PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید کیس با 4 تومن

Flanker
2014/01/02, 15:47
سلام بر اساتید محترم!!
حدود چند وقت دیگه (یعنی 24 دی ماه) قرار برا یکی از دوستام سیستم ببندم!!گفتم زودتر اطلاعات جمع کنم!! دوستم میخاد یه کیس گیمینگ بخره از عنوان هم معلومه بودجش 4 تومنه فقط ssd نمیخاد!!اگه بشه راهنماییم کنید ممنون میشم!!

Hessam
2014/01/02, 15:52
هنوز کو تا 24 دی؟!!! قیمت ها تا اون موقع خیلی فرق می کنه!!! همین امروز فردا 50-60 تومن قطعات جا به جا میشه!!! وای به حالی 24 دی!!
شما 1 ساعت قبل از خرید بیا بهترین مشاوره رو بگیر و برو بخر.
نیازی نیست از چند وقت جلوتر بیاید! اینجا انجمن تخصصی هست تو کسری از دقیقه بهترین مشاوره رو می تونید دریافت کنید. اصلاً نیازی به این همه وقت گذاشتن نیست و هر کسی هم الان پیشنهاد بده، بدون شک با 24 دی متفاوت خواهد بود!
خود بنده سیستمی که الان پیشنهاد بدم، روز 24 دی، پیشنهاد امروزم رو اصلاً قبول ندارم!!

- وضعیت قیمت ها، متفاوت!
- وضعیت موجودی قعطعات، متفاوت!
- تجربه ی مشاورین، متفاوت!
- سرور سایت در حال انتقال می باشد، مدیر فنی در حال بک آپ گیریست. ممکنه این تاپیک شما یکی دو روز دیگه حذف شده باشه!
- و ... .

Reza Eshraghi
2014/01/02, 15:56
سلام بر اساتید محترم!!
حدود چند وقت دیگه (یعنی 24 دی ماه) قرار برا یکی از دوستام سیستم ببندم!!گفتم زودتر اطلاعات جمع کنم!! دوستم میخاد یه کیس گیمینگ بخره از عنوان هم معلومه بودجش 4 تومنه فقط ssd نمیخاد!!اگه بشه راهنماییم کنید ممنون میشم!!

مسعود جان دوستت میخواد کیس بخره یا لپ تاب ؟!!!! ;)
بعد تمام قطعات کیس رو میخواد دیگه ؟!!
باید توی بخش سیستم کامل تاپیک می زدی برادر ! این بخش مخصوص مشاوره چند قطعه از یک سیستم کامل هست !
کسی که کیس کامل یا کیس کامل به همراه مانیتور و ماوس و کیبرد و اسپیکر میخواد باید توی بخش سیستم کامل تاپیک بزنه !
منتظر پاسخ شما میمونم و بعد تاپیک رو منتقل می کنم !
لطفاً تاپیک دیگه ای نزن !

Flanker
2014/01/02, 16:00
ببخشید شرمنده دقت نکردم!!نه اون دوستم یکی دیگست اون خرید لپتاپش قطعی نیست :دی!!ولی این دوستم قطعیه خریدش!!اگه بشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم چون باید برم بازار رو بگردم و اینا یه اطلاعاتی داشته باشم بهتر میشه چون بازاریا الان خیلی نامرد شدن!!

Reza Eshraghi
2014/01/02, 16:04
ببخشید شرمنده دقت نکردم!!نه اون دوستم یکی دیگست اون خرید لپتاپش قطعی نیست :دی!!ولی این دوستم قطعیه خریدش!!اگه بشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم چون باید برم بازار رو بگردم و اینا یه اطلاعاتی داشته باشم بهتر میشه چون بازاریا الان خیلی نامرد شدن!!

خود آقا حسام ما فروشنده هستند برادر ! شما کار درست تر و مطمئن تر از آقا حسام پیدا کردی بیا بهت یه جایزه خوب میدم !!!
وقتی کسی تاریخ خریدش قطعیه حداکثر دو روز قبل از خرید بازار رو می گرده ! چون اگه از الآن بخوای بگردی موجودی بازار و قیمت ها فرق می کنه تا اون موقع ! از الآن گشتن یعنی هیچ !!! دوباره کاری میشه !!
هر لیستی که به یه مشتری میدن 24 ساعت اعتبار داره برادر ! دلیلش همینه ! چون موجودی و قیمت فرق می کنه !
تاپیک منتقل شد !
یه اخطار هم بهت میدم تا دیگه دقت کنی از این به بعد !

Lycas
2014/01/02, 18:02
پیشنهاد سیستم الان منطقی نیست. بهتر بود 1-2 روز قبل از خرید این تایپیک رو ایجاد میکردید.
شما دقیقا چه اطلاعاتی میخواید ؟؟؟
اگر سوالی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید !

Reza Eshraghi
2014/01/04, 12:40
من نمیدونم این چه اخلاق بدی دوستان دارن بابا شما که آنی چه امروز چه یه هفته دیگه جواب بده بنده خدا توذوقش نخوره

اگر اطلاعات کافی ندارید لطفاً پست ندهید !
شما تا 24 دی که جناب استارتر میخوان خرید کنند می تونید تضمین کنید که یک قطعه با قیمت ثابت نسبت به الآن توی بازار موجود باشه ؟!!

Flanker
2014/01/13, 09:34
سلامی دوباره :دی!!
خوب فردا قراره برم برا دوستم سیستم رو ببندم بودجشم افزایش یافته به چهر و سیصد!!:دی چیزای رو هم که میخاد بخره همون چیزای قبلیه!!یه کیس کامل برا گیمینگ بدون ssd(یه 64 ش رو داره!!)
خیلی ممنون

Reza Y
2014/01/13, 10:45
ASUS Z87-Pro=755T
Thermaltake Frio=165T
Intel Core™ i5-4670K=712T
Kingston HyperX Beast 4GBx2=355T
Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff=187T
GIGABYTE GTX 770 OC WF 3X 2GB=1299T
Green X6 Challenger=309T
Green GP850B-OC=469T
Pioneer DVD-RW 24X=52T
Price=4303T
البته پاور رو خیلی بیشتر از مصرف سیستم گفتم تا اگه یه زمانی خواستید یه کارت گرافیک دیگه تهیه کنید به مشکل بر نخورید در غیر این صورت 650 وات هم کافیه برای سیستم.

Reza Eshraghi
2014/01/13, 11:10
اینم سیستم پیشنهادی ما تقدیم به آقا مسعود گل گلاب ! :x
24924

Flanker
2014/01/13, 12:52
ممنون از پیشنهادات دوستان!!اراستیتش از این سیستمی که آقا رضا پیشنهاد داده خوشم اومد احتمالا همین رو بخرم اما با یکم تغییر....واما تغییر....این دوستم اصلا اورکلاک نمیکنه و درواقع بلد نیست بزرگترین کارش نصب گیمه و حتی ویندوز رو خدوم براش نصب میکنم!!....پس 4770k لازم نیست و 4770 براش کافیه پس اگه بشه پول اونو بزارید رو مادر برد و مادربردی بهتری پیشنهاد بدید(البته اگه با اختلاف پول4770 و 4770k بشه مادربرد بهتری برداشت!!)....راستی تا یادم نرفته این کیسای انرمکس یکم تو تبریز سخت پیدا میشه!!هم قیمتش رو میشه از محصولات گرین پیشنهاد بدید؟؟

Reza Y
2014/01/13, 16:23
ممنون از پیشنهادات دوستان!!اراستیتش از این سیستمی که آقا رضا پیشنهاد داده خوشم اومد احتمالا همین رو بخرم اما با یکم تغییر....واما تغییر....این دوستم اصلا اورکلاک نمیکنه و درواقع بلد نیست بزرگترین کارش نصب گیمه و حتی ویندوز رو خدوم براش نصب میکنم!!....پس 4770k لازم نیست و 4770 براش کافیه پس اگه بشه پول اونو بزارید رو مادر برد و مادربردی بهتری پیشنهاد بدید(البته اگه با اختلاف پول4770 و 4770k بشه مادربرد بهتری برداشت!!)....راستی تا یادم نرفته این کیسای انرمکس یکم تو تبریز سخت پیدا میشه!!هم قیمتش رو میشه از محصولات گرین پیشنهاد بدید؟؟سلام والا ما هر دومون رضا هستیم ولی معلومه منظور شما آقای اشراقی بوده خدمتتون عرض کنم که بله من عامل اورکلاک رو در نظر گرفته بودم ولی اگه قصد شما صرفا گیم هست همون سیستم پیشنهادی آقا رضا رو پیشنهاد میدم که پردازنده بهتری داره اختلاف قیمت مدل ضریب باز 4770 با ضریب بسته 40 تومن بیشتر نیست ضمن این که زمانی که قصد فروش سیستم رو کنن چند سال دیگه همه دنبال مدل ضریب باز هستند و مدل معمولی سخت فروش میره پس ارزش نداره خرید مدل بدون K البته کیس X6 کیس بهتری هست نسبت به Clipeus هم عمق بیشتری داره هم مدیریت کابل کشی بهتر به گمانم فضای پشت سینی از Clipeus بیشتر باشه برای مخفی کردن کابل در مورد مادربرد بهتر هم با 40 تومن هزینه بیشتر میتونید Z87 plus بگیرید که مدار تغذیه بهتری داره البته باید در نظر داشت که از بودجه شما بالا میزنه در غیر این صورت خودشون پیشنهاد میدادند.

Flanker
2014/01/13, 16:44
سلام والا ما هر دومون رضا هستیم ولی معلومه منظور شما آقای اشراقی بوده خدمتتون عرض کنم که بله من عامل اورکلاک رو در نظر گرفته بودم ولی اگه قصد شما صرفا گیم هست همون سیستم پیشنهادی آقا رضا رو پیشنهاد میدم که پردازنده بهتری داره اختلاف قیمت مدل ضریب باز 4770 با ضریب بسته 40 تومن بیشتر نیست ضمن این که زمانی که قصد فروش سیستم رو کنن چند سال دیگه همه دنبال مدل ضریب باز هستند و مدل معمولی سخت فروش میره پس ارزش نداره خرید مدل بدون K البته کیس X6 کیس بهتری هست نسبت به Clipeus هم عمق بیشتری داره هم مدیریت کابل کشی بهتر به گمانم فضای پشت سینی از Clipeus بیشتر باشه برای مخفی کردن کابل در مورد مادربرد بهتر هم با 40 تومن هزینه بیشتر میتونید Z87 plus بگیرید که مدار تغذیه بهتری داره البته باید در نظر داشت که از بودجه شما بالا میزنه در غیر این صورت خودشون پیشنهاد میدادند.
پ.ن:به خدا قسم قصد جسارت به کسی رو ندارم.
بله سیستم آقا اشراقی مدنظرم بود
با 4770k چها تومن بیشتر میخاد یا با معمولیش اگه با معمولیش بخاد که خوبه!! وقت فروش رو هم یه کاریش میکنیم :دی!! x6 چنده؟؟

Hessam
2014/01/13, 16:47
x6 چنده؟؟

310,000 تومان./

Flanker
2014/01/13, 16:54
او x6 که خیلی گرونتره!!
نظرتون درباره گرین x3 gaming چیه؟؟قیمتشم انگار دویست تومنه!!

Reza Y
2014/01/13, 17:00
او x6 که خیلی گرونتره!!
نظرتون درباره گرین x3 gaming چیه؟؟قیمتشم انگار دویست تومنه!!خیلی معمولی ولی با بودجه شما هماهنگه.

Flanker
2014/01/13, 17:05
خیلی معمولی ولی با بودجه شما هماهنگه.
ار نظر جا و اینا باهاش به مشکل برنخورم؟؟ چون آخه عکسش رو که دیدم انگار برا کارت یکم جاش کمه!!770 گیگا توش جا میشه؟؟

Reza Y
2014/01/13, 18:10
ار نظر جا و اینا باهاش به مشکل برنخورم؟؟ چون آخه عکسش رو که دیدم انگار برا کارت یکم جاش کمه!!770 گیگا توش جا میشه؟؟جا میشه.

Reza Eshraghi
2014/01/13, 18:49
او x6 که خیلی گرونتره!!
نظرتون درباره گرین x3 gaming چیه؟؟قیمتشم انگار دویست تومنه!!

ار نظر جا و اینا باهاش به مشکل برنخورم؟؟ چون آخه عکسش رو که دیدم انگار برا کارت یکم جاش کمه!!770 گیگا توش جا میشه؟؟

مسعود جان در کل کیفیت X3 خیلی تعریفی نیستا !! Clipeus از X3 بهتره تقریباً !