PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برترین اسمارت فون 2013 از نگاه شما کدام است ؟

Yaser_Aramesh
2014/01/04, 14:55
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

سال 2013 هم گذشت . انگار همین چند روز پیش بود که سال 2013 شروع شد و نظرسنجی برترین اسمارت فون 2012 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) به راه افتاد ! در هر صورت 2013 هم گذشت و حالا در 2014 هستیم . انشاالله که سال خوبی برای همه مون باشه .

این نظرسنجی رو به راه انداختم تا ببینیم چه اسمارت فونی بیشترین رای رو به عنوان برترین اسمارت فون 2013 به دست میاره . سعی کنید فاکتور قیمت به کارایی رو تو انتخابتون لحاظ کنید .

علاوه بر شرکت در نظرسنجی میتونید دلیل یا دلایل انتخاب گزینه ی مورد نظرتون و همچنین هر چیزی مربوط به دنیای اسمارت فون ها در سال 2013 رو بیان کنید .

دلیل تاخیر در به راه افتادن این نظرسنجی هم تغییر سرور بود که اگر قبل از تغییر سرور به راه می افتاد احتمالش بود بعد از تغییر پاک بشه.

موفق باشید .

MehrshaD
2014/01/04, 15:55
Lumia 1520 به طرز ترسناکی عالی اومد بالا من که پیش بینی میکنم نوکیا به زودی باز بازار موبایل و در واقع اسمارت فون هارو تو دست میگیره با اینکه خودم سونی باز تعصبی هستم، دارم طرفدار نوکیا میشم چون حرکتای خوبی داره میکنه چه از لحاظ سخت افزاری چه نرم افزاری ;)

Shahin007
2014/01/04, 16:52
Lumia 1050؟!یاسر جان فکر کنم 1020 منظورت بوده...اشتباه شده.
بعضی از گزینه های توی لیست که اصلا در این لیست نمیگنجن...چون در این حد نیستن که برترین لقب بگیرن...
منم به 1520 رای دادم چون به نظرم کامل ترین اسمارتفون تا به حال هستش...
صفحه نمایش بی نظیر،دوربین بسیار عالی،کیفیت ساخت بسیار خوب،باطری خیلی عالی،طراحی خیلی خوب و وینفون 8 که به
Black آپدیت شده،سخت افزار بسیار قوی،نسبت به این همه مزیت قیمت خیلی خوبی هم داره(قیمت جهانی).
@};-

vo.morteza
2014/01/04, 16:57
Lumia 1520 منو خیلی وسوسه کرده
به نظرم از همه لحاظ کامله.
جایی خوندم همراه گوشی یه کیف ویه کارت خرید از استور مایکروسافت به قیمت 20دلار هست.

Flanker
2014/01/04, 20:37
پسر لومیا 1520 فوق العادست!! من این گوشی رو اولش نمیشناختم به همین دلیل اولش به آیفون 5 اس رای دادم ولی بعد اومدم پایین دیدم از لومیا تعریف میکنن رفتم دیدم!!دیدم محشره!!قبلا من اصلا از این موبایلای گرون خوشم نمیومد و آرزوی خریدشون رو نداشتم وفکر میکردم فقط آرزوی یه کیس high end رو به گور میبرم!!ولی با این وضعیت فکر کنم آرزوی یه گوشی ****** رو هم همراه با اون کیسه به گور ببرم=((:((:(

old gamer
2014/01/04, 20:55
پسر لومیا 1520 فوق العادست!! من این گوشی رو اولش نمیشناختم به همین دلیل اولش به آیفون 5 اس رای دادم ولی بعد اومدم پایین دیدم از لومیا تعریف میکنن رفتم دیدم!!دیدم محشره!!قبلا من اصلا از این موبایلای گرون خوشم نمیومد و آرزوی خریدشون رو نداشتم وفکر میکردم فقط آرزوی یه کیس high end رو به گور میبرم!!ولی با این وضعیت فکر کنم آرزوی یه گوشی ****** رو هم همراه با اون کیسه به گور ببرم=((:((:(
تا زمانی که به گور فکر کنید همه چیز رو به گور میبرید. به آرزوهات فکر کن جانم این چه حرفاییه میزنی. مگه یه گوشی چنده؟ چرا خودتو تحقیر میکنی انقدر؟

meelad
2014/01/05, 08:46
G2 :x

Hessam
2014/01/05, 09:47
مثل سال گذشته که اپل تونست صفت بهترین گوشی سال 2012 رو به یدک بکشه، اینبار هم به نظرم iPhone 5S می تونه بهترین گوشی سال 2013 باشه. این صرف نظر از نسبت قیمت به کاراییش هست. وقتی در مورد بهترین گوشی سال صحبت می کنیم، فاکتور قیمت یکی از کم ارزش ترین فاکتورها می تونه باشه! چون در اینصورت اگر بخوایم حساب کنیم، برند اپل به طوری کلی نمی بایست مورد مقایسه قرار بگیره. چون قیمت هاش نجومیست!

گزینه ی دوم هم LG G2 با توجه به قیمت عالی، می تونه دست کم جزو 3 گوشی برتر جهان در سال 2013 باشه.

vestlaif
2014/01/05, 10:41
توی جی اس ام . آی آر نتیجه اعلام شده . دیشب نگاه انداختم آیفون 5s اول بود .اینم عین نتیجه :: منبع (gsm)

رتبه اول: iPhone 5s با 28.24 درصد آراء
رتبه دوم: Galaxy Note 3 با 23.14 درصد آراء
رتبه سوم: Xperia Z1 با 13.45 درصد آراء
رتبه چهارم: Galaxy S4 با 11.92 درصد آراء
رتبه پنجم: G2 با 6.72 درصد آراء
رتبه ششم: Lumia 1020 با 5.81 درصد آراء
رتبه هفتم: HTC One Max با 3.64 درصد آراء
رتبه هشتم: HTC One Dual Sim با 2.31 درصد آراء
رتبه نهم: Nexus 5 با 1.97 درصد آراء
رتبه دهم: Xperia Z Ultra با 1.67 درصد آراء
رتبه یازدهم: PadFone Infinity 2 با 1.12 درصد آراء

این آراء بر اساس علاقه مندی و نظرات کاربران جی اس ام به دست آمده، ما نیز به زودی بهترین گوشی‌های 2013 را از نظر کارشناسان جی اس ام به شما معرفی خواهیم کرد، منتظر انتخاب بهترین‌های 2013 از نظر جی اس ام نیز باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

mahdishaham
2014/01/05, 11:18
من با اینکه از برند سامسونگ زیاد تعریف نمیکنم,اما باید اعتراف کنم که بهترین گوشی 2013 نوت 3 سامسونگ بود.
لومیا 1520 هم خیلی چیز خوبیه اما بازم سر یه چیزایی قاعده رو به نوت3 میبازه.
نوت3 نوآوری های زیادی داره,البته همه گوشی های رده بالای سامی نوآوری های زیاد و جالبی داره,مثل رم 3 گیگابایتی,مثل ضبط ویدئوی 4K,مثل قلم استایلوس,و . . . . . . . . .
اگه بخام بین این گزینه هارو یکی رو برای خرید انتخاب کنم,نوت 3 هست قطعا !

ببینید دوستان عزیز,درسته آندروید مشکلاتی داره,سازگاری با سخت افزارش مثل iOS نیست,ولی این سامسونگ بود که فبلت رو اختراع کرد و بعد بقیه پشت سرش اسکی رفتن !
کمپانی که خودش فبلت رو ساخت قطعا از همه فبلت سازها جلوتره و برنامه های ویژه ای براش داره,بنظرم هنوز خیلی کار داره بقیه فبلت ها روزی بتونند به خانواده نوت برسند.
همچنین,اولین کمپانی که تبلت رو اختراع کرد اپل بود,و هنوزم که هنوزه هیچ شرکتی نمیتونه به خوبی و زیبایی و کارآمدی آیپد تبلت بسازه و همیشه تبلت های اپل چند قدم جلو تر از بقیه ی تبلت ها هست.
قضیه فبلت ها هم همینه,نوت3 بطور یقین بهترین فبلت توی مغازه ها حساب میشه.

VSH-Katana
2014/01/05, 11:19
به نظرم g2 میتونه بهترین گوشی سال باشه

Castiel
2014/01/05, 11:32
با احترام به محصولات دیگری که در این نظرسنجی حضور دارند، انتخاب بنده Galaxy Note III است که واقعا امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بسیار خوبی دارد.

Lycas
2014/01/05, 12:02
من با اینکه از برند سامسونگ زیاد تعریف نمیکنم,اما باید اعتراف کنم که بهترین گوشی 2013 نوت 3 سامسونگ بود.
لومیا 1520 هم خیلی چیز خوبیه اما بازم سر یه چیزایی قاعده رو به نوت3 میبازه.
نوت3 نوآوری های زیادی داره,البته همه گوشی های رده بالای سامی نوآوری های زیاد و جالبی داره,مثل رم 3 گیگابایتی,مثل ضبط ویدئوی 4K,مثل قلم استایلوس,و . . . . . . . . .
اگه بخام بین این گزینه هارو یکی رو برای خرید انتخاب کنم,نوت 3 هست قطعا !

ببینید دوستان عزیز,درسته آندروید مشکلاتی داره,سازگاری با سخت افزارش مثل iOS نیست,ولی این سامسونگ بود که فبلت رو اختراع کرد و بعد بقیه پشت سرش اسکی رفتن !
کمپانی که خودش فبلت رو ساخت قطعا از همه فبلت سازها جلوتره و برنامه های ویژه ای براش داره,بنظرم هنوز خیلی کار داره بقیه فبلت ها روزی بتونند به خانواده نوت برسند.
همچنین,اولین کمپانی که تبلت رو اختراع کرد اپل بود,و هنوزم که هنوزه هیچ شرکتی نمیتونه به خوبی و زیبایی و کارآمدی آیپد تبلت بسازه و همیشه تبلت های اپل چند قدم جلو تر از بقیه ی تبلت ها هست.
قضیه فبلت ها هم همینه,نوت3 بطور یقین بهترین فبلت توی مغازه ها حساب میشه.

سامسونگ اولین فبلت جهان رو نساخته !!! راستش یادم نمیاد اولین فبلت اسمش چی بود اما مطمین هستم که اولین فبلت مال سامسونگ نیست. در واقع اولین فبلتی که موفق ظاهر شد مال سامسونگ هست.
در ضمن این حرف شما به دور از منطق هست. میشه بگیم چون htc اولین گوشی اندرویدی رو تولید کرده پس هیچ شرکتی نمیتونه با اون رقابت کنه ؟!

راستش NOTE III رو خیلی دوست دارم اما از طراحیش خوشم نمیاد !
LG G2 رو هم به خاطر رابط کاربریش دوست ندارم !
Z1 رو به خاطر فاصله زیاد صفحه نمایش تا لبه !
در کل آدم مشکلی پسندی هستم (:

mahdishaham
2014/01/05, 12:15
چون htc موفق نشد باید بگیم سامی و اپل هم موفق نشدند !
حرف شما هم از منطق بدوره..منظورمو درست متوجه نشدید
چیزی رو که فعلا میبینیم اینه که فبلت نوت 3 سامی از همه فبلت ها بهتره و بقیه فقط دارن اندازه گوشی رو بزرگ تر میکنن تا اندازه نوت بشه(مثل لومیا 1520) و گرنه سامی کلی نرم افزار و کارهای جالب همراه نوت میده بعلاوه قلم استایلوس که واسه خودش دنیاییه !

با نوت 2 کار کردم خداییش خوشم اومد..نوت 3 قطعا از 2 بهتره با اون صفحه نمایشش !

Lycas
2014/01/05, 12:42
کی گفته htc موفق نیست ؟ شاید فروش ONE مثل S4 نباشه اما این چیزی از ارزش های این شرکت کم نمیکنه. تو صنعت تکنلوژی اولین بود مهم نیست برتین بودن مهمه !
در مقایسه با S4 پرچمدار اچ تی سی خوب عمل کرد واقعا.
در ضمن فبلت Z ULTRA که قبلا داشتمش واقعا عالی بود. تنها مشکلی که داشت این بود که دوربینش کیفیت خیلی خوبی نداشت.
ضمن تایید سخنان شما باید بگم Note III هم عالی هست. باهاش کارکردم و خیلی لذت بردم. واقعا ارزش خرید داره اما کیفیت ساختش چنگی به دل نمیزنه. به هر حال سامسونگ متوجه اشتباهش شده و از امسال گوشی های با کیفیت تری تولید میکنه.

Dan
2014/01/05, 14:08
ای کاش نظرسنجی گوشی و فبلت رو جدا برگزار میشد تا راحت تر بشه تصمیم گرفت.
توی بخش گوشی G2 و توی فبلت ها Note 3 رو انتخاب میکنم اما اگه بخواهیم در مورد عموم مردم صحبت کنیم گوشی ها طرفدار های بیشتری دارن.
هر دو از نظر سخت افزاری و نرم افزاری بسیار کامل بودند ، ایرادات خیلی کمتری نسبت به بقیه داشتند و مهمتر از همه اینکه عمر باتری خیلی خوبی دارن ، چیزی که این روزها کمتر بهش توجه میشه. در مورد گوشی بقیه شرکت ها هم بد عمل نکردند اما در مورد فبلت بقیه شرکت ها واقعا از نظر نرم افزاری ضعیف عمل میکنند طوری که فقط اندازه صفحه بزرگتره و نکته قابل توجهی توی اون ها دیده نمیشه.

meelad
2014/01/05, 15:15
LG G2 رو هم به خاطر رابط کاربریش دوست ندارم !

قبول دارم که رابط کاربریش خیلی جالب نیست! اما شما یادت رفته که تو 5 دقیقه میشه لانچر رو عوض کرد یا حتی لانچر s4 ، htc one یا z1 رو روش نصب کرد؟
(هرچند این برای htc one و اس 4 و z1 هم صدق میکنه! کلا چه شیر تو شیری شده این اندروید!)

حتی میشه تو بعضی از مدل ها رام پورت شده بقیه برند ها رو استفاده کرد! (هرچند که اینجور کارها زیاد جالب نیست!)

me.mr
2014/01/10, 07:52
گلکسی اس 3 به خاطر تاچ عالی اما اس 4 رو زیاد قبول ندارم. با اون همه سر و صدایی که به پا کرد، کارایی واقعی پردازنده 8 هسته ای رو نشون نداد...

vo.morteza
2014/01/12, 08:46
چرا تعداد شرکت کننده ها تو این نظرسنجی کمه؟؟؟؟

Arthur
2014/01/12, 12:23
به قول شاعر....
همه دستا میره بالا به افتخار نوت 3!

Yaser_Aramesh
2014/02/04, 08:24
Lumia 1050؟!یاسر جان فکر کنم 1020 منظورت بوده...اشتباه شده.
بعضی از گزینه های توی لیست که اصلا در این لیست نمیگنجن...چون در این حد نیستن که برترین لقب بگیرن...
منم به 1520 رای دادم چون به نظرم کامل ترین اسمارتفون تا به حال هستش...
صفحه نمایش بی نظیر،دوربین بسیار عالی،کیفیت ساخت بسیار خوب،باطری خیلی عالی،طراحی خیلی خوب و وینفون 8 که به
Black آپدیت شده،سخت افزار بسیار قوی،نسبت به این همه مزیت قیمت خیلی خوبی هم داره(قیمت جهانی).
@};-

سلام شاهین جان . ممنون بابت اطلاع .

نمیدونی با چه دردسری این نظرسنجی راه افتاد (که آخرش هم اشتباه تایپی کردم ! ) . اولین بار بعد از ارسال تاپیک قسمتی که صفحه ای که باید گزینه های نظرسنجی رو وارد کنیم لود نشد و لازم شد تاپیک رو حذف کنم . دومین بار هم چون عجله داشتم برای بیرون رفتن اشتباه شد . از جناب مدیر کل خواستم درستش کرد.

درباره ی گزینه هایی که به نظرت مستحق بودن در نظرسنجی نیستن باید بگم اولا برای اینکه از هر برندی چند گزینه باشه تو لیست قرار دادمشون و دوما شاید از نظر یکی دو نفر بهترین اسمارت فون باشن همونا !

ممنون بابت بیان نظرت .

Yaser_Aramesh
2014/02/19, 20:21
زمان پایان نظرسنجی : روز February 24th ( پنجم اسفند ) , مصادف با آغاز نمایشگاه MWC 2014

Yaser_Aramesh
2014/02/27, 00:47
زمان پایان نظرسنجی به تاخیر افتاد ! پنجشنبه شب نظرسنجی به اتمام خواهد رسید .

دوستانی که شرکت نکرده اند شرکت کنند و اگر نظری هم دارند بیان کنند .

با تشکر.