PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی سیستم گیمینگ لطفا فوری

dDarkKnight_12
2013/12/28, 21:40
سلام دوستان امروز بطرز عجیبی این مادربرد گیگابایت اسنایپر 5 که خیلی دنبالش بودم و کمیاب شده بود تو یکی از این سایتهای معروف فروش قطعات موجود شده و منو که تو شهرستانم بدجوری وسوسه کرده تا هرچه سریعتر قبل از ناموجود شدن سیستم رو جمع کنم.

البته منتظر کارت 780ti غیررفرنس گیگابایت هم بودم ولی خوب مادربرد واجب تره و کارت رو بعدا میشه وصل کرد.

میدونم الان چون نزدیک کریسمس هست و قیمتها طبق معمول افزایش محسوسی خواهند داشت زمان خوبی برای جمع کردن سیستم نیست ولی میترسم اگه صبر کنم باز دوباره ناموجودها زیادتر بشه و معطل بمونم.

نظر شما چیه؟ :

24712

این سیستم رو همونطور که معلومه برای گیم میخوام فعلا یه مانیتور 17 اینچ مربعی سامسونگ دارم ولی بعدا که وضعیت بازار مانیتور بهتر شد میخوام یه مانیتور Full HD در ابعاد 24 یا 27 اینچ بخرم.

کارت 780OCWF گیگابایت رو فعلا برداشتم و چون یخورده در اسمبل کردن آماتور هستم و نظرم روی 780ti غیررفرنس گیگابایت بود نمیدونم سیستم رو بدون گرافیک بردارم یا سیستم کامل بگیرم.

در مورد کیس ، کیسهای خوب گرین مثل x9 ناموجود شده بود مجبور شدم اینو بردارم البته بنظرم کیس خوبی هست یک بلوک فن در قسمت پائین داره و فکر کنم به نسبت قیمتش خیلی پیشرفته هست. کیس HAF X به درد من میخوره؟

پاور 1350-OC گرین برداشتم تا اگه در آینده خواستم SLI کنم مشکل پیش نیاد.

بودجه فعلی تا هشت و نیم در نظر دارم ولی اگه پیشنهاد بهتری داشتین میتونم افزایش بدم.

قبلا از راهنمایی و پیشنهادات عزیزان خیلی تشکر میکنم.

Hessam
2013/12/28, 21:49
عالیه.
منتها رم جی اسکیل بخرید. چنین سیستمی حیف هست 16 گیگ رم جی اسکیل نداشته باشه!
پاور 750 وات کافیه. پس 1000 واتش کنید. (با در نظر گرفتن کامل آینده نگری)
کیس هم پیشنهاد می کنم از برند کولر مستر یا انرمکس خریداری کنید.
اس اس دی رو ساتا 6 مد نظر داشته باشید. مثل A-Data SX910.
بقیه ok هست.

ضمناً یک نکته ی مهم: همه ی اینهایی که گفتم در بازار موجوده! چون لیون نداره، دلیل بر این نیست که ناموجود باشه! متاسفانه بسیاری از کاربران و خریداران ابراز ناموجودی می کنند! چرا که به سایت های آنلاین و فروشگاهی اکتفا می کنن و میگن چون اونا ندارن، پس هیچ جای ایران ندارن!! ابداً چنین چیزی صحت نداره!

dDarkKnight_12
2013/12/28, 21:59
بسیار ممنون حسام جان خوب من الان چطور باید برای خرید این سیستم از خود شما اقدام کنم؟

Hessam
2013/12/28, 22:00
بسیار ممنون حسام جان خوب من الان چطور باید برای خرید این سیستم از خود شما اقدام کنم؟

از طریق یاهو و انجام کارهای مرتبطش.

magiteq
2013/12/28, 22:13
برای سیستم گیم اصلا نیاز نیست از خنک کننده مایع استفاده بشه یه خنک کننده هوایی مناسب و خیلی خوب مثل frio برای شما
خیلی مناسب هست و نیازی به h100 نیست هزینه اضافی هست
کیس هم میتونید zalman gs 100 بردارید که فوق العاد اس با قیمت یک hafx m و کیفیت بهتر.
میتونید از یک مادبورد msi mpower کنید که برای شما عملا تفاوتی نداره استفاده sniper یا mpower

The Ghost
2013/12/29, 07:54
با سلام؛به نظرم بهتره بجای اینکه 2 و 500 تومن بدی 780،دقیقا 2 و 300 بدی دو تا 760 SLI:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Hessam
2013/12/29, 08:04
دوستان با استارتر عزیز گفتگو کردیم. بحث تمام شده اس.
خرید افتاد برای اواخر دی.

سیستم برای اینکه آینده نگر بودن و قابلیت ارتقاش رو حفظ کنه، خرید یک عدد GTX 780 Ti غیررفرنس گیگابایت قطعی شده.
باید منتظر ورود این کارت گرافیک به ایران باشیم.

و همچنین دو عدد رم 8 گیگ جی اسکیل و شاید به ثبات رسیدن بیشتر قیمت ها تا اون موقع.

The Ghost
2013/12/29, 11:09
اهان پس شرمنده من دقت نکردم؛ایشون می خواد 780 بگیره و بعدا دوباره یکی دیگه بگیره؟
خب اینطوری خیلی خیلی بهتره؛بله!
ممنون!
:)