PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره و راهنمایی در زمینه سؤالات و مشکلات مرتبط با نرم افزارهای مجموعه Office

Reza Eshraghi
2013/12/31, 12:08
سلام به همه دوستان و سروران عزیز و گرامی
رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) رو به همه شما عزیزان و دوستداران اهل بیت تسلیت عرض می کنم !

در این تاپیک جامع می توانید کلیه سؤالات و مشکلات خود را در همه زمینه های نصب ، اجرا و کار کردن با کلیه نرم افزارهای مجموعه آفیس مطرح نمائید .

جهت استفاده از این تاپیک رعایت نکات زیر لازم و ضروری است :

1. کلیه تاپیک های جداگانه مرتبط با این موضوع از زمان ایجاد این تاپیک با درج تذکر در این تاپیک ادغام می شوند .
2. سؤال خود را دقیق و واضح مطرح کنید و زمانی که اساتید مشاور راه حلی در خصوص مشکل به شما ارائه می دهند پس از اجرای آن راه حل حتماً گزارش و نتیجه کار را به مشاورین جهت تکمیل مشاوره ارائه دهید .
3. مشاورین می توانند پاسخ سؤال را با ذکر مثال و توضیح و درج عکس برای حل مشکل کاربر ارائه دهند .
4. همون طور که از عنوان تاپیک مشخص هست اینجا تاپیک جامع هست و قراره از این به بعد سؤالات و مشکلات مربوط به نرم افزارهای مجموعه Office در این تاپیک مطرح شود ! پس اگر سؤالی پرسیدید به هیچ عنوان حق ندارید با ارسال پست هایی مانند «کسی نبود ؟! » ، « کسی نیست کمک کنه ؟! » ، « جوابم چی شد ؟! » و نظایر اینها ، درخواست پاسخ کنید و نظم تاپیک را مختل کنید ! در صورت مشاهده این مورد بلافاصله این قبیل پست ها حذف و به کاربر اخطار داده خواهد شد و از مشاوره این تاپیک محروم می شود !
اگر سؤالتون بی جواب موند به یکی از اساتید توی پروفایلشون پیام بدید یا بهشون پیام خصوصی بدید و لینک پستتون رو توی اون پیغام قرار بدهید تا به سؤالتون رسیدگی بشه !

5. لطفاً فقط برای تشکر کردن پست ارسال نکنید تا نظم و انسجام تاپیک حفظ شود ! برای تشکر از اساتید مشاور صرفاً از دکمه تشکر پایین و سمت راست پست اساتید مشاور استفاده کنید !
پست هایی که صرفاً برای تشکر ارسال می شوند ، ضمن درج تذکر به کاربر در اولین فرصت حذف می شوند !

از همکاری همه دوستان ، اساتید همکار و مدیران عزیز و بزرگوار در ارائه مشاوره های صحیح و همچنین حفظ نظم تاپیک بسیار سپاسگزارم ! @};-@};-@};-

DarkKnighttt
2018/12/08, 03:21
توی نرم افزار LibreOfficeWriter از ابزارهای لینوکس متنی رو cut کردم و بعد که این نرم افزار رو بستم و سیوش کردم ، دیگه نوشته‌ام رو نتونستم paste کنم.
چطوری نوشتم رو حداقل توی همون word ذخیره شده برگردونم؟

راهنماییم کنین.
ممنونم.

yaghob68
2018/12/26, 20:45
سلام دوستان . من یه فرم رو اسکن کردم گذاشتم توی اکسل بعد کادرهای فرم رو با ابزار text box جدا جدا کردم مثلا قسمت نام یه باکس و قسمت نام خانوادگی یه باکس دیگه
حالا یه سوال داشتم جطور میتونم این کادرهای باکس رو قفل کنم که جابجا نشن و فقط بتونم نوشته های داخلش رو عوض کنم . و اینکه چطور کادر دورش رو بی رنگ کنم

ممنون از راهنماییتون

MOHAMMAD MOBASHERI
2019/01/06, 19:22
سلام بر اساتید گرامی

من لپتاپم رو با ویندوز 10 اورجینال خریده بودم و مجموعه آفیس هم روش نصب بود؛ بعد حدود یک سال شاید هم بیشتر مدتیه که مجموعه آفیس دیگه قابل استفاده نیست و فکر میکنم دوره استفادش تموم شده؛ الان سوالم اینه که میشه همین آفیس رو که روش نصب هست یکجوری با کرک یا به هر نحو دیگری (غیر از خرید لایسنس اورجینال) راه اندازی کرد یا باید کلا پاکش کنم یک آفیس کرک شده دانلود کنم؟؟
مثلا میشه یک اکانت مایکروسافت دیگه بسازم و با اون وارد بشم؟؟ اینجوری راه میفته؟؟
ممنون

49092

SAMAN
2019/01/06, 21:24
سلام بر اساتید گرامی

من لپتاپم رو با ویندوز 10 اورجینال خریده بودم و مجموعه آفیس هم روش نصب بود؛ بعد حدود یک سال شاید هم بیشتر مدتیه که مجموعه آفیس دیگه قابل استفاده نیست و فکر میکنم دوره استفادش تموم شده؛ الان سوالم اینه که میشه همین آفیس رو که روش نصب هست یکجوری با کرک یا به هر نحو دیگری (غیر از خرید لایسنس اورجینال) راه اندازی کرد یا باید کلا پاکش کنم یک آفیس کرک شده دانلود کنم؟؟
مثلا میشه یک اکانت مایکروسافت دیگه بسازم و با اون وارد بشم؟؟ اینجوری راه میفته؟؟
ممنون

49092

پاک کن نسخه ی ک ر ک شده بریز مشکلی نداره ........

MOHAMMAD MOBASHERI
2019/01/06, 23:57
پاک کن نسخه ی ک ر ک شده بریز مشکلی نداره ........

سلام آقا سامان
از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید ممنونم

این یک پیشنهاد هست یا اینکه واقعا هیچ راهی برای حفظ همین نسخه نیست؟؟ ترجیح میدم در صورت امکان نگهش دارم!! حتی میخواستم لپتاپ رو بردارم ببرم نمایندگی ولی گفتم اینجا مطرح کنم شاید حل شد!

اگر هیچ راهی نیست لطفا یک نسخه مناسب و مطمئن رو معرفی کنید و در صورت امکان لطف کنید و لینک بدید.

سپاس فراوان

AH64-E
2019/01/07, 07:10
درود

شما می توانید از وب سایت های مشخص اقدام به خرید سریال نامبر ای Office اتون کنید ولی با توجه به قیمت بالای دلار شما باید هزینه اضافی کنید.

پیشنهاد می کنم از وب سایت هایی مانند: P30download.com یا soft98.ir می توانید اخرین نسخه از Office دانلود و نصب کنید. بدونه محدودیت و با نصب ک ر ک

SAMAN
2019/01/07, 22:11
سلام آقا سامان
از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید ممنونم

این یک پیشنهاد هست یا اینکه واقعا هیچ راهی برای حفظ همین نسخه نیست؟؟ ترجیح میدم در صورت امکان نگهش دارم!! حتی میخواستم لپتاپ رو بردارم ببرم نمایندگی ولی گفتم اینجا مطرح کنم شاید حل شد!

اگر هیچ راهی نیست لطفا یک نسخه مناسب و مطمئن رو معرفی کنید و در صورت امکان لطف کنید و لینک بدید.

سپاس فراوان

والا منم با همکار م موافق ام ....... من خودم از نسخه های اورجینال حدود 5 سال پیش استفاده میکردم که بعد از منقظی شدن و با توجه به اینکه قیمت اوشلوخ زیاد شده واقعا نمیصرفه ......

من از دانلود ها سالهاست که دانلود میکنم ......