PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری wifi بدون ف*ی*ر* درست کنم؟

m-h-gta
2014/01/01, 10:57
سلام دوستان من گوشیم وینفونه که متاسفانه از ***** ان پشتیبانی نمیکنه

میخواستم بدونم چجوری اینترنتی که بدون ف*ی*ل*ت*ر* ی که روی کامپیوتر هست رو به wifi مودم بدم؟
یعنی وقتی با گوشی به wifi مودم وصل میشم اینترنتش بدون ف*ی*ل*ت*ر* باشه و نیازی به *** اینا تو گوشی نباشه؟

ممنون.

vahed
2014/01/01, 21:20
سلام دوست عزیز از برنامه virtual router استفاده کن اگه مشکلت حل شد لطفا منو دعا کن.

m-h-gta
2014/01/06, 08:26
سلام دوست عزیز از برنامه virtual router استفاده کن اگه مشکلت حل شد لطفا منو دعا کن.

سلام داداش اونو تست کردم ولی ربطی نداره برنامه میگه مادربرد باید wifi داشته یا باید کارت جدا بخری بندازی روش تا اینترنت سیستم رو شیر کنه که در این صورت کامپیوتر باد همیشه روشن باشه متاسفانه!
من میخواستم wifi مودم رو مستقیم از فیل عبور بدم! (از دست این برادران ف *یل*تر*چی!) 90 درصد سایتای پرکاربر بستس!

vahed
2014/01/06, 12:14
بله درسته چون مادربورد من وای فای داره یادم رفت بهتون بگم البته به یه قند ش.ک.ن ی که یه کانکشن هم درست کنه مثل کر.ی.و یا همون قند... نیازه. غیر از این نرم افزار تنها راهی که من میدونم اینه که یه مودم وایرلس بخری که توش امکان V.p...n داره.