خوب داشته باشم و از این جور سوالات
بنابراین به پیشنهاد من اگر شما این دو چیز رو توی سایت افزایش بدین باعث جذب تعداد بسیار زیادی کاربر میشه و سایت و انجمن رونق پیدا میکنه

1- بررسی های بیشتر قطعات کامپیوتر
2- ارائه تعداد بیشتری سیستم های پیشنهادی با قیمت های مختلف

با تشکر

Castiel
2012/06/21, 15:45
سلام دوستان

یه پیشنهاد داشتم :

اگر شما انجمن های سخت افزار ها رو چک کنین اکثرا سوالاتشون پیرامون اینه که فلان قطعه رو بخرم خوبه و یا این سیستم من خوبه و یا چطوری میتونم با 1 میلیون تومن یه سیستم خوب داشته باشم و از این جور سوالات
بنابراین به پیشنهاد من اگر شما این دو چیز رو توی سایت افزایش بدین باعث جذب تعداد بسیار زیادی کاربر میشه و سایت و انجمن رونق پیدا میکنه

1- بررسی های بیشتر قطعات کامپیوتر
2- ارائه تعداد بیشتری سیستم های پیشنهادی با قیمت های مختلف

با تشکر
سلام دوست عزیز
در بین سایت های سخت افزاری ایران, مجموعه سخت افزار بیشترین بررسی را در سایت خود قرار می دهد و ما تنها مجموعه ای هستیم که سیستم پیشنهادی خدمت دوستان معرفی می کنیم. به هر حال به عنوان سایت اول سخت افزار در ایران با بیشترین میزان بازدید و اخبار, سعی در پوشش طیف وسیعی از موضوعات را داریم تا همه کاربران از محتوای وب سایت راضی باشند.

TIGER
2012/06/21, 20:15
اگه قسمت "ویندوز 7 به سیستم شما چه امتیازی داده است" تو قسمت مطالب پر بازدید یا یه گوشه ای از صفحه اول بذارید ممنون میشم.

camry
2012/06/21, 22:08
سلام دوست عزیز
در بین سایت های سخت افزاری ایران, مجموعه سخت افزار بیشترین بررسی را در سایت خود قرار می دهد و ما تنها مجموعه ای هستیم که سیستم پیشنهادی خدمت دوستان معرفی می کنیم. به هر حال به عنوان سایت اول سخت افزار در ایران با بیشترین میزان بازدید و اخبار, سعی در پوشش طیف وسیعی از موضوعات را داریم تا همه کاربران از محتوای وب سایت راضی باشند.

بله خودم هم در جریان هستم فقط خواستم نظرمو اعلام کنم
در ضمن شما اگر بتونید به سایتی مثل tomshardware تبدیل بشید محشره

doom2009
2012/06/27, 21:15
با سلام

دوستان مشکل اینجانب این هست که واردسایت میشم برای دیدن صفحات باید دوباره یوزر و پاسورد واردکنم دکمه تشکر میزنم قبول نمیکنه مطلبی مینویسم برای ارسال دوباره باید یوزر وپاسورد رو واردکنم این مشکل چند وقتیه که متاسفانه بوجود اومده و دربرخی اوقات بدین گونه نیست با تشکر

Castiel
2012/06/27, 21:20
با سلام

دوستان مشکل اینجانب این هست که واردسایت میشم برای دیدن صفحات باید دوباره یوزر و پاسورد واردکنم دکمه تشکر میزنم قبول نمیکنه مطلبی مینویسم برای ارسال دوباره باید یوزر وپاسورد رو واردکنم این مشکل چند وقتیه که متاسفانه بوجود اومده و دربرخی اوقات بدین گونه نیست با تشکر

علی جان از طریق پیام خصوصی پاسخ میدم

dr.zhivago
2012/07/11, 08:33
آقا حسام اگه لینک سایت سخت افزار رو تو فروم بذاری خیلی خوب میشه
الان نداره باید تایپ کنیم

+Aren
2012/07/11, 09:12
آقا حسام اگه لینک سایت سخت افزار رو تو فروم بذاری خیلی خوب میشه
الان نداره باید تایپ کنیم
با اجازه حسام جان
مهدی جان، پایین فروم روی صفحه اصلی کلیک کن!

dr.zhivago
2012/07/11, 09:22
بالا اگه داشت بهتر بود

+Aren
2012/07/15, 10:15
سلام
برای توی چشم اومدن گروه ها!
بهتر هست مانند افزونه آخرین پست های انجمن، اخرین گفت و گو های گروه هم قرار داده بشه!
سپاس

Navid.y
2012/07/15, 12:31
سلام
برای توی چشم اومدن گروه ها!
بهتر هست مانند افزونه آخرین پست های انجمن، اخرین گفت و گو های گروه هم قرار داده بشه!
سپاس

منم کاملاً موافقم. چون نمیتونم هر روز تمام گروه ها رو چک کنم ببینم چه خبره.

از طرفی بیشتر گروه ها فعالیتی ندارن. چندبار سر زدم چیز خاصی اضافه نشده بود.

Sam
2012/07/20, 15:09
جدیدا اوضاع انتشار مجله تو مشهد چندان خوب نیست.

Navid.y
2012/07/21, 04:13
میشه این تبلیغات بین پست ها باشه؟ یا اگه حتماً باید داخل پست باشه حداقل یه جوری باشه که ساختار پست رو به هم نزنه. یا مثل بقیه ی تبلیغات بالای سایت باشه. مهم اینه که ساختار پست رو بهم نزنه. با تشکر

Navid.y
2012/08/17, 04:13
نظرتون چیه برای کسایی که آواتار ندارن این عکسو بذاریم؟

12164

Hessam
2012/08/18, 20:29
نظرتون چیه برای کسایی که آواتار ندارن این عکسو بذاریم؟

12164

نه. بیشتر سایت های تفریحی از این چیزا میذارن...

Navid.y
2012/08/18, 22:08
نه. بیشتر سایت های تفریحی از این چیزا میذارن...
مگه جوک گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hessam
2012/08/18, 22:15
مگه جوک گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه. ولی این مورد پسند مدیریت نیست.
من چندین بار از این پیشنهاد ها دادم، البته موردهای شبیه این بود و رسمی تر بود.
ولی حسام عزیز قبول نکرد و گفت اینهـــا... بگذریم.:d

saeid6574598
2012/08/23, 14:48
من یک پیشنهادی دارم !

می خواستم از آقای پناهی عزیز خواهش کنم اگر امکان دارد ، اشتراک نشریه را به صورت آنلاین نیز در نظر بگیرند .

نحوه اشتراک هم ، مثل خرید نشریه الکترونیکی باشه ! ابتدا پول تعرفه اشتراک را ( 6 ماه یا 1 ساله ) به حساب بریزم و بعد اشتراکمان ثبت شود .

با تشکر .

Yaser_Aramesh
2012/10/12, 16:21
آقا حسام , لطفا با آقای فلاحتی صحبت کنید که مشکل قسمت جستجوی فروم رو حل کنند.فارسی ندارد و این واقعا من و خیلی ها رو اذیت کرده و میکنه

اگر بشه از تگ ها هم به عنوان منبع جستجو استفاده کنه عالی میشه

Castiel
2012/10/13, 05:47
من یک پیشنهادی دارم !

می خواستم از آقای پناهی عزیز خواهش کنم اگر امکان دارد ، اشتراک نشریه را به صورت آنلاین نیز در نظر بگیرند .

نحوه اشتراک هم ، مثل خرید نشریه الکترونیکی باشه ! ابتدا پول تعرفه اشتراک را ( 6 ماه یا 1 ساله ) به حساب بریزم و بعد اشتراکمان ثبت شود .

با تشکر .

این قابلیت در پوسته جدید سایت در نظر گرفته شده و حتما هم اجرایی خواهد شد.

آقا حسام , لطفا با آقای فلاحتی صحبت کنید که مشکل قسمت جستجوی فروم رو حل کنند.فارسی ندارد و این واقعا من و خیلی ها رو اذیت کرده و میکنه

اگر بشه از تگ ها هم به عنوان منبع جستجو استفاده کنه عالی میشه

این مشکل حل شدنی نیست چون برای این نسخه از وی بی هنوز قابلیت سرچ فارسی ارائه نشده.

Arsn
2012/10/13, 08:53
حسام جان من دوباره یادت بندازم که یادشون بندازی که این قسمت آمار را بیشتر کنند ! :دی

این قسمت را میگم ! اگر ممکنه بشه 30 پست آخر !

13536

Castiel
2012/10/13, 09:14
حسام جان من دوباره یادت بندازم که یادشون بندازی که این قسمت آمار را بیشتر کنند ! :دی

این قسمت را میگم ! اگر ممکنه بشه 30 پست آخر !

13536

علی جان این موارد به من ارتباطی نداره، باید به مدیر فنی بگید.

dr.zhivago
2012/10/13, 10:05
این محدودیت 20 حرف رو نمیشه ورش داشت ؟ خیلی اذیت می کنه

Castiel
2012/10/13, 10:15
این محدودیت 20 حرف رو نمیشه ورش داشت ؟ خیلی اذیت می کنه

این محدودیت برای جلوگیری از اسپم هست و پیشگیری بهتر از درمانه! البته خداروشکر مشکل اسپم از طرف کاربران وجود نداشته ولی باید همیشه چند قدم جلوتر حرکت کرد.

dr.zhivago
2012/10/13, 10:35
حداقل تو پیامهای خصوصی این محدودیت نباشه بهتره

Castiel
2012/10/13, 10:36
چشم، در مورد پیام های خصوصی چک می کنم.

dr.zhivago
2012/10/15, 12:49
یه ایرادی هست بالای صفحه
گوشه سمت راست نوشته : به انجمن خوش آمدید . باز یکم جلوترش نوشته : خوش آمدید .خب یکیش کافیه .
بعد اسم آیدی رو نوشته بعد یکم جلوتر نوشته مشخصات شما که هر دوش به یه جا ختم میشه ،به نظرم اگه جای یکیشون دسترسی مستقیم به پیامهای خصوصی باشه بهتره . الان فقط وقتی پیغام بیاد میشه مستقیم رفت به قسمت پیامها.

Castiel
2013/01/06, 12:05
خدایا شرمنده این دهن لقو نمیشه جلوشو گرفت
با سلام خدمت ادمینهاو گردانندگان سایت خوب سخت افزار
یه مشکلی که در رابطه با سایته اینه که سرعت لود و بار گزاری سایت واقعا پایینه و خیلی از وقت ها که میخوام به سایت برای پرسش و پاسخی سریع وارد بشم کمی دیر لود شدن صفحات منو کلا از سرچ تو سایت منصرف میکنه بر خلاف بسیاری از فرو مای دیگه -فکر کنم تو این زمینه یه بار تغییر پوسته وسرور انجام شده ولی به نظر من توفیقی نبوده -نمیدونم تو یه سرعت اینتر نت دیگه امتحان نکردم ولی ملاک من سایر فروما شاید 4-5 فرومه معتبره که مشکلی از این بابت نداشتم-اگه اشتباه کردم شرمنده

در خصوص سرعت لود صفحات حتما پیگیر هستیم ولی متاسفانه این مشکلات داخلی است و نمی توان با تغییر سرور هم افزایش سرعت زیادی داشت.

سلام دوستان. ضمن تشکر ازین که تا حالا بهم کمک کردید یه چندتا مشکل داشتم که عرض میکنم.
بنده از تبلیغ سایت در نارنجی با اینجا آشنا شدم. اون موقع مسابقه مادربورد بود. خواستم من هم شرکت کنم ولی موقع عضویت با انواع ایراد های سرور مواجه شدم. از بازنویسی کد گرفته تا لود نشدن صفحه ثبت نام. من هم گفتم این یه سایت آماتوره و بیخیالش شدم. تا این که بعد از چند هفته میخواستم سیستم بخرم و نیاز به مشاوره داشتم. باز اومدم اینجا تا ثبت نام کنم ولی باز مشکل بازنویسی کد وجود داشت. یه ۲ ۳ روزی صبر کردم ولی خوب نشد. بالاخره ایمیل سایت رو پیدا کردم و ایمیل زدم تا خوب شد.
یک چیز دیگه اینکه سایت زیادی مطالب متفرقه و بحث آزاد داره. اگر ملاک مدیر شدن در این انجمن تعداد پست و تشکر هست بهتره دراین بخش ها تعداد پست و تشکر ثبت نشه.
و آخرین اینکه کاربرایی که تازه ثبت نام کردن بعضی پستاشون ثبت نمیشه و میگه نیازمند تایید مدیره که تایید هم نمیشن. اگر ممکنه این محدودیت رو بردارید.

Sent from my *** Incredible S

در خصوص ثبت نام بارها چک شده و هیچ مشکلی وجود ندارد.
در مورد پست هایی که به تائید نیاز دارند، دو حالت موجود است:

1- ip کاربر به هر نحوی تغییر می کند (استفاده از چیز پی ان) و سیستم تشخیص اسپمر از تایید خودکار پست ها جلوگیری می کند.
2- پست ها شامل لینکی هستند که به دلیل سرعت پایین آنها، سیستم اسپمر نمی تواند آنها را چک کند و تائید پست را بر عهده مدیریت می گذارد.

A Z A D
2013/01/06, 13:10
مدیر گرامی بنده چندین بار خواستم ثبت نام کنم که هربار با این اررور مواجه شدم:
نقل به مضمون: cannot verify code due to server issue
چند روزه که این مشکل رفع شده

Sent from my *** Incredible S

Castiel
2013/01/06, 13:25
متاسفانه سرور ما از پارس آنلاین (بهترین و گران ترین سرور ایران) پشتیبانی می شود. مهندسین جلبک این شرکت که فاقد علائم مغزی هستند، بسیاری از Premission ها را بسته اند که مشکلات بسیار زیادی را برای سایت ها به وجود آورده است از جمله مشکل پرداخت آنلاین برای خرید نشریه الکترونیکی و همچنین سرعت صفحات سایت و فروم
هر چند نباید فراموش کرد که برادران عزیز همواره در حال کار کردن روی این اینترنت مظلوم و بی دفاع هستند.

Yaser_Aramesh
2013/01/06, 15:16
متاسفانه سرور ما از پارس آنلاین (بهترین و گران ترین سرور ایران) پشتیبانی می شود. مهندسین جلبک این شرکت که فاقد علائم مغزی هستند، بسیاری از Premission ها را بسته اند که مشکلات بسیار زیادی را برای سایت ها به وجود آورده است از جمله مشکل پرداخت آنلاین برای خرید نشریه الکترونیکی و همچنین سرعت صفحات سایت و فروم
هر چند نباید فراموش کرد که برادران عزیز همواره در حال کار کردن روی این اینترنت مظلوم و بی دفاع هستند.

کیف کردم با طرز بیانت آقا حسام =))

meelad
2013/01/08, 17:59

اینم صفحه اینترنتی که می خوان باهاش متخصص جمع کنن و عکس دسته جمعی این جلبک ها هم زینت بخش این صفحه شده:
( توی عکس مهندس سمت راستی من رو یاد ماتریکس انداخت! )

wowowo
2013/01/08, 20:48
متاسفانه سرور ما از پارس آنلاین (بهترین و گران ترین سرور ایران) پشتیبانی می شود. مهندسین جلبک این شرکت که فاقد علائم مغزی هستند، .

همه یه طرف اون کلمات قرمز هم یه طرف :d =))

Dark Bloo
2013/01/08, 22:34
همه یه طرف اون کلمات قرمز هم یه طرف :d =))
احتمالا منظور آقا حسام اینه فقط یه رشته
سیمه که فقط دوتا گوش رو به هم وصل میکنه =))=))

iranch
2013/01/11, 22:52
سلام
ما خیلی به این سایت ارادت داریم و سایت رو دوست داریم
امروز 2 تا پست زدم و چند بار برای پاسخ به سایت مراجعه کردم که متاسفانه 2 پست فهمیدم پاک شده

Castiel
2013/01/12, 10:48
سلام
ما خیلی به این سایت ارادت داریم و سایت رو دوست داریم
امروز 2 تا پست زدم و چند بار برای پاسخ به سایت مراجعه کردم که متاسفانه 2 پست فهمیدم پاک شده

پست های شما در کدام بخش بوده دوست عزیز؟

iranch
2013/01/12, 12:07
پست های شما در کدام بخش بوده دوست عزیز؟
سلام
خسته نباشی
.
نمیدانم عجیب هست.
دیشب تاپیک ها غیب شده بودند الان نگاه میکنم . انکگار هستند.

من باید عذرخواهی کنم

Hessam
2013/02/26, 20:31
اضافه کردن بخش پرینتر، هارد اکسترنال، جت فلش و نوع سیستم عامل به بخش "درباره ی من"!

Argada
2013/03/03, 19:05
مشکل من هم مثل خیلیهای دیگه لود دیر سایت هست... که البته حسام جان توضیح دادند...فکر می کنم بزرگترین مشکل سایت همین دیر لود شدن هست...

saranipedram
2013/03/08, 16:50
سلام.دوستان خسته نباشید.پیشنهاد دارم کلا.
اونم اینکه اگر امکان هست مثلا روزی 1 یا 2 ساعت یا بیشتر مسئولین عزیز فروم به تلفن مستقیم بذارند که ما بتونیم سوالهامون رو تلفنی بپرسیم.چون بعضی سوال ها رو تلفنی بپرسی بهتره یا عجله داریم و یا ...

th e nd
2013/03/08, 17:34
سلام.دوستان خسته نباشید.پیشنهاد دارم کلا.
اونم اینکه اگر امکان هست مثلا روزی 1 یا 2 ساعت یا بیشتر مسئولین عزیز فروم به تلفن مستقیم بذارند که ما بتونیم سوالهامون رو تلفنی بپرسیم.چون بعضی سوال ها رو تلفنی بپرسی بهتره یا عجله داریم و یا ...
توجه کردی 7 ، 8 هزار نفر دیگه هم مثل شما هستن!!!

saranipedram
2013/03/08, 17:46
توجه کردی 7 ، 8 هزار نفر دیگه هم مثل شما هستن!!!
از چه لحاظ دوست عزیز؟

ARMIN
2013/03/08, 18:27
دوستان عزيز، فروم كه شركت گارانتى نيست، مسئولين سايت هم بيكار نيستن، هيج كجاى دنيا همچين چيزى نه به عنوان پيشنهاد و نه به عنوان وظيفه براى يك فروم سخت افزار تعيين نشده است.
فروم ها اغلب محلى براى اجتماع افرادى هستند كه از سر علاقه يا نياز به تبادل نظر و ديدگاه هاى خودشون / گاهى هم ديدگاه هاى فنى مى پردازند.

به هيچ وجه وظيفه ى پاسخ گويى ندارند.

th e nd
2013/03/08, 18:48
از چه لحاظ دوست عزیز؟
.......... b-) ........... :-bd

saranipedram
2013/03/08, 19:07
دوستان عزيز، فروم كه شركت گارانتى نيست، مسئولين سايت هم بيكار نيستن، هيج كجاى دنيا همچين چيزى نه به عنوان پيشنهاد و نه به عنوان وظيفه براى يك فروم سخت افزار تعيين نشده است.
فروم ها اغلب محلى براى اجتماع افرادى هستند كه از سر علاقه يا نياز به تبادل نظر و ديدگاه هاى خودشون / گاهى هم ديدگاه هاى فنى مى پردازند.

به هيچ وجه وظيفه ى پاسخ گويى ندارند.
عزیز من ما نه دستور دادیم و نه گفتیم باید این کارو بکنند که شما اینجوری جبهه گرفتید.
فقط یه پیشنهاد بود.شما هم میتونستید خیلی راحت بگید امکانش نیست.همین

Castiel
2013/03/08, 20:22
دوست عزیز متاسفانه فرصت کافی برای بنده یا سایر دوستان از جهت تماس های تلفنی وجود ندارد ولی می توانید از طریق پیام خصوصی و ایمیل با بنده یا سایر مدیران در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید.

Navid7h
2013/03/08, 22:44

سلام جناب حسام.

جسارتا عرض میکنم. سرویس های دیتا سنتر پارس آنلاین نه تنها جزو بهترین ها نیست، بلکه جزو بدترین سرویس دهنده ها هستند.

Castiel
2013/03/09, 09:34
سلام جناب حسام.

جسارتا عرض میکنم. سرویس های دیتا سنتر پارس آنلاین نه تنها جزو بهترین ها نیست، بلکه جزو بدترین سرویس دهنده ها هستند.

به هر حال بهترین در کشور ما به این شکل معنی می شود و باقی سرور ها در وضعیت ضعیفتری قرار می گیرند.

Hessam
2013/03/13, 15:27
سال 2012 تمام شد و اما حکایت همچنان باقیست! :d
این دو سوال سایت و فروم قرار نیست برداشته یا بروزرسانی بشه؟!

- به نظر شما کدام نسل از پردازنده ها در سال 2012 موفق خواهد بود؟
- به نظر شما کدام سری از کارت های گرافیکی در سال 2012 موفق خواهد بود؟

سال 2012 سه ماه پیش به تاریخ پیوست!

Castiel
2013/03/13, 16:01
سال 2012 تمام شد و اما حکایت همچنان باقیست! :d
این دو سوال سایت و فروم قرار نیست برداشته یا بروزرسانی بشه؟!

- به نظر شما کدام نسل از پردازنده ها در سال 2012 موفق خواهد بود؟
- به نظر شما کدام سری از کارت های گرافیکی در سال 2012 موفق خواهد بود؟

سال 2012 سه ماه پیش به تاریخ پیوست!

حسام جان سال خوبی بود! دوست نداریم فراموشش کنیم.
اگر سوال خوبی به ذهنت می رسد برای من به صورت پیام خصوصی ارسال کنید تا جایگزین کنم.

مرسی

Tech Admin
2013/03/18, 19:14
در ایران فقط دو دیتا سنتر قابل قبول موجود هست که یکیش این پارس آنلاین هست. لذا اینکه بحث مقایسه در کشور خودمون هست.

Nima.Salarian
2013/03/23, 22:45
یک مشکلی که سایت داره وقتی پست میدی میخوای دکمه ارسال رو بزنی یک صفحه دیگه باز میشه که مینویسه دوباره ارسال کنید به دلیل فلان و فلان فعلا در دسترس نیست

Castiel
2013/03/23, 22:49
یک مشکلی که سایت داره وقتی پست میدی میخوای دکمه ارسال رو بزنی یک صفحه دیگه باز میشه که مینویسه دوباره ارسال کنید به دلیل فلان و فلان فعلا در دسترس نیست

نیما جان این مشکل هم حل خواهد شد. به هر حال عادت کردیم به این مشکلات!

Nima.Salarian
2013/03/23, 22:53
نیما جان این مشکل هم حل خواهد شد. به هر حال عادت کردیم به این مشکلات!

انشالله که با وجود پیگیری های شما حل بشه
با وجود اینکه من رشته ام مهندسی عمرانه ولی علاقه ام به کامپیوتر بیشتر از رشته امه
با وجود شما داره به معلوماتم بیشتر افزوده میشه
با تشکر از هم

iSteve
2013/04/24, 18:01
سلام به مدیران گرامی یه پیشنهاد داشتم اینکه اگه امکان آپلود تصاویری با حجم های بیشتر فراهم بشه باید خیلی بهتر باشه.ممنونم

Castiel
2013/05/01, 20:29
سلام به مدیران گرامی یه پیشنهاد داشتم اینکه اگه امکان آپلود تصاویری با حجم های بیشتر فراهم بشه باید خیلی بهتر باشه.ممنونم

سلام

قابلیت آپلود تصاویر و سایر فرمت های قابل پشتیبانی تا 3 مگابایت افزایش یافت.
این میزان برای فرمت های rar و zip به میزان 5 مگابایت است.

mohammad77
2013/05/12, 11:56
سلام.2 پیشنهاد درباره قسمت پیشنهاد سیستم داشتم.یه سری انتظارات که شخص از سیستمی که میخواد بگیره رو از قبل لیست بشه تا فرد بتونه سریع تر شخصیتش رو به کاربرانی که پیشنهاد سیستم میدن اطلاع بده.یه سری سیستم بر اساس قیمت های متفاوت و برای کارایی متفاوت در هفته یا هر چند روز ارائه بشه تا از سوالات تکراری جلوگیری بشه.

iSteve
2013/05/14, 21:39
سلام بنده تا وقتی این سایتو همین جور که میخوام درست نکنم دست بردار نیستم!!!:))
ببخشید، با عرض خسته نباشید لطفا امکان تشکر کردن و یا امتیاز دادن یا ستاره دادن یا... به مطالب داخل سایت رو فراهم کنید. مثلا اگه بنده بخوام از اون مطلب درباره ی پاور EVGA (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) تشکر کنم حتما باید یه نظر جدا بفرستم(البته این کار سختی نیست ولی اگه این امکان فراهم بشه بهتره) ممنونم.

amir1364
2013/05/14, 22:02
درود
تعداد دستاوردهایی که در آواتار مشاهده میشه 5 تا هستش لطف کنید کاری کنید که گنجایش این قسمت زیاد بشه تا تمامی دستاوردهای کاربران قابل مشاهده باشه با تشکر.

7777
2013/05/22, 08:59
سلام به همه ی مسئولین فروم با تشکر ویژه از همه ی زحماتتان خواستم اگر میشه بخش دانلود درایور کارت های گرافیکی رو ادامه بدید چون برای کارتهای nvidia دسترسی به منبع مقدور نیست

Hessam
2013/05/28, 07:22
5 پیشنهاد:

1- در بخش "درباره ی من" هر پروفایل، قسمت های: میزان تحصیلات / رشته ی تحصیلی، پرینتر، هارد اکسترنال، جت فلش، مودم، سیستم عامل، نرم افزار امنیتی، مرورگر مورد علاقه (استفاده) و بازی مورد علاقه اضافه شود...!

2- در همین قسمت؛ "برند و مدل خنک کننده پردازنده" ، واژه ی "برند و مدل" اضافه اس... در حالی که برای سایر قطعات این دو واژه وجود نداره!
پس لزومی بر وجودش صرفاً برای خنک کننده ی پردازنده نیست و همون واژه ی "خنک کننده ی پردازنده" کافی به نظر می رسه تا با سایر نام ها هماهنگ باشه.

3- توی بخش خرید و مشاوره ی سیستم - در بخش سیستم کامل چند شاخه قرار بگیره:
- سیستم های گیمینگ
- سیستم های اورکلاک
- سیستم های صنعتی: رندرینگ و سروری
- سیستم های مولتی مدیا
- سیستم های اداری و دانشجویی.

4- در پایین همه ی تاپیک ها از جمله این تاپیک نوشته:

اطلاعات موضوع
درحال حاظر کاربراني که در حال مشاهده اين موضوع هستند 1 نفر که هستند(1 تعداد عضو 0 تعداد ميهمان)

این جمله به نظم و تصحیح نگارشی نیاز داره!

حاظر؟!!! :d

که هستند؟!!! :d

مگه فروم سخنگوهه که اینجوری با کاربران حالت دعوا و طلبکارانه، ارتباطات نوشتاری برقرار می کنه؟! :))

Editor In chief
2013/05/28, 12:17
دوست عزیز و گرامی بنده سلام

در ابتدا ممنونم از پیشنهاد شما سرور گرامی و عزیز

برای راحتی سعی می کنم به ترتیب به پیشنهاد شما سرور گرامی پاسخ دهم.
1- در مورد مشخصات فنی سیستم و مواردی که بدان در مورد مشخصات فنی اشاره کردید باید از دقت شما تشکر کنم اما در مجموع خیلی از کاربران معظمی که در سایت ثبت نام می‌کنند حتی این اطلاعات را پر نمی‌کنند. اما با این وجود سعی می کنیم این موارد را اعمال کنیم (موارد یک و دو)
2- راست تقسیم بندی خیلی خوب است اما یک تجربه هم نشان داده وقتی تعداد تقسیم بندی را زیاد می کنی ناخوداگاه کاربران را گیج می کنی و تاثیر مطالب ارائه شده کم خواهد شد اما با این وجود اگر دیگر دوستان موافق باشند با هماهنگی با اقای شالیکاریان تقسیم بندی بدین گونه شود.
3- حتما کلمه حاظر درست خواهد شد این تنظیم در ابتدا توسط اقای فلاحتی انجام شده است و در هنگام نوشتن به اشتباه این گونه وارد شده است.
4- در مجموع فروم با نسخه vb تغییر نمی کند و بستگی به تصمیم خود طراح سایت دارد. راستش را بخواهید به نظرم پوسته فروم خوب است و واقعا نیازی به عوض کردن ندارد چون مهم تر از پوسته محتوای فروم است که در حال حاضر در سطح خوبی است.

موفق باشید

Hessam
2013/05/28, 12:26
خیلی ممنون از شما بابت پاسخ.
در مورد قالب فروم، منظورم بروزرسانی به ورژن بالاتر از همون vb بود. نه اینکه کلاً تغییرش بدید؛ بلکه همان vBulletin رو به نسخه های جدید تر ارتقا بدید (Update) که بهینه سازی های لازم در قالب فروم اعمال بشه.
ضمناً دوستانی که تشکر کردن، دلیل بر تایید و موافقیت با پیشنهاده. :)

Editor In chief
2013/05/28, 12:50
سلام بنده تا وقتی این سایتو همین جور که میخوام درست نکنم دست بردار نیستم!!!:))
ببخشید، با عرض خسته نباشید لطفا امکان تشکر کردن و یا امتیاز دادن یا ستاره دادن یا... به مطالب داخل سایت رو فراهم کنید. مثلا اگه بنده بخوام از اون مطلب درباره ی پاور EVGA (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) تشکر کنم حتما باید یه نظر جدا بفرستم(البته این کار سختی نیست ولی اگه این امکان فراهم بشه بهتره) ممنونم.

دوست عزیز و گرامی این موضوع با اقای فلاحتی پیگیری شد و سعی خواهیم کرد در اسرع وقت این امکان فعال شود.

ARMIN
2013/05/28, 12:52
در مورد قالب فروم، منظورم بروزرسانی به ورژن بالاتر از همون vb بود. نه اینکه کلاً تغییرش بدید؛ بلکه همان vBulletin رو به نسخه های جدید تر ارتقا بدید (Update) که بهینه سازی های لازم در قالب فروم اعمال بشه.

حسام جان،

در مورد پیشنهادت مورد سوم برای افزایش تقسیم بندی، راستش اونجور که من دیدم اغلب دوستان نمیدونن چه نوع سیستمی میخوان. بیشتر دوست دارن بدونن با بودجه ای که دارن چه نوع سیستمی میتونن بگیرن. حتی اونی هم که دنبال سیستم گیم هستش، میگه بعدا" اوورکلاک هم میکنم. بعد یکی همه جوره اش رو میخواد. برای همین خیلی موافق تقسیم بندی بیشتر به این شکل نیستم. ولی با این حال، بهترین تقسیم بندی شاید بر اساس بودجه میتونه صورت بگیره، سیستم های زیر 2 میلیون، سیستم های تا 5 میلیون، و سیستم های بالای 5 میلیون.

در این سه تقسیم بندی، کاربر با توجه به بودجه اش وارد گود میشه، مسلما" سیستم های زیر 2 میلیون اداری، سیستم های تا 5 میلیون برای گیم و اوورکلاک و سیستم های بالای 5 میلیون سیستم های صنعتی خواهند بود.

البته بازم صلاحدید مدیران مطرحه.

Editor In chief
2013/05/28, 12:52

حسام جان از ان جایی که ما یک فروم و یک سایت داریم و مدیریت پروفایل کاربران هم بر عهده فروم است بروزرسانی در ان ممکن است در بعضی موارد باعث بروز مشکلاتی شود. این موضوع را باید با اقای فلاحتی پیگیری کنم

Reza Eshraghi
2013/05/28, 13:20
دوست عزیز و گرامی بنده سلام

در ابتدا ممنونم از پیشنهاد شما سرور گرامی و عزیز

برای راحتی سعی می کنم به ترتیب به پیشنهاد شما سرور گرامی پاسخ دهم.
2- راست تقسیم بندی خیلی خوب است اما یک تجربه هم نشان داده وقتی تعداد تقسیم بندی را زیاد می کنی ناخوداگاه کاربران را گیج می کنی و تاثیر مطالب ارائه شده کم خواهد شد اما با این وجود اگر دیگر دوستان موافق باشند با هماهنگی با اقای شالیکاریان تقسیم بندی بدین گونه شود.
موفق باشید

سلام جناب آقای پناهی ! ضمن تشکر از آقا حسام ( Hessam) عزیز و با اجازه از ایشون که پیشنهاد تقسیم بندی رو که بنده اول با ایشون مطرح کردم اما چون اوایل دچار تردید بودم با وجود اینکه آقا حسام پیشنهاد بنده رو مفید دونستن ، بنده پیشنهاد رو علناً مطرح نکردم و همچنین با اجازه از شما مدیر زحمتکش انجمن فرصت رو مغتنم می شمارم و علاوه بر ذکر کامل پیشنهادم یه نکته رو عنوان می کنم که همون طور که از عنوان انجمن برداشت میشه هدف اصلی این انجمن بحث سخت افزار هست و به طور تخصصی در این مورد بحث میشه و سایر بحث ها جنبه عمومی تری دارند بنابراین به نظر من هرچه این بخش رو تقویت و تقسیم بندی بیشتری کنیم تا مرز بندی عناوین و سؤالات روشن تر بشه تا کاربران در ایجاد تاپیک به اشتباه نیفتند بهتر هست و سایر بخش ها کلی تر باشند ! آیا این طور بهتر نیست ؟؟
نظر بنده این هست که تحول کلی در ساختار عناوین انجمن به وجود بیاد تا از اشتباه جلوگیری بشه هرچند هرچه هم با دقت این کار انجام بشه باز هم کم نیستند کاربران بی دقتی که سؤالشون رو در جای نا مناسب مطرح می کنند !! اما باید این تغییرات در صورت توافق صورت بگیره تا حجت بر همه تمام باشه و کسی نتونه به ساختار فروم ایراد بگیره و اشتباه خودش رو با ایراد گرفتن به ساختار فروم توجیه کنه !! هرگز عنوان نمی کنم که پیشنهادی که در ادامه مطرح می کنم صد در صد بی عیب و اشکال هست اما معتقدم از ساختار فعلی مناسب تر هست اما در مواردی نیاز به چکش کاری داره :
پیشنهاد بنده به این صورت هست که :

1. عنوان انجمن مشاوره و راهنمایی خیلی کلی هست و باید به دو بخش مشاوره خرید و مشاوره مشکلات تقسیم بشه که همه سؤالات مربوط به خرید از سیستم کامل و قطعه گرفته تا موبایل و نوت بوک و تلویزیون و ... همه برن به انجمن مشاوره خرید !
2. بخش مشاوره خرید قطعات هم برای قطعات دسته بندی بشه مثلاً مادربرد و پردازنده و رم توی یه بخش ، کارت گرافیک توی یه بخش ، ابزارهای ذخیره سازی اطلاعات مثل هارد از جمله اینترنال و اکسترنال ،فلش مموری ،SSD و اپتیکال درایوها توی یه بخش و کیس و پاور و ابزارهای خنک کننده با هم توی یه قسمت و موس و کیبرد و اسپیکر و و ماشین های اداری توی یه قسمت و تجهیزات شبکه هم کلاً با هم توی یه بخش قرار بگیرن !
3. قسمت سیستم کامل هم برای رده های مولتی مدیای خانگی و گیمینگ سطح پایین و متوسط ، گیمینگ حرفه ای و رندرینگ و سیستم مخصوص اورکلاک جداگانه دسته بندی بشن !!!
4. همه سؤالات و مشکلات هم به جز مباحث مربوط به اورکلاک توی یه انجمن به نام مشاوره مشکلات قرار بگیرن !
5. همه خبرهای فناوری جدید و بررسی قطعات و موبایل و هرچیزی از این دست هم توی یه بخش به نام معرفی و بررسی تخصصی مطرح بشن !
6. همه اخبار فروم ، قسمت کاربران اخراجی ، بخش پیگیری مشکلات کاربران در فروم و بخش های جدیدی به نام قوانین انجمن ( به طور کامل و جزئی ) و بخش آموزش استفاده از امکانات انجمن و یه بخش به نام کاربران برتر هر ماه توی یه انجمن به نام دفتر مدیریت انجمن قرار بگیره
7. بخش بحث آزاد و چت روم انجمن هم توی انجمن بحث آزاد مطرح بشن !
8. انجمن های نرم افزار ، کامپیوتر آکادمیک ،بازارچه ،اورکلاک به همون صورت باقی بمونن !

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/05/28, 13:31
با اجازه بزرگان بنده هم یک پیشنهاد بدم

به نظر من بهتر هست تایپک مشاوره و راهنمایی هر بخش به خود آن بخش برگردد
فکر میکنم این طوری منطقی تر است
کاربری که برایش سوالی پیش آمده و تازه میخواهد به جمعمون اضافه بشود یا کم تجربه تر است مثلا با دیدن بخش موبایل سوالش را آن جا میپرسد و به فکرش نمیرسد که بخش مشاوره و راهنمایی هم وجود دارد.
در ضمن مثلا مدیر بخش موبایل یا بخش سخت افزار باید یک تکه از بخشش را در جای دیگری جست و جو کند

ببخشید اگر جسارت کردم

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/05/28, 13:35
سلام جناب آقای پناهی ! ضمن تشکر از آقا حسام ( Hessam) عزیز و با اجازه از ایشون که پیشنهاد تقسیم بندی رو که بنده اول با ایشون مطرح کردم اما چون اوایل دچار تردید بودم با وجود اینکه آقا حسام پیشنهاد بنده رو مفید دونستن ، بنده پیشنهاد رو علناً مطرح نکردم و همچنین با اجازه از شما مدیر زحمتکش انجمن فرصت رو مغتنم می شمارم و علاوه بر ذکر کامل پیشنهادم یه نکته رو عنوان می کنم که همون طور که از عنوان انجمن برداشت میشه هدف اصلی این انجمن بحث سخت افزار هست و به طور تخصصی در این مورد بحث میشه و سایر بحث ها جنبه عمومی تری دارند بنابراین به نظر من هرچه این بخش رو تقویت و تقسیم بندی بیشتری کنیم تا مرز بندی عناوین و سؤالات روشن تر بشه تا کاربران در ایجاد تاپیک به اشتباه نیفتند بهتر هست و سایر بخش ها کلی تر باشند ! آیا این طور بهتر نیست ؟؟
نظر بنده این هست که تحول کلی در ساختار عناوین انجمن به وجود بیاد تا از اشتباه جلوگیری بشه هرچند هرچه هم با دقت این کار انجام بشه باز هم کم نیستند کاربران بی دقتی که سؤالشون رو در جای نا مناسب مطرح می کنند !! اما باید این تغییرات در صورت توافق صورت بگیره تا حجت بر همه تمام باشه و کسی نتونه به ساختار فروم ایراد بگیره و اشتباه خودش رو با ایراد گرفتن به ساختار فروم توجیه کنه !! هرگز عنوان نمی کنم که پیشنهادی که در ادامه مطرح می کنم صد در صد بی عیب و اشکال هست اما معتقدم از ساختار فعلی مناسب تر هست اما در مواردی نیاز به چکش کاری داره :
پیشنهاد بنده به این صورت هست که :

1. عنوان انجمن مشاوره و راهنمایی خیلی کلی هست و باید به دو بخش مشاوره خرید و مشاوره مشکلات تقسیم بشه که همه سؤالات مربوط به خرید از سیستم کامل و قطعه گرفته تا موبایل و نوت بوک و تلویزیون و ... همه برن به انجمن مشاوره خرید !
2. بخش مشاوره خرید قطعات هم برای قطعات دسته بندی بشه مثلاً مادربرد و پردازنده و رم توی یه بخش ، کارت گرافیک توی یه بخش ، ابزارهای ذخیره سازی اطلاعات مثل هارد از جمله اینترنال و اکسترنال ،فلش مموری ،SSD و اپتیکال درایوها توی یه بخش و کیس و پاور و ابزارهای خنک کننده با هم توی یه قسمت و موس و کیبرد و اسپیکر و و ماشین های اداری توی یه قسمت و تجهیزات شبکه هم کلاً با هم توی یه بخش قرار بگیرن !
3. قسمت سیستم کامل هم برای رده های مولتی مدیای خانگی و گیمینگ سطح پایین و متوسط ، گیمینگ حرفه ای و رندرینگ و سیستم مخصوص اورکلاک جداگانه دسته بندی بشن !!!
4. همه سؤالات و مشکلات هم به جز مباحث مربوط به اورکلاک توی یه انجمن به نام مشاوره مشکلات قرار بگیرن !
5. همه خبرهای فناوری جدید و بررسی قطعات و موبایل و هرچیزی از این دست هم توی یه بخش به نام معرفی و بررسی تخصصی مطرح بشن !
6. همه اخبار فروم ، قسمت کاربران اخراجی ، بخش پیگیری مشکلات کاربران در فروم و بخش های جدیدی به نام قوانین انجمن ( به طور کامل و جزئی ) و بخش آموزش استفاده از امکانات انجمن و یه بخش به نام کاربران برتر هر ماه توی یه انجمن به نام دفتر مدیریت انجمن قرار بگیره
7. بخش بحث آزاد و چت روم انجمن هم توی انجمن بحث آزاد مطرح بشن !
8. انجمن های نرم افزار ، کامپیوتر آکادمیک ،بازارچه ،اورکلاک به همون صورت باقی بمونن !

با کمال احترام به شما و آقا حسام بنده با نظر آرمین عزیز موافقم
به دو دلیل
1- موجب سر در گمی کاربر میشود
2- کاربر در ابتدا درک درستی از نیاز و قدرت خرید خود ندارد

Hessam
2013/05/28, 14:12
حسام جان،

در مورد پیشنهادت مورد سوم برای افزایش تقسیم بندی، راستش اونجور که من دیدم اغلب دوستان نمیدونن چه نوع سیستمی میخوان. بیشتر دوست دارن بدونن با بودجه ای که دارن چه نوع سیستمی میتونن بگیرن. حتی اونی هم که دنبال سیستم گیم هستش، میگه بعدا" اوورکلاک هم میکنم. بعد یکی همه جوره اش رو میخواد. برای همین خیلی موافق تقسیم بندی بیشتر به این شکل نیستم. ولی با این حال، بهترین تقسیم بندی شاید بر اساس بودجه میتونه صورت بگیره، سیستم های زیر 2 میلیون، سیستم های تا 5 میلیون، و سیستم های بالای 5 میلیون.

در این سه تقسیم بندی، کاربر با توجه به بودجه اش وارد گود میشه، مسلما" سیستم های زیر 2 میلیون اداری، سیستم های تا 5 میلیون برای گیم و اوورکلاک و سیستم های بالای 5 میلیون سیستم های صنعتی خواهند بود.

البته بازم صلاحدید مدیران مطرحه.

با کمال احترام به شما و آقا حسام بنده با نظر آرمین عزیز موافقم
به دو دلیل
1- موجب سر در گمی کاربر میشود
2- کاربر در ابتدا درک درستی از نیاز و قدرت خرید خود ندارد

اینم حرفیه! :d
اما خب اشتباه از کاربران هست دیگه! یعنی شما موافقی که فروم باید در حد عقلانی کاربران باشه و بیشتر گیج میشن؟!
خب این اشتباهات و مشکلات کاربران بی دقت هست! ما باید بیایم و سیستم انجمن رو بهینه و ساده تر کنیم و اینجور معضل ها رو به حداقل برسونیم و من معتقدم برای کم کردن این اشتباهات، توجه به جزئیات ریز بسیار بیشتر از جزئیات بزرگ و کلی موثر هست و باعث میشه کاربر کمتر اشتباه کنه!
اینم خوبه. در هر صورت به نظم بیشتر کمک می کنه. اما خب متغیر هست. یعنی شما الان می تونی با 2 تومن یه سیستم اداری بگیری. سال دیگه که نمی تونی! می تونی؟! :d همین سیستم اداری 2 میلیون میشه 3 میلیون!
دیگه بحث تورم میاد روی کار و کلاً منطقی نیست و برای کوتاه مدت پاسخگو هست. اما به اون صورتی که گفتم کاملاً دائمی و منطقی خواهد بود. اینطور نیست؟
در هر صورت هر کسی نظری داره و از جناب پناهی تشکر می کنم این نظرات و پیشنهادات رو بررسی کنه و اونی که فکر می کنن بهتر و مناسب تر و ساده تر هست، در انجمن اعمال کنن.
مثلاً آقا محسن (AloneWolf) دو تا تاپیک مفیدی برای مشاوره گرافیک و سی پی یو ایجاد کرده. اوایل خوب بود. اما اخیراً فعالیتش کمرنگ شده و مدام شاهد این هستیم که کاربران تاپیک جدا ایجاد می کنن و توجه ای به تاپیک مفید ایشون ندارن! جناب اشراقی هم لازمه تشکر کنم از ایشون که چنین نکاتی رو یاد آور میشن به کاربر و در این زمینه کمک می کنن.
پس اینجا تاپیک های ایشون منطقی نیست و کاربران توجهی نمی کنن. هر چند من معتقدم تاپیک های خوب و مفیدی هست؛ اما در هر صورت نمیشه کاربر رو به دو تاپیک ایشون راهنمایی کرد. یعنی زمانی میشه که کاربر تاپیک مشاوره جهت پردازنده رو ایجاد کرده و دیگه دیر شده! در این مورد پیشنهاد جناب اشراقی بهتر جواب میده.
چون کاربرا با توجه به مشکل یا مشاوره ای که نیاز داره، وارد اون قطعه میشه و مطرح می کنه و تاپیک جدا میزنه. اینجوری خیلی بهتر هست تا بیاد در تاپیک محسن عزیز همه در مورد سی پی یو در یک تاپیک مشاوره بگیرن! در یک بخش مشاوره بگیرن خیلی راحت تر هست تا اینکه در یک تاپیک همه بخوان مشاوره بگیرن!
مثل این می مونه که تمام کسانی که بودجه ی 3 میلیون دارن و میخوان سیستم گیم بگیرن، همه در یک تاپیک در مورد مشورت و معرفی سیستم گفتگو کنن که منطقی نیست. (هر چند راهنمایی در مورد سیستم با گرافیک و پردازنده کلاً شرایطش فرق داره و منحصر به فرد هست.)
چیدمانی که در حال حاضر در فروم هست بسیاری از جاهایی که جناب اشراقی فرمودن به صورت خیلی کلی هست و باید جزئی ترش کرد.
یعنی جزئی تر به معنای کلی. در ظاهر جزئیه. اما در مجموع بخوایم قضاوت کنیم، بخش کلیی به حساب میاد.
بنابراین من فکر می کنم به جای اینکه بیایم تاپیک ها رو جزئی کنیم؛ بیایم بخش ها رو جزئی کنیم بهتر هست. یعنی میون بد و بدتر، قاعدتاً باید بد رو انتخاب کنیم. بد به معنای اینکه هر کسی در مورد چیزی که میخواد، یک تاپیک جدا ایجاد کنه. (به جز سوالات سخت افزاری و قیمت و قیمت گذاری که در بخش های مخصوص خودشون انجام میشه)

Castiel
2013/05/28, 15:33
اول از همه از پیشنهادات خوب شما سپاسگزارم

در تمامی بحث های شما به این نکته اشاره شده که کاربران جدید گیج می شوند! خب دوستان عزیز، گیج شدن کاربران به خودشان مربوط است نه فروم
مشکل اینجاست که در فروم سخت افزاز به صورت تخصصی به مسائل مختلفی از جمله سخت افزار، موبایل، تبلت، نوت بوک، گیم و ... پرداخته می شود.
مشکل اصلی بی دقتی کاربران است و هیچ راهکاری هم برای آن وجود ندارد، اینجا فروم است نه ندامتگاه که بخواهیم دوستان را تغییر دهیم!

Hessam
2013/05/28, 15:43
اول از همه از پیشنهادات خوب شما سپاسگزارم

در تمامی بحث های شما به این نکته اشاره شده که کاربران جدید گیج می شوند! خب دوستان عزیز، گیج شدن کاربران به خودشان مربوط است نه فروم
مشکل اینجاست که در فروم سخت افزاز به صورت تخصصی به مسائل مختلفی از جمله سخت افزار، موبایل، تبلت، نوت بوک، گیم و ... پرداخته می شود.
مشکل اصلی بی دقتی کاربران است و هیچ راهکاری هم برای آن وجود ندارد، اینجا فروم است نه ندامتگاه که بخواهیم دوستان را تغییر دهیم!

پس باید تاوان تذکر دادن به تمام کاربرانی که اشتباه می کنن رو پس بدیم که بیشترین تذکرها هم بر دوش خودت هست حسام عزیز. :d
ما گفتیم که جناب عالی و سایر کسانی که برای اینجور تذکر ها وقت میذارن، راحت تر باشن و مدام هی تذکر ندن. :)
مسخره اس! این همه تذکر آخر سر هم منتقل می کنی بحث رو و میگی دیگه تکرار نشه و کاربر هم میگه چشم و ببخشید و ... !
یعنی هر دفعه این وضعیت هر روز مثل دیروز!
درسته مشکل کاربران هستن! اما این فروم برای کاربران هست در حقیقت. اونها هیچ موقع نمی تونن خودشون رو با قوانین اینجا وقف بدن! اگر می تونستن، تا الان باید وضع اخطار و تذکر دادن ها بهتر می شد! همیشه هم تخلف می کنن که با اخراج کردن خیال خودت و اونا رو راحت می کنی! :d این روش شاید آبی باشه که روی آتش ریخته میشه. اما منطقی نیست به نظرم.
بنابراین به ناچار ما باید قوانین رو به نظراتی که اونها دارن، نمیگم مثل اونا؛ اما حداقل نزدیک کنیم که اشتباهات رو به حداقل برسونیم... (با همین تغییرات ریز و جزئی).
اگر فکر می کنی روش و ریکشن های فعلی، منطقی هست؛ ما حرفی نداریم. بسم الله. خلاصه ما گفتیم که گفته باشیم. :d صلاح مملکت خویش، خسروان دانند...
یا علی.../

ARMIN
2013/05/28, 15:49
والا حسام جان،

نظرات متفاوته، وقتی عضو فروم شدم، خیلی قسمت ها زیاد به نظرم اومد. نه فقط اینجا، بلکه فروم های دیگه هم بخش های اضافی به نظرم کم ندارن. با ادغام و کمتر شدن بخش ها میشه از گیج شدن و سرچ اضافی جلوگیری کرد. در مورد اون پیشنهاد تقسیم بر اساس بودجه، خودتم دیدی، گاهی دو سه کاربر با بودجه مشابه میان و تاپیک جدا میزنن، شاید بگم خود من یک مدل سیستم رو به بیش از 5 نفر پیشنهاد دادم. به نظرم اومد اگر بخش بندی صورت بگیره، کاربران با بودجه مشابه میتونن از دیگر تاپیک هایی که با بودجه مشابه در اون بخش وجود داره کمک بگیرن.

اینکه ارزش پول بالا و پایین میشه رو میدونم، فوقش اگر دوباره وضعیت بغرنج بشه، عنوان 2 میلیون رو 3 میلیون میکنیم. ظاهرا" در دو سال گذشته ما دو بار بیشتر که سغوط آزاد ارزش نداشتیم. سالی یه بار بیشتر نخواهد بود گوش شیطون کر. :)

Castiel
2013/05/28, 16:47
پس باید تاوان تذکر دادن به تمام کاربرانی که اشتباه می کنن رو پس بدیم که بیشترین تذکرها هم بر دوش خودت هست حسام عزیز. :d
ما گفتیم که جناب عالی و سایر کسانی که برای اینجور تذکر ها وقت میذارن، راحت تر باشن و مدام هی تذکر ندن. :)
مسخره اس! این همه تذکر آخر سر هم منتقل می کنی بحث رو و میگی دیگه تکرار نشه و کاربر هم میگه چشم و ببخشید و ... !
یعنی هر دفعه این وضعیت هر روز مثل دیروز!
درسته مشکل کاربران هستن! اما این فروم برای کاربران هست در حقیقت. اونها هیچ موقع نمی تونن خودشون رو با قوانین اینجا وقف بدن! اگر می تونستن، تا الان باید وضع اخطار و تذکر دادن ها بهتر می شد! همیشه هم تخلف می کنن که با اخراج کردن خیال خودت و اونا رو راحت می کنی! :d این روش شاید آبی باشه که روی آتش ریخته میشه. اما منطقی نیست به نظرم.
بنابراین به ناچار ما باید قوانین رو به نظراتی که اونها دارن، نمیگم مثل اونا؛ اما حداقل نزدیک کنیم که اشتباهات رو به حداقل برسونیم... (با همین تغییرات ریز و جزئی).
اگر فکر می کنی روش و ریکشن های فعلی، منطقی هست؛ ما حرفی نداریم. بسم الله. خلاصه ما گفتیم که گفته باشیم. :d صلاح مملکت خویش، خسروان دانند...
یا علی.../

مشکل بعدی فروم های دیگر هستند که قانون و نظم ندارند. مدیر کل آنها هم روزی یک بار آنلاین می شود و خداحافظ شما!
فروم ما از ابتدا روی قوانبن پافشاری کرد و بسیاری از فروم های دیگر هم قوانین خود را مانند فروم سخت افزار تغییر دادند. یک مسئله دیگر اینست که فروم سخت افزار طیف وسیع تری از کاربران عمومی را شامل می شود. شما در فروم های دیگر کاربران تکراری می بینید، افرادی که همه جا هستند! ولی اینجا کاربرانی می بینید که اول به فروم سخت افزار پناه می آورند و بعدها توسط کاربران دیگر با فروم ها و سایت های دیگر هم آشنا می شوند. اگر دقت کرده باشید کاربرانی که اینجا فعالیت می کنند در فروم های دیگر به شدت به رعایت قوانین احترام می گذارند و این از نظر بنده نکته بسیار مهم و تاثیر گذاری است. قوانین بخش خرید و فروش فروم سخت افزار، بخش های بسیار ساده ای دارد ولی همین سادگی سبب ایجاد اعتماد می شود و برخی از فروم ها با کپی برداری از قوانین ما، بخش خرید و فروش خود را متحول کرده اند. کارهایی که در فروم سخت افزار انجام می شود، با در نظر گرفتن موارد بسیار زیادی بررسی و در نهایت اجرا می شود. شاید بارها دیده اید که بخش بندی فروم تغییر کند ولی این تغییرات بر اساس نیاز روز کاربران و همچنین طبق بررسی های انجام شده روی فروم انجام می شود. هم اکنون بیشترین تمرکز تیم مدیریت و کاربران روی انجمن مشاوره و راهنمایی است و به همین دلیل بخش مشاوره و راهنمایی به صورت مجزا طراحی گردید. به هر حال امیدوارم با بررسی رفتار کاربران فروم سخت افزار در فروم های دیگر، پی به این موارد ببرید.

ببخشید که بحث طولانی و کلی بود.

th e nd
2013/05/28, 20:29
سلام و درود بر دوستان!
داشتم نظرهاتون رو می خوندم ، کلاً اینو فهمیدم که خوب کاربران گیجن!
مخصوصا! تازه کارها.
وقتی توی محل کارت به dvd بگن *** ، شخصاً دیگه به این جور مسایل دیگه کاری ندارم! (فک کن ***)
حالا پشنهاد من:
1- وقتی فردی می خواد تاپیک بزنه مسلماً عضو انجمن هست، پس، در هنگام ایجاد تاپیک، پیغامی برای اون نمایش داده بشه با این مضمون مثلاً: "کاربر عزیز در هنگام ایجاد تاپیک به بخش مربوطه و پرسش شما در اتباط با آن بخش دقت نمایید" این سوال برای کدوم کاربرها نمایش داده بشه؟ برای کسانی که زیر 10 تا؛ تا حالا پست زدن، اینطوری برای کاربرانی که قدیمی هم هستند مشکلی ایجاد نمیشه.
2- حالا نشون دادن اون پیغام به چه شکل باشه: دیدید عکسی رو توی یه تاپیک کلیک می کنید بعد صفحه مشکی میشه، دقیقاً به همون شکل که هم حرف رو زده باشید و هم کاربر دچار مشکل نشه.
3- نظرتون چیه؟

Castiel
2013/05/28, 22:08
سلام و درود بر دوستان!
داشتم نظرهاتون رو می خوندم ، کلاً اینو فهمیدم که خوب کاربران گیجن!
مخصوصا! تازه کارها.
وقتی توی محل کارت به dvd بگن *** ، شخصاً دیگه به این جور مسایل دیگه کاری ندارم! (فک کن ***)
حالا پشنهاد من:
1- وقتی فردی می خواد تاپیک بزنه مسلماً عضو انجمن هست، پس، در هنگام ایجاد تاپیک، پیغامی برای اون نمایش داده بشه با این مضمون مثلاً: "کاربر عزیز در هنگام ایجاد تاپیک به بخش مربوطه و پرسش شما در اتباط با آن بخش دقت نمایید" این سوال برای کدوم کاربرها نمایش داده بشه؟ برای کسانی که زیر 10 تا؛ تا حالا پست زدن، اینطوری برای کاربرانی که قدیمی هم هستند مشکلی ایجاد نمیشه.
2- حالا نشون دادن اون پیغام به چه شکل باشه: دیدید عکسی رو توی یه تاپیک کلیک می کنید بعد صفحه مشکی میشه، دقیقاً به همون شکل که هم حرف رو زده باشید و هم کاربر دچار مشکل نشه.
3- نظرتون چیه؟

سلام

با تشکر از پیشنهادات شما دوست خوبم

ولی به نظر شما برای چنین کاربرانی تاثیری دارد که شما بگوئید اینکار را بکنید یا خیر؟

th e nd
2013/05/29, 05:50
سلام

با تشکر از پیشنهادات شما دوست خوبم

ولی به نظر شما برای چنین کاربرانی تاثیری دارد که شما بگوئید اینکار را بکنید یا خیر؟
اینکه کاربران کم تجربه تاپیک اشتباه می زنند، مقصر اصلی اونها نیستند.
ما در ایران مشکلی داریم که به کل جامعه معطوف هست. این مشکل رو اینطور بیان می کنم.
من یا شما یا هر کس دیگه وقتی به مکانی مراجعه می کنیم برای انجام کاری مانند استخدام، ثبت قرارداد و یا هر چیز دیگه ای...
متأسفانه در ما نهادینه نشده است که متن و یا متن های پیش روی خودمون رو بخونیم و اگر با قوانین اون متن مشکل داریم و یا تبصره ای
وجود داره که به نفی شخص مقابل هست، از آن اطلاع پیدا کرده و اون متن رو نفی کنیم! اما چون نمی خونیم مشکلات بعدی پیش میاد که ما
کم توی این فروم شاهدش نیستیم.
برای مثال شخص مذکور اینجا عضو میشه و برای پرسش خود تاپیکی ایجاد می کنه. تاپیک در خصوص قطعه کارت گرافیک هست.
بخش فناوری رو می بینه و همچنین بخش کارت گرافیک رو، اما به این موضوع "دقت" نداره و "صبر و شکیبایی" در نگاه کردن به پایین و "خواندن" مطالب ریز
زیر هر کدام از موضوعات رو هم نداره. این موضوع باعث میشه تاپیک اشتباه زده بشه.
اما اینکه این نظر چطور می تونه باعث بشه که تا حدودی از این مشکل مبرا بشیم این هست که در هنگامیکه شخص تاپیک خود
رو می خواهد ارسال کند، بعد از زدن گزینه "ارسال موضوع" و قبل از نمایش موضوع این پیغام نشان داده میشه و این باعث تعجب کاربر میشه
و با تیره شدن صفحه نوع دید کاربر تغییر می کنه و تا حدودی حواسش به اخطار مقابل خودش که حاوی پیام هایی با اشکال هست (نه با متن)
و دارای جملاتی مانند: "لطفاً به موضوع خود و بخش مربوطه دقت نمایید(و قرار دادن تصویری از تاپیکی که در گذشته به درستی و یا همینطور نادرست ایجاد شده در آن تصویر)" اشاره می کند و یکسری جزئیات دیگر... می تونه تأثیر گذار باشه.
حالا باز هم تصمیم با شماست. این فقط یک پیشنهاد بود که در خصوص چگونگی انجام این نظر توضیحات مختصری دادم.
ولی رنگ بندی و چگونگی چینش تصاویر و جملات کوتاه و در عین حال بازگو کننده فکر خیلی حائز اهمیت هست.

ARMIN
2013/05/29, 08:02
دوستان یه مطلبی هم هست، واون اینه که در کل "فرهنگ فروم/اینترنت" هنوز در ایران مراحل ابتداییش رو میگذرونه. آَشنایی لازم داره اصن چی هست، چظوری باهاش کار میکنن، به چه دردی میخوره. به قول مدیر کل بعضا" دوستانی که اینجا اول میان با نحوه کار و شیوه تاپیک زدن آگاه میشن در فروم های دیگه مثل ماهی تو آب شنا میکنند. سختیش همون اولشه که میان سراغ اینجا، سردرد و اضافه کاری و آموزشش هم میفته گردن ادمین بیچاره فروم.