PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریست شدن متوالی

Only Intel
2014/01/07, 22:29
سلام دوستان
امروز سی پی یو 1mb cash - 2*1.6 ) E2140) رو فروختم و یک سی پی یو (3mb cash - 2*2.66) E7300) خریدم
بعد از نصب سی پی یو وقتی روشن کردم بعد از 2-3 ثانیه کامپیوتر ریست میشه و این کار رو همین جور ادامه میده
سی پی یو رو فروشنده جلوم تست کرد و سالمه
با توجه با سایت سازنده سی پی یو ساپورت میشه(asus p5b)(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
)
ممکنه مشکل از بایوس باشه؟اگه هست راهی هست که اینجوری آپدیت کنم یا یه سی پی یو دیگه میخواد?
با تشکر

Lycas
2014/01/07, 23:21
سلام دوست عزیز
منم چند بار این مشکل رو داشتم و تجربایت خودم رو بیان میکنم

بایوس رو آپدیت کنید
یک بار دیگه CPU رو از اول روی سیستم نصب کنید و در نصب خنک کننده دقت بیشتری کنید. روی یک سیتسم دیگه هم تست کنید !
یک احتمال دیگه هم هست که مشکل از رم باشه

Only Intel
2014/01/07, 23:27
سلام دوست عزیز
منم چند بار این مشکل رو داشتم و تجربایت خودم رو بیان میکنم

بایوس رو آپدیت کنید
یک بار دیگه CPU رو از اول روی سیستم نصب کنید و در نصب خنک کننده دقت بیشتری کنید. روی یک سیتسم دیگه هم تست کنید !
یک احتمال دیگه هم هست که مشکل از رم باشه

ممنون از پاسخ
رم رو تست کردم و سی پی یو رو هم چند بار جا زدم
مشکل اینه که سی پی یو قبلی رو فروختم و نمیتونم بایوس رو آپدیت کنم!

Lycas
2014/01/07, 23:49
CPU رو روی یکی دوتا سیستم دیگه تست کنید اگر باز هم بالا نیومد پس CPU مشکل داره ! اگر که بالا اومد با یک CPU دیگه که سیستمتون باهاش بالا بیاد بایوس مادربوردتو رو آپدیت کنید (از دوستی کسی بگیرید) و CPU که خودتون خریدید یک بار دیگه نصب کنید.
_________
برای تشکر از دکمه تشکر (سمت راست پست پایین) استفاده کنید

ARMIN
2014/01/07, 23:57
دوست خوبم

باید بایوس رو آپدیت کنی و اگر مشکل همچنان باقی بود احتمالا" یا CPU بد جا رفته و یا خدای ناکرده زیف آسیب دیده.