PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Z1...G2...S4 کدامیک را پیشنهاد میکنید؟

vahid-7
2013/12/29, 20:50
با سلام خدمت دوستان
تصمیم به خرید یه گوشی HIGH END گرفتم.راستش بین این سه تا موندم و هنوز نتونستم تصمیم بگیرم.از طرفی هر کدوم از این سه گوشی مزایا و معایبی دارند.مثلا جی2 درگاه حافظه نداره(که برای چنین گوشی با این توانایی بسیار تعجب برانگیزه).یا مثلا زاویه دید Z1 که هنوز پاشنه اشیل سونی هست.یا جنس بدنه و سخت افزار ضعیفتر S4 نسبت به دو مورد قبلی.......اما انتظارات من:
1) سخت افزار قوی 2) دوربین با کیفیت(برام بسیار مهمه چون زیاد عکس و فیلم میگیرم) 3) جنس بدنه 4) عمر باتری معقول 5) ارزش پول پرداختی در مقابل گوشی و....... نظر خودم بیشتر Z1 هست.
لطفا با دلیل نظرات و پیشنهادات خودتون رو بفرمایید. باتشکر

Hessam
2013/12/29, 21:09
آره. خرید Z1 معقول تره. اندروید 4.4 هم براش منتشر شده که بی نظیر تر از قبل شده! واقعاً چشم نواز و زیبا و شیکه! لنز خور دوربین هم هست! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
اس 4 نسبت به این مدل، ضعیف تر ظاهر شده. جی 2 هم عالیه. HTC One هم همینطور. اما من در کل Z1 رو خیلی بیشتر می پسندم.
خلاصه هیچ گوشیی تو دنیا بدون ضعف و عیب نیست!
به قول معروف، پی یه کدوم رو خریدار باید به تنش بماله! :)) راه چاره ای نداره!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

iSteve
2013/12/29, 21:11
از بین مواردی که فرمودین منم با نظر حسام جان موافقم، Z1 شرایط بهتری داره هر چند به قول شما زاویه دیدش چنگی به دل نمیزنه.
نظرتون در مورد گوشی های آیفون چیه؟

Shahin007
2013/12/29, 21:18
سلام...

نظر من صد در صد G2 هستش...بهترین گوشی سال هم شد...البته فقط با حافظه ی داخلی 32GB پیشنهاد میکنم.
Z1 که اصلا تعطیله...اون از اون دوربینش که تازه با اینکه 21 مگاپیکسله با 8 مگاپیکسل لومیا 920 مقایسه میشه و اونم از صفحه نمایش های
همه ی گوشی های سونی که زاویه دیدشون خیلی محدوده...طراحی هم کاملا تکراری...Z , Z1 , ZU کپی هم هستن.فقط ZU بزرگتره.
بازم اگه چشمت Z1 رو گرفته همونو بگیر.

موفق باشی.

vahidsoltanian
2013/12/29, 21:20
با سلام خدمت دوستان
تصمیم به خرید یه گوشی HIGH END گرفتم.راستش بین این سه تا موندم و هنوز نتونستم تصمیم بگیرم.از طرفی هر کدوم از این سه گوشی مزایا و معایبی دارند.مثلا جی2 درگاه حافظه نداره(که برای چنین گوشی با این توانایی بسیار تعجب برانگیزه).یا مثلا زاویه دید Z1 که هنوز پاشنه اشیل سونی هست.یا جنس بدنه و سخت افزار ضعیفتر S4 نسبت به دو مورد قبلی.......اما انتظارات من:
1) سخت افزار قوی 2) دوربین با کیفیت(برام بسیار مهمه چون زیاد عکس و فیلم میگیرم) 3) جنس بدنه 4) عمر باتری معقول 5) ارزش پول پرداختی در مقابل گوشی و....... نظر خودم بیشتر Z1 هست.
لطفا با دلیل نظرات و پیشنهادات خودتون رو بفرمایید. باتشکر
سلام منم شرایطی مثل شما دارم ولی انتخابم قطعی شده و میخوام LG G2 بگیرم دلیل دارم
من با 2 گوشی S4 , G2 کار کردم هم زمان یعنی وارد فروشگاه شدم هر دو گوشی روشن بودن کنار هم گذاشتم با هردو کار کردم از لحاظ کیفیت و خوشدستی ال جی حس بهتر و مطمئن تری نسبت به s4 داشت رنگ ها واقعی تر و کامل تر بودن نسبت به نور بیش حد بالا و اغراقانه سامسونگ تازه قیمت سامسونگ 1800000 هست ولی ال جی 1650000 پس s4 رو بیخیال شو در مورد زد وان هم بگم که به دلیل استفاده از ضد خش و ضد آب از کیفیت صدا و تصویر کاسته شده دوربینش هم بعضی جاها 20 مگاپیکسل نیست فقط ظاهر شیکی داره و از اطراف قاب و حاشیه زیاد داره کلا ما ایرانیا گوشی که میگیریم همونجا هم یه کیف و یا قاب میخریم که تا حدودی از لحاظ امنیت ( ضربه و خش)
مطمئن شیم پس وقتی میتونیم با محافظ این مشکلو بر طرف کنیم انتخابمون خیلی راحت تر میشه در ضمن اندروید 4.4 هم واسه G2 میاد و تاریخشم زدن مشکل حافظه هم میتونی با OTG on to go حل کنی والا من که هیچ وقت اون 10 گیگ رو پر نمیکنم فوقش 3 گیگ آهنگ و 4 گیگ هم فیلم که هر وقت دیدم با فیلمای جدید جایگزین میکنم ببخشید که یکم طولانی شد

Shahin007
2013/12/29, 21:21
راستی فراموش کردم بگم...HTC ONE سرور تموم این گزینه هایی هستش که گفتی.
یا علی.@};-

old gamer
2013/12/29, 21:22
گوشی G2 انتخاب منطقی هست. ۲۷ گیگ حافظه در دسترس شما قرار میده . شما که قرار نیست از درگاه حافظه هارد اکسترنال یه ترابایتی به گوشی وصل کنی. یه رم ۳۲ گیگی به هر گوشی وصل کنی مصرف باطری رو زیاد و سرعت سیستم رو کم میکنه.
اصلا مهم نیست جی ۲ رم نمیخوره حافظه به مقدار کافی داره.
هوشمند انتخاب کنید. اندروید ۴.۴ برای این شاهکار الجی اومده. مدل ۱۶ گیگش یک و نیم میلیون و ۳۲ یک و هفتصده

iSteve
2013/12/29, 21:25
سلام...

نظر من صد در صد G2 هستش...بهترین گوشی سال هم شد...البته فقط با حافظه ی داخلی 32GB پیشنهاد میکنم.
Z1 که اصلا تعطیله...اون از اون دوربینش که تازه با اینکه 21 مگاپیکسله با 8 مگاپیکسل لومیا 920 مقایسه میشه و اونم از صفحه نمایش های
همه ی گوشی های سونی که زاویه دیدشون خیلی محدوده...طراحی هم کاملا تکراری...Z , Z1 , ZU کپی هم هستن.فقط ZU بزرگتره.
بازم اگه چشمت Z1 رو گرفته همونو بگیر.

موفق باشی.
بعله... شاهین جان حرفه ای ترین گوشی باز فروم هستن! گوشی خور هستن ایشون!:) از 40کیلومتری ایرادات هر کدومو میگن@};-
راستش من با Z1 و S4 کار کردم ولی با G2 نه.

old gamer
2013/12/29, 21:28
با شاهین موافقم جی ۲ رو باید با اچ تی سی وان مقایسه کرد. هردو بهترین های بازارن. بنده هم با تمامی گزینه های
نامبرده شده کار کردم. سونی و سامسونگ هنوزم نتونستن یه گوشی کامل بسازن
درضمن یه گزینه ای هم اضافه میکنم اونم نکسوس ۵ هست. تجربه شیرین اندروید خالص همراه شیرینی ال جی و ساپورت نرم افزاری گوگل. شیک و همه چیز در حد متعادل و خوب

sadi68
2013/12/29, 22:41
سلام من بین این سه مورد اکیدا جی دو رو پیشنهاد میکنم. سخت افزار گلکسی مربوط به یک نسل قبل میشه که از دو مورد دیگه ضعیفتر هستش که الان خریدش منطقی نیست. در مورد دوربین هم باید بگم که با اینکه زد وان 20 مگاپیکسله ولی واقعا در برابر جی دو کم میاره علی الخصوص درهنگام زوم کردن که واقعا زد وان داغون میشه(امتحان کردم) جی دو لرزش گیر دست داره اما زد وان نداره. زد وان صفحه نمایش معمولی داره رابط کاربری ضعیف و ساده ای داره.به نظر من اصلا طرف سونی نرو تا وقتی جی دو هستش. علاوه بر جی دو میتونی نیم نگاهی هم به نکسوس فایو داشته باشی که البته ضعیف تر از جی دو هستش.

Dan
2013/12/29, 23:53
توضیحات کافی رو دوستان دادن فقط من هم چند نکته متذکر بشم.
از اونجایی که چند وقته G2 در دسترس من هست و خیلی زیاد ازش استفاده کردم (البته S4 هم تقریبا زیاد استفاده کردم. Z1 چند بار به مدت نسبتا کوتاه ) باید بگم که گوشی تقریبا بی ایرادی هست. تنها مشکل اصلی که مهمه اینه که مدل 32 گیگابایتی اون گارانتی نشده. البته محدودیت حافظه مدل 16 گیگابایتی بسته به نوع استفاده شما داره و همونطور که دوستان گفتند با OTG مشکل تا حد زیادی حل میشه. بین مواردی که گفتید بهترین عمر باتری رو G2 داره و واقعا فراتر از حد انتظار من بود.
برای شما که سخت افزار اهمیت داره S4 رو پیشنهاد نمیدم. همینطور Z1 رو بخاطر ضعف افزاری (و تا حدی سخت افزاری) مناسب نمیدونم. S800 سی پی یو بسیار قدرتمندیه اما توی Z1 قدرتش هدر میره چون توی رابط کاربری و ویژگی های نرم افزاری گوشی اثری از این قدرت نمیبینید.
ارزش گوشی در مقابل پول پرداختی رو نیاز شما تعیین میکنه. یک مورد هم Nexus 5 بود که دوستان اشاره کردند. از اونجایی که نسل اول عرضه شده این گوشی مشکلات زیادی داره و هنوز گارانتی نشده و اینکه همه ی گوشی های وارد شده در ایران از نسل اولش هستند اصلا خریدش رو توصیه نمیکنم.
در آخر هم بگم تنها رقیبی که در بازار لایق رقابت با G2 میدونم Note 3 هستش که اون هم عالی ظاهر شده اما چون توی دسته فبلت هاست مستقیما نمیشه مقایسه کرد.

برای نمونه عکس هم این رو چند روز برای یکی از دوستان در محیط کم نور با G2 گرفتم: (عکس از در کیس گرفته شده)

vestlaif
2013/12/30, 00:53
سلام دوست عزیز . از اونجایی که من خودم اس 4 دارم بهو میگم . هر کسی عشقه یه برندی رو داره . من جز اون کسایی هستم که گوشی 4 پخش شد فرداش خرید حتی اس 3 ... کلا با گوشیا کله گنده کار کردم اما از گوشی خودم انتقاد میکنم ...
1-شارژ رو تقریبا 1 روز و نصف نگه میداره که پردارنده داره میخوره .
2-زوایه دید و کیفیت فوق العاده ... کنترل کاربری که توی تاچ ویز بکار بردن واقعا بجاست و کار آمد .
3- گوشی توی شارژ باشه باهاش بازی یا کار سنگین کنی پشتش داغ میکنه .
4 - قدرت پردازنده واقعا بالاست .
5 - کیفیت و تنظیمات دوربین هم که دیگه نیاز به تعریف نداره زبان زد هست .
6 - در کل از نظر من فوق العاده ست البته بدون در نظر گرفتن قیمت که الان قیمتش هم خیلی پایین اومده . من 2،500 خریدم .
7-جنس بنده خب پلاستیکه و مورد اعتراض همه اما بدنه و قاب پشتش زیبایی خاصی داره . برای اس 4 باید خیلی مراقبش باشی . قاب ببندی تمیزش کنی و ...
من اگر 20 بار هم برگردم باز s4 میخرم . البته الان اس5 داره میاد که منتظرشم ...
موفق باشی

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

vahid-7
2013/12/30, 17:35
از بین مواردی که فرمودین منم با نظر حسام جان موافقم، Z1 شرایط بهتری داره هر چند به قول شما زاویه دیدش چنگی به دل نمیزنه.
نظرتون در مورد گوشی های آیفون چیه؟
آیفون 5s گوشی خیلی خوبیه.ولی به بودجه من نمیخوره.به نظرم به قیمتش نمیارزه.

vahid-7
2013/12/30, 21:44
بنظرم با توجه به نظرات دوستان باید دور s4 رو خط بکشم.پس میمونه g2 و z1 ....
راستش من سایتهای زیادی و که این دو تا گوشی رو بررسی کردند و زیر رو کردم.که همگی هر دوتا گوشی رو تایید کردند والبته نقاط ضعف و قدرت گوشیها رو هم گفتن.بعضی از دوستان در مورد دوربین گوشیها نظرات خودشون و عنوان کردند.در صورتی که تمامی سایتهای معتبر اذعان به برتری z1 دارند.مانند dpreview که بشکل تخصصی فقط دوربین رو مورد بررسی قرار میده,بهترین گوشیهای دوربین دار امسال: z1 بعنوان بهترین گوشی اندرویدی و نوکیا 1020 بهترین وینفون و آیفون 5s بهترین ios ....رو معرفی کرد.البته همونطور که گفته شد هیچ گوشی کامل نیست.واین سیاست شرکتهای تولید کننده گوشیه....و من هم بعنوان یه کاربر اماتور میخوام که یه گوشی با حداقل نقص رو بخرم...راستش هنوز نتونستم تصمیم بگیرم...اگه ممکنه بقیه دوستان هم در بحث شرکت کنند شاید بتونم یه تصمیم قاطع بگیرم.ممنون

VSH-Katana
2013/12/30, 23:58
نظر من بدون تعصب روی g2 هستش! آپدیتش هم به زودی میاد!
گوشی برگزیده خیلی از مجلات شده! از لحاظ نرم افزاری هم امکانات هم خیلی عالیه!
صفحه نمایشش هم از لحاظ دقت رنگ بهترینه از لحاظ زاویه دید هم هیچ گونه مشکلی نداره!
قیمتش هم مناسبه!
میتونی نسخه سفید و 32 گیگش رو با گارانتی خریداری کنی!

vahid-7
2013/12/31, 22:53
میخواستم بدونم نظرتون در مورد نوکیا 1020 چیه؟ البته من تجربه کار با ویندوز فون و نداشتم.و نقاط ضعف و قوتش و نمیدونم....

vestlaif
2013/12/31, 23:53
من راستش با این سری نوکیا حال نکردم . یکی از فامیل ها اچ تی سی تروفی داره . از اونجایی که سیستم عاملش ویندوز 7 هست میگم . این سیستم عامل توی برقراری ارتباط با کامپیوتر (پل ارتباطی ) واقعا ضعیفه . نصب برنامه های محدود . توی نرم افزار نصب و انتقال انواع داده ها و فایل ها نیاز به برنامه زون داره که کار با اونم یه هفت خان رستم دیگه داره . این از اج تی سی حالا نوکیا هم اگه سیستم عامل عین اون باشه که من نظرم منفی هست . خودمم قبل از s3 گوشیه امنیا 2 رو داشتم واقعا یه شاهکار بود تو موقع خودش با ویندوز 6.5 ولی دیگه به نظر دوره ویندوز گذشته وگر نه نوکیا سهامشو به شرکت ماکروسافت نمیفروخت که .... اندروید واقعا سیستم انعطاف پذیره با کارایی فوق العاده که با لانچر هایی مثل تاچ ویز یا برخی دیگه خودشو کاملا نشون میده . توصبه من به شما اینه نوکیا فراموش کنید ...

leonard
2014/01/01, 10:32
سلام به نظر من Nexus 5 از همه اینها بهتره
به این دلایل: قیمت مناسبتر-تراکم پیکسل بیشتر 445 PPI-داشتن نسل سوم شیشه های محافظ Corning Gorilla Glass 3-اسپیکر با کیفیت-آندروید خالص -پشتیبانی گوگل و ...

به این لینک برید مقایسه G2 با Nexus 5 تو سرعت بازکردن برنامه ها و مولتی تسکینگ هردو را ببینید:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اینم مقایسهZ1 با Nexus 5 :

اینم مقایسه Iphone 5S با Nexus 5 :

Shahin007
2014/01/01, 11:56
من راستش با این سری نوکیا حال نکردم . یکی از فامیل ها اچ تی سی تروفی داره . از اونجایی که سیستم عاملش ویندوز 7 هست میگم . این سیستم عامل توی برقراری ارتباط با کامپیوتر (پل ارتباطی ) واقعا ضعیفه . نصب برنامه های محدود . توی نرم افزار نصب و انتقال انواع داده ها و فایل ها نیاز به برنامه زون داره که کار با اونم یه هفت خان رستم دیگه داره . این از اج تی سی حالا نوکیا هم اگه سیستم عامل عین اون باشه که من نظرم منفی هست . خودمم قبل از s3 گوشیه امنیا 2 رو داشتم واقعا یه شاهکار بود تو موقع خودش با ویندوز 6.5 ولی دیگه به نظر دوره ویندوز گذشته وگر نه نوکیا سهامشو به شرکت ماکروسافت نمیفروخت که .... اندروید واقعا سیستم انعطاف پذیره با کارایی فوق العاده که با لانچر هایی مثل تاچ ویز یا برخی دیگه خودشو کاملا نشون میده . توصبه من به شما اینه نوکیا فراموش کنید ...

اطلاعات غلط ندین...
شما که با ویندوزفون 8 کار نکردی نمیتونی دربارش نظر بدی...
بعد شما داری ویندوزفون 8 رو با ویندوزفون 6.5 و 7 مقایسه میکنی؟
نظرت چیه اندروید 1.6 رو با کیت کت مقایسه کنم؟
فروش سهام نوکیا هم هیچ ربطی به اینی که شما گفتی نداشت...
مایکروسافت سهام نوکیا رو خرید تا به پیشرفت ویندوزفون تسریع ببخشه...
یه سری به استور مایکروسافت بزنین بد نیس...میفهمین هیچ کم و کسری در برنامه نداره...
الان چه گوشی های ویندوزفون 8 نوکیا و چه اچ تی سی به هیچ برنامه ی جانبی برای برقراری ارتباط با کامپیوتر نیاز ندارند...
اگه اندروید با لانچر قابل تحمل میشه وینفون با اون کاشی هاش دل همه رو میبره...
اون اندرویدی که میگین انئطاف پذیره و سامسونگی که از تاچ ویزش تعریف میکنید به خاطر پتنت هایی که از مایکروسافت و
نوکیا دزدیدن به ازای هر گوشی که میفروشن باید به نوکیا و مایکروسافت پول بدن...
الان هم که گوگل داره خودشو به در و دیوار میزنه که نوکیا مثل htc محکومش نکنه... ولی نوکیا گفته سراغ همه ی شرکت ها میره
و حقشو میگیره.

استارتر: لومیا 1020 بهترین کمرا فون دنیا هستش...ویندوزفون 8 یه سیستم عامل معرکس...
نیازی به هشت هسته و 3 گیگ رم هم نداره برای سریع کار کردن و هنگ کردن...
هر چند بازم اندروید با اون سخت افزار هنگ میکنه...
سرعت گوشی 400 تومنی وینفون با آیفون برابری میکنه...
ضعف هاش هم خیلی کمه و در وینفون 8.1 مهم ترین هاش برطرف میشه...
مثلا نداشتن v/p/nو فایل منیجر...
وینفون پشتیبانی غول نرم افزاری دنیا مایکروسافت رو با خودش داره...
و از اون بهتر پشتیبانی نوکیا هستش که قرنی پشتیبانی میکنه...
کیفیت گوشی هاش هم که حالا حالا ها شرکت های دیگه باید بدوئن تا به گردش برسن...

در آخر اینو بگم اگه از اون دسته کاربرانی هستید که گوشی رو فقط برای سرگرمی و اهل کار کردن با برنامه هایی از قبیل
کچل کردن سر دوستتون و سبیل گذاشتن براشون هستید اندروید برای شما ساخته شده و ویندوزفون به دردتون نمیخره.

موفق باشید.

vahidsoltanian
2014/01/01, 13:27
سلام به نظر من Nexus 5 از همه اینها بهتره
به این دلایل: قیمت مناسبتر-تراکم پیکسل بیشتر 445 PPI-داشتن نسل سوم شیشه های محافظ Corning Gorilla Glass 3-اسپیکر با کیفیت-آندروید خالص -پشتیبانی گوگل و ...

به این لینک برید مقایسه G2 با Nexus 5 تو سرعت بازکردن برنامه ها و مولتی تسکینگ هردو را ببینید:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اینم مقایسهZ1 با Nexus 5 :

اینم مقایسه Iphone 5S با Nexus 5 :
برادر من این nexus 5 بدون گارانتی هست آخه تراکم پیکسلی بالای 380 مزیت حساب نمیشه دیگه چون چشم آدم بیشتر از 380 ppi نمیبینه در چند فروم من دیدم که میگن این نکسوس 5 مشکل داره نمایندگی ها هم بردن گفتن هنوز قطعه ای برای جایگزین کردن نداریم و .....
به نظر من همون G2 تونسته امتحانشو پس بده و با قیمتی عالی و گارانتی کامل یک انتخاب عالی هست دیگه برترین اسمارت فون 2013 شد تو نمایشگاه CES 2013

vahid-7
2014/01/01, 13:31
اطلاعات غلط ندین...
شما که با ویندوزفون 8 کار نکردی نمیتونی دربارش نظر بدی...
بعد شما داری ویندوزفون 8 رو با ویندوزفون 6.5 و 7 مقایسه میکنی؟
نظرت چیه اندروید 1.6 رو با کیت کت مقایسه کنم؟
فروش سهام نوکیا هم هیچ ربطی به اینی که شما گفتی نداشت...
مایکروسافت سهام نوکیا رو خرید تا به پیشرفت ویندوزفون تسریع ببخشه...
یه سری به استور مایکروسافت بزنین بد نیس...میفهمین هیچ کم و کسری در برنامه نداره...
الان چه گوشی های ویندوزفون 8 نوکیا و چه اچ تی سی به هیچ برنامه ی جانبی برای برقراری ارتباط با کامپیوتر نیاز ندارند....................
عجب توضیح کامل و پرملاتی...!!! باید به عرضتون برسونم من با گوشی اصلا بازی نمیکنم خیلی بندرت ...چون حوصلشو ندارم.قبلا گفتم برام کیفیت عکس و فیلم بسیار مهمه چون زیاد استفاده میکنم.(البته خودم یه دوربین نسبتا حرفه ای کانن دارم ولی نمیتونم همیشه باخودم حملش کنم.)و همچنین کار کردن با نرم افزارهای کاربردی و اینترنته...ولی تا بحال گوشی ویندوز فون کار نکردم.به این دلیل پرسیدم که میترسم بخرم و پشیمون بشم...

Hessam
2014/01/01, 13:38
عجب توضیح کامل و پرملاتی...!!! باید به عرضتون برسونم من با گوشی اصلا بازی نمیکنم خیلی بندرت ...چون حوصلشو ندارم.قبلا گفتم برام کیفیت عکس و فیلم بسیار مهمه چون زیاد استفاده میکنم.(البته خودم یه دوربین نسبتا حرفه ای کانن دارم ولی نمیتونم همیشه باخودم حملش کنم.)و همچنین کار کردن با نرم افزارهای کاربردی و اینترنته...ولی تا بحال گوشی ویندوز فون کار نکردم.به این دلیل پرسیدم که میترسم بخرم و پشیمون بشم...

از نظر نرم افزاری، اندروید خییییییییییلی بهتر، پر طرفدارتر و کاربردی تر هست! بسیار هم رابط کاربری های ساده ای داره! نرم افزارهای بی شماری هم براش هست در محیط اینترنت.
اصلاً با ویندوز فوق قابل مقایسه نیست!!
نظرم همچنان بر روی اکسپریا زد 1 هست.
ضمناً فراموش نکنید که جی 2 و اکسپریا زد 1 از سیم کارت های میکرو پشتیبانی می کنن و بعد از خرید، باید دور سیمکارتتون رو ببرید!

leonard
2014/01/01, 13:55
برادر من این nexus 5 بدون گارانتی هست آخه تراکم پیکسلی بالای 380 مزیت حساب نمیشه دیگه چون چشم آدم بیشتر از 380 ppi نمیبینه در چند فروم من دیدم که میگن این نکسوس 5 مشکل داره نمایندگی ها هم بردن گفتن هنوز قطعه ای برای جایگزین کردن نداریم و .....
به نظر من همون G2 تونسته امتحانشو پس بده و با قیمتی عالی و گارانتی کامل یک انتخاب عالی هست دیگه برترین اسمارت فون 2013 شد تو نمایشگاه CES 2013

دوست عزیز من که رو هوا حرف نمیزنم شما چیزی که چشمتون میبینه بیشتر باور دارین یا گوشتون میشنوه؟
در ضمن گارانتی تو ایران معنی نداره خودم چندین موردش را دیدم که میگم و گوشی که طراحش گوگل باشه جای بحث نمیذاره.

vahidsoltanian
2014/01/01, 22:05
دوست عزیز من که رو هوا حرف نمیزنم شما چیزی که چشمتون میبینه بیشتر باور دارین یا گوشتون میشنوه؟
در ضمن گارانتی تو ایران معنی نداره خودم چندین موردش را دیدم که میگم و گوشی که طراحش گوگل باشه جای بحث نمیذاره.
اون که گوگل میزنه 100% موافقم ولی صحبت اولم این بود که چند نفر اینو گفته بودن وگرنه با مشکل 1 نفر نمیشه اظهار نظر کرد به هر حال باطری 2300 میلی آمپری هم میتونم اشکال بگیرم که خیلی ضعیفه واسه یه 5 اینچی

vahid-7
2014/01/11, 17:03
سلام مجدد به همه دوستان عزیز
امروز رفته بودم Z1 رو بگیرم اما فروشنده نوکیا 1020 رو هم داشت.راستش خیلی به دلم نشست.ولی متاسفانه نتونستم باهاش کار کنم.(فقط در حالت خاموش دیدمش) حالا بد جوری بین Z1 و 1020 موندم.البته تا حالا تجربه کار با ویندوز فون رو نداشتم و میترسم بگیرم و دلم و بزنه.نقدهای زیادی رو راجع به این دو گوشی خوندم که همگی اینارو تایید کردن.حالا موندم چی بگیرم.اگه دوستان کسی گوشی ویندوز فون داره ممنون میشم راهنماییم کنه و نقاط قوت و ضعفشو بگه.مخصوصا 1020 .....
حسابی گیج شدم.خلاصه بازم نتونستم خرید کنم.گفتم اول مشورت کنم بعد خرید کنم.نظرتون چیه؟

Dan
2014/01/12, 13:32
سلام مجدد به همه دوستان عزیز
امروز رفته بودم Z1 رو بگیرم اما فروشنده نوکیا 1020 رو هم داشت.راستش خیلی به دلم نشست.ولی متاسفانه نتونستم باهاش کار کنم.(فقط در حالت خاموش دیدمش) حالا بد جوری بین Z1 و 1020 موندم.البته تا حالا تجربه کار با ویندوز فون رو نداشتم و میترسم بگیرم و دلم و بزنه.نقدهای زیادی رو راجع به این دو گوشی خوندم که همگی اینارو تایید کردن.حالا موندم چی بگیرم.اگه دوستان کسی گوشی ویندوز فون داره ممنون میشم راهنماییم کنه و نقاط قوت و ضعفشو بگه.مخصوصا 1020 .....
حسابی گیج شدم.خلاصه بازم نتونستم خرید کنم.گفتم اول مشورت کنم بعد خرید کنم.نظرتون چیه؟
برای شما ویندوزفون میتونه انتخاب خوبی باشه. فقط برای انتشار بعضی از نرم افزار ها باید صبر کنید و یه تعدادی از نرم افزار ها که پولی هستند نصبشون سخت میشه.
بجای این ها چیزهای زیادی بدست میارید. 1020 بین معیارهای مد نظرتون فقط گزینه 5 رو نداره. برای ویندوز توی بخش عکاسی نرم افزار های خوبی مثل Nokia Pro Camera وجود داره که از بهترین نرم افزارهای سال 2013 بود و اختصاصی ویندوزفون هستش. در ضمن با اومدن آپدیت Black چند تا از نرم افزارهای عکاسی با هم ترکیب میشن و عکاسی خیلی راحت تر میشه. همچنین امکان عکس برداری با فرمت RAW وجود داره که خودتون احتمالا باید مزایای اون رو بدونید. باز هم تاکید میکنم اگر روی نرم افزارها خیلی حساسیت ندارید گزینه بسیار مناسبیه چون این تنها گوشیه که دوربینش با موارد بالا تفاوت چشمگیری داره.

پ.ن: شما که براتون باتری مهمه چرا Z1 رو انتخاب کردید؟! کیفیت دوربین Z1 اینقدر ارزش نداره که خیلی چیزها رو فدای دوربین کنید. تست باتری دو گزینه ای که بنده پیشنهاد داده بودم (Note 3 و G2) و مقایسه با سایر مواردی که خودتون در نظر داشتید و دوستان پیشنهاد کردند:

24918

shadow fiend
2014/01/17, 14:43
در خرید G2 شک نکنید.بسیار گوشی زیبا با کیفیت و عالی هستش.گوشی های سونی به دلیل رابط کاربری نه چندان جالبش و گوشی z1 نداشتن چیز به خصوصی بجز دوربین اون. و اس 4 هم که یه گوشی کاملا پلاستیک و بیکیفیت نگیم بهتره و کم کیفیت هست!
بهترین انتخاب میتونه G2 باشه.اندروید 4.4 واسش اومد.و مطمنن ساپورت کاستوم رام و کرنلش بیشتر از سری z1 سونی خواهد بود.موفق باشید.