PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش فیلم در دستگاه خانگی

mmiladd
2013/12/28, 18:16
سلام دوستان خسته نباشید

یه سوال داشتم

من می خوام توی دستگاه خوگی از از طریق فلش و هم دی وی دی فیلم play کنم

اول این که فرمت فیلم برای فلش توی دستگاه خونگی چی باید باشه ؟

و این که می خوام زیر نویس هم داشته باشه باید چی کار کنم ؟

خوب الان برای دی وی دی

می خوام طوری رایت بشه که باید توی دستگاه خونگی بخونه با چه فرمتی ؟

زیر نویس هم می خوام add بشه به دی ویدی باید چی کار کنم ؟

ممنون از شما

Shahin007
2013/12/28, 18:35
سلام دوست عزیز...ماشالا خیلی مغز پر از سوالی داری ها...رکورد سوال پرسیدن رو میزنی مطمئن باش!:D

اول اینکه باید فرمت رو به DVD FORMAT VIDEO تغییر بدی...
چه با فلش و یا دی وی دی فرقی نمیکنه به همون فرمت تبدیل کن...

چه برای تبدیل و چه برای افزودن زیرنویس پیشنهاد من استفاده از نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate هستش.
با نرم افزارهای زیادی توی این زمینه کار کردم ولی حرفه ای ترین و با امکانات ترینش همین Xilisoft Video Converter Ultimate بود.

موفق باشید.

mmiladd
2013/12/28, 19:51
برای فلش فرمت رو مثلا روی فرمت های رایج قرار بدیم بعد اسم فیلم و زیر نویس رو یکی کنیم جواب نمیده ؟

Shahin007
2013/12/28, 20:16
نه...فرمت رایج یعنی mkv...که DVD نمیخونتش...مجبورید کانورت کنید...عملیات کانورت و اتچ کردن زیرنویس در یک مرحله انجام میشه.

Dan
2013/12/28, 22:13
برای فلش فرمت رو مثلا روی فرمت های رایج قرار بدیم بعد اسم فیلم و زیر نویس رو یکی کنیم جواب نمیده ؟
بستگی به دستگاهتون داره. اگر دستگاهتون از فرمت مورد نظر پشتیبانی کنه میشه ؛ هم برای DVD و هم برای فلش مموری.
اما بهترین کار همونی هست که شاهین جان گفتن. فقط مشکلش اینه که کمی وقت گیر تره. فرمتی مثل VOB انتخاب کنید و با زیرنویس ترکیب کنید تا توی همه دستگاه ها قابل استفاده باشه.